vera clinic istanbul

ErevosTheOne

New Member
Βροχερές καλησπέρες στην ομάδα,

όπως έχει αναφερθεί και στον τίτλο, έχουμε κάποιο συνάδελφο από το forum να έχει επισκεφτεί την εν λόγω κλινική;;
Τα αποτελέσματα στο site τους είναι εντυπωσιακά και οι τιμές προσιτές.
Σε τηλεφωνική επικοινωνία που είχα μαζί τους με ενημέρωσαν ότι χρεώνουν 2.000ε το session μαζί με την διαμονή, και 2.500ε το session με νυστέρι sapphire (πρώτη φορά το ακούω, σύμφωνα με τα λεγόμενα της κάνει μικρότερες τομές και μπορεί να υπάρχει καλύτερη πυκνότητα).

Όσον αφορά τις ελληνικές εταιρίες δεν έχω βρει κάπου με λιγότερα από 3.500ε/

Παραθέστε τις γνώμες σας!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Disco

Well-Known Member
Για budget κλινικες στην Τουρκία πιο γνωστές ειναι Dr Yaman, Dr Cinik, Dr Turan (Fue capilar) και Elite hair που εκανε ο @Aris81 ... που πήρε πολυ καλο αποτέλεσμα.
 

Aldo

Well-Known Member
ψάχνουμε το value for money....αυτο που λέω έχει 4.8/5 στις κρητικές. Η κλινική που αναφέρεις 2.6/5....
Στα είπε ο Cvial!
Προσπάθησε να βλέπεις ανεξάρτητες παρουσίασεις, γιατί αλλιώς θα γίνεις και εσυ ένας ακόμα «αιμοδότης» /θύμα.
Πρόσεχε!
 

Aris81

Well-Known Member
ψάχνουμε το value for money....αυτο που λέω έχει 4.8/5 στις κρητικές. Η κλινική που αναφέρεις 2.6/5....

Όπως αναφέρθηκε πιο πάνω, έκανα πριν ένα χρόνο μεταμόσχευση στην Κωνσταντινούπολη.
Θα σε συμβούλευα να μην παίρνεις και πολύ σοβαρά τις αξιολογήσεις των τουρκικών κλινικών στο google,τα βίντεο προώθησης στο youtube,κ.λ.π.
αλλά μονάχα ανεξάρτητες παρουσιάσεις/κριτικές.

Εγώ είχα βρει κάποια αγγλόφωνα και γερμανόφωνα βίντεο στο youtube,που τα θεώρησα αντικειμενικές και ανεξάρτητες παρουσιάσεις,
οπότε κινήθηκα ανάλογα.
Μπορείς σχετικά εύκολα να καταλάβεις,αν κάποιος παίρνει γραμμή από την κλινική ή όχι.

Όσο για την τεχνική sapphire,μπορείς να διαβάσεις παρακάτω,είναι από το site της κλινικής που έκανα εγώ μμ
https://elithair.co.uk/sapphire-hair-transplant/

Τι ισχύει στην πράξη και τι όχι δεν ξέρω,ίσως μπορεί ο CVIAL να μας πει αν είναι πιο αποτελεσματική μία τέτοια τεχνική.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν είναι τεχνική το sapphire απλά ένα ποιό εξελιγμένο εργαλείο που το διαφημίζουν παραπάνω από ότι του αξίζει για να τσιμπάνε τα υποψήφια θύματα.
 

KwstaS7

New Member
Καλησπέρα παιδιά.. Έχω κλείσει Δευτέρα να πάω στην Vera clinic.. Υπάρχει κάποιος να έχει πάει στο παρελθόν?
 

Stratos

Well-Known Member
τώρα που έκλεισες, ποιος ο λόγος που ρωτάς? αν σου πούμε ότι δεν ξέρουμε τη κλινική δεν θα πας?
αν έχεις δει περιστατικά και σου φαίνονται οκ πήγαινε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member

KwstaS7

New Member
Κύριοι , όταν φτάνεις στα πρόθυρα να κάνεις μια επεμβαση στο κεφαλι νιώθεις ένα φόβο και δισταγμό,καθώς πλησιάζουν οι μέρες γιατι κάτι μπορεί να μην πάει καλά . Εννοείται πως αν κάτι δεν μου αρέσει μέχρι την τελευταία ώρα δεν θα κάνω την επέμβαση .Εγώ ήθελα απλά μια γνώμη αν κάποιος έχει πάει ή γνωρίζει κάτι παραπάνω,εννοείται πάντως ότι έχω κάνει και εγώ έρευνα επί του θέματος .

Οπότε δεν καταλαβαίνω την "επίθεση" και την ειρωνία .
Δυστυχώς η ευγένεια έχει χαθεί.

Καλή συνέχεια .
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Κύριοι , όταν φτάνεις στα πρόθυρα να κάνεις μια επεμβαση στο κεφαλι νιώθεις ένα φόβο και δισταγμό,καθώς πλησιάζουν οι μέρες γιατι κάτι μπορεί να μην πάει καλά . Εννοείται πως αν κάτι δεν μου αρέσει μέχρι την τελευταία ώρα δεν θα κάνω την επέμβαση .Εγώ ήθελα απλά μια γνώμη αν κάποιος έχει πάει ή γνωρίζει κάτι παραπάνω,εννοείται πάντως ότι έχω κάνει και εγώ έρευνα επί του θέματος .

Οπότε δεν καταλαβαίνω την "επίθεση" και την ειρωνία .
Δυστυχώς η ευγένεια έχει χαθεί.

Καλή συνέχεια .
Καλή σου επιτυχία! Καλή φύτρωση!
 

nick90

Well-Known Member
Σε ευχαριστώ φίλε μου.Μακαρι να πάνε όλα καλά .Θα σας γράψω την εμπειρία μου.
Καλη επιτυχία να έχεις φιλε. Οταν κανεις την επέμβαση άνοιξε ένα νέο νημα στις παρουσιάσεις μεταμοσχεύσεων απο τις κλινικές εξωτερικού ωστε να κάνεις παρουσίαση της επέμβασης σου. Αναμένουμε την εμπειρια σου με την κλινική λοιπόν.
 

Stratos

Well-Known Member
Κύριοι , όταν φτάνεις στα πρόθυρα να κάνεις μια επεμβαση στο κεφαλι νιώθεις ένα φόβο και δισταγμό,καθώς πλησιάζουν οι μέρες γιατι κάτι μπορεί να μην πάει καλά . Εννοείται πως αν κάτι δεν μου αρέσει μέχρι την τελευταία ώρα δεν θα κάνω την επέμβαση .Εγώ ήθελα απλά μια γνώμη αν κάποιος έχει πάει ή γνωρίζει κάτι παραπάνω,εννοείται πάντως ότι έχω κάνει και εγώ έρευνα επί του θέματος .

Οπότε δεν καταλαβαίνω την "επίθεση" και την ειρωνία .
Δυστυχώς η ευγένεια έχει χαθεί.

Καλή συνέχεια .
καλύτερα φίλε έστω με την αγένεια ή επίθεση όπως την βλέπεις εσύ να σε αποτρέψουν από ένα λάθος, παρά να σου λένε πήγαινε κάνε την και να ξέρουν ότι δεν είναι η καλύτερη επιλογή. ψάξε καλά πριν κάνεις οτιδήποτε.
 
Μπλουζα