Wounding - dermapen, τοπικά και συμπληρώματα.

lalakis

Active Member
gomi άμα τα σταματήσεις όλα και συνεχίσεις μόνο dermapen 2mm θα τα χάσεις ταποτελεσματα;αν ναι τι χρειάζεται να κάνεις για να διατηρήσεις ταποτελεσματα;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αν τα σταματήσω όλα, με τον τραυματισμό που κάνω, υπάρχουν περισσότερες πιθανότητες για ουλώδη ιστό. Τα περισσότερα από τα τοπικά είναι για να εμποδίσουν όσο γίνεται αυτό. Το καλοκαίρι ούτως ή άλλως ο τραυματισμός λόγω του ήλιου πρέπει να σταματάει, οπότε θα σου απαντήσω τότε για το αν διατηρηθούν ή όχι, αν και πιστεύω πως θα υπάρξει κάποια υποχώρηση.

Το επόμενο που έχω παραγγείλει και θέλω να δοκιμάσω είναι tannic acid. Aν καταφέρει να απορροφηθεί (υψηλό μοριακό βάρος) θα επιβεβαιώσει ή θα αναιρέσει πολλά πράγματα πάνω στον τραυματισμό. Είτε θετικά, είτε αρνητικά...
 

lalakis

Active Member
το καλοκαίρι γιατί πρέπει να σταματάμε το τραυματίσμο. ;εγώ δε το σταμάτησα το προηγούμενο. πως θα καταλάβω ότι έχω να κανει ουλωδ η ιστο;
 

lalakis

Active Member
παντως στη 4 μερα που χρησιμοποιω serioxydine εχει εμφανιστει καποιο χνουδι στους κροταφους.και σκεφτομαι ισως ειναι απτις πιο βασικες ουσιες π βοηθαει στην επανεκφυση
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
παντως στη 4 μερα που χρησιμοποιω serioxydine εχει εμφανιστει καποιο χνουδι στους κροταφους.και σκεφτομαι ισως ειναι απτις πιο βασικες ουσιες π βοηθαει στην επανεκφυση

stemoxydine εννοείς..Σαφώς με το ρολλερ είναι must
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

lalakis

Active Member
μη παιδευεσαι τζαμπα με τα μεταφορικα θα σ ρθει περισσοτερα απο 38 ευρω .κ εγω κυπρο ειμαι τωρα 38 ευρω το πηρα απο κομωτηριο
 

lalakis

Active Member
gomi σου χα πει οτι θα κανω 25λεπτο καθε βδομαδα και μια φορα το μηνα dermapen 2mm.μπορεις να μ εξηγησεις τι θα κερδισω με τι εχει να κανει αυτη η διαφορα π θα κανω με τοdermapen που θα το κανω μια φορα το μηνα σε σχεση με το αν εκανα ολο το μηνα μονο ρολερ 25λεπτο;
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
gomi σου χα πει οτι θα κανω 25λεπτο καθε βδομαδα και μια φορα το μηνα dermapen 2mm.μπορεις να μ εξηγησεις τι θα κερδισω με τι εχει να κανει αυτη η διαφορα π θα κανω με τοdermapen που θα το κανω μια φορα το μηνα σε σχεση με το αν εκανα ολο το μηνα μονο ρολερ 25λεπτο;

Έχουν εντελώς διαφορετικό τρόπο δράσης το ένα από το άλλο όπως επίσης και διαφορετικό ρίσκο...(το 25 λεπτο δεν έχει σχεδόν καθόλου)
 
Μπλουζα