SPECTRAL DNC-L

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Άκης

Administrator
Απ: SPECTRAL DNC-L

Βασικά τα περισσότερα προϊόντα, όσα δοκίμασα και που πωλούνται εδώ είναι άχρηστα και επειδή τα δοκίμασα αλλά και επειδή τα δοκίμασαν και άλλοι και όχι επειδή διάβασα 1 λεπτό τα υλικά τους.
Το DNC-L το είπα ότι δεν θα κάνει τπτ παραπάνω από τον συνδυασμό φινας και minox γιατί δεν πείθομαι από αυτά που τάζουν οι εταιρίες, αλλά ναι. το συγκεκριμένο δεν το δοκίμασα.

Δεύτερον δεν παίρνουμε τίποτα να δοκιμάσουμε στην τύχη, τουλάχιστον όχι τώρα. Κοιτάμε τι περιέχει, κάτι που είναι βασικό, μετά τι λένε οι όσες έρευνες αλλά και όσοι το δοκίμασαν και μετά το δοκιμάζουμε.
Πιστεύεις ότι θα δοκιμάζαμε να πάρουμε φινα, αν δεν είχε τις έρευνες που έχει και δεν είχε τα δεκάδες θετικά ποστ? Δεν νομίζω.

Επίσης, δεν θέλω να φανώ έξυπνος αλλά θα πω τι πιστεύω, αν δεν δει κανείς κάτι με internal, δύσκολα θα δει με external και αναφέρομαι στο πολυπόθητο regrowth.

Όσο αφορά το Revivo, είδα να μου σταματά την τριχόπτωση. Μάλιστα έχω και φωτό πριν και μετά, ακριβώς ενός χρόνου. Διάβασε post μου και θα δεις ότι ΔΕΝ αναφέρω σε κανένα ότι είδα regrowth, ούτε από αυτό αλλά ούτε και από το Tricomin.
Γι' αυτό και αναφέρω να κάνουν δοκιμή και με το Zix, γιατί περιέχει υλικά που είναι αποδεδειγμένα (πχ Zinc + B6) ότι περιορίζουν την DHT + ότι έχει και θετικά σχόλια.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: SPECTRAL DNC-L

νωρίς ακόμη να πω κάτι-τουλάχιστον είναι εύκολη η χρήση και δεν παίζουν side
 

magic810

New Member
Απ: SPECTRAL DNC-L

Σπύρος είπε:
νωρίς ακόμη να πω κάτι-τουλάχιστον είναι εύκολη η χρήση και δεν παίζουν side

Σπυρο λεω να του δωσω κ εγω μια ευκαιρια....νομιζω οτι εχει βελτιωθει αρκετα σαν προιον....
Ποια θεραπεια ακολουθεις τωρα με την προσθηκη του spectral? :)
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: SPECTRAL DNC-L

πρωί
spectral dnc-l,
100% gel aloe,
aloe juice,
1/8 proscar
arginine

βράδυ
spectral dnc-l,
100% gel aloe,
aloe juice

λούσιμο καθημερινά με revita
 

baybars

New Member
Απ: SPECTRAL DNC-L

Σπύρο είδες καμία αλλαγή στα μαλλιά σου για όσο χρησιμοποιείς το Revita / Spectral ? Από Shedding πώς πάει?
 

show_palmettos

New Member
Απ: SPECTRAL DNC-L

δε θα ξαναφερουνε προμηθειες στο αρωμα? στο κοσμετικς και στο μπιουτιπαθς αν κανεις παραγγελια δε θα λαβεις σπεκτραλ?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dim74

Member
Απ: SPECTRAL DNC-L

το dnc kai dnc-l δεν υπαρχει σε κανενα απο τα σαιτ που το ειχαν!ολοι το περιμενουν εδω και μηνες!λες και ειναι τιποτα σπανιο!παντως μαλλον ολα τα σαιτ ενος ατομου ειναι και κανουν μαζι παραγγελια παραδοση αλλιως δεν εξηγειται ολα μαζι τοσο καιρο να περιμενουν αυτα τα προιοντα!
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: SPECTRAL DNC-L

σε τηλ/κή επικοινωνία με τον εκπρόσωπο beautypaths,
δικαιολογήθηκε ότι η εταιρία DS Lab. θέλει να ανοίξει "μαγαζί" στην Ελλάδα και κόλλησαν στα νομικά ζητήματα=>κόλλησαν και οι παραγγελίες... :knup:
 

show_palmettos

New Member
Απ: SPECTRAL DNC-L

ΚΑΙ ΤΩΡΑ? θα ζηταμε ρεγκαιν απολα τα φαρμακεια? δεν υπαρχει σαιτ για παραγγελια μινοξ απο ελλαδα?..μου φαινεται θα το γυρισω στο μουφα υποκαταστατο της μινοξ που το πουλαει η νανογκεν
 

Georgex6

Well-Known Member
Απ: SPECTRAL DNC-L

dim74 είπε:
ειχα δοκιμασει φινα για 11 μηνες...το μονο που ειχα δει ειναι μια μειωση στην ερωτικη επιθυμια και στο σπερμα...οχι μεγαλη ομως...
μήπως να ξεκίναγες dutasteride ενδείκνυται για περιπτώσεις οπού δεν δουλεύει η φιναστεριδη
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα