Speedy1982, dr. hasson, fut, 6004 grafts, 25/5/10

bullshit

Member
Απ: 25/5/10 - ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR.HASSON - 6004 GRAFTS

speedy82 είπε:
[quote author=bullshit link=topic=1884.msg34382#msg34382 date=1275352525]
Tο αποτέλεσμα φαίνεται ήδη πιστεύω. Τα λεφτά απο την άλλη εξωφρενικά. Αλλά για όσους τους περισσεύουν είναι πολύ καλή "επένδυση"
οχι δεν ειναι οτι μου περισσευουν ,θα σου εξηγησω ,ειναι οικονομιες που ειχα κανει εδω και πεντε χρονια περιπου γιατι απο τοτε το εβλεπα οτι καποια στιγμη θα τι κανω και ψαχνομουνα,και το συμπληρωσα με ενα δανειακι.!οποτε καταλαμβαινεις οτι δεν ειναι οτι μου περισσευουν.!αν καποιος θελει πολυ κατι σε βαθος χρονου το πετυχαινει.!
[/quote]

Έχεις δίκιο. Σε κανέναν σχεδόν δεν περισσεύουν τόσα λεφτά. Είναι ένας καλός λόγος να κάνεις οικονομίες...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

speedy1982

New Member
Απ: 25/5/10 - ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR.HASSON - 6004 GRAFTS

ANAR είπε:
Σου εύχομαι τα καλυτερα φιλε :)
alexXXX είπε:
μπραβο ρε μαγκα ευχομαι τα καλυτερα .κ εγω πιστευω πως εκανες καλη μαγκια που τραβηχτηκες ως εκει ,υπομονη τωρα ο χρονος δουλευει για σενα
Panos1982 είπε:
Τεζα εισαι speedy........θα γινεις πολυ τουμπανο!!!!!
αλλα θα περασεις ενα δυσκολο καλοκαιρι.... :(
ΤΟ επομενο ομως θα εισαι αλλος ανθρωπος.......
ΑΠο δοτρια πισω τι σου ειπε???? ποσα θυλακια εχεις ακομα????
σας ευχαριστω πολυ.!το καλοκαιρι αυτο θα ειναι λιγο δυσκολο οντως αλλα χαλλαλι, απο αγωγη παιρνω μονο φινα 1 mg σαμπουαν hair force shampoo και βιταμινες.μινοξιδιλη δεν χρησιμοποιω. πανο οταν ρωτησα αν στο μελλον χρειαστει να κανω δευτερη επαμβαση ποσα ακομα εχω μου ειπε οτι δεν χρειαζεται μαλλον δεν θα χρειαστω. οποτε δεν ξαναρωτησα.!παντως θεωρω οτι αφου με την πρωτη εβγαλα 6000 και μου ειπε οτι εχω καλη πυκνοτητα, ε δεν θα εχω ακομα 3000 να βγαλω.
 

mindtrapper

Member
Απ: 25/5/10 - ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR.HASSON - 6004 GRAFTS

Συγχαρητήρια speedy, θα έχεις τέλειο αποτέλεσμα. Είσαι και τυχερός γιατί είχες καλά χαρακτηριστικά για μεταμόσχευση.

Ο Hasson με ποιο σκεπτικό θεώρησε ότι δε θα χρειαστείς άλλη επέμβαση στο μέλλον; Είναι το ιστορικό σου τέτοιο που δεν υπάρχουν μεγαλύτερα NW στην οικογένεια σου ή πιστεύει ότι η φιναστερίδη θα σε κρατήσει για πάντα;
 

speedy1982

New Member
Απ: 25/5/10 - ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR.HASSON - 6004 GRAFTS

mindtrapper είπε:
Συγχαρητήρια speedy, θα έχεις τέλειο αποτέλεσμα. Είσαι και τυχερός γιατί είχες καλά χαρακτηριστικά για μεταμόσχευση.

Ο Hasson με ποιο σκεπτικό θεώρησε ότι δε θα χρειαστείς άλλη επέμβαση στο μέλλον; Είναι το ιστορικό σου τέτοιο που δεν υπάρχουν μεγαλύτερα NW στην οικογένεια σου ή πιστεύει ότι η φιναστερίδη θα σε κρατήσει για πάντα;
δεν ξερω ισως μετρησε το οτι του ειπα παιρνω φινα περιπου δυο χρονια και μου εχει σταματησει σε μεγαλο βαθμο τριχωπτοση και εφοσον εβαλα ενα ικανοποιητικο αριθμο μοσχευματων στο κεφαλι μου μαλλον αυτα μετρησαν στο να μου πει οτι μαλλον δεν θα χρειαστω δευτερη επεμβαση στο μελλον!!
 

kabamarou

Member
Απ: 25/5/10 - ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR.HASSON - 6004 GRAFTS

Πολύ καλό το αποτέλεσμα φαίνεται αρχικά και εξωφρενικά τα χρήματα βέβαια κατά την γνώμη μου ;D αλλά αφού μπόρεσες και τα μάζεψες μπράβο σου.Μακάρι να πάνε όλα καλά και να μην το μετανιώσεις.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: 25/5/10 - ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR.HASSON - 6004 GRAFTS

καταρχάς συγχαρητήρια στον φίλο για την επέμβαση, μια έξοχη επιλογή και εύχομαι πλήρη επιτυχία και να κρατήσει για πάντα!!!

αν και για την ώρα δεν είμαι άμεσα ενδιαφερόμενος, αλλά στο μακρινό; μέλλον ποτέ δεν ξέρεις, αν έκανα μεταμόσχευση θα πήγαινα ή εκεί ή κύπρο.

έχω μια απορία, πως δέχεται πληρωμή αυτός? Δόσεις κάνουν? Πρέπει να έχεις κασέρι μαζί σου πχ 20.000, κάνεις μεταφορά πχ με ebanking σε λογαριασμό τους? επιταγή? τα θέλουν ατάκα επι τόπου, πριν η μετά την επέμβαση? πως ελέγχουν ότι όντως εσυ έχεις να τους πληρώσεις?
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: 25/5/10 - ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR.HASSON - 6004 GRAFTS

παντως γνωμη μου οτι με αυτη την ισοτιμια δολαριου-ευρω και της αυξησης της φορολογιας στο φορο τοτε πολλοι θα το σκεφτουν πιο πολυ για hdc....και εγω ετσι το βλεπω....αν ηθελα να βαλω οχι και παρα πολλα(μεχρι 4000 θυλακια)εκει μαλλον θα πηγαινα.....
 

Georgex6

Well-Known Member
Απ: 25/5/10 - ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR.HASSON - 6004 GRAFTS

καλησπερα φιλε κι απο μενα
ποσο χρονων εισαι ???
 

heyya

New Member
Απ: 25/5/10 - ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR.HASSON - 6004 GRAFTS

speedy82 είπε:
[quote author=heyya link=topic=1884.msg34374#msg34374 date=1275348995]
Γέμισες ρε θηρίο, τα καλύτερα σου εύχομαι...

υ.γ:Την μεταμόσχευση με την ουλή που είχες που την έκανες;
heyya καταλαβα θα πρεπει να λες , αυτο που ειπα οτι μου εβαλε και 300 grafts κοντα στην ουλη για καλυψη.εννουσα την ουλη που μου ειχε κανει ηδη ο χασσον για να παρει τα grafts, μου εβαλε και εκει καποια μοσχευματα οταν την εκλεισε για να μου την καλυψη οσο γινεται καλυτερα.!
[/quote]

τώρα μάλιστα ;)
 

kabamarou

Member
Απ: 25/5/10 - ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR.HASSON - 6004 GRAFTS

παντως γνωμη μου οτι με αυτη την ισοτιμια δολαριου-ευρω και της αυξησης της φορολογιας στο φορο τοτε πολλοι θα το σκεφτουν πιο πολυ για hdc
έτσι ακριβώς ήταν που ήταν βρεγμένα έβρεξε κιόλας ;D
Σε τόσα πολλά χρήματα η πτώση του Ευρώ είναι σκέτη καταστροφή για κάποιον που θέλει να πληρώσει σε δολάρια.Το ποσό που έδωσε σε Ευρώ το παλικάρι με τα σημερινά δεδομένα είναι 18.000 :'(Οταν γράφεις αύξηση της φορολογίας στον φόρο giannis τι ακριβώς εννοείς;
 

speedy1982

New Member
Απ: 25/5/10 - ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR.HASSON - 6004 GRAFTS

ειμαι 28 χρονων.!
danceworld_2001 είπε:
καταρχάς συγχαρητήρια στον φίλο για την επέμβαση, μια έξοχη επιλογή και εύχομαι πλήρη επιτυχία και να κρατήσει για πάντα!!!

αν και για την ώρα δεν είμαι άμεσα ενδιαφερόμενος, αλλά στο μακρινό; μέλλον ποτέ δεν ξέρεις, αν έκανα μεταμόσχευση θα πήγαινα ή εκεί ή κύπρο.

έχω μια απορία, πως δέχεται πληρωμή αυτός? Δόσεις κάνουν? Πρέπει να έχεις κασέρι μαζί σου πχ 20.000, κάνεις μεταφορά πχ με ebanking σε λογαριασμό τους? επιταγή? τα θέλουν ατάκα επι τόπου, πριν η μετά την επέμβαση? πως ελέγχουν ότι όντως εσυ έχεις να τους πληρώσεις?
θα σου πω τι εκανα εγω, στην αρχη εδωσα ενα ποσο για να κλεισω την συμφωνια π.χ. 500$ και τρεις εβδομαδες πριν φυγω τους εβαλα τα μισα λεφτα, και οταν πηγα εκει και εγινε η εγχειρηση πηρα τηλεφωνο την αλλη μερα και πηγε ενα δικο μου ατομο να βαλει τα υπολοιπα, εγινε μεσω τραπεζας με εβασμα, τωρα αν εχεις και αλλες απωριες πανω σε αυτα τα θεματα καλυτερα να σου απαντησει ο comb που ειναι και ο αρμοδιος.!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

pingman

New Member
Απ: 25/5/10 - ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR.HASSON - 6004 GRAFTS

Καταρχάς καλή σου επιτυχία και καλό κουράγιο! :)

Έχω μία απορία όμως.. Δεν έβαλες πολλές τρίχες για τόσο "μικρό" πρόβλημα? :/
 

speedy1982

New Member
Απ: 25/5/10 - ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR.HASSON - 6004 GRAFTS

σε ευχαριστω πολυ pingman.!οχι μπροστα ειχε μεγαλωσει πολυ το κουτελο μου χρειαζομουν οντως πολλα grafts για να το καλυψω,ισως πισω στο crown και με πιο λιγα μοσχευματα να εκανα την δουλεια μου.! εσυ πιστευεις οτι και μπροστα και πισω το προβλημα μου ηταν μικρο??
 

pingman

New Member
Απ: 25/5/10 - ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR.HASSON - 6004 GRAFTS

speedy82 είπε:
σε ευχαριστω πολυ pingman.!οχι μπροστα ειχε μεγαλωσει πολυ το κουτελο μου χρειαζομουν οντως πολλα grafts για να το καλυψω,ισως πισω στο crown και με πιο λιγα μοσχευματα να εκανα την δουλεια μου.! εσυ πιστευεις οτι και μπροστα και πισω το προβλημα μου ηταν μικρο??

Συγκριτικά με κάποιον που είναι Ν5+ είσαι με "μικρό" πρόβλημα :p Βλέπω μερικούς από εμάς να wait την cloning μέθοδο..
 

tropheus

Well-Known Member
Απ: 25/5/10 - ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR.HASSON - 6004 GRAFTS

Καλά αποτελέσματα φίλε speedy82 ;)

Πραγματικά επένδυσες πάρα πολλά σε αυτή την επέμβαση και πρέπει να αποζημειωθείς...
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: 25/5/10 - ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR.HASSON - 6004 GRAFTS

speedy82 είπε:
comb σε ευχαριστω για την βοηθεια. ναι δεν εχω προβλημα βαλε και αυτες., εχω και στο κινητο κι αλλες φωτογραφιες να βαλω στην συνεχεια.!comb πως με βλεπεις?? παιδια ακουω σχολια? ;D
θα ειναι πολυ καλο το αποτελεσμα speedy82,μπραβο και απο μενα ;),στις φωτο οι τριχες εχουν σωστη φορα,αυτο φαινεται :-\
 

Pierre

Member
Απ: 25/5/10 - ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR.HASSON - 6004 GRAFTS

Speedy συγχαρητήρια και απο μένα...τεράστιος ο αριθμός των τριχοθυλακίων που έβαλες!!!
Αν μπορείς βάλε και καμιά φώτο του πίσω μέρους να δούμε και το strip.
Καλή επιτυχία σου εύχομαι. ;)
 

speedy1982

New Member
Απ: 25/5/10 - ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR.HASSON - 6004 GRAFTS

παιδες σας ευχαριστω πολυ.! :) ;D :) pierre θα βαλω φωτογραφια για πισω!!!
 

speedy1982

New Member
Απ: 25/5/10 - ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΕ DR.HASSON - 6004 GRAFTS

εδω τα συραπτικα ειναι η δευτερη μερα μετα την εγχειρηση.!
 
Μπλουζα