Wounding - dermapen, τοπικά και συμπληρώματα.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dk1984

Member
Nαι Gomi. Καθε μερα. Πολλες φορες και x2.

και μενα μου εβγαλε Pithikas και εγω καθε μερα εβαζα και σε περιεκτηκοτητα στο serioxyl μικροτερη απο αυτη που εβαζε ο Gomi απορω που στα forum του εξωτερικου δεν εχει αναφερει καποιος για παρενέργειες
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
@pithikas @dk1984 , προφανώς μιλάμε για συστηματική απορρόφηση...κρίμα, γιατί αντικαταστάτη του επάξιο δεν βρήκα...
 

pithikas

Well-Known Member
Κι εγω με serioxyl το χρησιμοποιησα.
Την alt ειχα στο 65 και την ast στο 44.

Gomi στο ειχα στειλει και σε πμ, ειναι το μοναδικο απο τα πολλα που εχω δοκιμασει που εδωσε μικρη επανεκφυση στους κροταφους, το βαλπροικο.
Το εχω κοψει πλεον και θα ξανακανω εξετασεις ελπιζοντας να επανελθουν σε 2 μηνες.
 

kolias

Active Member
ξεκινησα και εγω το serioxyl λογω οτι εχει πεσει και πολυ η τιμη του, ρε παιδια να περιμενω τιποτα ?
 

kolias

Active Member
καταλαβα 1700 @@ θα βγουν .......δεν βαριεσαι το εχουμε ξαναδει το εργο, τουλαχιστον ας σταματησει την εποχιακη
 

dk1984

Member
@pithikas @dk1984 , προφανώς μιλάμε για συστηματική απορρόφηση...κρίμα, γιατί αντικαταστάτη του επάξιο δεν βρήκα...

Δηλαδη φιλε GOMI με oleuropein δε θα καταφερουμε κατι..? Κριμα γιατι πρωτη φορα ειδα να περνει τοσο ογκο η τριχα και σε τοσο μικρο χρονικο διαστημα και φαντασου ουτε τα λαδια δεν ειχα ξεκινησει...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

lmg007

New Member
και μενα μου εβγαλε Pithikas και εγω καθε μερα εβαζα και σε περιεκτηκοτητα στο serioxyl μικροτερη απο αυτη που εβαζε ο Gomi απορω που στα forum του εξωτερικου δεν εχει αναφερει καποιος για παρενέργειες

Αγορινα μπορεις να στειλεις καποιο λινκ απο φορουμ του εξωτερικου που συζητανε αυτο το θεμα,διοτι το phg που ειναι και ο γνωστος swiss με μπλοκαρε διοτι ημουν ανενεργος
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δηλαδη φιλε GOMI με oleuropein δε θα καταφερουμε κατι..? Κριμα γιατι πρωτη φορα ειδα να περνει τοσο ογκο η τριχα και σε τοσο μικρο χρονικο διαστημα και φαντασου ουτε τα λαδια δεν ειχα ξεκινησει...
Λογικά πρέπει να δούμε κάτι, ειδικά σε όσους δούλεψε το vpa...η δράση τους φαίνεται σε κάποια σημεία, πανομοιότυπη.
 

lalakis

Active Member
gomi τι ειναι οι τρανσαμινασες;αμα παω στην κατεχωμενη μερια της λευκωσιας ισως μπορω να βρω την kelopesiahair cream σωστα;
 

dk1984

Member
Λογικά πρέπει να δούμε κάτι, ειδικά σε όσους δούλεψε το vpa...η δράση τους φαίνεται σε κάποια σημεία, πανομοιότυπη.

η σκονη διαλυεται και απορροφιεται κανονικα . Για παραδειγμα ενα ποσιμο διαλυμα σαν αυτα που πουλαει το amazon θα μπορουσε να χρησημοποιηθει τοπικα? πχ οπως αυτο
http://eu.iherb.com/Now-Foods-Olive-Leaf-Glycerite-Alcohol-Free-2-fl-oz-60-ml/749?rcode=GED260
 
Τελευταία επεξεργασία:

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
η σκονη διαλυεται και απορροφιεται κανονικα . Για παραδειγμα ενα ποσιμο διαλυμα σαν αυτα που πουλαει το amazon θα μπορουσε να χρησημοποιηθει τοπικα? πχ οπως αυτο
http://eu.iherb.com/Now-Foods-Olive-Leaf-Glycerite-Alcohol-Free-2-fl-oz-60-ml/749?rcode=GED260

Ακριβώς αυτό είχα και πήγε στα σκουπίδια. Δεν ξέρω γιατί, αλλά μένει στο μαλλί σαν κόλλα.
 
Μπλουζα