Returning hope

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Returning hope

ναι γινονται βηματα

εγω θα περιμενω ομως για να δουμε εμπειριες ανθρωπων αποτελεσματα η μαλλον το ποσοστο επιτυχιας
και πολλα αλλα

ακομη ειναι νωρις νομιζω
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Returning hope

θα δείξει από μόνο του το πράγμα-έγινε θέμα στις ειδήσεις και πολλοί μίλησαν για τις πρώτες εφαρμογές

σε αναμονή... :-\
 

Georgex6

Well-Known Member
Απ: Returning hope

παντως σα θεωρια ειναι πολυ καλο!!!
θα δουμε,παντως εστειλα e mail και ζηταω πληροφοριες σχετικα με την επεμβαση (ποσες θα χρειαστουν) χρονο αποκαταστασης λεφτα και αποτελεσματα οποιος θελει ας κανει το ιδιο δε χανουμε τπτ να ρωτησουμε γιατι αν δουλευει αυτο εχουμε λυσει το προβλημα μας
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Returning hope

Georgex6 είπε:
παντως σα θεωρια ειναι πολυ καλο!!!
θα δουμε,παντως εστειλα e mail και ζηταω πληροφοριες σχετικα με την επεμβαση (ποσες θα χρειαστουν) χρονο αποκαταστασης λεφτα και αποτελεσματα οποιος θελει ας κανει το ιδιο δε χανουμε τπτ να ρωτησουμε γιατι αν δουλευει αυτο εχουμε λυσει το προβλημα μας

σωστος ο φιλος

ενημερωσε μας οταν σου απαντησουν
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Returning hope

Georgex6 είπε:
παντως σα θεωρια ειναι πολυ καλο!!!
θα δουμε,παντως εστειλα e mail και ζηταω πληροφοριες σχετικα με την επεμβαση (ποσες θα χρειαστουν) χρονο αποκαταστασης λεφτα και αποτελεσματα οποιος θελει ας κανει το ιδιο δε χανουμε τπτ να ρωτησουμε γιατι αν δουλευει αυτο εχουμε λυσει το προβλημα μας
εννοείται ότι θα μας ενημερώσεις ;D
- κάνε νέο θέμα όταν απαντήσουν και συγκέντρωσε όλα όσα γράψαμε + την απάντηση τους
 

Georgex6

Well-Known Member
Απ: Returning hope

εδω ειναι ενα βιντεο της επεμβασης η οποια φαινεται πολυ απλη Animation Hair Restoration using stem cells
εχω στειλει email και σε μια ευρωπαικη κλινικη και περιμενω απαντησεις...
θα ποσταρω αργοτερα γιαυτη
 

magic810

New Member
Απ: Returning hope

φιλε αν ειναι τοσο απλο οσο φαινεται και με τοσο αμεσα και καλα αποτελεσματα εχουμε λυσει το προβλημα μας μακαρι....τι να πω... ::)
Ελπιζω βεβαια και το κοστος να ειναι λογικο.......εν αναμονη λοιπον των απαντησεων που περιμενεις.... ;)
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Returning hope

θεωρητικά είναι ό,τι υπόσχεται η τεχνική βλαστοκυττάρων

τώρα,
ποιος "μάστορας" θα αναλάβει από λιπώδη ιστό να δημιουργήσει δερματικά κύτταρα-τρίχα...μένει να δούμε :)
 

Georgex6

Well-Known Member
Απ: Returning hope

παιδια η απαντηση στο email ειναι αυτη
Thank you for your inquiry. The stem cell procedure for hair restoration is very detailed. If we can have a conversation over the phone that would allow to better inform you of how everything works. Please email me back your phone number and a time to call.

Sincerely,


--
Martin Weeks
Business Director
Regenerative Medicine International
Bangkok
Thailand
Tel: 02-655-8118
Fax: 02-655-8585
θελουν να μιλησουμε μεσω τηλεφωνου :-\ ::) ::)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Returning hope

στο Bangkok της Thailand ειναι αυτοι ???

τι να σου πω εγω δε θα ειχα προβλημα να μιλησω γνωριζω καλα αγγλικα
αλλα με το τροπο που μιλαν αυτοι τοσο γρηγορα θα χασω την μπαλα

και ισως δεν προλαβω να κανω τις μεταφρασεις μου και χασω καμια σημαντικη λεξη

οποτε προτημω τον γραπτο λογο
 

Joda

Member
Απ: Returning hope

ναι στην ταυλανδη ειναι.απο οτι ειχα διαβασει στο hairsite οι πιο πολλοι λενε οτι πρεπει να ειναι αλλη μια απατεωνια.οποιος θελει να διαβασει τι λενε μπειτε σ αυτο το λινκ http://www.hairsite.com/hair-loss/forum_entry-id-49746-page-0-category-1-order-last_answer.html
απο οτι πηρε το ματι μου πρεπει να στοιχιζει γυρω στα 8000 δολλαρια
 

Georgex6

Well-Known Member
Απ: Returning hope

Joda είπε:
οι πιο πολλοι λενε οτι πρεπει να ειναι αλλη μια απατεωνια
sorry joda αλλα που το στηριζεις αυτο?
στην αναζητηση μου στο ιντερνετ δεν εχω βρει κατι αρνητικο ισα ισα θεωρειτε πρωτοπορος και εχει βοηθησει ατομα με διαφορες ανιατες ασθενειες
 

Joda

Member
Απ: Returning hope

στο λινκ που εδωσα αμα πας κατω κατω στην σελιδα θα δεις οτι εχουν ποσταρει κι αλλοι.δεν ειναι κατεβατο οπως εδω αλλα βλεπεις τα ονοματα τους.αν διαβασεις τι λενε σε γενικες γραμμες το θεωρουν απατεωνια.τοσα εχουν δει τα ματια πολλων..
αν ειχαν οντως κατι καλο θα περναγανε μεσα απο δημοσιευμενες ερευνες πχ οπως εκανε η histogen πριν λιγο καιρο και θα σου πεταγανε και 50 φωτος πριν και μετα απο την θεραπεια ασθενων.εταιρειες κολλοσοι με κεφαλαια δεν εχουν βρει την θεραπεια,θα την βρουν αυτοι?
οσο για τις διαφορες θεραπειες που λες αυτο δεν σημαινει οτι βρηκαν και την λυση για την τριχοπτωση.καθε ασθενεια εχει διαφορετικη θεραπεια.και επισης μην πιστευεις και οτι βλεπεις στο ιντερνετ.αρκετες φορες ειναι οι ιδιοι που τα γραφουν.τι εννοω μ αυτο...οτι για κατι που δεν ειναι στανταρ και δεν ειναι ευρεως διαδεμονο να εχεις παντα υποψιες.... ;)
 

corkala

New Member
Απ: Returning hope

Καλα αυτος ο μυθος με τις φωτο πριν και μετα ελεος!
Με εφτιαξα στο φωτοσοπ οπως θα επρεπε να ημουν, θες να σου στειλω πριν και μετα με χρηση νερου απο την Τριχωνιδα Αιτωλοακαρνανιας μονο???
Εγω πλεον σιγα σιγα αρχιζω να εμπιστευομαι "κολοσσους" χωρις φωτο πριν και μετα!
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Returning hope

γιαυτό ακριβώς τον λόγο έγινε το forum-συνπάσχοντες που μοιράζονται εμπειρίες ;)
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Returning hope

επειδη ολοι μας θελουμε να ελπιζουμε
θα προτιμουσαμε να ακουσαμε οτι ηταν κατι καλο
ο Ρεαλισμος χρειαζεται σε ολους μας

μην βιαζομαστε να κρινουμε ακουγοντας 5 ασχημα λογια η 5 καλα λογια

ας αφησουμε να περασουν οι μηνες να μπουν στην διαδικασια κοσμος να δουμε αποτελεσματα
ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ και λοιπα και μετα βλεπουμε

ακομη ειναι πολυ νωρις παιδες
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα