SPECTRAL DNC-L

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: SPECTRAL DNC-L

Σπύρος είπε:
[quote author=george29 link=topic=176.msg37161#msg37161 date=1279536204]
ρε σπυρο τι ακριβως κανει η προγεστερονη στο θυλακα????? δρα σαν αντιαδρογονο???
GENAU=ΑΚΡΙΒΩΣ!
[/quote]
δηλαδη ειναι καλυτερα προγεστερονη στην μινοξ η ντουτα?
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: SPECTRAL DNC-L

προσωπικά η ντουτα στην μινοξ. μου έδωσε πολύ shed-σε σημείο που το φοβήθηκα και το παράτησα.. :-[

τώρα,
άλλοι είπαν ότι μετά από 2-3 μήνες έστρωσε το πράγμα και έδωσε σταθερά σταμάτημα της τριχόπτωσης και περιμένουν αποτελέσματα..

την προγεστερόνη την "έκλεψα" σαν ιδέα από το δ/μα του georgetoympa καθώς την είδα και αλλού σαν ενίσχυση
 

george29

New Member
Απ: SPECTRAL DNC-L

σπυρο σημερα εφτιαξα το μειγμα σου ελοκον+μινοξ 5% + 10 χαπια τριμενα primolut nor.. εκεινο που μπερδευει ειναι οτι πανω το πακετο με τα primolut λεει norethisterone acetate?? αυτο ειναι το ιδιο με τι progesterone??? τα εχω λιγο μπερδεμενα ::) μηπως τα ultagestan που ειναι καθαρη προγεστερονη θα ηταν πιο κοντα σε αυτο που θελουμε?? τα φωτα σας παιδια ???
 

george29

New Member
Απ: SPECTRAL DNC-L

;D σπυρο ειδες sheeding???? γιατι μια 2 μερες το βαζω και γινεται ψιλο χαμος περιεργο φενομενο αν φαβνταστεις οτι βαζω 1 χρονο + mnox σκετη.. ΤΥΧΑΙΟ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ....
 

Georgex6

Well-Known Member
Απ: SPECTRAL DNC-L

παιδεια τι λεει αυτο απο πρηξιμο??? υπαρχει κανεις που να βαζει καθε μερα?
εγω προσωπικα το regaine το ελλατωσα στις 3 φορες την εβδομαδα γιατι μου παραμορφωνει το προσωπο και γενικα θελω να το κοψω
 

george29

New Member
Απ: SPECTRAL DNC-L

κοιτα εγω με την μινοξ δεν εχω παρουσιασει τιποτα τετοιο μεχρι στιγμγης (εδω και ενα χρονο)!!! φανταζομαι ομως οτι καποιος που εχει τετοια παρανεργεια στην minoχ θα την παρουσιαζει σε οποιοδηποτε διαλυμα με μινοξ! εγω σου θα σου ελεγα να δοκιμασεις την 2% και βλεπεις αν σου φυγει το πρηξιμο
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: SPECTRAL DNC-L

Σπύρος είπε:
- ORGAMETRIL/Organon: tab 5 mg x 30, 760
- DEPO-PROVERA/Pharmacia & Upjohn: inj.susp 500 mg/3.3 ml-vial x 1, 1126
- FARLUTAL/Pharmacia & Upjohn: tab 100 mg x 20, 2133, 250 mg x 20, 4769, 500 mg x 10, 4718
- PROVERA/Pharmacia & Upjohn: tab 5 mg x 24, 451, 10 mg x 30, 827
- MEGACE/Bristol Myers Squibb: tab 160 mg x 30, 15913
- FORTILUT/Gap: tab 10 mg x 20, 685
- PRIMOLUT NOR/Schepa: tab 5 mg** x 20, 646, 10 mg** x 30, 767
- CRINONE/Serono: vag.gel 8% (w/w) x 6 appl. x 1, 125 g, 11203, x 15 appl. x 1, 125 g, 21368
- UTROGESTAN/Φαραν: sof.g.caps 100 mg x 30, 2291
- PROLUTON DEPOT/Schepa: oily.inj 500 mg/ 2 ml-amp x 1, 942
Σπυρο ειναι καποιο απο αυτα σε υγρη μορφη?
 

kostas

Member
Απ: SPECTRAL DNC-L

Εγώ περνώ τις PROLUTON DEPOT.Έχει 3 αμπούλες από 1ml 250 mg η κάθε μια και βγαίνουν γύρω στα 18 ευρώ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: SPECTRAL DNC-L

george29 είπε:
;D σπυρο ειδες sheeding???? γιατι μια 2 μερες το βαζω και γινεται ψιλο χαμος περιεργο φενομενο αν φαβνταστεις οτι βαζω 1 χρονο + mnox σκετη.. ΤΥΧΑΙΟ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ....
είχα έντονο shed αρχικά,
αλλά τέλος του 1ου μήνα χαλάρωσε
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: SPECTRAL DNC-L

kostas είπε:
Εγώ περνώ τις PROLUTON DEPOT.Έχει 3 αμπούλες από 1ml 250 mg η κάθε μια και βγαίνουν γύρω στα 18 ευρώ.
αν ριξουμε PROLUTON DEPOT στην μινοξιδιλη την διατηρουμε στο ψηγειο μετα η σε θερμοκρασια δοματιου? ::)
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: SPECTRAL DNC-L

kostas είπε:
Εγώ περνώ τις PROLUTON DEPOT.Έχει 3 αμπούλες από 1ml 250 mg η κάθε μια και βγαίνουν γύρω στα 18 ευρώ.
πηγα σε 8 φαρμακεια για να βρω PROLUTON DEPOT,σε ενα που ειχε εκανε 55 ευρο το κουτι ??? :-[
 

Nio

New Member
Απ: SPECTRAL DNC-L

Καλησπέρα παίδες. 'Εχουμε μήπως καμια εξέλιξη με το spectral DNC-L? Υπάρχει κάποιος ενεργός χρήστης που τελικά να είδε καλά αποτελέσματα έτσι ώστε να αξίζουν τα παραπάνω λεφτά? Σπύρο???
 

Nio

New Member
Απ: SPECTRAL DNC-L

Αλόχα??? Τελικά το συμπέρασμα ποιο είναι για αυτό το προιον? Σόρυ αν γίνομαι κουραστικός...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα