Salonikios30, fue, 1900 grafts, 17-05-2016

athenian

Well-Known Member
Είναι γεγονός αυτό με τον Φ.
Μια χαρά τύπος είναι αλλά δεν μπορεί να σου κάνει αυτός το πλάνο μεταμόσχευσης.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stripar

Established Member
Α ωραια απαντησες αυτο ακριβως που υποψιαζομουν...με λιγα λογια δλδ πλ μικρο νοργουντ και ερντογαν δεν πανε μαζι λογο μικρου κοστους...παντως εχω δει μικροεπεμβασεις της ταξεως των 1000 γκραφτ και απο ερντογαν και απο αλλους μεγαλους γιατρους!
Για τον Erdogan που μιλάμε συγκεκριμένα,
και απο την στιγμή που δέν έχει Minimum fee Session όπως έχουν άλλοι ή
δέν χρεώνει τα πρώτα 1000g / 5,0 euro όπως ο Ferudini(και πολλοί άλλοι) και τα υπόλοιπα χαμηλότερα,
αλλά έχει ενιαία τιμολογιακή πολιτική πολιτική χρέωσης στα grafts...
Μικρά sessions θα δείς ή παλαιότερων ετών ή touch up υπάρχων ασθενών...γενικά δύσκολα
 

Eltherion

Member
Για τον Erdogan που μιλάμε συγκεκριμένα,
και απο την στιγμή που δέν έχει Minimum fee Session όπως έχουν άλλοι ή
δέν χρεώνει τα πρώτα 1000g / 5,0 euro όπως ο Ferudini(και πολλοί άλλοι) και τα υπόλοιπα χαμηλότερα,
αλλά έχει ενιαία τιμολογιακή πολιτική πολιτική χρέωσης στα grafts...
Μικρά sessions θα δείς ή παλαιότερων ετών ή touch up υπάρχων ασθενών...γενικά δύσκολα
Που ειναι το Dislike button να σου το πατησω γιατι μας ξενερωνεις!!!χαχαχα
 

athenian

Well-Known Member
Δεν θα δεις εύκολα γενικά μμ των 1000 μοσχευμάτων γιατί όσοι έχουν τόσο μικρό πρόβλημα δεν μπαίνουν συνήθως στην διαδικασία.
 

PROF

Active Member
Φίλε Σαλονικέ μάλλον τα πράγματα δεν πήγαν όπως ακριβώς τα είχες στο μυαλό σου, αλλά νομίζω ότι μπορείς να κρατήσεις το θετικό ότι τουλάχιστον από την αρχή το συνολικό πρόβλημα σου ήταν μικρό σε σχέση με τα περισσότερα παιδιά, οπότε και η εικόνα σου ήταν σχετικά μια χαρά (για να είσαι βέβαια εδώ μέσα αναζητάς το ακόμη καλύτερο από αυτό που ήσουν) και επίσης παρόλη την απογοήτευση σου από το αποτέλεσμά σου και όλα τα επιμέρους θέματα που προέκυψαν όπως είπε και ο Cvial η φύτρωση δεν ήταν και κακή.

Από εκεί και πέρα το πράγμα φαίνεται να είναι λίγο πιο περίπλοκο όσον αφορά το πως θα πρέπει να κινηθείς διότι οι προτάσεις των δύο γιατρών, του ενός που σε είδε από κοντά και του άλλου που είδε τις φωτογραφίες σου δεν νομίζω ότι ακριβώς συγκλίνουν. Οπότε εάν ήμουν στη θέση σου δε θα βιαζόμουν να κάνω κάποια κίνηση και θα έκανα οπωσδήποτε τουλάχιστον ένα ακόμη in person consulation με ένα γιατρό που θα τον θεωρούσα αξιόπιστο (πιθανότατα στο εξωτερικό) διότι τα περιθώριά σου πλέον έχουν στενέψει και δεν σηκώνουν το παραμικρό λάθος.

Καλή συνέχεια!
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
διότι οι προτάσεις των δύο γιατρών, του ενός που σε είδε από κοντά και του άλλου που είδε τις φωτογραφίες σου δεν νομίζω ότι ακριβώς συγκλίνουν. Οπότε εάν ήμουν στη θέση σου δε θα βιαζόμουν να κάνω κάποια κίνηση και θα έκανα οπωσδήποτε τουλάχιστον ένα ακόμη in person consulation με ένα γιατρό που θα τον θεωρούσα αξιόπιστο (πιθανότατα στο εξωτερικό) διότι τα περιθώριά σου πλέον έχουν στενέψει και δεν σηκώνουν το παραμικρό λάθος.

Νομίζω ότι συγκλίνουν ως προς την ουσία (κατάσταση δότριας). Εννοείται ότι το σωστό είναι ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ consultation σε σοβαρό γιατρό από κοντά και μάλιστα σε κάποιον που δεν έχει κάποιο συμφέρον απ' αυτή την ιστορία. Ωποσδήποτε οι φώτο είναι μια σαφή ένδειξη αλλά μια επιτόπου ανάλυση όλης της περιοχής είναι επιβεβλημένη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

ItsAllGone

Active Member
Κριμα για τον σαλονικιο, δυστυχως εδω που φτασαμε δεν εμπιστευεσαι κανεναν καλυτερα οπως ειπε ο CVIAL να γινονται τα consultation σε ανεξαρτητους γιατρους εστω και σε δερματολογους, μιας και να πας Βελγιο η Ισπανια θες ενα 400αρι+ στο ολο budget.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εδώ θα διαφωνήσω, οι δερματολόγοι δεν είναι η λύση, θες γιατρό μμ, αν η Ισπανία είναι ακριβή (δεν νομίζω αν το κλείσεις νωρίς), η Τουρκία είναι δίπλα. Πρέπει απαραίτητα στο κόστος της μμ να έχεις και αυτό το κονδύλι.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

ItsAllGone

Active Member
Ναι CVIAL αυτο ειναι το σωστο,αν και το ακομα καλυτερο θα ειναι να πας σε 2-3ης τοτε θα εχεις μειωσει τον κινδυνο στο ελαχιστο και θα εχεις καταλαβει πολλα δεν ειναι τυχαιο τα πιο ενημερωμενα μελη του φορουμ προτιματε τα live consultations.
 

John1924

Active Member
Προσπαθώ να σκεφτώ σε ποιον αλλο κλαδο ιατρικής ή παρα-ιατρικής υπάρχει αυτό το βιολί με τους salesmen και αδυνατώ να βρω καποιον άλλον πέρα από αυτον της μμ. Ειτε πλαστική κάνεις είτε μποτοξ είτε οποιαδήποτε άλλη επέμβαση, θα σε δει και θα σε αξιολογησει προεπεμβατικά ο πλαστικός . Ειναι απορίας αξιο το γιατι στις μμ. σε βλέπει στην καλυτερη περιπτωση κάποιος εξειδικευμένος νοσηλευτης/-τρια και στη χειρότερη ένας τύπος που η προηγούμενη δουλεια του ηταν να πουλάει αυτοκίνητα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ναι CVIAL αυτο ειναι το σωστο,αν και το ακομα καλυτερο θα ειναι να πας σε 2-3ης τοτε θα εχεις μειωσει τον κινδυνο στο ελαχιστο και θα εχεις καταλαβει πολλα δεν ειναι τυχαιο τα πιο ενημερωμενα μελη του φορουμ προτιματε τα live consultations.

Ναι τα live consultation είναι η σωστότερη λύση, για μένα δε είναι μονόδρομος. Ακόμα και οι φώτο δεν είναι ενδεδειγμένη λύση, στην περίπτωση του Salonikiou το έκανα απλά και μόνο για να πάρουμε μια "γρηγορη" τρίτη άποψη. Έχω ήδη συμβουλεύσει τον Salonikio να κάνει 2 τουλάχιστον consultation (εκτός Κύπρου) πριν καταλήξει κάπου.
 

PROF

Active Member
Cvial δοθείσης της ευκαιρίας με το εν λόγω θέμα του Salonikiou, επέτρεψέ μου να σου δώσω τα συγχαρητήρια μου για την πραγματικά υποδειγματική διαχείριση των θεμάτων, την άριστη συμπαράσταση και καθοδήγηση σε όλα τα παιδιά του forum, όπως επίσης και για τις πολύτιμες, εμπεριστατωμένες και εκ βαθέων μελετημένες γνώσεις που έχεις καταθέσει σε όλα τα θέματα και ιδιαίτερα των μεταμοσχεύσεων.

Τα ανωτέρω σε συνδυασμό με το ήθος σου, έχουν πραγματικά συμβάλλει καταλυτικά στην πλήρη αναβάθμιση των πληροφοριών - υπηρεσιών που προσφέρει ο συγκεκριμένος ιστοχώρος.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Cvial δοθείσης της ευκαιρίας με το εν λόγω θέμα του Salonikiou, επέτρεψέ μου να σου δώσω τα συγχαρητήρια μου για την πραγματικά υποδειγματική διαχείριση των θεμάτων, την άριστη συμπαράσταση και καθοδήγηση σε όλα τα παιδιά του forum, όπως επίσης και για τις πολύτιμες, εμπεριστατωμένες και εκ βαθέων μελετημένες γνώσεις που έχεις καταθέσει σε όλα τα θέματα και ιδιαίτερα των μεταμοσχεύσεων.

Τα ανωτέρω σε συνδυασμό με το ήθος σου, έχουν πραγματικά συμβάλλει καταλυτικά στην πλήρη αναβάθμιση των πληροφοριών - υπηρεσιών που προσφέρει ο συγκεκριμένος ιστοχώρος.

Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια και αναμένω με μεγάλο ενδιαφέρον τη δική σου παρουσίαση.
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Βάλε και καμια 200άρα ακόμα

Δεν είσαι υποχρεωμένος να μείνεις (και μάλιστα 2 βράδια). Εγώ πήγα και ήρθα αυθημερόν. Έχει μια πολύ βολική πτήση της Aegean στις μια το βράδυ του Σαββάτου (αν και νομίζω ότι είναι εποχιακή). Συνολικό κόστος με το ταξί (50€) και ένα γρήγορο φαγητό στο αεροδρόμιο 200€.
 
Μπλουζα