Tulkas, FUE 4010 grafts, 6-7/08/21

Tulkas

Member
Για να τα μαζέψω όλα μαζί:
1) Αν δήλωνε περισσότερα grafts από αυτά που πραγματικά μπήκαν, το "φτωχό" αποτέλεσμα θα τον εξέθετε λόγω αυξημένων απαιτήσεων.
2) Μια ανερχόμενη κλινική-γιατρός δεν θα διακινδύνευε την φήμη της\του πολλώ δε μάλλον όταν δεν χρεώνει με το graft.
3) Η συγκεκριμένη κλινική δεν έχει δώσει ποτέ δικαίωμα για ψευδή αριθμό εξαγωγής\εισαγωγής μοσχευμάτων.
4) Είναι εξαιρετικά δύσκολο να μετρήσει κάποιος με ακρίβεια τα grafts, όταν ελάχιστοι από εμάς γνωρίζουμε από φωτογράφηση ή\και έχουμε τον κατάλληλο εξοπλισμό για σωστό αποτέλεσμα.

Ο φίλος Makis25 έβγαλε τα μάτια του στην καταμέτρηση και για αυτό τον ευχαριστώ πολύ. Δεν θεωρώ ότι μετράει λάθος, απλώς βλέπει μέρος της εικόνας και όχι το σύνολο της.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tulkas

Member
λοιπον κι εγω με τη σειρα μου να ζητησω συγνωμη για το λαθος μου . Δε θα επαναληφθει
Κανένας λόγος να ζητήσεις συγγνώμη makis25. Είπες την άποψη σου παρουσιάζοντας επιχειρήματα. Όπως καταλήξαμε είναι πολύ δύσκολο να γίνει σωστή καταμέτρηση για όλους τους λόγους που ανέφερα πιο πάνω. Επιπλέον προσωπικά είμαι απόλυτα σίγουρος για το νούμερο, μιας και ήμουν παρών την ώρα της επέμβασης:)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Neverwinter

Active Member
λοιπον κι εγω με τη σειρα μου να ζητησω συγνωμη για το λαθος μου . Δε θα επαναληφθει
Εγώ πιστεύω ότι σε παιδεύουν παρά πολύ οι αναλύσεις που είναι οι φωτογραφίες γιατί όσο ναναι δεν είναι και οι καλύτερες σε ανάλυση , εγώ πχ έχω φωτογραφία από την πρώτη μέρα τοποθέτησης με φλας που φαίνεται ακριβώς η επιφάνεια στο crown αλλά αν κανεις ζουμ να μετρήσεις στον στρόβιλο δεν ξεχωρίζουν τα grafs !
 

oreo

Well-Known Member
λοιπον κι εγω με τη σειρα μου να ζητησω συγνωμη για το λαθος μου . Δε θα επαναληφθει
Συγγνώμη πρέπει να ζητήσεις, όταν μετρήσει και κάποιος άλλος. Το θέμα δεν είναι να γίνονται εικασίες και να οδηγούμαστε σε de facto αποτέλεσμα, ατεκμηρίωτα.
 

kharmacoma

Well-Known Member
λοιπον κι εγω με τη σειρα μου να ζητησω συγνωμη για το λαθος μου . Δε θα επαναληφθει

Όταν κάποιος γράφει κάτι καλοπροαίρετα όπως είσαι Μάκη προς τι η συγγνώμη; Μια άποψη εξέφρασες και μάλιστα τεκμηριωμένα.
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Για να τα μαζέψω όλα μαζί:
1) Αν δήλωνε περισσότερα grafts από αυτά που πραγματικά μπήκαν, το "φτωχό" αποτέλεσμα θα τον εξέθετε λόγω αυξημένων απαιτήσεων.

Πόσοι το ψάχνουν;, και πόσοι ξέρουν να το ψάξουν; και πόσοι καταλαβαίνουν τη διαφορά;

2) Μια ανερχόμενη κλινική-γιατρός δεν θα διακινδύνευε την φήμη της\του πολλώ δε μάλλον όταν δεν χρεώνει με το graft.

Αν σου έλεγε 3000 τριχοθυλάκια και σε έβαζε σε δύο συνεδρίες, σου έβαζε συνολικά δύο χιλιάδες τριχοθυλάκια, δεν θα έβαζε στο παντελόνι 2χιλ. χωρίς να τα δουλέψει;

3) Η συγκεκριμένη κλινική δεν έχει δώσει ποτέ δικαίωμα για ψευδή αριθμό εξαγωγής\εισαγωγής μοσχευμάτων.

Κάνεις λάθος. Ακόμα ψάχνουμε του vlafo 800+ (τουλάχιστον εμείς)

4) Είναι εξαιρετικά δύσκολο να μετρήσει κάποιος με ακρίβεια τα grafts, όταν ελάχιστοι από εμάς γνωρίζουμε από φωτογράφηση ή\και έχουμε τον κατάλληλο εξοπλισμό για σωστό αποτέλεσμα.

Με τις κατάλληλες φωτογραφίες Cvial και Makis σου μετράνε την απόσταση μέχρι το φεγγάρι, βήμα βήμα.

Ο φίλος Makis25 έβγαλε τα μάτια του στην καταμέτρηση και για αυτό τον ευχαριστώ πολύ. Δεν θεωρώ ότι μετράει λάθος, απλώς βλέπει μέρος της εικόνας και όχι το σύνολο της.

Δεν θα έγραφα τα παραπάνω, τα είχα σκεφτεί από εχθές. Αλλά είδα σήμερα την συγγνώμη του Μάκη και κάπως μου ήρθε. Cvial, Makis, Vlafo και κάποια άλλα παιδιά είναι υπερχρήσιμα για το forum. Εμείς και να εξαφανιστούμε δεν θα λείψουμε σε κανέναν.


Καλή επιτυχία να έχεις.
 

Tulkas

Member
Πόσοι το ψάχνουν;, και πόσοι ξέρουν να το ψάξουν; και πόσοι καταλαβαίνουν τη διαφορά;



Αν σου έλεγε 3000 τριχοθυλάκια και σε έβαζε σε δύο συνεδρίες, σου έβαζε συνολικά δύο χιλιάδες τριχοθυλάκια, δεν θα έβαζε στο παντελόνι 2χιλ. χωρίς να τα δουλέψει;



Κάνεις λάθος. Ακόμα ψάχνουμε του vlafo 800+ (τουλάχιστον εμείς)



Με τις κατάλληλες φωτογραφίες Cvial και Makis σου μετράνε την απόσταση μέχρι το φεγγάρι, βήμα βήμα.



Δεν θα έγραφα τα παραπάνω, τα είχα σκεφτεί από εχθές. Αλλά είδα σήμερα την συγγνώμη του Μάκη και κάπως μου ήρθε. Cvial, Makis, Vlafo και κάποια άλλα παιδιά είναι υπερχρήσιμα για το forum. Εμείς και να εξαφανιστούμε δεν θα λείψουμε σε κανέναν.


Καλή επιτυχία να έχεις.
Κυριακή κοντή γιορτή που λέει ο θυμόσοφος λαός. Μόνο που στην περίπτωση μας θα πάρει κανά χρόνο η αναμονή για να φανούν τα αποτελέσματα.
 

witcher

Well-Known Member
Κυριακή κοντή γιορτή που λέει ο θυμόσοφος λαός. Μόνο που στην περίπτωση μας θα πάρει κανά χρόνο η αναμονή για να φανούν τα αποτελέσματα.
Εντάξει θα δεις και πιο νωρις αποτελέσματα. Δηλαδή μέχρι το 7-8μηνο θα εχει ξεκαθαρίσει κατά τον μεγαλύτερο βαθμο. Οπότε υπομονή τώρα χωρίς άγχος για το αποτέλεσμα!
 

Gianney

Well-Known Member
Πόσοι το ψάχνουν;, και πόσοι ξέρουν να το ψάξουν; και πόσοι καταλαβαίνουν τη διαφορά;



Αν σου έλεγε 3000 τριχοθυλάκια και σε έβαζε σε δύο συνεδρίες, σου έβαζε συνολικά δύο χιλιάδες τριχοθυλάκια, δεν θα έβαζε στο παντελόνι 2χιλ. χωρίς να τα δουλέψει;



Κάνεις λάθος. Ακόμα ψάχνουμε του vlafo 800+ (τουλάχιστον εμείς)



Με τις κατάλληλες φωτογραφίες Cvial και Makis σου μετράνε την απόσταση μέχρι το φεγγάρι, βήμα βήμα.



Δεν θα έγραφα τα παραπάνω, τα είχα σκεφτεί από εχθές. Αλλά είδα σήμερα την συγγνώμη του Μάκη και κάπως μου ήρθε. Cvial, Makis, Vlafo και κάποια άλλα παιδιά είναι υπερχρήσιμα για το forum. Εμείς και να εξαφανιστούμε δεν θα λείψουμε σε κανέναν.


Καλή επιτυχία να έχεις.
Πάντως 800 gtafts είναι μεγάλος αριθμός.Αν επιβεβαιώθει ότι ο Τιρκαλας έχει μεγάλο θέμα με το extraction,δεν ξέρω κατά που θα γύρει η ζυγαριά.Για όλους που προορίζονται για μεγάλο nw,δηλ την πλειοψηφία ακόμα και τα λίγα grafts μετράνε
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alex7

Well-Known Member
Πάντως 800 gtafts είναι μεγάλος αριθμός.Αν επιβεβαιώθει ότι ο Τιρκαλας έχει μεγάλο θέμα με το extraction,δεν ξέρω κατά που θα γύρει η ζυγαριά.Για όλους που προορίζονται για μεγάλο nw,δηλ την πλειοψηφία ακόμα και τα λίγα grafts μετράνε
Κανένα θέμα δεν έχει ο Τιρκαλας .Ούτε βέβαια με τα μεγάλα NW.Εγώ ΝW 5 ήμουν .Άριστη δουλειά κάνει .Αλλά κάποιοι πονηροί λόγω ανταγωνισμού εδώ ψάχνουν να τον ψαλιδίσουν
 

Tulkas

Member
Ακριβώς στις 20 ημέρες από την μμ είδα τις πρώτες πεσμένες τρίχες κατά το λούσιμο. Ρώτησα και μου είπαν ότι είναι φυσική διαδικασία η απώλεια και θα διαρκέσει έως 2 μήνες.

Φίλε Neverwinter, μιας και κάναμε ταυτόχρονα την επέμβαση σου συμβαίνει το ίδιο;

Επιπλέον ξεκίνησα από σήμερα το regain 5% σε αφρό.
 

Gianney

Well-Known Member
Κανένα θέμα δεν έχει ο Τιρκαλας .Ούτε βέβαια με τα μεγάλα NW.Εγώ ΝW 5 ήμουν .Άριστη δουλειά κάνει .Αλλά κάποιοι πονηροί λόγω ανταγωνισμού εδώ ψάχνουν να τον ψαλιδίσουν
Τι να σου πω ρε φίλε, βλέπεις έχει γίνει θέμα αυτό με το extraction που έχουν αναφέρει αρκετά μέλη και εγώ έχω confusiono_O
 

witcher

Well-Known Member
Αλλά κάποιοι πονηροί λόγω ανταγωνισμού εδώ ψάχνουν να τον ψαλιδίσουν
Δηλαδή λες οτι υπάρχουν ύποπτα μέλη που προσπαθούν να κολλήσουν με το ζόρι «κουσούρια» σε συγκεκριμένους γιατρούς πχ στον Τυρκαλά επειδή ανέβηκε η δημοφιλία του τελευταία, ώστε να κατευθύνουν τα μέλη προς άλλες επιλογές γιατρών;
 

alex7

Well-Known Member
Τι να σου πω ρε φίλε, βλέπεις έχει γίνει θέμα αυτό με το extraction που έχουν αναφέρει αρκετά μέλη και εγώ έχω confusiono_O
Έτσι είναι φίλε μου η κοινωνία μας .Ανταγωνιστική έως βρώμικη .Δε θα την αλλάξουμε εμείς .Βρες μου ένα κακό αποτέλεσμα του Τιρκαλα.Μπορείς;
 

alex7

Well-Known Member
Δηλαδή λες οτι υπάρχουν ύποπτα μέλη που προσπαθούν να βρουν με το ζόρι κουσούρια σε συγκεκριμένους γιατρούς πχ στον Τυρκαλά επειδή ανέβηκε η δημοφιλία του τελευταία, ώστε να κατευθύνουν τα μέλη προς άλλες επιλογές γιατρών;
Εγώ νομίζω ότι το value for money είναι που ενοχλεί .Δεν έχει μέχρι στιγμής και καμία αποτυχημένη ΜΜ όποτε αυτό βρέθηκε
 

Gianney

Well-Known Member
Έτσι είναι φίλε μου η κοινωνία μας .Ανταγωνιστική έως βρώμικη .Δε θα την αλλάξουμε εμείς .Βρες μου ένα κακό αποτέλεσμα του Τιρκαλα.Μπορείς;
Τα πιο πολλά έχουν ακόμα δρόμο.Εμενα προσωπικά μου αρέσει η φυσικότητα και ο σχεδιασμός της χερλαιν,με την πυκνότητα δεν είδα ένα ουαου.,και από την άλλη τα αρνητικά που βρήκα είναι το μέγεθος punch ,το θέμα με τα χαμένα gtafts κάποιων μελών.
 

witcher

Well-Known Member
Εγώ νομίζω ότι το value for money είναι που ενοχλεί .Δεν έχει μέχρι στιγμής και καμία αποτυχημένη ΜΜ όποτε αυτό βρέθηκε
Ε ναι σίγουρα θα ενοχλεί αυτό τις άλλες κλινικές, καθώς χάνουν πελάτες...Δεν τις συμφέρει να υπάρχει αξιόλογη επιλογή γιατρού σε καλή τιμή. Τα «πραγματικά μέλη» όμως θα έπρεπε να τα συμφέρει
 

alex7

Well-Known Member
Τα πιο πολλά έχουν ακόμα δρόμο.Εμενα προσωπικά μου αρέσει η φυσικότητα και ο σχεδιασμός της χερλαιν,με την πυκνότητα δεν είδα ένα ουαου.,και από την άλλη τα αρνητικά που βρήκα είναι το μέγεθος punch ,το θέμα με τα χαμένα gtafts κάποιων μελών.
Το punch είναι μυστικό που δεν αποκαλύπτει .Είδες σακατεμένη δότρια τα τελευταία χρόνια από τονΤιρκαλα;Φερτην να δούμε τη φωτό .Δε μετράει μόνο το μέγεθος αλλά και η γεωμετρία του punch .Αυτοί που γράφουν μόνο για το μέγεθος έχουν άγνοια .Όσο για τα grafts αν δεν απατώμαι ζήτησε συγγνώμη ο makis25 σε τελευταίο περιστατικό
 
Μπλουζα