Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

somari

Active Member
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

Δηλαδή να το θέσω καλύτερα, την τελευταία βδομάδα βαριέμαι να απαυτώσω, όχι όμως ότι δε μπορώ να απαυτώσω...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

somari είπε:
Δηλαδή να το θέσω καλύτερα, την τελευταία βδομάδα βαριέμαι να απαυτώσω, όχι όμως ότι δε μπορώ να απαυτώσω...
στο επομενο ζιξ που θα φτιαξεις,βαλε την μιση ποσοτητα saw palmetto
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

οσον αφορα την αλληλεπιδραση του ζιξ ψευδαργυρου με μινοξιδιλη,δεν αλληλεπιδρουν ολοι οι τυποι ψευδαργυρου,υπαρχουνε πολοι.
Zinc sulfate ,Zinc gluconate ,Zinc protein complex ,Zinc acetate ,Zinc chloride
καπου στα θεματα των μεταμοσχευσεων ειναι θαμενος ο ενας τυπος
το alzheimer μου με τραβαει απο τα μαλλια και δεν με αφηνει να θυμηθω ποιοι τυποι δεν αλληλεπιδρουν.
το site εχει γινει ατελειωτο και η μηχανη αναζητησης ρεταρει
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

kapamarou είπε:
οσον αφορα την αλληλεπιδραση του ζιξ ψευδαργυρου με μινοξιδιλη,δεν αλληλεπιδρουν ολοι οι τυποι ψευδαργυρου,υπαρχουνε πολοι.
Zinc sulfate ,Zinc gluconate ,Zinc protein complex ,Zinc acetate ,Zinc chloride
καπου στα θεματα των μεταμοσχευσεων ειναι θαμενος ο ενας τυπος
το alzheimer μου με τραβαει απο τα μαλλια και δεν με αφηνει να θυμηθω ποιοι τυποι δεν αλληλεπιδρουν.
το site εχει γινει ατελειωτο και η μηχανη αναζητησης ρεταρει

H δική μου μηχανή αναζήτησης δεν κουράζετε ποτέ: http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,47.msg3709.html#msg3709 8)
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

Fenimore είπε:
H δική μου μηχανή αναζήτησης δεν κουράζετε ποτέ: http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,47.msg3709.html#msg3709 8)
εριξα αδεια για να ποιασω γεματα,και επειδη ο καπα ειναι ραπερ και χωρις μηχανες εδω ειμαστε :22m:το βρηκα χειροκινητα
http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,1181.msg33096.html#msg33096
 

somari

Active Member
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

Πωωωω παιδιά έφαγα χτες μια φρίκη. Έβαλα λίγο παραπάνω Ζιξ και αζελαϊκό, και με έπιασε υπέρταση και δε μπορούσα να κοιμηθώ για κανα δίωρο. Ποιο συστατικό παίζει να μου έπαιξε συστημική μπινιά;
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

somari είπε:
Πωωωω παιδιά έφαγα χτες μια φρίκη. Έβαλα λίγο παραπάνω Ζιξ και αζελαϊκό, και με έπιασε υπέρταση και δε μπορούσα να κοιμηθώ για κανα δίωρο. Ποιο συστατικό παίζει να μου έπαιξε συστημική μπινιά;
αυτο ειναι παρενεργεια της μινοξιδιλης,αλλα δεν χρησιμοποιεις :chinscratch
 

vayero

Member
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

τι έγινε ρε παιδιά, προκαλεί και αυτό παρενέργειες? υπάρχουν αναφορές και από άλλους (είτε εδώ είτε από εξωτερικό μεριά φόρουμΣ) ?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

vayero είπε:
τι έγινε ρε παιδιά, προκαλεί και αυτό παρενέργειες? υπάρχουν αναφορές και από άλλους (είτε εδώ είτε από εξωτερικό μεριά φόρουμΣ) ?
υπαρχει μια απειροελαχιστη πιθανοτητα το saw palmetto να προκαλεσει κατι αλλα οχι σε ταχυπαλμιες,τα υπολοιπα συστατικα που ειναι βιταμινες τοπικα no way
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

somari

Active Member
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

Μήπως το Αζελαϊκό; Μπορεί να είναι και σύμπτωση βέβαια και να έφταιγε κάτι άλλο τελικά...

Εdit: Ωπα μισό, δεν είπα ταχυπαλμία, είπα υπέρταση
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

somari είπε:
Μήπως το Αζελαϊκό; Μπορεί να είναι και σύμπτωση βέβαια και να έφταιγε κάτι άλλο τελικά...

Εdit: Ωπα μισό, δεν είπα ταχυπαλμία, είπα υπέρταση
μετρησες την πιεση? :chinscratch
ουτε το zix ουτε η σκινορεν προκαλουν τετοια παρενεργεια
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

Lab_hair είπε:
Δε διαλύονται τελικα! Μονο σε βρασμενο νερο! Να το κανω ετσι??

Ναι, βράσε το απιονισμένο νερό για να διαλύσεις την B6, και μετά άστο να κρυώσει τελείως πριν ρίξεις τα υπόλοιπα συστατικά.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

δοκιμαστε να λιωσετε τα χαπια σε οινοπνευμα,λιωνουν πολυ ευκολα.
δεν ξερω αν με την πολυ θερμοκρασια καταστρεφονται καποιες ουσιες :chinscratch
 

lab_rat

Member
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

kapamarou είπε:
δοκιμαστε να λιωσετε τα χαπια σε οινοπνευμα,λιωνουν πολυ ευκολα.
δεν ξερω αν με την πολυ θερμοκρασια καταστρεφονται καποιες ουσιες :chinscratch
Και εγω αυτο φοβαμαι... Αλλα οκ, εβγαλα ακρη!
Βασικα αυτες οι ταμπλετες εχουν μια περιεργη μεμβρανη η οποια ειναι τουμπανο!! Ακομα και σε βρασμενο νερο δε διαλυονταν, αλλα γινοταν το χαπι σαν τσιχλα! Μετα απο κατω ειχε κ δευτερη μεμβρανη η οποια δεν του επετρεπε να διαλυθει στο νερο αλλα διαλυοταν με το βρασιμο) αυτη ειναι σχεδον στο ιδιο χρωμα με το χαπι οποτε δε την πηρα χαμπαρι.
Αν βγαλω και τις 2 διαλυονται κανονικα στο νερο!!!
 

dimos18

Member
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

να ρωτησω,μπορω στο ζιχ να διπλασιασω την ποσοτητα απιονισμενου νερου και οινοπνευματος ωστε να βαζω διπλασια ποσοτητα απο οτι βαζω τωρα στο κεφαλι?επειδη δεν εχω πολυ κοντα μαλλια και δυσκολευομαι να απλωσω 2μλ.
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

dimos18 είπε:
να ρωτησω,μπορω στο ζιχ να διπλασιασω την ποσοτητα απιονισμενου νερου και οινοπνευματος ωστε να βαζω διπλασια ποσοτητα απο οτι βαζω τωρα στο κεφαλι?επειδη δεν εχω πολυ κοντα μαλλια και δυσκολευομαι να απλωσω 2μλ.

Ναι, αλλά θα διπλασιάσεις και όλα τα συστατικά.
 

somari

Active Member
Απ: Super ZIX. Το δικό σας DHT Blocker!

Fenimore είπε:
Ναι, αλλά θα διπλασιάσεις και όλα τα συστατικά.

όχι ρε, αυτό λεει, να μην διπλασιάσει τα συστατικά, ώστε να ρίχνει διπλάσιο διάλυμα και να παίρνει την ίδια ποσότητα συστατικών
 
Μπλουζα