Traccas, fue, 3500 grafts, 20-21/11/2014

danceworld_2001

Well-Known Member
Και σίγουρα θα συμφωνήσω πως με τόσα grafts τουλάχιστον μπροστά θα ανέμενα καλύτερο αποτέλεσμα, νομίζω οτι δεν υπήρξε οση φύτρωση θα έπρεπε αλλα δεν μπορώ να προσδιορίσω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

traccas

Active Member
Μωρέ τουλάχιστον να του πει και κάτι γιατί εμενα με έχει ξεχάσει 2 μήνες και ούτε μ έχει απαντήσει στα mail 1 βδομάδα τώρα. Η αποτυχία είναι κάτι που συμβαίνει, το άλλο δεν δικαιολογείται!
Συμφωνώ μαζί σου φίλε μπούκλα και μακάρι να βρεις λύση φίλε!
 

traccas

Active Member
Φιλαράκο καλησπέρα. Οι φωτογραφίες και το κούρεμα καταρχάς σε χαντακώνουν αλλά δείχνουν και ωμή αλήθεια πως δεν έχεις επαρκή κάλυψη. Δεν μπορώ να προσδιορίσω βαθμό φύτρωσης αλλά το ήξερες απο πριν πως ορισμένα σου ποιοτικά χαρακτηριστικά όπως πάχος τρίχας δεν ειναι υπερ σου. Επίσης χάνεις διαρκώς μαμά μαλλιά, έστω και τα λίγα χνούδια που είχες πριν μπροστά που άλλαζαν την εικόνα. Όσο δεν παίρνεις φίνα (και καλά κάνεις και επιλογή σου) θα χάνεις και άλλο έδαφος. Μετά το 6μηνο όσο πλησιάζεις στο 9μηνο η hairline και εμένα άλλαξε λίγο μπροστά αλλά στο 12μηνο θα δεις καλύτερη διαφορά υπερ σου εκτιμώ. Την επόμενη μμ δεν την γλυτώνεις. Το αποτέλεσμα σου έτσι όπως το παρουσιάζεις δείχνει φτωχό, αλλά θα ήθελα να σε δω και απο κοντά να κρίνω. Σίγουρα πάντως μην κουρεύσε έτσι, κανείς μεταμοσχευμένος δεν πρέπει να ρίχνει τετοια μπόμπα, ουτε εγώ δεν τολμώ να το κάνω με μεγαλύτερη κάλυψη μαλλιου και πυκνότητα. Η πικρή αλήθεια ειναι πως θεραπεία + μεταμόσχευση (θεραπεία εννοώ φίνα) δίνουν το μέγιστο στο αποτέλεσμα. Και εγώ έχω χάσει μαμά μαλλιά μου το λέει και η γυναίκα μου παρότι ακόμη δεν φαίνεται εύκολα. Θα κάνω update και εγώ στο post μου στο 24μηνο. Νοιώθω πως χάνω πίσω απο τα μεταμοσχευμένα στα όρια που βάλαμε μεταξύ Α και Β ζώνης, και η Γ ζώνη κάπως φθίνει και εκει έριξα και λίγα γκραφτς, αλλά για την ώρα με το κατάλληλο μάλιστα μηκος μαλλιού φαίνομαι ακόμη σπέσιαλ. Αν έχεις αμφιβολίες για την φύτρωση πάρε τον γιατρο και κάνε παράπονα, συνάντησε τον αν ερθει Ελλάδα που λογικά θα έρθει μέσα στους επόμενους μήνες.
Φίλε dance σχολαστικός και εύστοχος όπως πάντα.
Στο μόνο που θα διαφωνήσω μαζί σου είναι ότι ήξερα από πριν πως η ποιότητα της τρίχας μου δεν είναι υπέρ μου. Και δεν ήμουν σε θέση να το γνωρίζω γιατί καμιά μα καμιά κλινική με την οποία ήρθα σε επαφή προ μμ δεν μου το είπε (όπως λέει και ο σαλονικιός παραπάνω).
Οι φωτογραφίες που επέλεξα να ανεβάσω ήταν πολύ ενδεικτικές αλλά δεν είναι αυτό που αντικρίζει κάποιος όταν με βλέπει. Πλέον μετακομίζω στην πρωτεύουσα οπότε όποιο παιδί ενδιαφέρεται να συναντηθούμε θα ήταν μεγάλη μου χαρά. Άντε να τα πούμε και από κοντά φίλε που το προσπαθούμε τόσο καιρό :) .
 

traccas

Active Member
Νικολας Νικ τι ενοεις φιλε μου ήθελε παραπάνω grafts??τα grafts που έβαλε ήταν παρα παρα πολύ καλά γι αυτο το κομμάτι..ο cvial χοντρικά τωρα, περίπου στην ίδια έκταση έβαλε 2500 grafts και ή hairline του θα παίζει με πυκνότητα 55grafts..οπότε ήταν παρά πολλά αυτά που έβαλε ο Τράκας!φυτρωση δεν έχει ο φίλος,όχι ότι είναι λίγα ρε συ,είπαμε!όταν σου λέει ότι έχει 70% φυτρωση έβαλε 3000 και του βγήκαν τα 2000..αν και εγώ πιστεύω(γνώμη μου)ότι ή φυτρωση δεν περνάει το 50%..μακάρι να γίνει κάτι ακόμα αν και δύσκολο το βλέπω,γιατί και τα μισά grafts βγήκαν,και τζάμπα 3000-4000 € παραπάνω έδωσε για αυτά που βγήκαν από ότι εβαλε
Αεράτε η αλήθεια είναι ότι ο γιατρός πρότεινε να πέσουν όλα μπροστά και εγώ του ζήτησα να καλυφθεί και λίγο η μπιφτέκα γιατί η 2η μμ μου θα αργήσει λίγο και δεν ήθελα να είναι τελείως χάλια πίσω μέχρι τότε.
 

kwsTakis

Active Member
αν εχεισ οντωσ λεπτη τριχα πιστευω πωσ το αποτελεσμα ειναι καλο φιλε μου,,σε ποια κλινικη το κανεσ/?κ εγω π ειχα λεπτη τριχα το ιδιο αποτελεσμα ειχα περιπου,,αλλα ολοκληρωμενο αποτελεσμα θα εχεισ σε 12 με 14 μηνεσ
 

aeratos28

Just aeratos
ρε συ Τράκα φιλε μου μάλλον δεν καταλάβες τι θέλω να πω..ότι τα 2920 που εβαλες ήταν υπέρ υπέρ υπέραρκετά..αν εριχνες και τα αλλά 580 μπροστά δεν θα είχες καμία διαφορα με τώρα..φυτρωση δεν έχεις.από τα 3000 που έχεις βάλει εγώ πιστεύω ότι πάνω από τα μισά δεν πρέπει να έχουν βγει..είναι ένα αποτέλεσμα που θα είχες αν εβαζες γύρω στα 1700 με φυτρωση 90-95% που θα θεωρείτο πετυχημένη εμφύτευση.αν απλωνες τα 3500 grafts σε όλο το κεφάλι θα είχες σίγουρα καλύτερη φυτρωση από τώρα,δεν θα εχανες τουλάχιστον 1000-1200 grafts όπως έχασε τώρα,και θα είχες πολύ καλύτερο αποτέλεσμα..ή γνώμη μου είναι φιλε Τράκα και το λέω χωρίς να θέλω να σε προσβαλω,μην παρεξηγηθεις!όσο για την λεπτή τρίχα,ποσό λεπτή είναι δηλαδή?μετρησατε?kwstakis εσύ μετρήσατε στην dhi ή εσύ το λες υποθετικά?άλλο τι νοιωθεις εσύ στο χέρι και άλλο τι πραγματικά ειναι..
 

traccas

Active Member
ρε συ Τράκα φιλε μου μάλλον δεν καταλάβες τι θέλω να πω..ότι τα 2920 που εβαλες ήταν υπέρ υπέρ υπέραρκετά..αν εριχνες και τα αλλά 580 μπροστά δεν θα είχες καμία διαφορα με τώρα..φυτρωση δεν έχεις.από τα 3000 που έχεις βάλει εγώ πιστεύω ότι πάνω από τα μισά δεν πρέπει να έχουν βγει..είναι ένα αποτέλεσμα που θα είχες αν εβαζες γύρω στα 1700 με φυτρωση 90-95% που θα θεωρείτο πετυχημένη εμφύτευση.αν απλωνες τα 3500 grafts σε όλο το κεφάλι θα είχες σίγουρα καλύτερη φυτρωση από τώρα,δεν θα εχανες τουλάχιστον 1000-1200 grafts όπως έχασε τώρα,και θα είχες πολύ καλύτερο αποτέλεσμα..ή γνώμη μου είναι φιλε Τράκα και το λέω χωρίς να θέλω να σε προσβαλω,μην παρεξηγηθεις!όσο για την λεπτή τρίχα,ποσό λεπτή είναι δηλαδή?μετρησατε?kwstakis εσύ μετρήσατε στην dhi ή εσύ το λες υποθετικά?άλλο τι νοιωθεις εσύ στο χέρι και άλλο τι πραγματικά ειναι..
Φίλε αεράτε καταρχήν να πω ότι δεν υπάρχει καμιά πιθανότητα παρεξήγησης. Αν ήθελα να μην ακούω γνώμες θα κοιταζόμουν στον καθρέφτη και δε θα πόσταρα τίποτα ή θα ανέβαζα φωτογραφίες που ξεγελούν. Έχεις δίκιο σε όσα λες 100%.
Αυτό που έγραψα παραπάνω το έγραψα για να επισημάνω ότι η περιοχή μπροστά είχε ανάγκη για περισσότερα grafts από όσα μπήκαν τελικά και από όσα φαίνεται ότι χρειάζεται από τις φώτο.
Αν τώρα έστω και με αυτά που μπήκαν είχα φύτρωση 80-90-100% -ή έστω πάνω από 50% κατά τη γνώμη σου την οποία σέβομαι- συμφωνώ ότι θα έδειχνε όλο και καλύτερη.
 

traccas

Active Member
αν εχεισ οντωσ λεπτη τριχα πιστευω πωσ το αποτελεσμα ειναι καλο φιλε μου,,σε ποια κλινικη το κανεσ/?κ εγω π ειχα λεπτη τριχα το ιδιο αποτελεσμα ειχα περιπου,,αλλα ολοκληρωμενο αποτελεσμα θα εχεισ σε 12 με 14 μηνεσ
Δεν ξέρω σίγουρα ότι έχω λεπτή τρίχα μέσω κάποιας εξέτασης. Σίγουρα δεν έχω την τρίχα που έχουν κάποιες πολύ επιτυχημένες μμ εδώ μέσα (elmajiko,capitano,john-john κα) αλλά δε μπορώ να σου απαντήσω ασφαλώς πόσο λεπτή είναι η τρίχα μου και αν ήταν κατάλληλη για μμ ή όχι.
Την μμ την έκανα m*rc.
 

aeratos28

Just aeratos
ακριβώς φιλε τρακα, πολύ σωστά μιλάς!το θέμα τώρα είναι γιατί δεν έχεις φυτρωση 80-90-100% ή έστω το λιγότερο ας πούμε τουλάχιστον πάνω από 50%..ο γιατρός πρέπει να δώσει λογο και όταν λέμε λόγο το εννοούμε αυτό..1ο : γιατί χάθηκαν τουλάχιστον 1000-1200 grafts..και το χειρότερο είναι ότι σπατάλησε τη δοτρια χωρίς αποτελεσμα και θα σου ληψουν στην πορεία σου αυτά τα grafts και 2ο ποια θα είναι ή αντιμετώπιση στην μη φυτρωση τόσων μοσχευμάτων?θα αρχίσει τα περίεργα να κανείς εξετάσεις κτλ όπως του boukla??και το έχει γράψει τελείως το παιδί έτσι?απαραδεκτος!θα ήμουν ήδη Κύπρο να μου τα πει από κοντά αυτα!8500€ του έδωσες εσύ,αλλά τόσα περίπου ο bouklas και ο doc κάνει τη πάπια??χρυσάφι πληρώνεται και αποτέλεσμα??κατω του μετριου..5000 ευρω κοστησε του πατερα μου χειρουργειο ανοιχτης καρδιας,ζητημα ζωης και θανατου,οχι για να βαλει λιγο μαλακι αυτος τα 2πλα λεφτα..λεφτά πίσω και αποκατάσταση δωρεάν..αυτο είναι λύση..χωρίς φανφάρες και γράψιμο όπως γράφει τον boukla ποσό καιρό τώρα!κάτσε να μην μου κάνει και καμία μήνυση ο doc γιατί τα βλέπουν τα μνμ όλα!την γνώμη μου λέω παιδιά,ίσως κάπως έντονα αλλά το θεωρώ μέγα λάθος αυτό που γίνεται!
 

traccas

Active Member
ακριβώς φιλε τρακα, πολύ σωστά μιλάς!το θέμα τώρα είναι γιατί δεν έχεις φυτρωση 80-90-100% ή έστω το λιγότερο ας πούμε τουλάχιστον πάνω από 50%..ο γιατρός πρέπει να δώσει λογο και όταν λέμε λόγο το εννοούμε αυτό..1ο : γιατί χάθηκαν τουλάχιστον 1000-1200 grafts..και το χειρότερο είναι ότι σπατάλησε τη δοτρια χωρίς αποτελεσμα και θα σου ληψουν στην πορεία σου αυτά τα grafts και 2ο ποια θα είναι ή αντιμετώπιση στην μη φυτρωση τόσων μοσχευμάτων?θα αρχίσει τα περίεργα να κανείς εξετάσεις κτλ όπως του boukla??και το έχει γράψει τελείως το παιδί έτσι?απαραδεκτος!θα ήμουν ήδη Κύπρο να μου τα πει από κοντά αυτα!8500€ του έδωσες εσύ,αλλά τόσα περίπου ο bouklas και ο doc κάνει τη πάπια??χρυσάφι πληρώνεται και αποτέλεσμα??κατω του μετριου..5000 ευρω κοστησε του πατερα μου χειρουργειο ανοιχτης καρδιας,ζητημα ζωης και θανατου,οχι για να βαλει λιγο μαλακι αυτος τα 2πλα λεφτα..λεφτά πίσω και αποκατάσταση δωρεάν..αυτο είναι λύση..χωρίς φανφάρες και γράψιμο όπως γράφει τον boukla ποσό καιρό τώρα!κάτσε να μην μου κάνει και καμία μήνυση ο doc γιατί τα βλέπουν τα μνμ όλα!την γνώμη μου λέω παιδιά,ίσως κάπως έντονα αλλά το θεωρώ μέγα λάθος αυτό που γίνεται!
Φίλε αεράτος θα περιμένω να οριστικοποηθεί το αποτέλεσμα και μετά θα συναντηθώ με το γιατρό για να συζητήσουμε και να κρίνουμε μαζί πόσο επιτυχημένη ή όχι ήταν η μμ μου. Δε θέλω ούτε να προτρέχω ούτε να προδικάζω πράγματα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
2900 που του μπηκαν μπροστα καλα ηταν.τοσα επρεπε να μπουν δε το θεωρω υπερβολικο εγω.
Και εγω λεπτη τριχα εχω οχι απο τις καλυτερες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

yorkifun

Active Member
καλησπέρα και από εμένα..εγώ θέλω να πω ότι η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική και έχεις ακόμα 2 μήνες που μπορεί να αλλάξει κάτι..δεν είμαι ειδικός οπότε δεν μπορώ να κρίνω πόσα βγήκαν η όχι..δεν έχει και πολύ σημασία τι λέμε εμείς πίσω από έναν υπολογιστή..εσύ επένδυσες κόπο, χρήμα και τρέξιμο σε αυτό.. οπότε το θέμα είναι εσύ πως νιώθεις..εσύ βλέπεις τον εαυτό σου καθημερινά και ξέρεις αν σε ικανοποιεί..εγώ βλέπω βελτίωση από πριν..θα μπορούσε και καλύτερα..? ναι σίγουρα..αλλα σίγουρα δεν είσαι χειρότερα..
εύχομαι να σου πάνε όλα όπως τα θέλεις..καλή συνέχεια:)
 

aeratos28

Just aeratos
yorkifun σε ένα αρκετά μεγάλο ποσοστό οσων ειπες συμφωνω..αλλά ψιλοδιαφωνω σε αυτό που ειπες ότι έχει 2 μήνες ακόμα..δεν νομίζω ότι θα αλλάξει κάτι..βασικά τίποτα δεν θα αλλάξει.σίγουρα νιώθει καλύτερα από πριν αλλά αυτό δεν λέει κάτι!επειδή είχε μεγάλες προσδοκίες το λέω..είχε κάποια μαλλιά το παιδί,δεν ήταν γυμνός και με τα τόσα grafts θα έπρεπε να έχει ένα αποτέλεσμα εφαμυλο του danceworld..πάνω κατω, όχι ίδιο αλλά έμοιαζε το πρόβλημα των παιδιών..επένδυσε σίγουρα ένα πολύ μεγάλο ποσό και ή φυτρωση του δεν περναει το 50%..ή γνώμη μου είναι αυτη..το θέμα είναι ότι πλήρωσε 3500 grafts και ζήτημα είναι αν έχουν βγει 2000,αυτό λέω..ο doctor έχει αρκετές πατάτες θα έλεγα,έχουμε δει πολλά μέτρια αποτελέσματα του και ή αντιμετώπιση του είναι να σφυραει αδιάφορα και να αγνοεί mail που του στέλνουν δυσαρεστημενοι πελάτες,βλέπε bouklas..απαράδεκτη η συμπεριφορά του..τόσα μέτρια αποτελέσματα και τόσο απαράδεκτη αντιμετώπιση στα προβλήματα των πελατών του συνεχίζει να ζητάει τιμές τρελές..
 

yorkifun

Active Member
yorkifun σε ένα αρκετά μεγάλο ποσοστό οσων ειπες συμφωνω..αλλά ψιλοδιαφωνω σε αυτό που ειπες ότι έχει 2 μήνες ακόμα..δεν νομίζω ότι θα αλλάξει κάτι..βασικά τίποτα δεν θα αλλάξει.σίγουρα νιώθει καλύτερα από πριν αλλά αυτό δεν λέει κάτι!επειδή είχε μεγάλες προσδοκίες το λέω..είχε κάποια μαλλιά το παιδί,δεν ήταν γυμνός και με τα τόσα grafts θα έπρεπε να έχει ένα αποτέλεσμα εφαμυλο του danceworld..πάνω κατω, όχι ίδιο αλλά έμοιαζε το πρόβλημα των παιδιών..επένδυσε σίγουρα ένα πολύ μεγάλο ποσό και ή φυτρωση του δεν περναει το 50%..ή γνώμη μου είναι αυτη..το θέμα είναι ότι πλήρωσε 3500 grafts και ζήτημα είναι αν έχουν βγει 2000,αυτό λέω..ο doctor έχει αρκετές πατάτες θα έλεγα,έχουμε δει πολλά μέτρια αποτελέσματα του και ή αντιμετώπιση του είναι να σφυραει αδιάφορα και να αγνοεί mail που του στέλνουν δυσαρεστημενοι πελάτες,βλέπε bouklas..απαράδεκτη η συμπεριφορά του..τόσα μέτρια αποτελέσματα και τόσο απαράδεκτη αντιμετώπιση στα προβλήματα των πελατών του συνεχίζει να ζητάει τιμές τρελές..
Kορυφαίοι γιατροί λένε ότι βελτιώνεσαι μέχρι τους 12 μήνες..θέλω να πιστεύω ότι κάτι παραπάνω ξέρουν από εμένα και εσένα..σίγουρα δεν θα δεις την τρελή διαφορά που βλέπεις μεταξύ 3 και 6 αλλά ok..

Oλοι μας όταν ξεκινάμε κάτι έχουμε μεγάλες προσδοκίες..άλλες φορές επαληθεύονται άλλες όχι και άλλες υπάρχει κάτι ενδιάμεσο..εγώ νιώθω ότι ο φίλος μας ο traccas είναι κάπου στην μέση και όχι τόσο καταστροφικό όσο λες..μην ξεχνάς ότι το κούρεμα είναι πολύ κοντό και οι φωτογραφίες είναι λίγες..

Eπένδυσε ένα ποσό και όπως σε όλα τα πράγματα στην ζωή άλλες φορές οι επενδύσεις βγαίνουν και άλλες όχι..πριν κάνουμε μεταμόσχευση πρέπει να έχουμε τρομερή αυτογνωσία..κακά τα ψέματα αν πάει κάτι στραβά όσα λεφτά και να πάρεις πίσω και όσες συγγνώμες και να ακούσεις από τον γιατρό τα χαμένα grafts δεν πρόκειται να γυρίσουν πίσω..μόνο ηθικά μπορείς να δικαιωθείς και τίποτα παραπάνω..δεν υπάρχει καμιά εγγύηση για τίποτα και ταιριάζει γάντι μετά από την απομάκρυνση από το ταμείο ουδέν λάθος αναγνωρίζεται..μας αρέσει δεν μας αρέσει φίλε μου εγώ νομίζω ότι αυτή είναι η σκληρή αλήθεια και όποιος πιστεύει ότι μπορεί να κάνει κάτι παραπάνω είναι η γελασμένος η έχει πολύ περισσότερο χρήμα να σπαταλήσει σε δικηγόρους και χρόνο..που στην τελική είπαμε..τις τριχούλες σου πίσω δεν θα τις πάρεις..οπότε θα έλεγα ότι σε μια τέτοια περίπτωση σαν του φίλου..από εμάς χρειάζεται υποστήριξη και από εκεί και πέρα ο κόσμος βλέπει κρίνει και η καλύτερη τιμωρία για έναν γιατρό δεν είναι να δώσει πίσω 5-10 χιλιάρικα..αλλά να μην πάρει νέους πελάτες..
 

aeratos28

Just aeratos
yorkifun κοιτα εγώ δεν το βλέπω ετσι..μετά τη απομάκρυνση του ταμείου ουδέν λάθος??όχι φιλε,εγώ δεν το βλέπω έτσι!όταν πας να κανείς εμφύτευση,υπογράφεις κάποια εγγραφα.αυτο σημαίνει ότι βάζουν κάποιους όρους.για να είναι κατοχυρωμενοι αυτοι..ετσι πρέπει να είσαι και εσύ κατοχυρωμένος..πας υπογραφεις έτσι απλά χωρίς καμία δέσμευση από μεριά τους?άξιος της μοίρας του ο καθένας!αυτό ότι δεν δεσμεύονται εγγράφως οι γιατροί ή οι εταιρίες τους δίνει το δικαίωμα να έχουν την συμπεριφορά που έχουν στις αποτυχίες όπως του φίλου boukla..εδώ να ζήτησω συγγνωμη από τον boukla που χρησιμοποιώ πάλι το όνομα του,αλλά πραγματικά ή περίπτωση του παιδιού αυτού είναι ένδειξη το ποσο τον νοιάζει τον γιατρό ότι είχε αποτυχία και πως δεν του παρέχει καμία βοήθεια στο πρόβλημα που του δημιούργησε..σε αυτό που λες για υποστήριξη συμφωνώ yorkifun σίγουρα,αλλά αν απλά τον υποστηρίζουμε μόνο και τπτ άλλο δεν νομίζω ότι τον βοηθαμε..θεωρώ ότι έχουν βγει τα μισά από αυτά που έβαλε σε 10 μήνες σχεδόν,λες να βγουν αλλά τόσα σε 1-2 μήνες?δεν νομίζω.πρέπει να πειστεί ο γιατρός και να δώσει έμπρακτα λύση πρώτα στον boukla και ύστερα να δούμε σε 2 μήνες για ένα τελικό αποτέλεσμα τι θα κάνει αν χρειαστεί για τον traccas
 

traccas

Active Member
Φίλε αεράτος πιστεύω ότι για να πετύχει μια μεταμόσχευση μαλλιών παίζει τόσο μεγάλο ρόλο ο γιατρός όσο και ο ασθενής (και από τη μεριά του ασθενή δεν εννοώ μόνο την ποιότητα τρίχας που αναφέραμε παραπάνω, αλλά και το πόσο ένας οργανισμός μπορεί να δεχτεί ένα μόσχευμα ακόμα και την μετεγχειρητική προσοχή που δείχνει ο ασθενής).
Θα ήθελα φίλε μου να μην καταδικάζουμε κανέναν και να μην προδικάζουμε καταστάσεις -τουλάχιστον σε αυτό το νήμα- που το αποτέλεσμα δεν είναι οριστικό.
Όταν κλείσει ο χρόνος και όταν υπάρξει αρκετός αριθμός φωτογραφιών πιστεύω είναι πιο ασφαλές να μιλάμε για το μέλλον και για το τι θα ακολουθήσει.
Προς το παρόν εγώ αρκούμαι στο ότι η hairline μου δεν έχει την πύκνωση που θα περίμενα να έχει στους 9,5 μήνες (τότε τραβήχτηκαν οι φώτο). Θα έρθουν κι άλλες φώτο σύντομα απλά περιμένω να μου επιστρέψει ένας φίλος την καλή μου ψηφιακή και να μακρύνει λίγο το μαλλί για να έχουμε μια σφαιρική εικόνα σε διάφορα μήκη μαλλιού.
 

athenian

Well-Known Member
Πατατα κι ο Γ λοιπον.Απαραδεκτος ειδικα στο επικοινωνιακο κομματι.Τελικα κσι η Κυπρος δεν.Καλυτερα d*i με μικρες πυκνωσεις.
 

Δημητρης38

Active Member
Πατατα κι ο Γ λοιπον.Απαραδεκτος ειδικα στο επικοινωνιακο κομματι.Τελικα κσι η Κυπρος δεν.Καλυτερα d*i με μικρες πυκνωσεις.

Δεν εχει καμια σχεση η τεχνικη και τα αποτελεσματα του Γεωργιου με τα αποτελεσματα της αλλης κυπριακης κλινικης
Εγω ανεκαθεν ειμαι της αποψης πως οτι πληρωνεις..παιρνεις !!
Οσο για την dhi... καλυτερα να μην σχολιασω
 

aeratos28

Just aeratos
Δημήτρη κοιτά να δεις,για την άλλη κυπριακή που λες απλά έχουν τύχει καλά αποτελέσματα..όπως και άσχημα αποτελέσματα..και εδώ έχουμε δει στο φόρουμ καλά αποτελέσματα όπως επίσης και πολλά μέτρια..υπάρχουν πολλά τέτοια περιστατικά..όπως και σε φόρουμ του εξωτερικού που παρακολουθώ από το 2004..αυτό ισχύει εννοείται και για τη dhi.πολλές πατάτες δεν χωράει κουβέντα!όμως και καλά αποτελέσματα έχει.γενικά είναι λάθος πιστεύω να αποκλείσει κάποιος τις ελληνικές εταιρίες γιατί εγώ,κατά την γνώμη μου πάντα πιστεύω πως οι διάφορες είναι απειροελαχιστες.. αν πήγαινε ο traccas εδώ θα του έβαζαν περιπου, το ανώτερο λέω τώρα 2000grafts..αν πήγαινε καλά θα είχε ωραίο αποτέλεσμα όπως του Βαγγέλη ας πούμε και αν ήθελε full πύκνωση θα πήγαινε μετά από 1 χρόνο θα έβαζε αλλά 1000-1200 και θεού θελοντος θα ήταν κούκλος..ή όπως είδαμε με τον dimitris50423 όπου το παιδί έχει γίνει θάμνος μπροστά από τους 3 μήνες!και ο βεκρης πλέον μπήκε δυναμικά..οπότε μην είσαι τόσο απόλυτος.φιλικά παντα;)
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Καθε επεμβαση ειναι.διαφορετικη οση κ η διαφορετικοτητα μεταξυ των ανθρωπων, δεν υπαρχει ενα στανταρ για μια επεμβαση 3000 γκραφτς, δηλ βαζεις 3000; θα γινεις ετσι. Οχι αυτο δεν ισχυει δυο ανθρωποι θα δεχθουν τον ιδιο αριθμο γκραφτς κ το αποτελεσμα θα ειναι διαφορετικο,στον εναν πλουσιοτερο η φτωχοτερο και αυτο επειδη το παχος της τριχας ειναι διαφορετικο,το δερμα επισης,το μεγεθος του κρανιου κ.α. ....καποιος με μικροτερο μετωπο θα δει πιο πλουσια hairline απο αλλον με μεγαλυτερο παντα με τον ιδιο αριθμο θυλακιων. Για μενα θα επρεπε ολα τα γκραφτ να τοποθετηθουν μπροστα και οσο πηγαινε προς τα πισω, διοτι με τη στρατηγικη που ακολουθησες ο γιατρος ,οποιοςκ αν ηταν,εβαλε τα πολυτριχα στο crown για περισοτερη καλυψη με αποτελεσμα να εκτεθει η μπροστινη καλυψη, κρατα μας ενημερους φιλε τρακα
 
Μπλουζα