SAMiRNA δοκιμαστικη θεραπεια

edyuser1

Active Member
καλησπερα παιδια λοιπον αυτη εδω ειναι μια καινουργια θεραπεια που βρισκεται ακομα στις δοκιμες και στοχευει στην θεραπεια της φαλακρας μεσου dna.αναρτω αυτο το νημα ετσι για οποιον ενδιαφερεται θα κανουν και δοκιμαστικα στην γερμανια και θα ανεβασω και τα ξενα links.ειδα οτι ψαχνουν ατομα στην γερμανια για δοκιμες αλλα εγω βρισκομαι λιγο μακρυα.τα αποτελεσματα δεν ειναι θεαματικα αλλα ειναι κατι νεο που οποιος θελει μπορει να παρατηρει τα νεα.






και εδω αν θελει να δηλωθει καποιος απο γερμανια

 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Καλησπέρα, σε περίπτωση που το έχεις διαβάσει μπορείς να μας κάνεις μία περίληψη για όσους δεν έχουμε χρόνο ; Έχει γίνει κάποιο phase ; Αν ναι, τα ποσοστά ως τώρα τι δείχνουν; Να σαι καλά.
 

edyuser1

Active Member
κλινικες μελετες εχουν γινει μια με χαμηλη (0,5 mg/ml) και εφαρμοστηκε 3 φορες την εβδομαδα για 6 μηνες.με υψηλη δοση (5 mg/ml) εφαρμοστηκε 1 φορα την εβδομαδα για 6 μηνες και έδειξε 83% αποτελεσματικότητα στην αύξηση του αριθμού των μαλλιών σε σύγκριση με τη φιναστερίδη. τωρα μονο δοκιμες κάνουν αν κατάλαβα και εγω καλά
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Να δούμε πότε θα ξημερώσει η μέρα που θα αντιμετωπιστεί αυτή η βασανιστική γάγγραινα της αλωπεκίας, που έχει διαλύσει ψυχολογίες σε τόσες γενιές..
Άντε να τελειώνουμε με την πρεζοαλωπεκία, μας τα ζάλισε. Τουλάχιστον πες εμείς τον ήπιαμε, τα παιδιά μας ρε γαμώτο. Δεν με ψήνει το 2050 να σκάσει μύτη ο 20χρονος γιος μου και να μου πει '' Μπαμπά, αραιώνω '' και να του πω '' Μην ανησυχείς παλικάρι μου, φινα και μινοξ 55 και 70 χρόνια τώρα κάνουν δουλειά ΄΄...
 

NikosLmp

Member
κ
καλησπερα παιδια λοιπον αυτη εδω ειναι μια καινουργια θεραπεια που βρισκεται ακομα στις δοκιμες και στοχευει στην θεραπεια της φαλακρας μεσου dna.αναρτω αυτο το νημα ετσι για οποιον ενδιαφερεται θα κανουν και δοκιμαστικα στην γερμανια και θα ανεβασω και τα ξενα links.ειδα οτι ψαχνουν ατομα στην γερμανια για δοκιμες αλλα εγω βρισκομαι λιγο μακρυα.τα αποτελεσματα δεν ειναι θεαματικα αλλα ειναι κατι νεο που οποιος θελει μπορει να παρατηρει τα νεα.






και εδω αν θελει να δηλωθει καποιος απο γερμανια

καλησπερα, δεν μπορω να σ στειλω πμ, σ εχω γραψει στο προφιλ σου αν μπορεις να δεις.
 

edyuser1

Active Member
Οποιος θελει να το αγορασει κοστιζει μονο 300 ευρω συν αποστολη για 3 μηνες ευκαιρια ειναι :)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα