Vlafo. FUE, 4158g, 09-10/01/2021

tasos33

Well-Known Member
Αμα δειτε το εργο (Criminal 2016) εχει στυλαρα ο Costner. Του εχουν ξυρισει τη δοτρια με λεπιδι (οποτε δε φαινονται white dots @Dob31 βεβαια θελεις καθε μερα ξυρισμα με Gillette) ωστε να του κανουν ενα πειραμα. Και μου εκανε εντυπωση οτι του παει σε πιο ωριμη ηλικια γιατι αυτο ειναι styling πιτσιρικαδων.
Σε αυτό που βλέπεις πάντως παίζει μπόλικο τοππικ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Για να μην λέμε και οτι θέλουμε ορίστε λοιπόν η χερλαίν του vlafo και μια πρόσφατη γιατρού βιτρίνα της dhi ....εδώ δικό μας μέλος ....πολύ θα ήθελα να ακούσω τις ομοιότητες πάνω έστω Μονο στην σχεδίαση.....άσχετο με λες ...τυφλό δεν με λες ακόμα ....
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2021-02-23-22-08-53-533_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-02-23-22-08-53-533_com.android.chrome.jpg
    571.4 KB · Προβολές: 207
  • Screenshot_2021-02-23-22-12-32-858_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-02-23-22-12-32-858_com.android.chrome.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 215

koumparos

Well-Known Member
Παρουσιαζεις δύο φωτο που στην μια βλέπουμε hairline με 2500 μοσχεύματα που μετρήσαμε εμείς και 3.500 που λέει ότι έβαλε η κλινική και στο άλλο 1460 μοσχεύματα και περιμένεις να κάνεις σύγκριση??Πραγματικά απορώ εάν είσαι ξεροκέφαλος και δεν αλλάζεις γνώμη με τίποτα η είσαι τόσο πολύ άσχετος που ήρθες μόλις χτες στο φόρουμ.Η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά.
 

koumparos

Well-Known Member
Όποιος θέλει σοβαρά να ασχοληθεί ας κοιτάξει την δεύτερη του Μόργκαν και του Ραφαέλ.Και ας βγάλει τα συμπεράσματα μόνος του.
Αυτό τέλος από μένα πάω να δω homeland
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Παρουσιαζεις δύο φωτο που στην μια βλέπουμε hairline με 2500 μοσχεύματα που μετρήσαμε εμείς και 3.500 που λέει ότι έβαλε η κλινική και στο άλλο 1460 μοσχεύματα και περιμένεις να κάνεις σύγκριση??Πραγματικά απορώ εάν είσαι ξεροκέφαλος και δεν αλλάζεις γνώμη με τίποτα η είσαι τόσο πολύ άσχετος που ήρθες μόλις χτες στο φόρουμ.Η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά.
Ρε κουμοαρς πλάκα μας κάνεις ;εσύ δεν είπες "άκυρο" για την πυκνότητα αλλά για την σχεδίαση έλεγες ; Αυτό δεν είπες ξανά κ ξανά ; Και αν θες λοιπόν σύγκριση ομοίων περιστατικών έχεις δει κανένα της dhi να δουλεύει τέτοια νούμερα όπως του τιρκαλα για να συγκρίνεις και να βγάζεις και πόρισμα; Εγώ είμαι ξεροκεφαλος η εσύ φάσεις και αντιφάσκεις; Είπες ότι όποιος δει αποτελέσματα dhi το βλέπει ...βοήθησε και εμένα τον άσχετο με περιορισμένη ευφυΐα όπως μου είπες ....δείξε μου ....εγώ μέχρι εδώ μπορώ ...
 

vlafo

Well-Known Member
Η μόνη που αξίζει είναι του Alexandros που έβαλε 3800g.
Και για χερλάιν δε σχολιάζω για πυκνότητα είναι καλός.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

crossfire

Well-Known Member
Ρε κουμοαρς πλάκα μας κάνεις ;εσύ δεν είπες "άκυρο" για την πυκνότητα αλλά για την σχεδίαση έλεγες ; Αυτό δεν είπες ξανά κ ξανά ; Και αν θες λοιπόν σύγκριση ομοίων περιστατικών έχεις δει κανένα της dhi να δουλεύει τέτοια νούμερα όπως του τιρκαλα για να συγκρίνεις και να βγάζεις και πόρισμα; Εγώ είμαι ξεροκεφαλος η εσύ φάσεις και αντιφάσκεις; Είπες ότι όποιος δει αποτελέσματα dhi το βλέπει ...βοήθησε και εμένα τον άσχετο με περιορισμένη ευφυΐα όπως μου είπες ....δείξε μου ....εγώ μέχρι εδώ μπορώ ...

@koumparos , για να είμαστε δίκαιοι εδω έχει δίκιο ο @Giorgos-3 .
Εγώ νόμιζα ότι εννοούσες την χάραξη της hairline, απόσταση απο φρύδια , κλείσιμο κροταφων κτλ.
Αν με την σχεδίαση της hairline θεωρείς και την πυκνότητα , εχεις άδικο στην σύγκριση . Στην dhi δεν έχουμε δει ουτε μια της προκοπής.....μονο μισοφαγωμενες.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
@koumparos , για να είμαστε δίκαιοι εδω έχει δίκιο ο @Giorgos-3 .
Εγώ νόμιζα ότι εννοούσες την χάραξη της hairline, απόσταση απο φρύδια , κλείσιμο κροταφων κτλ.
Αν με την σχεδίαση της hairline θεωρείς και την πυκνότητα , εχεις άδικο στην σύγκριση . Στην dhi δεν έχουμε δει ουτε μια της προκοπής.....μονο μισοφαγωμενες.
Μου χει κάνει τρομερή εντύπωση και αυτή η ανυπόστατη κριτική του που πραγματικα δεν μπορεί να την στηρίξει όσες τούμπες και αν την κάνει αλλά και τα νευρακια του που κατέληξαν σε πρωτοφανείς προσβολές...εγώ προσωπικά δεν τον έχω δει να το ξανά κάνει εκείνος και πιστεύω ότι ήταν μια ατυχή του στιγμη και συγκυρία που μπορεί να φταίνε και άσχετοι παράγοντες με το φόρουμ....
 

manly_Man

Well-Known Member
20210223_233247.jpg


koumparos νομίζω και εγω οτι κανεις λάθος εδω που λες οτι κανει ίδιους σχεδιασμούς hairline ο Τυρκαλας με DHI (που δεν είναι κακο κιολας, αν το έκανε). Συγκεκριμένα μίλησες για την hairline του mogan πιο πάνω. Οποτε ειπα να τις συγκρίνω για αν δούμε τις ομοιότητες(αν μοιάζουν) . Αλλα δεν φαίνεται να υπάρχουν ομοιότητες στον σχεδιασμό της hairline του vlafo με τον σχεδιασμό της hairline του mogan. Του mogan είναι καμπυλωτη οπως μπορεις να δεις ενω του vlafo εχει αλλο σχημα.

Όποιος θέλει σοβαρά να ασχοληθεί ας κοιτάξει την δεύτερη του Μόργκαν και του Ραφαέλ.Και ας βγάλει τα συμπεράσματα μόνος του.
 
Τελευταία επεξεργασία:

koumparos

Well-Known Member
Άντε να το ξαναπώ μια φορά.Ειπα ότι είναι επηρεασμένος από τους σχεδιασμούς που κάνει η dhi.Οι δουλειές του μου θυμίζουν dhi.Περνα μια βόλτα από το site της κλινικής και κοίτα τις hairline.Επισης κοίτα και την δεύτερη του Ραφαέλ.Οχι ραχαλ.Τελος εάν εσύ βλέπεις εξωπραγματικές διαφορές στις δύο φωτό τι να πω.Κοιτα προσεχτικά πως κλείνουν και στις δύο μμ οι κροταφοι.
 

manly_Man

Well-Known Member
Άντε να το ξαναπώ μια φορά.Ειπα ότι είναι επηρεασμένος από τους σχεδιασμούς που κάνει η dhi.Οι δουλειές του μου θυμίζουν dhi.Περνα μια βόλτα από το site της κλινικής και κοίτα τις hairline.Επισης κοίτα και την δεύτερη του Ραφαέλ.Οχι ραχαλ.Τελος εάν εσύ βλέπεις εξωπραγματικές διαφορές στις δύο φωτό τι να πω.Κοιτα προσεχτικά πως κλείνουν και στις δύο μμ οι κροταφοι.
Η διάφορα στο σχήμα στις 2 φωτογραφίες ειναι κατι παραπάνω απο εμφανής (επειδή ειχες πει να συγκρίνουμε με του mogan πιο πάνω..)

Εγω πιστεύω εισαι επηρεασμενος απο το γεγονός οτι ηταν στην dhi και το λες...αν δεν σου έλεγε κανεις οτι ηταν dhi πολυ πιθανόν να μη το έλεγες οτι ειναι επηρεασμένος απο εκει ο Τυρκαλας.
 

koumparos

Well-Known Member
Δες και του Ραφαέλ και σύγκρινε συνολικά.Επισης για τα αποτελέσματα στο site δεν είδα να πεις κάτι.Καθολου επηρεασμένος δεν είμαι.Τα ίδια έλεγα και για την lp.
 
Μπλουζα