Serioxil

kapa

Μέλος του προσωπικού
Συντηρηση δεν ξερω αν κανει μιας και τα τελευταια 3-4 χροννια ειμαι σταθερος,κ τους τελευταιους 8 μηνες με μινοξ ακομα στα ιδια ειμαι.Το φαρμακο παντως το ακουει ο οργανισμος μιας κ εχω βγαλει μια τριχα στο κουτελο και μια στη μυτη.Οι αραιωμενοι κροταφοι ομως δεν ψηνοντε να βγαλουν καμμια τριχα με τιποτα...
Τι αλλη λοσιον,για ριξε καμμια ιδεα.Ειχα δοκιμσει φολιτζεν για 3 μηνες χωρις αποτελεσμα.Κ ειναι κ μανικι να το εφαρμοσεις γιατι εχω αρκετο μαλλι στους κροταφους,δυσκολα εφτανε δερμα.
Κορτιζονη που λετε?Πως εφαρμοζετε,πως δουλευει?Δεν ειναι επικυνδυνο?
Μια ιδεα ειναι να δοκιμασεις airol μαζι με μινοξιδιλη.θελει προσοχη ομως....μονο σε αδεια περιοχη..η θα σε αδειασει η θα σου δωσει επανεκφυση.ειναι πολυ μικρο το ποσοστο πους τους αφησε στα ιδια
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

naruto

Well-Known Member
Μια ιδεα ειναι να δοκιμασεις airol μαζι με μινοξιδιλη.θελει προσοχη ομως....μονο σε αδεια περιοχη..η θα σε αδειασει η θα σου δωσει επανεκφυση.ειναι πολυ μικρο το ποσοστο πους τους αφησε στα ιδια
Aδεια περιοχη δεν εχω πουθενα.Οι κροταφοι μονο εχουν αραιωσει,η hairline ειναι στο ιδιο υψος που ηταν παντα ομως,δεν εχει υποχωρησει καθολου.Κατι σαν τον Ντανο απο το survivor αν βλεπεις ...
Αλλο???:p
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Aδεια περιοχη δεν εχω πουθενα.Οι κροταφοι μονο εχουν αραιωσει,η hairline ειναι στο ιδιο υψος που ηταν παντα ομως,δεν εχει υποχωρησει καθολου.Κατι σαν τον Ντανο απο το survivor αν βλεπεις ...
Αλλο???:p
shen min,δαφνελαιο μερα παρα μερα για 2 ωρες μονο,τοπικη κανελα.
λιγη δουλεια κανουν και καποια συμπληρωματα,σε εμενα δουλεψαν τα ω3 και το ποσιμο εξτρα παρθενο ελαιολαδο,ομώ ομως,συγκεκριμενα αυτο http://www.hairlossgr.com/threads/Ποσιμο-εξτρα-παρθενο-ελαιολαδο.10759/page-5#post-163018
 

nine

Active Member
Υπαρχει καποιος που να εμεινε σταθερος στη θεραπεια;

Σκεφτομαι να κανω off απο minoxidil (βαζω καθημερινα απο το 2017 χωρις μερα διακοπης) και να βαζω αυτο
Διαφορετικα να παω με 3 μερες/εβδομαδα minoxidil και τις αλλες serioxyl
 
Μπλουζα