Speedy1982, dr. hasson, fut, 6004 grafts, 25/5/10

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgex6

Well-Known Member
Απ: 25/5/10 - ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR.HASSON - 6004 GRAFTS

Καταρχην sorry για το offtopik αλλα το αλλο θεμα με το τσακαλο εχει κλειδωθει
Eγω παιδια το μονο που μπορω να πω απο προσωπικη μου εμπειρια και μονο ειναι οτι
το μοναδικο που μπορεις να κανεις ειναι με το που ξεκινησει το προβλημα σου πχ στα 19 να ξεκινησεις φιναστεριδη να εισαι τυπικος και να παρακαλας να μην ειναι το patern σου βεγγος αν ειναι βεγγος τοτε μην εχεις πολλες προσδοκιες.
παρολαυτα η φιναστεριδη ειναι το μοναδικο μας οπλο και γω ειχα χαλασει πολλα λεφτα σε foltene derkos crescina laser στα laserline κλπ κλπ και 2 χρονια πριν ξεκινησω φινα στα 25 μου(αργησα) εβαζα regaine 2 φορες την ημερα με πενιχρα αποτελεσματα και βλεποντας τωρα φωτογραφιες μου βλεπω κι ενα πρησμενο προσωπο που τοτε δεν ηξερα οτι οφειλεται στη μινοξιδιλη τεσπα
Αρμοδιος να μιλησω για μεταμοσχευση δεν ειμαι ακομα ;) αλλα εχω δει ωραια αποτελεσματα πχ πανος1982 και για το comb που λετε ενταξει το παιδι για τα δικα του δεδομενα(δε σταματησε τη τριχοπτωση με φαρμακα) ειχε ενα αξιοπρεπες αποτελεσμα φανταστητε πως θα ητανε τωρα αν ειχε παει στην ελλαδα σιγουρα ηταν και πολλα τα λεφτα
 

Georgex6

Well-Known Member
Απ: 25/5/10 - ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR.HASSON - 6004 GRAFTS

οσον αφορα το speedy πιστευω οτι εχει δυνατη δοτρια και θα μας δωσει αισιοδοξια ;D
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: 25/5/10 - ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR.HASSON - 6004 GRAFTS

του speedy to αποτελεσμα θα ειναι παρα πολυ δυνατο.......και το λεω απο τωρα....
ισως και να ειναι το καλυτερο απ ολους.....
μεχρι στιγμης παντος ειναι του ομαρ.....αλλα κ του speedy πιστευω θα γινει ακομα καλυτερο....
 

comb

Member
Απ: 25/5/10 - ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR.HASSON - 6004 GRAFTS

Πες του ομαρ να βάλει καμιά φωτό ρε Πάνο.
 

speedy1982

New Member
Απ: 25/5/10 - ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR.HASSON - 6004 GRAFTS

Georgex6 είπε:
οσον αφορα το speedy πιστευω οτι εχει δυνατη δοτρια και θα μας δωσει αισιοδοξια ;D
Panos1982 είπε:
του speedy to αποτελεσμα θα ειναι παρα πολυ δυνατο.......και το λεω απο τωρα....
ισως και να ειναι το καλυτερο απ ολους.....
μεχρι στιγμης παντος ειναι του ομαρ.....αλλα κ του speedy πιστευω θα γινει ακομα καλυτερο....
σας ευχαριστω παιδια για τα καλα σας λογια, πιστευω και ευχομαι να να βγει ενα πολυ καλο αποτελεσμα γαι να δωσω και εγω κουραγιο και αισιοδοξια και σε αλλα παιδια στο φορουμ.!
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: 25/5/10 - ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR.HASSON - 6004 GRAFTS

Panos1982 είπε:
[quote author=comb link=topic=1884.msg35247#msg35247 date=1276621984]
Πες του ομαρ να βάλει καμιά φωτό ρε Πάνο.

ε αν θελει να βαλει.....θα βαλει....δε χρειαζεται να του το πω εγω......
[/quote]

καλα ρε πανο μην νευριαζεις... :D
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: 25/5/10 - ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR.HASSON - 6004 GRAFTS

giannis13 είπε:
[quote author=Panos1982 link=topic=1884.msg35248#msg35248 date=1276622786]
[quote author=comb link=topic=1884.msg35247#msg35247 date=1276621984]
Πες του ομαρ να βάλει καμιά φωτό ρε Πάνο.

ε αν θελει να βαλει.....θα βαλει....δε χρειαζεται να του το πω εγω......
[/quote]

καλα ρε πανο μην νευριαζεις... :D
[/quote]

ασε με βγαινω απ τα ρουχα μου με κατι τετοια....χαχαχαχα :p
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

speedy1982

New Member
Απ: 25/5/10 - ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR.HASSON - 6004 GRAFTS

πανο θελω να σου κανω μια ερωτηση? στους κροταφους απο την αριστερη μου μερια εχει βγει πιο πολυ μαλλι και χνουδι και δεν εχω κανενα κενο, ενω στην δεξια μερια εχει βγει μαλλι αλλα εχω δυο σημεια που ειναι εντελως δερμα και δεν εχει βγει ουτε χνουδι, εσυ ειχες τετοιες διαφορες που καλυφθηκαν αργοτερα,?
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: 25/5/10 - ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR.HASSON - 6004 GRAFTS

speedy82 είπε:
πανο θελω να σου κανω μια ερωτηση? στους κροταφους απο την αριστερη μου μερια εχει βγει πιο πολυ μαλλι και χνουδι και δεν εχω κανενα κενο, ενω στην δεξια μερια εχει βγει μαλλι αλλα εχω δυο σημεια που ειναι εντελως δερμα και δεν εχει βγει ουτε χνουδι, εσυ ειχες τετοιες διαφορες που καλυφθηκαν αργοτερα,?

ειναι νωρις ακομα για να βγαλεις συμπερασμα.......παντος κι εγω στο χωρο που εγινε η μεταμοσχευση δεν εχω συνεχεια την ιδια πυκνοτητα.....ειναι κ μερικα σημεια πολυ μικρα βεβαια...(σαν το κεφαλι της καρφιτσας) που εχουν μια η καμμια τριχα μεσα......και θα πρεπε να εχουν 3 ας πουμε.......δε φυτρωνουν το 100% απ οσα μεταμοσχευονται........υπαρχουν και μερικες απωλειες......ωστοσο δεν αλλαζει κατι.....μιλαμε για ψηλους στα αχυρα......απλα περιμενε λιγο καιρο και θα φυτρωσουν κι εκει......βεβαια ισως να μην γινουν σε πυκνοτητα σαν τον αλλο σου κροταφο....αλλα ισως και να γινουν......στον 7ο-8ο μηνα θα ξερεις τι γινεται...
 

speedy1982

New Member
Απ: 25/5/10 - ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR.HASSON - 6004 GRAFTS

πανο τα σημεια ειναι μεγαλυτερα, απλα θελω να μαθω αν και εσυ περιπου στους 4 μηνες σου ειχε τυχει κατι παρομοιο να ειχες καποια σημεια με δερμα και να σου βγηκε μαλλι στο 5 η 6 μηνα.?
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: 25/5/10 - ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR.HASSON - 6004 GRAFTS

speedy82 είπε:
πανο τα σημεια ειναι μεγαλυτερα, απλα θελω να μαθω αν και εσυ περιπου στους 4 μηνες σου ειχε τυχει κατι παρομοιο να ειχες καποια σημεια με δερμα και να σου βγηκε μαλλι στο 5 η 6 μηνα.?

ενεοιται ρε συ......
και αλλωστε δεν εχουν ξεκινησει να φυτρωνουν ολα τα θυλακια ακομα.....
εισαι ακομα στον 4ο και ουτε.....αρα υπαρχει πολυ μαλλι ακομα που δεν εχει ξεκινησει να φυτρωνει καν......μη βιαζεσαι να βγαλεις συμπερασματα......σιγα σιγα θα αρχισουν να βγαινουν παντου......
 

max_os

New Member
Απ: 25/5/10 - ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR.HASSON - 6004 GRAFTS

φουντώνεις! σε 2 μηνάκια θα είσαι φουλ.
Αντε και "χατζηνικολάου" (αλλά χωρις τις άσπρες)
 

Vangelis Vagos

New Member
Απ: 25/5/10 - ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR.HASSON - 6004 GRAFTS

Ωραίος Speedy!! καλή συνέχεια σου εύχομαι!! αυτός ο Χατζηνικολάου! πιστεύω πρέπει να ανοίξουμε ένα θέμα για να βγάζουμε το άχτι μας με τον τύπο... μια ζωή "βούρτσα" ήταν...
 
Μπλουζα