Vlafo. FUE, 4158g, 09-10/01/2021

aeratos28

Just aeratos
Street fighter βλέπω να παίζουμε..όχι μετρήσεις..έχει να πέσει χαντουουουουκεν..οποίος έπαιζε καταλαβαίνει τι λέω.χαχαχα
Aerate εγω θα πρότεινα να πας στον κυριο αναστασακη για μετρήσεις και προσέγγιση του προβληματος σου..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Ναι αλλά όπως καταλαβαίνεις αυτό δεν έχει λογική.
Έχεις γιατί τα έχεις χάσει απλά δε δίνεις σημασία.
 

Ronaldo

Well-Known Member
Street fighter βλέπω να παίζουμε..όχι μετρήσεις..έχει να πέσει χαντουουουουκεν..οποίος έπαιζε καταλαβαίνει τι λέω.χαχαχα
Δεν θα του πεις ότι είσαι ο aeratos. Θα πας ως ένα τυχαίο μέλος, χωρίς να αναφέρεις ποιος εισαι. Και θα μας μεταφέρεις μετά εδώ στο φόρουμ την εμπειρία σου.
 

aeratos28

Just aeratos
Και μόλις θα πει καμία μαλακια από τις γνωστές τις ειρωνικές και φορτώσω???ρε άστο σου λέω χαχαχαχα
 
  • Like
Reactions: tol

bobby

Well-Known Member
@aeratos28 βάλε φίνα…. βάλε φίνα….. όπως λέει και η διαφήμιση!!!! Πάντως μπροστά θες κανα 2,5k και πίσω κανά 0,5k. Εκτός αν κινηθείς συντηρητικά (less is more…..)

OK πλάκα κάνω μην πέσετε να με φάτε!!!!!!!!
 

aeratos28

Just aeratos
Ρε αδερφέ κατάλαβες πως το λέω.μεσα σε 17 χρόνια που πρωτοπαρατήρησα κάποια αραίωση έχω φτάσει εδώ..δεν έχω δει αυτό που ακούω χαμό 100-200 τρίχες κτλ..τύχαινε 1-2 τρίχες να μου μένουν στο χέρι μετά από λούσιμο,χτένισμα κτλ.
Ναι αλλά όπως καταλαβαίνεις αυτό δεν έχει λογική.
Έχεις γιατί τα έχεις χάσει απλά δε δίνεις σημασία.
 

aeratos28

Just aeratos
Aeratos28 και συντηρητικά δεν πάει..τουμπανιασμα σωστό πασοκτζιδικο θα γίνει..
@aeratos28 βάλε φίνα…. βάλε φίνα….. όπως λέει και η διαφήμιση!!!! Πάντως μπροστά θες κανα 2,5k και πίσω κανά 0,5k. Εκτός αν κινηθείς συντηρητικά (less is more…..)

OK πλάκα κάνω μην πέσετε να με φάτε!!!!!!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Ρε αδερφέ κατάλαβες πως το λέω.μεσα σε 17 χρόνια που πρωτοπαρατήρησα κάποια αραίωση έχω φτάσει εδώ..δεν έχω δει αυτό που ακούω χαμό 100-200 τρίχες κτλ..τύχαινε 1-2 τρίχες να μου μένουν στο χέρι μετά από λούσιμο,χτένισμα κτλ.
Κατά αρχήν μην μου τσαντίζεσαι.
Άμα έχανες τόσες τρίχες τόσα χρόνια θα ήσουν τώρα 6αρης.
Μέχρι 100 είναι αποδεκτό.
Άρα φαίνεται είσαι τυχερός σε πάει απίστευτα αργά,αλλά αυτό δεν είναι πανάκεια δεν θέλει εφησυχασμό.
Για μένα η φίνα είναι must στη περίπτωση σου.
 

aeratos28

Just aeratos
Όχι ρε τρελέ,δεν τσαντιστηκα.απλα σου λέω πως με έχει πάει μέχρι τώρα.και ότι ποτέ δεν έβλεπα τρίχες ..οπότε με πήγε όντως αργά..είμαι μουντρουχος τελικά ,φαίνομαι μονίμως θυμωμένος.χαχαχαχαχαχαχα
 

oreo

Well-Known Member
Ωραία οπότε καμμια γραμμή επι του κεφαλιού σου έχεις τραβήξει, να δούμε το σχεδιασμό ?
 

aeratos28

Just aeratos
Πολλά έχω κάνει,που δεν τα έχετε δει ποτέ και από κανέναν ..και ούτε θα τα δείτε και από κάποιον άλλον..όταν με το καλό κάνω ότι κάνω ,θα ανοίξω νήμα και αυτά που θα βλέπετε δεν θα πιστεύετε πόσο παίξιμο υπάρχει στις φωτό..δεν θέλω να καταχραστω την ευγένεια άλλο του vlafo οπότε ας σταματήσουμε εδώ.
 

hairlosscursed

Well-Known Member
λόγο επαγγελματικού φόρτου μόλις είδα τις φωτογραφίες του 7μηνου του πρώην πλέον συναδέλφου vlafo και λεω πρώην γιατί νομίζω πως όλοι θα συμφωνείται πως ο Vlafo τελείωσε με το θέμα.
ένα έχω να πω και το παραθέτω σε εικόνα, καθότι 1 εικόνα 1000 λέξεις....
ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΔΩ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ !!!!
 

Συνημμένα

  • tsimento-.png
    tsimento-.png
    171 KB · Προβολές: 81

vlafo

Well-Known Member
Ευχαριστώ φίλε hairlosscursed και έχω να πω για σένα,είσαι από τα ελάχιστα μέλη με τόσες γνώσεις πάνω στο θέμα που έχει κάνει απίστευτα πράγματα για αυτό σε άλλες εποχές,που κανείς δε γνώριζε τίποτα για το θέμα μαλλιά και μμ.
 

aeratos28

Just aeratos
Ενδεικτικά ,επειδή έχω όρεξη τώρα,ζητώ συγγνώμη από vlafo,τελευταίο post για το δικό μου θέμα και τελευταία φωτό..για να δείξω πόσο εύκολα άλλο βλέπετε οι περισσότεροι και άλλο ισχύει..και να μην εμπιστεύεστε κανέναν ,ειδικά γιατρούς με φωτό στημένες..αυτή εδώ η φωτό είναι τραβηγμένη ώστε να δείξει ότι πρόβλημα υπάρχει..πλάγια τραβηγμένη με τα μαλλιά όχι στρωμένα για κάλυψη,απλά πράγματα..δείτε crown και πλαϊνά.και πόση διαφορά έχει αυτό το crown με αυτό που είδατε πριν σε εσωτερικές συνθήκες με φλας κιόλας,αλλά σε εσωτερικές συνθήκες.
 
Μπλουζα