Speedy1982, dr. hasson, fut, 6004 grafts, 25/5/10

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mindtrapper

Member
Απ: 25/5/10 - ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR.HASSON - 6004 GRAFTS

Εδώ πλέον ασπρίζουμε από τα 25, ότι να ναι γενιά. Ο άλλος πάει να ασπρίσει στα 50 και κάτι έγινε. Εκτός αν τα έβαφε τόσα χρόνια και τα ασπρίζει σιγά σιγά τώρα :)
 

best1210

Member
Απ: 25/5/10 - ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR.HASSON - 6004 GRAFTS

Κ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΚΟΜΠ ΘΕΛΟΥΜΕ..

Ο ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ?ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ HASSON?ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΘΑΤΕ ΝΕΑ?
 

cmos516

Member
Απ: 25/5/10 - ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR.HASSON - 6004 GRAFTS

Georgex6 είπε:
Eγω παιδια το μονο που μπορω να πω απο προσωπικη μου εμπειρια και μονο ειναι οτι
το μοναδικο που μπορεις να κανεις ειναι με το που ξεκινησει το προβλημα σου πχ στα 19 να ξεκινησεις φιναστεριδη να εισαι τυπικος και να παρακαλας να μην ειναι το patern σου βεγγος αν ειναι βεγγος τοτε μην εχεις πολλες προσδοκιες.

Οχι φιλε,το μοναδικο και καλυτερο που μπορεις να κανεις ειναι:
(εκτος απο το να εχεις τα ματια σου ανοιχτα και να παρατηρεις τον εαυτο σου ,απο την αρχη που ξεκινα το προβλημα,και ειναι ακομη απειροελαχιστο,και μια μερα θα σου χτυπησει την πορτα...(μην νομιζεις πολυ δεν το παρατηρουν αμεσως)
Να μαζευεις λεφτα ,οπως εκανε δηλαδη ακριβως ο φιλος μας ο speedy82.
Μπραβο φιλε speedy82 σε παραδεχομαι,ειδες το προβλημα να ρχετε απο μακρια,και οταν ηρθε πιο κοντα και σου χτυπησε τη πορτα,ησουν ηδη ετοιμος με το ροπαλο στο χερι.

Το θεμα ειναι,πως να μαζεψεις ρε γαμω το στανιο μου ετσι οπως ειναι τα πραγματα τωρα ,πολυ δυσκολα :(
 

mindtrapper

Member
Απ: 25/5/10 - ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR.HASSON - 6004 GRAFTS

Ναι θα ήθελα να δω τον Speedy στους 10 μήνες που είναι σε 4 μέρες. Πρέπει να έχει φανεί ένα 80-90% το αποτέλεσμα μέχρι τώρα έτσι;
 

pavlos

Member
Απ: 25/5/10 - ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR.HASSON - 6004 GRAFTS

Speedy καμια foto 6004 graft εβαλλε μια φωτογραφια τωρα που εκλεισε χρονος δεν θα βαλει????
Λετε να βρηκε καμια γκομενα και να καψουρευτικε που τα παρατησε ολα???!!! ;D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: 25/5/10 - ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR.HASSON - 6004 GRAFTS

Με τόσα grafts που έβαλε ο φίλος εδώ θα ήταν τρελά ενδιαφέρον να δούμε τι αποτέλεσμα πηρε!! Μήπως ξέρει ο comb να μας πει?
 

Adriano

Well-Known Member
Έλα ρε μάγκες ξεκολλάτε.Ο τύπος απλά έχει μαλλιά και ζει την ζωή του τι το ψάχνετε?Κλείδωσε το feni.Δεν ασχολείται ο speedy.Πήγε Αμέρικα και τέλος.
 

Flosk

Well-Known Member
Καλα ντε, μη τα παιρνετε μεσιε - Adriano.. Ας κλείσει..μια απορία εξεφρασα εγω γιατι είδα πρόσφατα το θέμα! thanx Fenimore
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Floskara είπε:
Καλα ντε, μη τα παιρνετε μεσιε - Adriano.. Ας κλείσει..μια απορία εξεφρασα εγω γιατι είδα πρόσφατα το θέμα! thanx Fenimore

Δεν χρειάζετε να κλείσει το θέμα, ούτος ή άλλος με τα τελευταία μηνύματα δεν θα χρειαστεί να ξαναρωτήσει κάποιος.
 
Μπλουζα