VOLTAREN GEL

kapa

Μέλος του προσωπικού
kouklos10 είπε:
kapa σκεφτομε να δοκιμασω και εγω voltaren gel λόγω της τιμής αλλα και λογω των θετικών που διαβάζω. δευτερα παω φαρμακειο. λεω για κροταφους για αρχη και βλεπουμε.

εγω ακομα δεν εχω βγαλει ακρη με την voltaren.
οσοι την χρησιμοποιησαν αναφερουν δυνατα αποτελεσματα.
εντωμεταξυ αυτο http://www.flickr.com/photos/94696801@N08/8678764851/in/photostream
το αποτελεσμα που στον εναν κροταφο ειναι μονο μινοξιδιλη και στον αλλον μινοξιδιλη voltaren μονο συμπτωση δεν το βλεπω
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kouklos10

Member
οντως το αποτελεσμα της voltaren δειχνει δυνατο στην φωτο. αν δεν δοκιμασεις ομως δεν ξερεις. αναμεσα σε μαλλι εχει δοκιμασει καποιος? ενταξη στους κροταφους δεν εχει μαλλι. οποτε δεν θα εχει αρνητικη αποτελεσμα στο ηδη υπαρχων. αν επιλεξουμε να το δοκιμασουμε αναμεσα σε μαλλι λες να εχουμε αρνητικα αποτελεσματα?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
kouklos10 είπε:
οντως το αποτελεσμα της voltaren δειχνει δυνατο στην φωτο. αν δεν δοκιμασεις ομως δεν ξερεις. αναμεσα σε μαλλι εχει δοκιμασει καποιος? ενταξη στους κροταφους δεν εχει μαλλι. οποτε δεν θα εχει αρνητικη αποτελεσμα στο ηδη υπαρχων. αν επιλεξουμε να το δοκιμασουμε αναμεσα σε μαλλι λες να εχουμε αρνητικα αποτελεσματα?

απο αναφορες σε ξενα φορουμ....σταματησε την τριχοπτωση.
δεν ξερω για πόσο
 

kouklos10

Member
μμμμμμ αρα ενδιαφερον. απο παρενεργειες μονο για αλλεργιες λεει στην ουσια. σκετη την βαζεισ καπα η μαζι με μινοξιδινη?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
kouklos10 είπε:
μμμμμμ αρα ενδιαφερον. απο παρενεργειες μονο για αλλεργιες λεει στην ουσια. σκετη την βαζεισ καπα η μαζι με μινοξιδινη?

μαζι με folligen,μια εφαρμογη στους κροταφους και απο αυριο θα βαζω λιγοτερη γιατι μου αφησε λαδιλα
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
καποιο μελος σε αυτο το φορουμ ειχε χρησιμοποιησει την λεοντος(τοπικη καψαικινη) και με την voltaren ειχε καλυτερα και πιο γρηγορα αποτελεσματα O0
 

kal

Member
Το ψηνα και γω πολυ καιρο για το βολταρεν αλλα αφου το λενε και οι γκουρου θα το δοκιμασω.Καπα 1 εφαρμογη τν μερα αν το συνδυασω με μινοξ?
Βεβαια παντου λενε οτι μακροχρονια χρηση δν κανει..Σκεφτομουν να το βαλω κανα μηνα κ μετα να περασω σε αιρολ μπας κ κρατησει τπτ,τ λετε?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
kal είπε:
Το ψηνα και γω πολυ καιρο για το βολταρεν αλλα αφου το λενε και οι γκουρου θα το δοκιμασω.Καπα 1 εφαρμογη τν μερα αν το συνδυασω με μινοξ?
Βεβαια παντου λενε οτι μακροχρονια χρηση δν κανει..Σκεφτομουν να το βαλω κανα μηνα κ μετα να περασω σε αιρολ μπας κ κρατησει τπτ,τ λετε?

μια εφαρμογη μετα το μπανιο,οσο γινεται μικροτερη ποσοτητα.
εχετε υποψιν και το σεναριο της αποτυχιας,δεν θα δουλεψει σε ολλους.
ειναι εντελως of θεραπεια,μια θεωρια προσταγδαλινων,cox2
 

kouklos10

Member
ωραια παιδες . ενημερωνεται για αποτελεσματα. σε κανα μηνα θα ξερω και εγω τι παιζει...
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
στο θεμα επανεκφυση κατα 90% σε εμενα απετυχε.σε μια εβδομαδα θα ειναι 100%.
τουλαχιστον μου εφυγε ο κα'ι'μος και η απορια ,αν,θα.....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kal

Member
ναι κ εγω δεν ειδα τιποτα ,μαλλον το κοβω και ηρθε η ωρα για αιρολ..Εχω ακουσει τα μεγιστα γ αυτη την ουσια απο σενα καπα..Ελπιζω λοιπον να με πιασει κ να μην μ αφησει..!
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
kal είπε:
ναι κ εγω δεν ειδα τιποτα ,μαλλον το κοβω και ηρθε η ωρα για αιρολ..Εχω ακουσει τα μεγιστα γ αυτη την ουσια απο σενα καπα..Ελπιζω λοιπον να με πιασει κ να μην μ αφησει..!

αν σε πιασει θα σου δωσει πολυ επανεκφυση σε συνδιασμο με μινοξιδιλη παντα.
αλλα μπορει και να σου προκαλεσει αραιωση.
θελει τεστ σε αδεια περιοχη
 

kal

Member
Δηλαδη εκει που ο κροταφος δεν εχει κ πολυ τριχα να βαζω αιρολ μινοξ..Κ μετα τι? Θα βγουν χνουδια εκει οποτε να προχωρησω σ ολο τον κροταφο?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
kal είπε:
Δηλαδη εκει που ο κροταφος δεν εχει κ πολυ τριχα να βαζω αιρολ μινοξ..Κ μετα τι? Θα βγουν χνουδια εκει οποτε να προχωρησω σ ολο τον κροταφο?

Εκει που υπάρχει μονο χνουδι.
Αν δεις θετική ανταπόκριση προχωράς και πιο μεσα.
Υπόψιν ότι η airol σκέτη δεν δίνει τίποτα,θέλει και μινοξιδιλη μαζί
 

kal

Member
οκ καπα ευχαριστω,θα δοκιμασω και θα ειδωμεν..Κατα κανονα ποτε ξεκιναμε μ αυτο το σχημα να βλεπουμε θετικα αποτελεσματα?Εννοω σε πιανει γρηγορα ή θα χρειαστει κανας μηνας?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
kal είπε:
οκ καπα ευχαριστω,θα δοκιμασω και θα ειδωμεν..Κατα κανονα ποτε ξεκιναμε μ αυτο το σχημα να βλεπουμε θετικα αποτελεσματα?Εννοω σε πιανει γρηγορα ή θα χρειαστει κανας μηνας?

με ταχυτητες μινοξιδιλης,2 η 3 μηνες
 
Μπλουζα