Vlafo. FUE, 4158g, 09-10/01/2021

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Για αλλού χτυπάει η καμπάνα με αυτά που είπα..το σωστό κάνατε ρε ,κατάλαβες πως το λέω.
Το κατάλαβα,εννοείται κάναμε το σωστό τι λες να κάναμε?
Εγώ θα σε συμβουλέψω εσένα να ακολουθήσεις την ¨τέχνη του να βάζεις λίγα και να φαίνονται πολλά" :) .
 
  • Like
Reactions: tol

aeratos28

Just aeratos
Τεχνική ειδικών δυνάμεων...κάλυψη απόκρυψη...
Το κατάλαβα,εννοείται κάναμε το σωστό τι λες να κάναμε?
Εγώ θα σε συμβουλέψω εσένα να ακολουθήσεις την ¨τέχνη του να βάζεις λίγα και να φαίνονται πολλά" :) .
 

tol

Well-Known Member
Το κατάλαβα,εννοείται κάναμε το σωστό τι λες να κάναμε?
Εγώ θα σε συμβουλέψω εσένα να ακολουθήσεις την ¨τέχνη του να βάζεις λίγα και να φαίνονται πολλά" :) .
Ναι...μπορει να ειναι λιγα, αλλά θα εχουν σωστη γωνια, σωστη φορα...που το πας αυτο, φιλε vlafo;

Ετσι, τα λιγα θα φαινονται πολλα.

" Θα ειναι σαν να εχεις μαλλια, αλλά δε θα εχεις" Γεροντας Κωνσταντινος, ο Αναστασιμος θαυματοποιος!!! ;) :p
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Το κατάλαβα,εννοείται κάναμε το σωστό τι λες να κάναμε?
Εγώ θα σε συμβουλέψω εσένα να ακολουθήσεις την ¨τέχνη του να βάζεις λίγα και να φαίνονται πολλά" :) .
Εμένα Μ αρεσε το άλλο που ακόμα το θυμάμαι και γελάω και τα έλεγε και στο πρόσφατο βίντεο που τις εδειχνε κ σε παράταξη σε μια φωτός για να πει πόσο σημαντική είναι η μεγάλη ομάδα και επέμενε...." εγώ την ομάδα μου την λέω Μπαρτσελόνα της Ελλάδας!" Και τσουπ την επόμενη μέρα 8 στο κεφάλι από την Μπάγερν!!! Θα μου μείνει αξέχαστο !!!!χαχαχα
 

Georgie

Well-Known Member
Τωρα τι νόημα εχουν όλα αυτα δε μπορω να καταλάβω .
Έκανε μια επιλογή ο φίλος @vlafo για να φτιάξει ενα αισθητικό προβλημα που τον ενοχλούσε .
Ειναι πολυ καλα ενημερωμένος και σίγουρα η επιλογή του ειναι καλα μελετημένη .
Μακάρι να παρει το καλυτερο αποτέλεσμα όπως όλα τα παιδια στο φορουμ ανεξαρτήτως επιλογής .
Κατεβάστε τις σημαίες και όλα κρίνονται στο αποτέλεσμα .
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Τωρα τι νόημα εχουν όλα αυτα δε μπορω να καταλάβω .
Έκανε μια επιλογή ο φίλος @vlafo για να φτιάξει ενα αισθητικό προβλημα που τον ενοχλούσε .
Ειναι πολυ καλα ενημερωμένος και σίγουρα η επιλογή του ειναι καλα μελετημένη .
Μακάρι να παρει το καλυτερο αποτέλεσμα όπως όλα τα παιδια στο φορουμ ανεξαρτήτως επιλογής .
Κατεβάστε τις σημαίες και όλα κρίνονται στο αποτέλεσμα .
Χιούμορ λέγεται Τζορτζ..... καυστικό μπορεί αλλά χιούμορ......σημαίες και πανό δεν είχαμε στα νιάτα μας θα έχουμε τώρα ;
 

manly_Man

Well-Known Member
Καλη φυτρωση φιλε μου, χαιρομαι πολυ που τελικα πηρες τελικα αυτη την αποφαση για μεταμοσχευση και δεν το καθυστερησες περαιτέρω...

Ειναι πολυ ευχαριστο οτι επιτελους βρηκες τον γιατρο στην Ελλαδα να εκπληρωσει τις ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ σου και το πλανο σου, χωρις να ψαχνει διαφορες δικαιολογιες να σε πεισει οτι δεν πρεπει να μπουν τοσα γιατι δεν γινεται και γιατι δεν χρειαζεται να εχεις μεγαλη πυκνοτητα σε αυτη την ηλικια...ΑΣΤΕΙΑ πραγματα πραγματικα!!!

Ευχομαι να σαι δικαιωσει η επιλογη σου, να παρεις την μεγιστη φυτρωση και να τελειωσει οριστικα το θεμα τριχες για σενα...

Eπισης ευχομαι με το αποτελεσμα σου να κλεισεις διαφορα στοματα σε αυτους που ελεγαν οτι ειναι "εκτος πραγματικοτητας οι επιθυμιες σου" και "μη κανεις το λαθος να βαλεις παραπάνω απο αυτα που ελεγαν αυτοι"
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Ρε georgie άσε μας να κάνουμε χαβαλε ρε φίλε.μεταξυ μας τα λέμε.δεν έχει σημαίες κανένας ,δεν έχει κέρδος κάποιος από όλα αυτά ,χαζολογαμε που λένε.cool και εσύ ρε man..μην τα παίρνετε όλα της μετρητής..
Τωρα τι νόημα εχουν όλα αυτα δε μπορω να καταλάβω .
Έκανε μια επιλογή ο φίλος @vlafo για να φτιάξει ενα αισθητικό προβλημα που τον ενοχλούσε .
Ειναι πολυ καλα ενημερωμένος και σίγουρα η επιλογή του ειναι καλα μελετημένη .
Μακάρι να παρει το καλυτερο αποτέλεσμα όπως όλα τα παιδια στο φορουμ ανεξαρτήτως επιλογής .
Κατεβάστε τις σημαίες και όλα κρίνονται στο αποτέλεσμα .
 

Georgie

Well-Known Member
Χιούμορ λέγεται Τζορτζ..... καυστικό μπορεί αλλά χιούμορ......σημαίες και πανό δεν είχαμε στα νιάτα μας θα έχουμε τώρα ;
Που μπορει να παρει και 10 σελίδες πριν συμπληρώσει μηνα ο Vlafo.
Εν το μεταξυ εσυ εχεις σημαια μεχρι και στο avatar !
Αλλα αχώνευτη η Barca , καλή χρεωκοπία
 

makis25

Well-Known Member
παντως 4000+ grafts δεν ειναι καθολου μικρος αριθμος . Ο vlafo παντα ειχε στοχο πυκνοτητες . Για να δουμε .
 

Georgie

Well-Known Member
Ρε georgie άσε μας να κάνουμε χαβαλε ρε φίλε.μεταξυ μας τα λέμε.δεν έχει σημαίες κανένας ,δεν έχει κέρδος κάποιος από όλα αυτά ,χαζολογαμε που λένε.cool και εσύ ρε man..μην τα παίρνετε όλα της μετρητής..
Αερατε δε με κατάλαβες .
Δε μάλωσα κανέναν και ειμαι αρκετά cool.
Αλλα θα τσιμπησει κανένας εκπρόσωπος απο το πουθενά και θα πανε πενήντα οι σελίδες πριν τελικά κλειδώσει το νήμα .
 

aeratos28

Just aeratos
Σε αυτό με τον εκπρόσωπο έχεις δίκιο και βαριέμαι τώρα να έχουμε βαβουρες.
Αερατε δε με κατάλαβες .
Δε μάλωσα κανέναν και ειμαι αρκετά cool.
Αλλα θα τσιμπησει κανένας εκπρόσωπος απο το πουθενά και θα πανε πενήντα οι σελίδες πριν τελικά κλειδώσει το νήμα .
 

vlafo

Well-Known Member
Καλη φυτρωση φιλε μου, χαιρομαι πολυ που τελικα πηρες τελικα αυτη την αποφαση για μεταμοσχευση και δεν το καθυστερησες περαιτέρω...

Ειναι πολυ ευχαριστο οτι επιτελους βρηκες τον γιατρο στην Ελλαδα να εκπληρωσει τις ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ σου και το πλανο σου, χωρις να ψαχνει διαφορες δικαιολογιες να σε πεισει οτι δεν πρεπει να μπουν τοσα γιατι δεν γινεται και γιατι δεν χρειαζεται να εχεις μεγαλη πυκνοτητα σε αυτη την ηλικια...ΑΣΤΕΙΑ πραγματα πραγματικα!!!

Ευχομαι να σαι δικαιωσει η επιλογη σου, να παρεις την μεγιστη φυτρωση και να τελειωσει οριστικα το θεμα τριχες για σενα...

Eπισης ευχομαι με το αποτελεσμα σου να κλεισεις διαφορα στοματα σε αυτους που ελεγαν οτι ειναι "εκτος πραγματικοτητας οι επιθυμιες σου" και "μη κανεις το λαθος να βαλεις παραπάνω απο αυτα που ελεγαν αυτοι"
Σε ευχαριστώ manly δεν υπήρχε άλλη καθυστέρηση και απλά δεν θα την έκανα.

Ήξερα μόνος μου τι πρέπει να κάνω αλλά και ο γιατρός που ξέρει πολύ περισσότερα από μένα,γνώριζε από πριν τι έπρεπε να μου δώσει.
Πάντα ακούω τον άλλον,με άκουσε τον άκουσα και απλά ταυτιστήκαμε απόλυτα όπως και με τους περισσότερους μεγαλογιατρούς του εξωτερικού.
Απλά είναι τα πράγματα δεν είναι τόσο σύνθετα.
Η αλήθεια είναι ότι βάλαμε λίγο περισσότερα.
 

vlafo

Well-Known Member
παντως 4000+ grafts δεν ειναι καθολου μικρος αριθμος . Ο vlafo παντα ειχε στοχο πυκνοτητες . Για να δουμε .
Μάκη μη βιάζεσαι είναι πολλά αλλά δεν είναι ακριβώς έτσι.
Αυτά επιτευχθήκανε όλα,τώρα το αποτέλεσμα θα δείξει.
 
Μπλουζα