Regaine μηδέν αποτελέσματα.

LoverBoy

Well-Known Member
Καλησπέρα,εγώ χρησιμοποιώ 2 χρόνια περίπου kirkland από gold hair και έχω βγάλει καινούργιες μικρές τριχουλεες στους κροταφους. Γιατί απορρίπτεις την σελίδα ; Και γω έχω τις αμφιβολίες μου σίγουρα..
Δεν τα απορίπτω τα υπόλοιπα ως προς την αποτελεσματικότητα τους!Απλά σε υγρό συνήθως δημιουργούν φαγούρες,ξηρότητα κτλ ενώ ο αφρός είναι πιο ήπιος χωρίς να σημαίνει την αποφυγή του ερεθισμού!Μόνο για αυτό κατά τα άλλα μπορεί να κάνουν την ίδια δουλειά φιλαράκι μου
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John1992

New Member
Δεν τα απορίπτω τα υπόλοιπα ως προς την αποτελεσματικότητα τους!Απλά σε υγρό συνήθως δημιουργούν φαγούρες,ξηρότητα κτλ ενώ ο αφρός είναι πιο ήπιος χωρίς να σημαίνει την αποφυγή του ερεθισμού!Μόνο για αυτό κατά τα άλλα μπορεί να κάνουν την ίδια δουλειά φιλαράκι μου
Α οκ παρεξήγησα τότε. Ως προς την φαγούρα έχω να πω ότι τον πρώτο καιρό είχα αρκετή αλλά όσο παίρνουσε ο καιρός μειωνόταν και τώρα δεν έχω καθόλου.
 

LoverBoy

Well-Known Member
Α οκ παρεξήγησα τότε. Ως προς την φαγούρα έχω να πω ότι τον πρώτο καιρό είχα αρκετή αλλά όσο παίρνουσε ο καιρός μειωνόταν και τώρα δεν έχω καθόλου.
Ναι πρέπει να βρεις την σωστή δοσολογία να βάζεις τόσο όσο ανέχεται το κεφάλι σου!Εγώ βάζω λίγη ποσότητα γιατί αν βάλω παραπάνω με πιάνει φαγούρα
 
Μπλουζα