Revivogen Και αποτελεσματα!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

karaflas_1

New Member
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

Δεν το βλεπω ομως να ερχετε και ανησυχω κριμα θα επρεπε ηδη να ειναι αθηνα και μενα με την fedex διστιχως καπου εχει κολληση ειναι πολυ πιθανον γιατι η παρεγγελια εφιγε στις 21 και 22 ηταν παρισι απο εκει και περα τιποτα χαος
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

karaflas_1

New Member
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

Λεει σε 7-10 working days εχουν περασει 4 εργασιμες μεχρη και σημερα θα δουμε τη θα γινει
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

εγω θυμαμαι 6-10 τεσπα λεπτομερια αυτο περιμενουμε μαζι σου να δουμε τι θα γινει
 

karaflas_1

New Member
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

Παναγιωτη τελικα ηρθε σημερα με την DHL το revivogen ευτιχως ολα καλα τωρα θα ξεκινησω να το χρησιμοποιω :) ;D
 

karaflas_1

New Member
Ακη σε ευχαριστω πολυ εσενα και τον Παναγιωτη το παρελαβα το revivogen με την DHL σημερα ολα πηγαν καλα ειδη λουστικα μια φορα με τον σαμπουαν που εχει μυρωδια μεντας και εβαλα και την λοσιων. Θελω να μου πεις πως να τα χρησιμοποιησω αν σου ειναι ευκολο σε παρακαλω.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!
 

karaflas_1

New Member
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

Παναγιωτη πως τα χρησιμοποιω μπορεις να μου πεις ειναι τρια κομματια
1) σαμπουαν

2) κοντισιονερ

3) 3)λοσιων

Αν μπορεις εξηγισε μου
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

λοιπον το scalp therapy τα μπουκαλακια τα μικρα που ειναι η κυρια θεραπεια μια φορα την μερα η πρωι η βραδυ
αν βαζεις πρωι scalp therapy τοτε βραδυ regaine
αν βαζεις πρωι regaine τοτε βραδυ scalp therapy
εγω προτιμω να βαζω πρωι scalp therapy οπου εχει βρεθει οτι η τεστοστερονη σε ολους ανθρωπους ειναι στα πιο υψηλα νουμερα
πιστευω πως κανει καλυτερη δουλεια και το βραδυ βαζω regaine

το σαμπουαν το χρησιμοποιω για να λουζομαι καθημερινα ειναι πιο πολυ βοηθητικο σε μια συνομιλια που ειχα με ανθρωπους της revivogen μου ειπαν πως η θεραπεια ειναι το scalp therapy και ειναι το 95% της θεραπειας το αλλο 5% ειναι το σαμπουαν και το contitioner
τωρα το contitioner μπορεις να το βαζεις μετα το λουσιμο αν δεν χρησιμοποιεις ζελε η λακ κτλ

τουλαχιστον ετσι τα χρησιμοποιω εγω και ειμαι οκ
ελπιζω να δουλεψει καταλληλα και σε σενα

ακομη οταν κανω παραγγελεια ξανα σκεφτομαι να παρω κατι οπως το xandrox που εχει και minoxidil και αντιανδρογωνα
ετσι πιστευω πως πρωι revivogen και βραδυ xandrox θα εχω πρωι τοπικο αναστολεα dht και το βραδυ εκτος απο minoxidil που εχει το Xandrox θα εχω και αντιανδρογωνα
ετσι θα εχω καλυτερα αποτελεσματα
 

karaflas_1

New Member
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

Παναγιωτη μπορουμε να μαθουμε ακριβως τις παρενεργειες της λοσιον xandrox 15% plus γιατι θελω να παραγγηλω και εγω φιλε
Αλλα να ξερουμε ακριβως τη γινετε γιατι ειναι διναμιτης το συγκεκριμενο του dr Richard lee
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

παρενεργεις ακριβως δυσκολα οτι ειχα πει και σε αλλο ποστ κυριως επειδη εχει 3πλασια ποσοτητα minoxidil
οτι δηλαδη παρενεργεις εχει η μινοξειδιλη κατακρατηση νερου ισως πριστει ελαφρος το προσωπο σου κοκκινιλες ερεθισμος δερματος της κεφαλης και τα λοιπα
βασικα αν εισαι οκ και δεν σε πειραξει καθολου το 5% του rogaine τοτε στο 15% του xandrox με ενα σαμπουαν οπως το tricomin
θα εισαι πιστευω μια χαρα
εχει και καποιες εξτρα ουσιες οπως ρετιν-Α το xandrox και λοιπα που θα βοηθησουν ωστε να εχεις οσο γινετε πιο δυνατον πιο λιγες παρενεργεις και με χρηση tricomin οπως ειπα νομιζω δεν θα εχεις καποιο προβλημα
και επειδη θεωρειτε πολυ καλη λοσιον με χρηση παραλληλα revivogen Πιστευω τα αποτελεσματα θα ειναι εκπληκτικα

το καλυτερο βεβαια για τις παρενεργειες θα ειναι να μας πει καποιος που το εχει ηδη δοκιμασει
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

karaflas_1

New Member
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

Ναι εχεις δικιο ειναι το καλυτερο να μας πει καποιος που το εχει δοκιμασει παντως ειναι πανακριβω απο οτι βλεπω ενα μπουκαλακι τον 125ml εχει $94 δολλαρια νομιζω συν τα μεταφορικα θα βγει κοντα 100 ευρω αλλα ειναι για 4 μηνες απο οσα λεει
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

καλα πανω απο 3 μηνο δεν το κοβω να κραταει εκει γυρο
αλλα αν αξιζει τα λεφτα του ειναι οκ η τιμη να κανει δουλεια εγω εδινα για κατι αμπουλες 56 ευρω
και μου πηγαιναν βαρια βαρια 2 μηνες ουτε 2 δεν βγαζαν
και δεν μου καναν δουλεια τωρα αν κανει την δουλεια που πιστευω πως κανει τοτε οκ θα τα δωσω τα λεφτα
 

karaflas_1

New Member
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

Ακη το κοντισιονερ toy revivogen πως το χρησιμοποιω μετα το λουσιμο?
Το βαζω και μετα ξεπλενω ? η το αφηνω ?
 

Άκης

Administrator
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

Δεν ξέρω κάθε πότε λούζεσαι. Εγώ τα χρησιμοποιώ ως εξής:
Λούζομαι με revivogen κάθε τρίτη και σάββατο (Δε-Τε-Πα βάζω nizoral και κάθε πέμπτη και κυριακή άλλο).
Μετά από το σαμπουάν βάζεις το κοντίσιονερ (σε αυτό, μην το ξεπλύνεις με κρύο νερό αλλά χλυαρό).
Το βράδυ λοσιόν τουλάχιστον μία ώρα πριν πέσεις για ύπνο (όταν είναι αυτό δυνατό).

Αν τώρα εσύ λούζεσαι το πρωί, βάζεις από την νύχτα την λοσιόν και το πρωί τα σαμπουάν και το κοντίσιονερ.
 

barman

Member
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

αν διαβασεις και τις οδηγιες για το conditioner θα δεις οτι λεει μετα το λουσιμο και σε βρεγμενα μαλλια να το απλωσεις για 2-3 λεπτα και μετα να το ξεπλινεις με νερο.
 

Άκης

Administrator
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

Όπως τα λέει ο barman αλλά μην το ξεπλύνεις με κρύο νερό αλλά χλυαρό προς ζεστό.
Γιατί θα νιώσεις όπως όταν μασάς τσίχλα μέντα και μετά πιεις κρύο νερό.
 

karaflas_1

New Member
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

Καλο και ωραιο το revivogen αλλα οι φωτο που εχει μεσα στο site του προιοντος ειναι μουφες δεν μπορει ο αλλος να ειναι μισο καραφλας και μετα να τον δειχνει με μαλλι.
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

στρατο δεν μπορω να καταλαβω γιατι τοση προσποιηση
τωρα μας βγαζεις τον πραγματικο σου εαυτο...
λυπαμαι πολυ και σε συμπαθουσα κιολας

το οτι μεγαλωσε παραπανω το μαλλι σου εστω και στα πλαγια για μενα σημαινει πως δουλευει το προιον
αν το συνεχιζες και εκανες ολη την θεραπεια τοτε θα δεχομουν την γνωμη σου και θα ελεγα οκ την εκανε και δεν του εκατσε δεν τον βοηθησε
αλλα τωρα που δεν εκανες ουτε την μιση δεν μπορω να πω πως εχεις δικιο
κανε οτι θες αλλα κρατα σε ενα επιπεδο το φορουμ

περασες καποιο καιρο εδω και ολοι σου φερθηκαν πολυ ομορφα
τιμα μερικα πραγματα οπως πρεπει
 

karaflas_1

New Member
Απ: Revivogen Και αποτελεσματα!

Tα λεφτα μου κλαιω και αγανακτω γιατι ολοι κατηγορουν την μεταμοσχευση κανε θεραπεια πρωτα πετα 2-3 χιλιαρικα ευρω σε ενα διαστημα 2 χρονων και μετα αμα καραφλιασεις κανε μεταμοσχευση για ποιο λογο?
Για να τα οικονομησουν οι εταιριες απο μας τα φτωχαδακια?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα