Vlafo. FUE, 4158g, 09-10/01/2021

Αthens2021

Active Member
Ωραια hairline , πολυ νεανικη, απο τις πιο ευθυγραμμισμενες που εχω δει στο forum, και φαινεται ηδη καλη η πυκνοτητα . Να τα χαιρεσαι !
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Aris81

Well-Known Member
Τα θερμά μου συγχαρητήρια!
Νομίζω ότι όλοι περιμέναμε ότι θα πήγαινες καλά, αλλά εσύ ξεπέρασες και τους πιο αισιόδοξους.
O σχεδιασμός της Hairline,
κάνει πολύ μεγάλη διαφορά στο αποτέλεσμα.
Αναρωτιέμαι πώς θα είναι η εικόνα σου στο 12μηνο, μάλλον οδεύουμε προς το καλύτερο αποτέλεσμα που έχει παρουσιαστεί στο forum.
 

vagosx

Well-Known Member
Περιμένοντας και τους επόμενους 2 μήνες για να εχουμε το τελικό αποτέλεσμα θα έλεγα ότι για τα Ελληνικά δεδομένα είναι από τα πολυ καλα αποτελέσματα, αλλά Vlafo ότι και να λεμε ο Freitas είναι Freitas.
5 μηνες παντως ειναι πολυ νωρις . Διαφωνω πως εχεις μονο ενα καλο μηνα φυτρωσης μπροστα σου . Εχεις παραπανω .
 

Συνημμένα

  • B9AD4517-EAA8-4A15-959D-06B06F7EB69D.jpeg
    B9AD4517-EAA8-4A15-959D-06B06F7EB69D.jpeg
    1.6 MB · Προβολές: 185
  • 2AD28CD7-9FBA-4DBB-B34B-10C1BBFDE366.jpeg
    2AD28CD7-9FBA-4DBB-B34B-10C1BBFDE366.jpeg
    622.6 KB · Προβολές: 186

vagosx

Well-Known Member
Για κοιτάξτε στις παραπάνω φωτο ένα περιστατικό του Pekiner στους 5 μήνες τι ποσοστό φυτρωσης έχει ήδη επιτευχθεί.
 
Τελευταία επεξεργασία:

makis25

Well-Known Member
Περιμένοντας και τους επόμενους 2 μήνες για να εχουμε το τελικό αποτέλεσμα θα έλεγα ότι για τα Ελληνικά δεδομένα είναι από τα πολυ καλα αποτελέσματα, αλλά Vlafo ότι και να λεμε ο Freitas είναι Freitas.
ναι φαινεται εξαιρετικο! ομως δεν ειναι ο κανονας . Δεν ειναι το συνηθες να χεις φουλ φυτρωση και να μπορεις να βγαλεις τετοιες φωτο με τετοια καλυψη στο 5μηνο . Οσο αστερι και να ναι και ο γιατρος , εξαρταται απ το σωμα , απ τη φυση . Αν χρειαζονται οι νεες τριχες 90-120 μερες για να βγουν , και αν δεν ειναι συγχρονισμενες ολες μαζι , τοτε φυσικα μπορει να βγαινει νεο μαλλι και στους 7 και στους 8 μηνες .
 

oreo

Well-Known Member
Να τώρα ζήλεψα την ένωση hairline με τα πλαινά.
Για μένα το μεγάλο + είναι οτι βλεποντας σε δεν θα έλεγα ποτέ οτι υπάρχει πρόβλημα ΑΑ.
Πιστεύω ο χρόνος που περνάς πλέον μπροστά στον καθρέφτη να είναι ποιοτικότερος ;)
Συγχαρητήρια να χαίρεσαι την νέα σου εικόνα φίλε!!!!
 

vlafo

Well-Known Member
Δύο πράγματα μετράνε φίλε oreo σε μια μμ
Να μην φαίνεται ότι έχεις κάνει μμ,και αυτό που πολύ σωστά αναφέρεις να μην φαΐνεται ότι έπασχες ποτέ από αα.

Το δεύτερο πλέον είναι εφικτό σε πολλές των περιπτώσεων.

Το πρώτο όμως,επέτρεψε μου να σου πω,λίγοι έως ελάχιστοι το καταφέρνουν και εγώ χαίρομαι γιατί είμαι ένας από αυτούς.
Στο κομμάτι των μμ,η οπτική εικόνα δεν έχει τελειοποηθει ακόμα από τους γιατρούς και αυτό θέλει δουλειά.
 

oreo

Well-Known Member
Δύο πράγματα μετράνε φίλε oreo σε μια μμ
Να μην φαίνεται ότι έχεις κάνει μμ,και αυτό που πολύ σωστά αναφέρεις να μην φαΐνεται ότι έπασχες ποτέ από αα.

Το δεύτερο πλέον είναι εφικτό σε πολλές των περιπτώσεων.

Το πρώτο όμως,επέτρεψε μου να σου πω,λίγοι έως ελάχιστοι το καταφέρνουν και εγώ χαίρομαι γιατί είμαι ένας από αυτούς.
Στο κομμάτι των μμ,η οπτική εικόνα δεν έχει τελειοποηθει ακόμα από τους γιατρούς και αυτό θέλει δουλειά.
Το να μην φαίνεται φίλε, πολύ ιδιαίτερο κομμάτι. Το άτιμο το μάτι είναι γενετικά προγραμματισμένο να αντιλαμβάνεται σχεδόν αμέσως το unnatural.
Αν είχε λυθεί αυτό και η επιθυμητή πυκνότητα, πιθανόν να μην είχα γράψει σε αυτό το φόρουμ ποτέ.
 

vlafo

Well-Known Member
Το να μην φαίνεται φίλε, πολύ ιδιαίτερο κομμάτι. Το άτιμο το μάτι είναι γενετικά προγραμματισμένο να αντιλαμβάνεται σχεδόν αμέσως το unnatural.
Αν είχε λυθεί αυτό και η επιθυμητή πυκνότητα, πιθανόν να μην είχα γράψει σε αυτό το φόρουμ ποτέ.
Ισχύει.
Την πυκνότητα μπορείς σχεδόν να την πιάσεις σε cases σαν το δικό μου.
Αν πετύχει η πρώτη που είναι η καίρια,μετά μπαίνεις για καθολική πύκνωση και από 52μμ που είμαι πάω στα 70 και πλησίασα σχεδόν τις μαμά
Εκεί δεν καταλαβαίνεις πλέον τις διαφορές.
Από 60 και πάνω είσαι σχεδόν μαμά πυκνότητες.
Σχεδόν.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

hijikos

Active Member
Ισχύει.
Την πυκνότητα μπορείς σχεδόν να την πιάσεις σε cases σαν το δικό μου.
Αν πετύχει η πρώτη που είναι η καίρια,μετά μπαίνεις για καθολική πύκνωση και από 52μμ που είμαι πάω στα 70 και πλησίασα σχεδόν τις μαμά
Εκεί δεν καταλαβαίνεις πλέον τις διαφορές.
Από 60 και πάνω είσαι σχεδόν μαμά πυκνότητες.
Σχεδόν.
ο βαθμος δυσκολιας ανεβαινει για το γιατρο
 

vlafo

Well-Known Member
Μετρημένη με τα μαμά μαζί,η μέση πυκνότητα θα είναι 51-52g.
Αλλού έχω 61 αλλά στις κενές περιοχές 45g.
 

Gianney

Well-Known Member
Η φίνα σε κράτησε καλά οπότε μπόρεσες και εσπρωξες αρκετά grafts για μπροστά στην βιτρίνα.Λογικα την κρατάς για να κρατήσεις β γ ζώνη;
 
Μπλουζα