Salonikios30, fue, 1900 grafts, 17-05-2016

Flosk

Well-Known Member
Σεβομε αυτο που ειπε ο salonikios30 πιο πανω και δεν το συνεχιζω γιατι αυτος το ζητησε.
Αν θελεις ανοιξε καινουργιο ποστ να κανουμε διαλογο εκει.
Δεν εχω να πω κατι αλλο Hijikos εγω, αν θελεις εσυ να συζητησουμε οτιδηποτε αλλο ειμαι στη διαθεση σου ομως.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stripar

Established Member
Οπότε η HDC από την στιγμή που ο γιατρος τους ειναι υπάλληλος και τα βασικά κεφάλια μετόχοι και άσχετοι με την ιατρική , δεν διέπονται από την ιατρική ηθική και το νόμο του Ιπποκράτη?
Συνεπώς δικαιολογούνται που ταλαιπώρησαν τον Σαλονικιο όσο τον ταλαιπώρησαν?...?

Αν ειναι έτσι η θέση του γιατρού τους ποιά είναι?

Υ.Γ:Φυσιολογικά ο Μάρας θα πρέπει σαν γιατρός να παρακολουθεί τους φακέλους έστω ,όλων των ασθενών του, έστω μέσω του Φιούρη...
 

Flosk

Well-Known Member
Οχι ρε συ δεν ειπα κατι τετοιο. Απλα το κοστος ενος καινουριου χειρουργειου δεν μπορει να το επωμιστει ο γιατρος. Ειναι θεμα κλινικης καθαρα. Ουτε να παιρνει τηλ ο γιατρος απο μονος του να ρωταει την πορεια των 100δων ασθενων γινεται ενω μπορουν αυτα να γινονται μεσω γραμματειας ή ατομων που ασχολουνται με την διαχειριση ασθενων απο τις κλινικες. Το οτι γινονται λαθη δεν σημαινει οτι οι γιατροι δεν εχουν δωσει ορκο. Το ιδιο γινεται και στα δημοσια νοσοκομεια αν δεν κανω λαθος.. τα λαθη διορθωνονται απο τους γιατρους παρα μονο οταν τα νοσοκομεια αναγνωριζουν το λαθος.
 

Flosk

Well-Known Member
Και δεν δικαιολογειται να ταλαιπωρουνται οι ασθενεις οχι σε καμια περιπτωση..
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Οπότε η HDC από την στιγμή που ο γιατρος τους ειναι υπάλληλος και τα βασικά κεφάλια μετόχοι και άσχετοι με την ιατρική , δεν διέπονται από την ιατρική ηθική και το νόμο του Ιπποκράτη?
Συνεπώς δικαιολογούνται που ταλαιπώρησαν τον Σαλονικιο όσο τον ταλαιπώρησαν?...?

Αν ειναι έτσι η θέση του γιατρού τους ποιά είναι?

Υ.Γ:Φυσιολογικά ο Μάρας θα πρέπει σαν γιατρός να παρακολουθεί τους φακέλους έστω ,όλων των ασθενών του, έστω μέσω του Φιούρη...


Και τι λέει ο Ιπποκράτης ρε συ stripar ?
Να κουμπώνουμε φίνα το πελατακι 1 χρόνο πριν και 1 χρόνο μετά για ένα αποτέλεσμα οφθαλμαπάτη για να μην θιχτεί η φήμη του ερντογαν και να πλουτίζει σε βάρος του κοσμάκη εκβιάζοντας του με φίνα η θα πάρεις η δεν σε δέχομαι?
Η ο ερντογαν είναι κανας άγιος? Τον ξέρεις και από χθες?
Ας αφήσουμε στην άκρη περί του Ιπποκράτη και του Σωκράτη ας είναι καλά εκεί που βρίσκονται γιατί λίγο πολύ ξέρουμε ότι οι περισσότεροι γιατροί κοιτάν το χρήμα το συμφέρον και την πάρτι τους.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Τα αποτελέσματα τις HDC χρόνια μιλάν από μονά τους εδώ μέσα και όχι μόνο.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Προσπαθείτε να βγάλετε μια κλινική σκάρτη που είναι η μόνη που κρατάει κάποια στάνταρ και αξιόλογα αποτελέσματα τόσα χρονιά σε σχέση με τους άλλους κατσαπλιαδες.
Έχετε δει τι άψογη διατήρηση δότριας κάνουν? Οι κοιμάστε όρθιοι. Αλλα κάποια αποτελέσματα από Αμερική μεριά καλα κρατούνται κάτω από το συρτάρι.
 

salonikios30

Active Member
Θελω επισης να επισημανω το ποιο σημαντικο! Η δοτρια μου σε επανελλειμενες ερωτησεις μου και μετα απο εκτιμηση του γιατρου ειναι 5000 + graft περαν αυτον που εχουμε βαλει εως τωρα .αυτη ηταν η επισημανση -ΕΚΤΙΜΗΣΗ του γιατρου.μαλιστα σε ερωτηση μου εκ νεου στο γιατρο "δηλαδη μπορω να παρω τουλαχιστον 4000 " μου απαντησε οτι συγουρα 5000 graft+ οτι δεν εχω προαδιαθεση για μεγαλο nw και οπως και να εξελιχτει εχει να δωσει η δοτρια μου για να με καλυψει μελλοντικα πληρως συμφωνα με προδιαθεση μου.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Και τι λέει ο Ιπποκράτης ρε συ stripar ?
Να κουμπώνουμε φίνα το πελατακι 1 χρόνο πριν και 1 χρόνο μετά για ένα αποτέλεσμα οφθαλμαπάτη για να μην θιχτεί η φήμη του ερντογαν και να πλουτίζει σε βάρος του κοσμάκη εκβιάζοντας του με φίνα η θα πάρεις η δεν σε δέχομαι?
Η ο ερντογαν είναι κανας άγιος? Τον ξέρεις και από χθες?
Ας αφήσουμε στην άκρη περί του Ιπποκράτη και του Σωκράτη ας είναι καλά εκεί που βρίσκονται γιατί λίγο πολύ ξέρουμε ότι οι περισσότεροι γιατροί κοιτάν το χρήμα το συμφέρον και την πάρτι τους.

John John φυσικά όλοι κοιτούν το χρήμα συμπεριλαμβανομένης και της HDC. Ως προς την φίνα και τον Erdo δεν έχεις δίκιο, δεν εκβιάζει κανέναν, συνιστά μεν στα consultation φίνα, αν του πεις όμως δεν θέλω δεν επιμένει, κάτι που το έχω βιώσει και εγώ αλλά και πολλοί άλλοι.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

naruto

Well-Known Member
Θελω επισης να επισημανω το ποιο σημαντικο! Η δοτρια μου σε επανελλειμενες ερωτησεις μου και μετα απο εκτιμηση του γιατρου ειναι 5000 + graft περαν αυτον που εχουμε βαλει εως τωρα .αυτη ηταν η επισημανση -ΕΚΤΙΜΗΣΗ του γιατρου.μαλιστα σε ερωτηση μου εκ νεου στο γιατρο "δηλαδη μπορω να παρω τουλαχιστον 4000 " μου απαντησε οτι συγουρα 5000 graft+ οτι δεν εχω προαδιαθεση για μεγαλο nw και οπως και να εξελιχτει εχει να δωσει η δοτρια μου για να με καλυψει μελλοντικα πληρως συμφωνα με προδιαθεση μου.
Πολυ ευχαριστο αυτο Σαλονικιε αν ισχυει
Θυμαμαι ειχες πει σε αλλο σου σχολιο οτι η δοτρια σου δεν μπορει να δωσει αλλα grafts ,ισως 1000 με 1500 ακομα.
Θυμαμαι χαρακρηριστικα πως ο Λορεντσο απο της φωτογραφιες σου ειχε πει πως εισαι απο τις σπανιες περιπτωσεις που εχουν καλυτερη ληπτρια απο δοτρια.
Μακαρι να ειναι τα πραγματα οπως τα λες παντως
 

Stripar

Established Member
Και τι λέει ο Ιπποκράτης ρε συ stripar ?
Να κουμπώνουμε φίνα το πελατακι 1 χρόνο πριν και 1 χρόνο μετά για ένα αποτέλεσμα οφθαλμαπάτη για να μην θιχτεί η φήμη του ερντογαν και να πλουτίζει σε βάρος του κοσμάκη εκβιάζοντας του με φίνα η θα πάρεις η δεν σε δέχομαι?
Η ο ερντογαν είναι κανας άγιος? Τον ξέρεις και από χθες?
Ας αφήσουμε στην άκρη περί του Ιπποκράτη και του Σωκράτη ας είναι καλά εκεί που βρίσκονται γιατί λίγο πολύ ξέρουμε ότι οι περισσότεροι γιατροί κοιτάν το χρήμα το συμφέρον και την πάρτι τους.
John John
Μετά λύπης μου διαπιστώνω
Ότι από τότε που γύρισες από το ταξίδι σου , απανταχού διατυπώνεις πικρόχολα σχόλια για τον erdo ενώ από την άλλη άκρως κολακευτικά για την HDC.
Ενώ είναι άκρως υπερβολικά και τα μεν και τα δε!!!

Για παράδειγμα:
Παραπάνω λες ότι ο Erdo ταίζει ΟΛΟ τον κόσμο fina, ενώ εχουμε τρία μέλη που έχουν κάνει στον συγκεκριμένο γιατρό και όχι fina δεν παίρνουν αλλά ούτε καν minox.

Συνεπώς δεν θεωρείς ότι όλο αυτό σε παρουσιάζει κάπως γραφικό?

Από την άλλη ,
Τον Σαλονικιο τον χαπάκωσε με το ζόρι
Η hdc

Γιατί άραγε?...?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stripar

Established Member
Θελω επισης να επισημανω το ποιο σημαντικο! Η δοτρια μου σε επανελλειμενες ερωτησεις μου και μετα απο εκτιμηση του γιατρου ειναι 5000 + graft περαν αυτον που εχουμε βαλει εως τωρα .αυτη ηταν η επισημανση -ΕΚΤΙΜΗΣΗ του γιατρου.μαλιστα σε ερωτηση μου εκ νεου στο γιατρο "δηλαδη μπορω να παρω τουλαχιστον 4000 " μου απαντησε οτι συγουρα 5000 graft+ οτι δεν εχω προαδιαθεση για μεγαλο nw και οπως και να εξελιχτει εχει να δωσει η δοτρια μου για να με καλυψει μελλοντικα πληρως συμφωνα με προδιαθεση μου.
Η εκτίμηση αυτή πως προέκυψε?
Σου έκαναν αναλυτικές μετρήσεις όπως σου είχαν υποσχεθεί?

Το λέω γιατι αν εσυ Σαλονικιο έχεις ακόμα 5000grafts με όλες τις φωτογραφίες που μας έχεις ανεβάσει ,
Έχω και εγώ ελπίδες να γίνω αστροναύτης...
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Η δοτρια σου σαλονικιε δυστυχως ειναι δραματικη. Την ειδα εγω. Την ειδε ο Γεωργιου. Την αποτυπωσαμε σε πεντακαθαρες φωτογραφιες. Την ειδε ο Λορεντζο και ολο το φορουμ. Δεν ξερω τι αλλο να πω. Αν ειχες κάποιας μορφη areata που μετα απο καιρο μονη της η δοτρια επανηλθε τι να πω. Μακαρι και θα χαρω απιστευτα ειναι οτι πιο ευχαριστο μπορουσε να σου γινει. Απο εκει και περα μπραβο στην κλινικη που ανελαβε τις ευθυνες της, ομως αν θες αληθειες εστω και σκληρες, εβαλες τα μισα απο οσα επρεπε και σου ειπε ο Μιχαλης, δεν επρεπε να προχωρησεις σε μμ τωρα πουθενα στο ειπαμε ολοι και για μια ακομη φορα ησουν λιγο βιαστικος. Η εικονα σου σιγουρα θα αλλαξει προς το καλυτερο για να απαλλαγεις απο τοπικ, ωστοσο πρεπει με θεραπειες να υποστηριξεις ολο το μαμα μαλλι.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
John John
Μετά λύπης μου διαπιστώνω
Ότι από τότε που γύρισες από το ταξίδι σου , απανταχού διατυπώνεις πικρόχολα σχόλια για τον erdo ενώ από την άλλη άκρως κολακευτικά για την HDC.
Ενώ είναι άκρως υπερβολικά και τα μεν και τα δε!!!

Για παράδειγμα:
Παραπάνω λες ότι ο Erdo ταίζει ΟΛΟ τον κόσμο fina, ενώ εχουμε τρία μέλη που έχουν κάνει στον συγκεκριμένο γιατρό και όχι fina δεν παίρνουν αλλά ούτε καν minox.

Συνεπώς δεν θεωρείς ότι όλο αυτό σε παρουσιάζει κάπως γραφικό?

Από την άλλη ,
Τον Σαλονικιο τον χαπάκωσε με το ζόρι
Η hdc

Γιατί άραγε?...?

Γιατί ρε συ στριπαρ στεναχωριέστε που είμαι κατά του Τούρκου? Αδερφός σας είναι?
Επίσης και εσείς πικρόχολα σχόλια και πόλεμο κατά τις κλινικής η οποία ξέρετε έχει προσφέρει αρκετά αξιόλογα αποτελέσματα. Γιατί έτσι? Έγινε κάτι προσωπικό με την κλινική και δεν τον ξέρουμε?
Όπως και εσείς παθιάζεστε ο καθένας εκεί που τον συμφέρει είτε είναι dhi είτε ahc είτε λορετζο είτε Ερντογαν έτσι και εγώ θα υποστηρίξω εκεί που έκανα μεταμόσχευση και πήγε καλά το αποτέλεσμα μου και έμενα και του Νικολά και πολλών άλλων παιδιών.
Δεν κάνω κάτι παραπάνω αποτι κάνετε εσείς σαν οπαδοί.
Οπότε σε ένα καζάνι βράζουμε και θα βγάζω ότι πικρόχολο σχόλιο θέλω για τον Τούρκο.
Όσο για την φίνα δεν αντιλέγω σε αυτό που λες άλλα όταν μιλάς για ηθική και Ιπποκράτη να βάζεις και τον Ερντογαν στο ίδιο καζάνι όχι μόνο την Hdc.
 

koumparos

Well-Known Member
Προφανως φοβηθηκαν για δευτερο shockloss γιαυτο εβαλαν τοσα λιγα.Δεν εξηγειται αλλιως.Με 5000 δοτρια συμφωνω οτι επρεπε να του βαλουν καμια 800αρια σε καθε κροταφο και θα ελυνε το προβλημα του για πολλα χρονια.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Η δοτρια σου σαλονικιε δυστυχως ειναι δραματικη. Την ειδα εγω. Την ειδε ο Γεωργιου. Την αποτυπωσαμε σε πεντακαθαρες φωτογραφιες. Την ειδε ο Λορεντζο και ολο το φορουμ. Δεν ξερω τι αλλο να πω. Αν ειχες κάποιας μορφη areata που μετα απο καιρο μονη της η δοτρια επανηλθε τι να πω. Μακαρι και θα χαρω απιστευτα ειναι οτι πιο ευχαριστο μπορουσε να σου γινει. Απο εκει και περα μπραβο στην κλινικη που ανελαβε τις ευθυνες της, ομως αν θες αληθειες εστω και σκληρες, εβαλες τα μισα απο οσα επρεπε και σου ειπε ο Μιχαλης, δεν επρεπε να προχωρησεις σε μμ τωρα πουθενα στο ειπαμε ολοι και για μια ακομη φορα ησουν λιγο βιαστικος. Η εικονα σου σιγουρα θα αλλαξει προς το καλυτερο για να απαλλαγεις απο τοπικ, ωστοσο πρεπει με θεραπειες να υποστηριξεις ολο το μαμα μαλλι.


Όταν μιλάς dance ότι ήταν δραματική θέλεις να πεις ότι η κλινική του την έκανε δραματική? Θέλω διευκρίνηση σε αυτό.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εγώ αυτό που βλέπω είναι να προσπαθείτε να ρίξετε μια κλινική να την βγάλετε σκάρτη η οποία τόσα χρονιά κρατάει ένα κάλο επίπεδο με αξιόλογα αποτελέσματα.
Κάποια συμφέροντα παίζουν πλέον.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Εγω προσωπικα το τονιζω παντα οτι η hdc ειναι καλη κλινικη αλλα και τα σημεια που πασχει πχ εκτιμηση απο μη γιατρο. Δεν αδικω. Οσο για την δοτρια δραματικη ουδεποτε ειπα του την εκαναν. Δραματικη ηταν οταν την ειδαμε, προφανως απο την φυση της. Πολυ φτωχη σαν δοτρια.

Όταν μιλάς dance ότι ήταν δραματική θέλεις να πεις ότι η κλινική του την έκανε δραματική? Θέλω διευκρίνηση σε αυτό.
 
Μπλουζα