Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

cool11

Well-Known Member
Παντως, δεν μπορω να καταλαβω γιατι πολλοι εχουν αφησει το zix.
Υπαρχει κανεις που ψαχνει θαυματα?
Πολλοι δεν αρκουνται με τα 'λιγα' που προσφερει το zix?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Prosim

Member
Εγώ να πω την αλήθεια, δεν είχα δει τίποτα απ' το Zix ένα χρόνο, τουλάχιστον αυτήν την εντύπωση έχω... Ωστόσο, περιμένω το 0.75 roller, άρα σκέφτομαι να ξαναρχίσω το Zix μιας και θα παίζει τρελλή απορρόφηση... Δεν παίζει και εναλλακτική, αν δε θες να μπλέξεις με τα βαριά.
 

weznem

Well-Known Member
cool11 είπε:
Παντως, δεν μπορω να καταλαβω γιατι πολλοι εχουν αφησει το zix.
Υπαρχει κανεις που ψαχνει θαυματα?
Πολλοι δεν αρκουνται με τα 'λιγα' που προσφερει το zix?

σε τι να αρκεστεις φιλε? να σου δωσω ενα παραδειγμα..
οταν εφτιαχνα σπιρολακτονη χαλαγα κανα 50 το μηνα διοτι 5 και κατι τα χαπια βαλε προπυλεν γλυκολ και οινοπνευαμ φιλτρα καφε κτλ.. εφτιαχνα καθε 5 μερες λοσιον διοτι τελειωνε αφου εβαζα σε ολο το κεφαλι επανω... αξιζε? μειωση στην τριχοπτωση τις ταξεως των 15 τριχων...to ru πιο φθηνα βγαινει με αυτα που χαλαγα τοτε..,αλλο παραδειγμα οσο κανει ενα κουτι prospecia χαλαγα για την σπιρο..
τα μπλοκερ που κανουν δουλεια ειναι μετρημενα στα δακτυλ και τα εχω αναφερει πολλάκις..
 

cool11

Well-Known Member
Καποια απο τις 'σκονες' των καψουλών που διαλύουμε κατά την παρασκευή του μιγματος, συνεχως κατακαθεται στον πατο απο το μπουκαλι, ειναι διαφανο μπορω και το βλεπω.
Το ανακινώ πριν γεμισω το dropper, αλλα πρεπει να ειμαι γρηγορος, αν αργησω εστω και λιγο, ξανακαθεται ταχυτατα!
Πρεπει γρηγορα μετα την ανακινηση να γεμισω το dropper ωστε το υγρο που θα αντλησω να εχει κι απο αυτη την σκονη!
 

kalliroi

New Member
Σχετικά με τον ψευδάργυρο...πήρα zinc oxide από

www.sensities.com

αλλά θα ήθελα να ρωτήσω αν κάνει για την παρασκευή του super zix ή έκανα λάθος και αν ναι πόση ποσότητα πρέπει να βάλω σε γραμμάρια???
Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!!!
 

cool11

Well-Known Member
Δεν βλεπω να ασχολειται κοσμος με το zix.
Γιατι; Το θεωρειτε 'αδυναμο'; Θελετε κατι πιο ΄δυνατο';
Το θεωρειτε αχρηστο;
 

cool11

Well-Known Member
Δεν μπορω να κρινω 'ευκολα' και εντελως μονος μου την αποτελεσματικοτητα του zix.
Κι αυτο, γιατι ταυτοχρονα μες τη μερα, βαζω κι αλλα στο κεφαλι.
Πως να απομονωσω τυχον αποτελεσματα που προερχονται μονο απο zix?

Γενικα νομιζω οτι εχει μια συνεισφορα σε ολο τον αγωνα που κανω, αλλα δεν μπορω να τεκμηριωσω κατι πιο συγκεκριμενο.
 

cool11

Well-Known Member
Πανικοβληθηκα τωρα.
Αφου το παρατησατε ολοι, αν χρειαστω να ρωτησω κατι, δεν θα ξερει κανεις να μου πει!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

cool11

Well-Known Member
Να μου λεγε καποιος οτι κατι κανω, εστω με το zix....
Εγω δεν μπορω να πω με βεβαιοτητα.
Βεβαια, κακο δεν κανει, μονο καλο αν κανει.
Αλλα θα θελα κατι πιο τεκμηριωμενο.
Δεν ξερω στα διεθνη φορουμ τι λενε πλεον γι'αυτο, και αν υπαρχει κοσμος που υποστηριζει οτι βοηθα, εστω λιγο(θαυματα δεν περιμενουμε).
 

cool11

Well-Known Member
Νεκρα στο αλλοτε ενδοξο τοπικ του zix...
Ειμαι ο τελευταιος χρηστης zix του φορουμ!
 

lalakis

Active Member
Εγώ χρησιμοποιώ με ρολλερ.ο πατέρας μου στην ηλικία μ στα 28 είχε no4 εμένα με χει κρατήσει στο no 3


Και ξεκίνησε η τριχόπτωση μ κ η υποχώρηση απτά 20 μου .4 χρόνια φιναδτεριδη.έπειτα παρενέργειες καθόλου λίμπιντο τελείως αδιαφορία για το γυναικείο φύλλο .κόψιμο μαχαίρι κ σπιρολακτονη δν μ κάνε τίποτα 2 χρόνια έπειτα.με ζιξ κ ρολλερ είμαι τώρα κ πιστεύω οτι τα μαλλια κρατιούνται μια χαρα με 3 κλίμακες πιο κάτω μέσα σε 3 χρόνια αφού εκοψα τη φινα.οποτε καταλαβαίνεις μουφα το ζιξ
 

cool11

Well-Known Member
Τουλαχιστον οταν βαζω zix δεν εχω αγχος ποσο θα χρησιμοποιησω, αφου η κατασκευή του είναι οικονομική!
 

didars

Member
Mια ερώτηση για την παρασκευή του, γιατί χρειάζεται saw palmetto υγρό; δεν μπορούμε να ρίξουμε κάψουλες, που είναι πολύ πιο εύκολο να βρεθούν ;
 
Μπλουζα