Raoul, fue, κοχ, 935 grafts, 29/10/2012

thimios72

Member
RE: Μεταμοσχευση 935 θυλακια στη DHI

Μεγαλη διαφορα στο πριν και μετα, με μονο 930 μοσχευματα!!! το φθινοπορο θα το κανω και εγω που βρισκομαι περιπου στο πριν το δικο σου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

no_hair

New Member
RE: Μεταμοσχευση 935 θυλακια στη DHI

Μπράβο κι εγω εχω παρόμιο προβλημα λιγο μεγαλυτερο απο σενα, μακαρι να γινω ετσι μια μερα κι εγω...
 

galan

New Member
RE: Μεταμοσχευση 935 θυλακια στη DHI

Raoyl πολλή καλό φαίνετε το αποτέλεσμα μπράβο, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω σε ποιο σημείο ακριβώς έβαλες, έχεις καμία Φώτο την ημέρα που σου βαλανε τα μοσχεύματα να δουμε την περιοχη που Κάλυψες. Εχεις βάλει μόνο στους κροτάφους? αν θέλεις βαλε και μια φωτογραφία από ΜΠΡΟΣΤΑ με χτενισμένα τα μαλλιά προς τα πίσω να δούμε την hairline
 

n094

Active Member
RE: Μεταμοσχευση 935 θυλακια στη DHI

galan είπε:
Raoyl πολλή καλό φαίνετε το αποτέλεσμα μπράβο, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω σε ποιο σημείο ακριβώς έβαλες, έχεις καμία Φώτο την ημέρα που σου βαλανε τα μοσχεύματα να δουμε την περιοχη που Κάλυψες. Εχεις βάλει μόνο στους κροτάφους? αν θέλεις βαλε και μια φωτογραφία από ΜΠΡΟΣΤΑ με χτενισμένα τα μαλλιά προς τα πίσω να δούμε την hairline


Εδω εχει βαλει τις φωτογραφιες του ο φιλος http://imgur.com/a/OOxX1#0
 

galan

New Member
RE: Μεταμοσχευση 935 θυλακια στη DHI

n094 είπε:
galan είπε:
Raoyl πολλή καλό φαίνετε το αποτέλεσμα μπράβο, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω σε ποιο σημείο ακριβώς έβαλες, έχεις καμία Φώτο την ημέρα που σου βαλανε τα μοσχεύματα να δουμε την περιοχη που Κάλυψες. Εχεις βάλει μόνο στους κροτάφους? αν θέλεις βαλε και μια φωτογραφία από ΜΠΡΟΣΤΑ με χτενισμένα τα μαλλιά προς τα πίσω να δούμε την hairline


Εδω εχει βαλει τις φωτογραφιες του ο φιλος http://imgur.com/a/OOxX1#0
μπραβο ν094 σωστος. εχει βαλει μονο στους κροταφους απο οτι ειδα στης φωτο. ν 094 δεν ειναι λιγα τα θυλακια για αυτο το αποτελεσμα τι λες? τον βοηθαει ο τυπος του μαλλιου?
 

horhitto4

Member
RE: Μεταμοσχευση 935 θυλακια στη DHI

galan είπε:
n094 είπε:
galan είπε:
Raoyl πολλή καλό φαίνετε το αποτέλεσμα μπράβο, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω σε ποιο σημείο ακριβώς έβαλες, έχεις καμία Φώτο την ημέρα που σου βαλανε τα μοσχεύματα να δουμε την περιοχη που Κάλυψες. Εχεις βάλει μόνο στους κροτάφους? αν θέλεις βαλε και μια φωτογραφία από ΜΠΡΟΣΤΑ με χτενισμένα τα μαλλιά προς τα πίσω να δούμε την hairline


Εδω εχει βαλει τις φωτογραφιες του ο φιλος http://imgur.com/a/OOxX1#0
μπραβο ν094 σωστος. εχει βαλει μονο στους κροταφους απο οτι ειδα στης φωτο. ν 094 δεν ειναι λιγα τα θυλακια για αυτο το αποτελεσμα τι λες? τον βοηθαει ο τυπος του μαλλιου?
1000% βοηθαει ο τυπος μαλλιου...πολυ σγουρο το παληκαρι και αν ηταν και ανοιχτοχρωμος να βλεπες....οσο ποιο ανοιχτος και οσο ποιο σπαστο-σγουρος τοσο το καλυτερο.....
 

londonakis

New Member
RE: Μεταμοσχευση 935 θυλακια στη DHI

Κι εμενα ειναι σγουρο το μαλλι μου βοηθαει το σγουρο μαλλι και η καλη φυτρωση. Σου κανανε πυκνομετρηση να σου πουν ποσα εχουν βγει μεχρι στιγμης?
 

raoul

New Member
RE: Μεταμοσχευση 935 θυλακια στη DHI

Παιδες τον άλλο μήνα που θα πάω για το 9μηνο μου πούνε. Δεν εχω προλαβει να παω ενδιαμεσα. Εδω οπως σας ειπε και ο n094 εδω ειναι το αλμπουμ με τις φωτο http://imgur.com/a/OOxX1#0 .
Το μαλλι το κουρεψα πολυ κοντο πριν 1 μηνα. Οταν παω θα σας ανεβασω και το πισω (δοτρια) και θα σημειωσω τις μετρησεις να σας πω. Πιστευω εχω παει αρκετα καλα. Χαιρε
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Flosk

Well-Known Member
RE: Μεταμοσχευση 935 θυλακια στη DHI

Μπράβο Ραουλ , πολυ καλά έχει παει! Χαιρόμαστε με τη χαρά σου!
 

raoul

New Member
RE: Μεταμοσχευση 935 θυλακια στη DHI

Παίδες να και οι φωτο που υποσχεθηκα να ανεβασω. Είμαι στους 9 μηνες τωρα. Ειχα κουρεψει το μαλλι πολυ κοντο. Και η φωτο της δοτριας που ζητησατε.
url]

url]

url]

url]

url]
 

n094

Active Member
RE: Μεταμοσχευση 935 θυλακια στη DHI

Ραουλ, πραγματικά το αποτέλεσμα για 1000 grafts περίπου, είναι καταπληκτικό!!! Να ρωτήσω, τι λόγο είχες, δλδ πόσες τρίχες ανά μόσχευμα;
 

raoul

New Member
RE: Μεταμοσχευση 935 θυλακια στη DHI

n094 είπε:
Ραουλ, πραγματικά το αποτέλεσμα για 1000 grafts περίπου, είναι καταπληκτικό!!! Να ρωτήσω, τι λόγο είχες, δλδ πόσες τρίχες ανά μόσχευμα;

Λόγο είχα 1,93 βγάλανε 1805 τρίχες.
Ευχαριστώ βοηθάει και το σγουρο.
 

weznem

Well-Known Member
RE: Μεταμοσχευση 935 θυλακια στη DHI

Flosk είπε:
Εύκολη δουλειά φαινεται αλλα εχει βγει ενα καλο αποτελεσμα! Μπράβο απο μενα!

τιποτα δεν ειναι ευκολο στην ζωη αν δεν δώσεις την δεουσα προσοχη-συγκεντρωση.. καμια φορα δε στα ευκολα κανεις το λαθος ακομα πιο ευκολα όντας πιο χαλαρος απο οτι πρεπει.. :blush:


πολυ καλο αποτελεσμα σαν να μην εγινε ποτε τιποτα μπραβο σου !!
 

Scrooge

Member
Ωραίο αποτέλεσμα ραούλ.
Η επέμβαση έγινε στο Παρίσι ή στην Αθήνα ?
Μπορείς να αναφέρεις το κόστος ?
 

tas

Member
Raoul αν και στην αρχή είχα ένσταση για το σχήμα της hairline, δικαιώθηκε ο γιατρός! Bravo Πολύ καλό αποτέλεσμα!!!
 
Μπλουζα