Tulkas, FUE 4010 grafts, 6-7/08/21

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ο σχεδιασμός της hairline lorenzίζει..σε μεγάλα nw είναι ένα στυλ σχεδιασμού που το έχω δει αρκετές φορές στον ισπανουλη..καλή συνέχεια φίλε,όταν σου έρθουν οι φωτό ανέβασε τες να δούμε πού ήσουν πριν.

Οικονομία graft, μιλάμε για αεροδιάδρομο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Neverwinter

Active Member
Για την hairline κρατήσαμε περίπου 800 grafts. Δεν καταλαβαίνω από το σχόλιο σου κ του Kharmacoma αν έγινε καλη δουλειά ή όχι. Αν θέλετε εξηγήστε παρακαλώ :)
Από τα λόγια τους έγινε τουμπανη όχι απλά καλή !!! Λορενιζει…. Lorenzo !
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Για την hairline κρατήσαμε περίπου 800 grafts. Δεν καταλαβαίνω από το σχόλιο σου κ του Kharmacoma αν έγινε καλη δουλειά ή όχι. Αν θέλετε εξηγήστε παρακαλώ :)

η απάντηση είναι στο σχόλιο του Αεράτου για το σχήμα της hairline που είναι τέτοιο έτσι ώστε να μην κλείνουν πιο πολύ οι κροτάφοι έτσι ώστε να γίνει οικονομία graft που είναι απαραίτητη για τέτοια NW. Μια χαρά δουλειά έγινε.
 

Tulkas

Member
η απάντηση είναι στο σχόλιο του Αεράτου για το σχήμα της hairline που είναι τέτοιο έτσι ώστε να μην κλείνουν πιο πολύ οι κροτάφοι έτσι ώστε να γίνει οικονομία graft που είναι απαραίτητη για τέτοια NW. Μια χαρά δουλειά έγινε.
Ευχαριστώ CVIAL. Το είχα ζητήσει να μην κατεβάσει κροτάφους επειδή δεν είχα ποτέ κ θα φαινόταν αφύσικο. Που να το γνώριζα ότι είναι τακτική!
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Καλή επιτυχία και από 'μένα Tulkas !
Hairline χάρμα ιδέσθαι!!!
Τουλάχιστον για μεγάλα νούμερα ή για κεφάλια με ανοιχτούς κροτάφους εκ φύσεως.
Τι ηλικία έχεις;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tulkas

Member
Καλημέρα και χρόνια πολλά!
Φτάσαμε αισίως στην 8η μέρα.
Ο ερεθισμός εξαφανίστηκε, ο κνησμός κορυφώθηκε 5η-6η μέρα και πλέον είναι σε ανεκτό βαθμό. Από την 6η μέρα έχουν ξεκινήσει με έντονο ρυθμό να πέφτουν και τα καυκαλα.
Το μόνο που ενοχλεί κάπως είναι ένα ελαφρύ μούδιασμα στη περιοχή της δότριας, το οποίο ευτυχώς υποχωρεί και αυτό.
Παραθέτω νέες φωτογραφίες από την 8η μέρα για σχολιασμό:
IMG_20210815_105849.jpg
IMG_20210815_095252.jpg
IMG_20210815_095140.jpg
IMG_20210815_094637.jpg
IMG_20210815_094522.jpg
 

alex7

Well-Known Member
Καλημέρα και χρόνια πολλά!
Φτάσαμε αισίως στην 8η μέρα.
Ο ερεθισμός εξαφανίστηκε, ο κνησμός κορυφώθηκε 5η-6η μέρα και πλέον είναι σε ανεκτό βαθμό. Από την 6η μέρα έχουν ξεκινήσει με έντονο ρυθμό να πέφτουν και τα καυκαλα.
Το μόνο που ενοχλεί κάπως είναι ένα ελαφρύ μούδιασμα στη περιοχή της δότριας, το οποίο ευτυχώς υποχωρεί και αυτό.
Παραθέτω νέες φωτογραφίες από την 8η μέρα για σχολιασμό:Προβολή συνημμένου 39040Προβολή συνημμένου 39041Προβολή συνημμένου 39042Προβολή συνημμένου 39043Προβολή συνημμένου 39044
Μούδιασμα είχα για 3 μήνες εγώ περίπου
 

Neverwinter

Active Member
Αυτές τις μέρες πως κοιμάσαι ; Εννοώ βάζεις κάτι ώστε να μην ακουμπάς την δότρια στο μαξιλάρι ή απλά προσεχείς να μην ακουμπάει η λήπτρια κάπου ; Τα κακαδακια που φαίνονται αρκετά ακόμα δεν τα πιέζεις καθόλου στο λούσιμο ; Είμαι ίδια μέρα με σένα και έχω λιγότερα και σκέφτομαι μην έχω κάνει κανα λάθος και τα πίεσα πιο πολύ αποτι έπρεπε !
 

Tulkas

Member
Αυτές τις μέρες πως κοιμάσαι ; Εννοώ βάζεις κάτι ώστε να μην ακουμπάς την δότρια στο μαξιλάρι ή απλά προσεχείς να μην ακουμπάει η λήπτρια κάπου ; Τα κακαδακια που φαίνονται αρκετά ακόμα δεν τα πιέζεις καθόλου στο λούσιμο ; Είμαι ίδια μέρα με σένα και έχω λιγότερα και σκέφτομαι μην έχω κάνει κανα λάθος και τα πίεσα πιο πολύ αποτι έπρεπε !
Δε νομίζω ότι έχεις κάνει λάθος Neverwinter. Τα μπροστινά κακαδακια επιμένουν σε εμένα επειδή εκεί μπήκε πολύ πράμα και έχουν ενοποιηθεί. Όσο για τον ύπνο, σταμάτησα να βάζω κάτι στο μαξιλάρι, όταν πλέον δεν έβγαιναν υγρά, περίπου την 4η μέρα κ μετά.
 

Tulkas

Member
Όπως εχω γράψει στο εισαγωγικό post μου υπάρχει στην περίπτωση της μμ μου μια ιδιαιτερότητα, ένα plot twist που δεσμεύτηκα πως θα φανερώσω.

Πρωτού το κάνω θα παρακαλούσα για ένα σχολιασμό και για τις υπόλοιπες ζώνες πέραν της hairline που με χαρά διαβάζω ότι έγινε καλή δουλειά!

Ευχαριστώ πολύ :)
 
Μπλουζα