Scalp micropigmentation K*oloni Ma**a

Reve

Active Member
Καλησπέρα παιδιά. Πήγα για επανέλεγχο μέσα στο Σαββατοκύριακο. Αποφασίσαμε να μην κάνουμε κάτι μιας κ είναι ήδη πολύ καλό κ πολύ φυσικό. Δεν έχει χάσει από τότε που το καναμε (μου έδειξε φωτογραφίες από τότε).
IMG-95ae3e2f5358b8fae196ea9217b81fd5-V~2.jpg

Προς τιμήν της μου είπε να μην κάνουμε περιττές κινήσεις! Είναι πολύ ειλικρινής κ ευθύς άνθρωπος κάτι που εκτιμώ πολύ. Ανεβαζω δύο φωτογραφίες. Προσπάθησα κ βίντεο αλλά δεν με αφηνει. Οι φωτογραφίες είναι με φως απέναντι. Παίζει μεγάλο ρόλο ο φωτισμός όπως έχω πει. Πχ στην 2η φωτογραφία φαίνεται η γυαλαδα.
IMG-49707a4c818e2823dc68e528b22a3793-V~2.jpg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
H γυαλαδα ειναι απο το φωτισμο οχι επειδη γυαλιζει το κεφαλι...σε αλλους γυαλιζει και το κεφαλι απο την λιπαροτητα νομιζω
 

montecristo

Well-Known Member
Καλησπέρα παιδιά. Πήγα για επανέλεγχο μέσα στο Σαββατοκύριακο. Αποφασίσαμε να μην κάνουμε κάτι μιας κ είναι ήδη πολύ καλό κ πολύ φυσικό. Δεν έχει χάσει από τότε που το καναμε (μου έδειξε φωτογραφίες από τότε).
Προβολή συνημμένου 58363
Προς τιμήν της μου είπε να μην κάνουμε περιττές κινήσεις! Είναι πολύ ειλικρινής κ ευθύς άνθρωπος κάτι που εκτιμώ πολύ. Ανεβαζω δύο φωτογραφίες. Προσπάθησα κ βίντεο αλλά δεν με αφηνει. Οι φωτογραφίες είναι με φως απέναντι. Παίζει μεγάλο ρόλο ο φωτισμός όπως έχω πει. Πχ στην 2η φωτογραφία φαίνεται η γυαλαδα. Προβολή συνημμένου 58364
πολύ ωραίο αποτέλεσμα φιλε, σαν ξυρισμένο κεφάλι δείχνει με μαλλιά!
 

Reve

Active Member
Ευχαριστώ πολύ για τα σχόλια σας παιδιά. Πραγματικά μου άλλαξε την ζωή. Όχι ότι νιώθω μαλλιάς αλλά δεν ξενερωνω όταν κοιτάω καθρέφτη πλέον.

Ειδικά όσοι δεν είναι κατάλληλοι για μμ θα πρέπει να το σκεφτούν σοβαρά.
 

BillR

Member
Καλημέρα φίλε
Πραγματικά το αποτέλεσμα είναι εντυπωσιακό και πολύ φυσικό. Ειδικά η hairline είναι 100% φυσική στα μάτια μου.
Σε σημείο που με έβαλες σε σκέψεις μιας και ξυρίζω το κεφάλι μου εδώ και αρκετά χρόνια.
Γνωρίζεις αν η συγκεκριμένη κάνει συναντήσεις και σε άλλες πόλεις της Ελλάδος, πχ Αθήνα; Γιατί βλέπω ότι η βάση της είναι Θεσσαλονίκη.
 

Reve

Active Member
Καλημέρα φίλε
Πραγματικά το αποτέλεσμα είναι εντυπωσιακό και πολύ φυσικό. Ειδικά η hairline είναι 100% φυσική στα μάτια μου.
Σε σημείο που με έβαλες σε σκέψεις μιας και ξυρίζω το κεφάλι μου εδώ και αρκετά χρόνια.
Γνωρίζεις αν η συγκεκριμένη κάνει συναντήσεις και σε άλλες πόλεις της Ελλάδος, πχ Αθήνα; Γιατί βλέπω ότι η βάση της είναι Θεσσαλονίκη.
Καλησπέρα Βασίλη. Ευχαριστώ πολύ!! Ρώτησα αν κάνουν συναντήσεις άλλου αλλά μου απάντησαν αρνητικά.

Μπορεί αν θέλει κάποιος όμως να μιλήσει μαζί τους μέσω βίντεο κλίσης η skype-viber κ να δουν από εκεί.

Το μόνο που μένει να δούμε είναι η αντοχή του στον χρόνο.
 

hairtoday

New Member
Καλησπέρα @Reve, μπορείς να με ενημερώσεις για τα συστατικά των ουσιών που χρησιμοποιείς για τον χρωματισμό; Φοβάμαι για αλλεργίες αλλά και μακροχρόνιες συνέπειες αφού παραμένουν στο σώμα σου για μεγάλο χρονικό διάστημα.
 
Μπλουζα