Thanasakis , FUE , 4269g , 03-04/3/2023 Starks Tyrkalas

Καλησπέρα σε όλους ! Κάνω update 4ου μήνα. Τις τράβηξα απόγευμα σε εξωτερικό χώρο με φυσικό φως
 

Συνημμένα

  • IMG_2537.jpeg
    IMG_2537.jpeg
    1.4 MB · Προβολές: 746
  • IMG_2535.jpeg
    IMG_2535.jpeg
    1.9 MB · Προβολές: 620
  • IMG_2534.jpeg
    IMG_2534.jpeg
    1.3 MB · Προβολές: 600
  • IMG_2531.jpeg
    IMG_2531.jpeg
    861.1 KB · Προβολές: 637
  • IMG_2532.jpeg
    IMG_2532.jpeg
    753.8 KB · Προβολές: 777

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Φίλε παίρνεις τίποτα; Ίσως είναι καλά να πάρεις φινιστρίνι για να δυναμώσει η τρίχα μαμά που έχεις το κεφάλι σου αλλά πρέπει να σε πει και ο γιατρός

Δεν είναι κακό καλό θα σου κάνει γιατί βλέπω πολύ λεπτή τρίχασιμες
 

JimKan1

Well-Known Member
Η δοτρια και εδώ λιγάκι .... Πίνακας ζωγραφικής

4.200 γκραφτς motorized εβγαλε, γι αυτο το μηκος μαλλιων δεν ειναι κακη η εικονα, σιγουρα θα μπορουσε να ειναι λιγο πιο ομογενοποιημενη αλλα δεν βλεπω καποιο προβλημα
 

Panoschania

Active Member
4.200 γκραφτς motorized εβγαλε, γι αυτο το μηκος μαλλιων δεν ειναι κακη η εικονα, σιγουρα θα μπορουσε να ειναι λιγο πιο ομογενοποιημενη αλλα δεν βλεπω καποιο προβλημα

Ε ναι με την λογική αυτή και εγώ δεν βλέπω. Ομογενοποιηση δεν υπάρχει
 

panosss23

Active Member
Καλά πάει για τον μήνα που ήσουν … σίγουρα αν έχεισ απόθεμα μια ακόμα μικρή για γέμισμα θα σε έπαιρνε καλύτερα , αλλά ακόμα έχεις . Μου αρέσει η τρίχα σου που είναι ίσια
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

montecristo

Well-Known Member
Μπράβο φιλε πολύ ωραίο. Αν αναλογιστούμε και από που ξεκίνησες ειναι μεγάλη η αλλαγή στην εικόνα σου με μία επέμβαση.

image (10).jpg
 

a75

Member
Αρχίζει να γεμίζει φίλε. Για σχεδόν τέρμα άδειο που ήταν, μια χαρά μου φαίνεται εμένα η εξέλιξη σου.
 

Chris34

Active Member
Μπράβο φίλε!! Ωραία φυτρωση σου έδωσε η επέμβαση. Έχεις να περιμένεις και άλλη βελτίωση. Να το χαίρεσαι!!
 

Antonis80

Member
Μια χαρά φαινεται να εξελίσσεται η επέμβαση σου και θα βελτιωθεί κι άλλο τους επόμενους μήνες..να το χαίρεσαι φιλε !
 
IMG_3299.jpeg
IMG_3298.jpeg
IMG_3270.jpeg
IMG_3271.jpeg
Καλημέρα ! Επισυνάπτω φωτογραφίες στον ένα χρόνο ακριβώς (κάτι μερες διαφορά). Σήμερα ξεκινάω και νέα 2μερη συνέδρια για την κάλυψη της επάνω και της πίσω περιοχής, όποτε θα ξεκινήσω καινούργιο νήμα τις επόμενες μέρες!
 

montecristo

Well-Known Member
Ωραίος φιλε...φαινεται να πήγες πολυ καλά και έχεις μεγάλη αλλαγή στην εικόνα σου σε σχέση με το πριν. Με τη δευτερη σου επέμβαση στον Δρ Τυρκαλά θα το ολοκληρώσεις...Αναμένουμε το νεο σου νήμα με την δευτερη επέμβαση.
 
Μπλουζα