Vlafo. FUE, 4158g, 09-10/01/2021

vlafo

Well-Known Member
Αερατε δε με κατάλαβες .
Δε μάλωσα κανέναν και ειμαι αρκετά cool.
Αλλα θα τσιμπησει κανένας εκπρόσωπος απο το πουθενά και θα πανε πενήντα οι σελίδες πριν τελικά κλειδώσει το νήμα .
Έλα και μην το γρουσουζεύεις τώρα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Aarate σου βρήκα avatar...

dd.PNG
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Χιούμορ λέγεται Τζορτζ..... καυστικό μπορεί αλλά χιούμορ......σημαίες και πανό δεν είχαμε στα νιάτα μας θα έχουμε τώρα ;

Χιούμορ είναι η επίσημη δικαιολογία. Θα συμφωνήσω με τον Georgie, ξεκολάτε με τον γιατρό. Μπορεί να μην συμφωνούμε με μερικά από αυτά που λέει, αλλά η απαξίωση ή και η απλούστευση απόψεων δεν είναι σωστή ούτε χρήσιμη.
 

aeratos28

Just aeratos
Χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχα Α ρε Γιάννη κορυφαίο ρε χωρίς πλάκα..πρέπει να βρεις και άλλο ένα με το που τελειώνει και κατεβάζει το δάχτυλο να τον δείχνει να γελάει για να συνδυαστεί άψογα.
 

aeratos28

Just aeratos
Cvial απαξίωση δεν υπάρχει,το γαϊτανάκι συνεχίζεται και από την άλλη μεριά όπως είδες στη συζήτηση που είχατε και είδαμε και εμείς..όταν ωριμάσει το όλο θέμα θα σταματήσουν οι αναφορές και από τις δύο μεριές..
Χιούμορ είναι η επίσημη δικαιολογία. Θα συμφωνήσω με τον Georgie, ξεκολάτε με τον γιατρό. Μπορεί να μην συμφωνούμε με μερικά από αυτά που λέει, αλλά η απαξίωση ή και η απλούστευση απόψεων δεν είναι σωστή ούτε χρήσιμη.
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Και για μενα η ειδηση ηρθε λιγο σαν σοκ,ημουν σιγουρος οτι θα βλεπαμε αλλο ονομα κλινικης/γιατρου διπλα στο ονομα σου (ημουν σιγουρος για freitas) αλλα σιγουρα για να κανεις την επιλογη σου την μελετησες διεξοδικα και ευχομαι πραγματικα να πετυχεις αυτο που εχεις θεσει σαν στοχο.Καλη επιτυχια φιλε vlafo
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Cvial απαξίωση δεν υπάρχει,το γαϊτανάκι συνεχίζεται και από την άλλη μεριά όπως είδες στη συζήτηση που είχατε και είδαμε και εμείς..όταν ωριμάσει το όλο θέμα θα σταματήσουν οι αναφορές και από τις δύο μεριές..

Να μην χαλάμε το νήμα του vlafo. Μην το επεκτείνουμε, αν θες το σχολιάζουμε στο νήμα του βίντεο.
 

vlafo

Well-Known Member
Και για μενα η ειδηση ηρθε λιγο σαν σοκ,ημουν σιγουρος οτι θα βλεπαμε αλλο ονομα κλινικης/γιατρου διπλα στο ονομα σου (ημουν σιγουρος για freitas) αλλα σιγουρα για να κανεις την επιλογη σου την μελετησες διεξοδικα και ευχομαι πραγματικα να πετυχεις αυτο που εχεις θεσει σαν στοχο.Καλη επιτυχια φιλε vlafo
Το σοκ το παθαίνεις Nik όταν αλλά έχεις υπολογίσει και σταθμίσει και άλλα σου βγαίνουν στην πορεία.
Αλλά πολύ καλύτερα στην τελική.
Τώρα και να ήθελα Ισπανία (που εκεί ήθελα),εξαιρετικά απίθανο.
Σ'ευχαριστώ πολύ.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Που μπορει να παρει και 10 σελίδες πριν συμπληρώσει μηνα ο Vlafo.
Εν το μεταξυ εσυ εχεις σημαια μεχρι και στο avatar !
Αλλα αχώνευτη η Barca , καλή χρεωκοπία
Οκ εδώ έχεις ένα δίκιο και το σκέφτηκα μετά ....όχι μόνο άβαταρ ....πέρα από φανέλες καπέλα κασκόλ μέλος στο κλαμπ κτλ κτλ ...εχώ μέχρι και μάσκα Μπάγερν και κυκλοφορώ! Χαχαχα...πάντως αυτό που σχολίασα μέχρι κ αυτός πιστεύω θα γελούσε αν το διάβαζε ...μα ο καημένος να θέλει να πει κάτι να "φτιάξει" και ψυχολογικά το προσωπικό του και να τονίσει την σημασία του με τον χαρακτηρισμό του και να πει αυτή την ατάκα τότε ....που αν υπήρχε μια και μοναδική στιγμή που δεν έπρεπε να να παρομοιάσεις κάτι με την Μπαρτσελόνα ήταν εκείνη που το έκανε !!!! Χαχαχα...τεσπά .....
 

Aldo

Well-Known Member
Καλη επιτυχια vlafo :)

Εξεπλαγην μπορω να πω, περιμενα ανακοινωση για Freitas κ σια!
Εκανες πολυ καλα ομως δεδομενης τησ καταστασης, που επελεξες να κανεις την μεταμοσχευση στην Ελλαδα.
Ειμαι σιγουρος πως η επιλογη σου θα σε δικαιωσει!
Περιμενω φωτο... μπραβο και παλι!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

manly_Man

Well-Known Member
Σε ευχαριστώ manly δεν υπήρχε άλλη καθυστέρηση και απλά δεν θα την έκανα.

Ήξερα μόνος μου τι πρέπει να κάνω αλλά και ο γιατρός που ξέρει πολύ περισσότερα από μένα,γνώριζε από πριν τι έπρεπε να μου δώσει.
Πάντα ακούω τον άλλον,με άκουσε τον άκουσα και απλά ταυτιστήκαμε απόλυτα όπως και με τους περισσότερους μεγαλογιατρούς του εξωτερικού.
Απλά είναι τα πράγματα δεν είναι τόσο σύνθετα.
Η αλήθεια είναι ότι βάλαμε λίγο περισσότερα.
Αυτο ειναι το σημαντικο να νιωσεις οτι ο γιατρος προτεινε το καλυτερο πλανο για την περιπτωση σου, και οχι ενα συντηρητικο πλανο που δεν θα σε ικανοποιουσε, και αφου ταυτιζοταν με τα θελω σου, δεν ειχες καποιο λογο να μην τον επιλεξεις.

Επισης πιστευω μετραει πολυ στην επιλογη κλινικης να μπορεις να συννενοηθεις με τον γιατρο και να ειναι προσιτος και οχι να σου λεει "αυτο ειναι τελος" και να σε ξεπεταει...
 

vlafo

Well-Known Member
Καλη επιτυχια vlafo :)

Εξεπλαγην μπορω να πω, περιμενα ανακοινωση για Freitas κ σια!
Εκανες πολυ καλα ομως δεδομενης τησ καταστασης, που επελεξες να κανεις την μεταμοσχευση στην Ελλαδα.
Ειμαι σιγουρος πως η επιλογη σου θα σε δικαιωσει!
Περιμενω φωτο... μπραβο και παλι!
Σε ευχαριστώ Aldo και εσύ πας μια χαρά στην αρχή είσαι ακόμα.
Ναι οι ανακοινώσεις τροποποιήθηκαν λίγο αλλά προς το καλύτερο.
Η επιλογή μου δεν ήταν επ ουδενί ούτε λύση ανάγκης ούτε γιατί δεν είχα εναλλακτικές και έπρεπε να την κάνω οπωσδήποτε.
Απλά ήταν η κορυφαία επιλογή.
Θα ανέβουν όλα,υπομονή .
 

vlafo

Well-Known Member
Ελα ρε συ vlafo! οντως εκπληξη. Ευχομαι να πανε ολα οπως τα θελεις!

Φωτο θα βαλεις?
Ε καλά τι ερώτηση είναι αυτή?
Καψόνια θα σας κάνω?
Απλά θέλω το χρόνο μου λίγο αλλά είπα να ανεβάζω σιγά σιγά όσο μπορώ για να ενημερώνεστε και εσείς.
Μετά ας ξεκινήσει ο πόλεμος :)
 

anargiros88

Well-Known Member
καλή επιτυχία και από μένα ! να πάρεις εύχομαι ολόψυχα το αποτέλεσμα που επιθυμείς ! Μήπως το νήμα πρέπει να μεταφερθεί στις παρουσιάσεις μ.μ ?
 

midnight express

Well-Known Member
Φιλε,ευχομαι να πανε ολα κατ ευχην και να εχεις το αποτελεσμα που επιθυμεις!Στις 5 Φεβρουαριου στον ιδιο γιατρο θα κανω και εγω την 1η μμ στα 35 μου χρονια μετα απο πολλες αναβολες τα προηγουμενα ετη.Παρακολουθω το φορουμ απο το 2010 φαντασου.Μαλιστα κουρεψα το μακρυ μαλλι που διατηρουσα 15 χρονια σχεδον να αρχισω να μπαινω στο κλιμα!χαχαχ.Σκεφτομαι να κανω και παρουσιαση.Θα δειξει.Να εισαι καλα και παλι σου ευχομαι καθε επιθυμια σου σχετικα με το θεμα τριχες να πραγματοποιηθει.
 

Georgie

Well-Known Member
Τωρα εχω μια απορία .
Που μπορει να απαντηθεί απο τα παιδια που εχουν κανει μεταμοσχευση στη κλινική .
Σε περίπτωση που ψάχνεις μια βελτίωση ας πούμε της τάξης των 1000-1200g
Ποια ειναι η τιμη της κλινικής ?
Στο 1 € plus τα αναλώσιμα ?
Η ξεκινάει σα συνέδρια 2000-2500 € ?
 

vlafo

Well-Known Member
Φιλε,ευχομαι να πανε ολα κατ ευχην και να εχεις το αποτελεσμα που επιθυμεις!Στις 5 Φεβρουαριου στον ιδιο γιατρο θα κανω και εγω την 1η μμ στα 35 μου χρονια μετα απο πολλες αναβολες τα προηγουμενα ετη.Μαλιστα κουρεψα το μακρυ μαλλι που διατηρουσα 15 χρονια σχεδον να αρχισω να μπαινω στο κλιμα!χαχαχ.Σκεφτομαι να κανω και παρουσιαση.Θα δειξει.Να εισαι καλα και παλι σου ευχομαι καθε επιθυμια σου σχετικα με το θεμα τριχες να πραγματοποιηθει.
Σε ευχαριστώ και καλά έκανες που το κούρεψες.
Όλα καλά θα πάνε νασαι σίγουρος και να κάνεις παρουσίαση μην το σκέφτεσαι.
 

vlafo

Well-Known Member
Τωρα εχω μια απορία .
Που μπορει να απαντηθεί απο τα παιδια που εχουν κανει μεταμοσχευση στη κλινική .
Σε περίπτωση που ψάχνεις μια βελτίωση ας πούμε της τάξης των 1000-1200g
Ποια ειναι η τιμη της κλινικής ?
Στο 1 € plus τα αναλώσιμα ?
Η ξεκινάει σα συνέδρια 2000-2500 € ?
Αυτό Georgie δεν μπορώ να στο απαντήσω.
Τα κλασσικά 1€ +τα αναλώσιμα γνωρίζω.
Τώρα για τόσα λίγα μάλλον το γιατρό να ρωτήσεις.
 
Μπλουζα