Yaman, Κων/πολη, 28-4-21, 2970grafts(548beard grafts,2422scalp grafts)

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Nik.Mos

Well-Known Member
Στρατο καλησπερα,εχεις φωτογραφια απο το μερος που σου πηραν τα beard grafts;Υποθετω ειναι η περιοχη κατω απο το σαγονι ή επεκταθηκε και τριγυρω;Αν και μικρος σχετικα αριθμος,ενδιαφερον θα ηταν να βλεπαμε την περιοχη μετα την εξαγωγη και γενικα τι δουλεια εγινε οπως και την επουλωση της,ταυτοχρονα με την παρουσιαση του αποτελεσματος στο crown.
 

Stratos

Well-Known Member
IMG_20210429_174358.jpg IMG_20210429_174524.jpg IMG_20210429_174904.jpg IMG_20210429_174930.jpg IMG_20210429_174940.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

RastafAris

New Member
Kαλή επιτυχία να έχετε, να δείτε εαυτόν όπως επιθυμείτε! Ενδιαφέρον περιστατικό με αρκετές μεταμοσχεύσεις.
Έχετε βγάλει και παλαιότερα, μοσχεύματα απο τα γένια;
Άλλοι Ιατροί πάντως στο εξωτερικό εκμεταλέυονται όλο το εύρος της διαθέσιμης δότριας απο γένια λ.χ. Ινδοί, με εντυπωσιακά μεγάλο αριθμό εξαγωγών απο γένια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Stratos

Well-Known Member
Δεν εχω ξαναβγαλει, δεν ειναι πολυ πυκνα τα γενια μου. Μακαρι να μεινουν για αργοτερα, θα δουμε.
 

Stratos

Well-Known Member
Οι αναισθητικες στα γενια δεν πονεσαν ιδιαιτερα και κρατησε λιγη ωρα η διαδικασια. Στο κεφαλι ητανε κολαση.
 

Stratos

Well-Known Member
Εγιναν πολλες ενεσεις στο κεφαλι στην αρχη για την εξαγωγη και για τις οπες. Αργότερα στην τοποθετηση ξαναεγιναν καποιες για να μην εχω πονο. Στα γενια μπορω να πω οτι δεν πονεσαν οι ενεσεις. Κατα την τοποθετηση ειχα συνεχεια ορο στο χερι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aris81

Well-Known Member
Καλή επιτυχία Στράτο,νομίζω τα έδωσες όλα και πιστεύω θα σε δικαιώσει το αποτέλεσμα.
Μπορείς να μας γράψεις τι ισχύει όσο αφορά το μπες/βγες στην Τουρκία;
Τι σου ζήτησαν στο αεροδρόμιο στην πτήση επιστροφής;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stratos

Well-Known Member
Καλή επιτυχία Στράτο,νομίζω τα έδωσες όλα και πιστεύω θα σε δικαιώσει το αποτέλεσμα.
Μπορείς να μας γράψεις τι ισχύει όσο αφορά το μπες/βγες στην Τουρκία;
Τι σου ζήτησαν στο αεροδρόμιο στην πτήση επιστροφής;
Ακομα κωνπολη ειμαι φευγω το απογευμα.
Οταν εφευγα απο αθηνα ειχα συπληρωσει PLF εντυπο για Ελλαδα (εξοδος), τουρκια (εισοδος), και Pcr test αρνητικο.
Σημερα που φευγω απο εδω συμπληρωσα εντυπο PLF (εισοδος Ελλάδα), Pcr test στα αγγλικα αρνητικο που εκανα εχθες στη κλινικη.
Τα PLF ειναι ηλεκτρονικα και κρατας αντιγραφο στο τηλεφωνο η το εκτυπωνεις.
Ελλαδα θα μπω καραντινα 7 μερες.
Ετσι που ειμαι φρανκεσταιν που να παω;
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ακομα κωνπολη ειμαι φευγω το απογευμα.
Οταν εφευγα απο αθηνα ειχα συπληρωσει PLF εντυπο για Ελλαδα (εξοδος), τουρκια (εισοδος), και Pcr test αρνητικο.
Σημερα που φευγω απο εδω συμπληρωσα εντυπο PLF (εισοδος Ελλάδα), Pcr test στα αγγλικα αρνητικο που εκανα εχθες στη κλινικη.
Τα PLF ειναι ηλεκτρονικα και κρατας αντιγραφο στο τηλεφωνο η το εκτυπωνεις.
Ελλαδα θα μπω καραντινα 7 μερες.
Ετσι που ειμαι φρανκεσταιν που να παω;
Στρατό πια είναι η αλοχητ σου για το smp; Το έχεις σκεφτεί σαν τελευταία πινελιά; Με ενδιαφέρει η άποψη σου γιατί πάνω κάτω στο ίδιο καζάνι βράζουμε....
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Πω ρε φίλε !
Με την αναισθησία δε σου έπεσαν τα σαγόνια μετα ?
Το πιο ανώδυνο πράγμα που ούτε καν καταλαβαίνεις τι κάνει ο γιατρός είναι η διαδικασία με τα γένια ...δεν μπορώ να κλτ γιατί έχει περάσει η άποψη ότι είναι ζορικο...επίσης σημάδι μηδέν κυριολεκτικά...ξυρίζομαι κανονικά με λεπίδα κάθε εβδομάδα όπως έκανα πάντα και δεν βλέπεις κάτι με γυμνό μάτι ....
 

Stratos

Well-Known Member
Στρατό πια είναι η αλοχητ σου για το smp; Το έχεις σκεφτεί σαν τελευταία πινελιά; Με ενδιαφέρει η άποψη σου γιατί πάνω κάτω στο ίδιο καζάνι βράζουμε....
Δεν το εχω ψαξει φιλε, αν και γενικα δεν θελω να κανω κατι εκτος μμ, δεν θελω να μπω σε φαση με smp, τοπικ κλπ, νομιζω θα τρελαθώ, βεβαια ποτέ δεν ξερεις μεχρι που θα φτασεις... Τι να πω;
Εχω και ουλη fut τεραστια, δοτρια πυροβολημένη, αναγκαστικα θα εχω μακρια τα μαλλια, δεν ξερω αν βολευει το smp.
 
Τελευταία επεξεργασία:

witcher

Well-Known Member
Καλή επιτυχία και από μένα Στράτο. Αν μπορείς να μας περιγράψεις συνοπτικά την διαδικασία για το ποιος έκανε τι; Ο Yaman έκανε τις υποδοχές στο scalp και υπολόγισε των αριθμό grafts που θα σου βάλουν;
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Δεν το εχω ψαξει φιλε, αν και γενικα δεν θελω να κανω κατι εκτος μμ, δεν θελω να μπω σε φαση με smp, τοπικ κλπ, νομιζω θα τρελαθώ, βεβαια ποτέ δεν ξερεις μεχρι που θα φτασεις... Τι να πω;
Εχω και ουλη fut τεραστια, δοτρια πυροβολημένη, αναγκαστικα θα εχω μακρια τα μαλλια, δεν ξερω αν βολευει το smp.
Μα γι αυτο σε ρωτάω ....αλλο τοπικ άλλο smp ..συμφνωνω μαζί σου στην λογική ότι το θέμα είναι να ξυπνάς και να κοιμάσαι χωρίς να θες να βάζεις τοπικ λοσιόν χάπια χτενίσματα....σκλαβιά ....αυτός είναι ο λόγος που σκέφτομαι σαν τελευταία πινελιά το smp για αυτό σε ρώτησα....
 

Stratos

Well-Known Member
Καλή επιτυχία και από μένα Στράτο. Αν μπορείς να μας περιγράψεις συνοπτικά την διαδικασία για το ποιος έκανε τι; Ο Yaman έκανε τις υποδοχές στο scalp και υπολόγισε των αριθμό grafts που θα σου βάλουν;
Ο yaman μετρησε δοτρια και ληπτρια, εκανε αναισθητικες και εξαγωγη μπροστινων ασχημα τοποθετημενων πολυτριχων grafts απο παλια
εμφυτευση και εκανε
τις οπες. Τα υπολοιπα προσωπικο της κλινικής.
 

Stratos

Well-Known Member
Μα γι αυτο σε ρωτάω ....αλλο τοπικ άλλο smp ..συμφνωνω μαζί σου στην λογική ότι το θέμα είναι να ξυπνάς και να κοιμάσαι χωρίς να θες να βάζεις τοπικ λοσιόν χάπια χτενίσματα....σκλαβιά ....αυτός είναι ο λόγος που σκέφτομαι σαν τελευταία πινελιά το smp για αυτό σε ρώτησα....
Δεν ξερω, γινεται στην περιπτωση μου;
 
Μπλουζα