Qeorqe, FUE, 2329g, 17/12/2020

Giorgos-3

Well-Known Member
Προφανώς αστειεύεσαι και έτσι το εκλαμβάνω. Πάντως να του μεταφέρεις ότι άλλο δημοσιότητα και άλλο διαφάνεια. Σε κάθε επάγγελμα η διαφάνεια είναι το ζητούμενο.
Πλακα κάνω εννοείτε ....το μόνο εύκολο είναι να του το πω η στην Σταυρούλα που αυτή τα κάνει αυτά κ να μου τις στείλει....το μόνο εύκολο ...έκανα κάποιες συζητήσεις κ είπαμε κάποια πράγματα...απλά δεν θέλω να μπω στην διαδικασία στο κάθε περιστατικό του που παρουσιάζεται εδώ να το εποπτεύω....αν αρχίζω να μεσολαβω στο τρόπο παρουσίασης τι διαφορά θα έχω από έναν επίσημο συνεργάτη μιας κλινικής ; Δεν θέλω να μπω σε τέτοιες διαδικασίες.....για αυτό είχα πει κ τις προάλλες οι ίδιοι οι ασθενείς να πιέζουν για να παίρνουν στοιχεία επιπλέον.....
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Μακάρι να μην πρηστείς φίλε αλλά όσο να ναι ένα πρήξιμο θα το έχεις.κανε υπομονή μόλις ξεκίνησες αδερφέ.
 

Qeorqe

Member
Ελπίζω να είναι ενδεικτικές, προχθες την ωρα π εβγαζα μια μπλουζα, ακούμπησα με το νυχι λιγο ενα σημείο της ληπτριας περιοχής και ματώσε λιγο. Το άφησα ετσι, δεν φάνηκε να βγηκε τπτ.
 

Συνημμένα

  • 20201222_184244.jpg
    20201222_184244.jpg
    2.2 MB · Προβολές: 479
  • 20201222_184250.jpg
    20201222_184250.jpg
    2.1 MB · Προβολές: 436
  • 20201222_184254.jpg
    20201222_184254.jpg
    2.2 MB · Προβολές: 439
  • 20201222_184259.jpg
    20201222_184259.jpg
    2.2 MB · Προβολές: 481
  • 20201222_184307.jpg
    20201222_184307.jpg
    2 MB · Προβολές: 443
  • 20201222_184310.jpg
    20201222_184310.jpg
    2.1 MB · Προβολές: 412

vlafo

Well-Known Member
Η λήπτρια σε σχέση με άλλα περιστατικά απείρως καλύτερη δείχνει πολύ καλή.
Δότρια το εργαλείο πρέπει να είναι μικρότερο όπως επισήμανε και ο Μάκης.Φαίνεται.
Τώρα η Δότρια τα είπαμε δεν θα έπρεπε να είναι έτσι αλλά ας ελπίσουμε τελικά να επουλωθεί πλήρως.
Καθαρή δουλειά πάντως συνολικά.
 
Όλα καλά όλα ωραία αλλά η εξαγωγή παραθυρου τύπου βεκρη με προβληματιζει
Επίσης ίσως να ανέβηκε η εξαγωγή πιο ψηλά στην δότρια απ ότι έπρεπε
Όπως κ να χει τώρα υπομονή κ τα καλύτερα έρχονται
 

aeratos28

Just aeratos
Πιο ψηλά δεν ανέβηκε καλά είναι αλλά το τετράγωνο πολύ αυστηρό..λογικό να βγήκε και αυτός ο λόγος ,γιατί έμεινε έκπληκτος ο γιατρός δεν καταλαβαινω..
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μάλιστα, τώρα είναι εμφανές. Παράθυρο ολκής. Συμφωνώ με τον αερατο για τον λόγο, από τέτοιο παράθυρο ο λόγος δεν είναι έκπληξη. Επίσης θεωρώ αραιή την τοποθέτηση ειδικά μπροστά. Φαίνεται από αυτές τις φωτό. Για καλό αποτέλεσμα (μόστρα) ήθελε τουλάχιστον 3000g με υψηλό λόγο. Ο λόγος θα βοηθήσει βέβαια αλλά οι αποστάσεις μεταξύ των graft στην μπροστινή περιοχή είναι μεγάλες εκεί ήθελε τουλάχιστον άλλα 500-600. Πιθανώς σε 2η μμ. Πάντως περισσότερο Βεκρή μοιάζει η προσέγγιση παρά Ισπανική σχολή.
 
Τελευταία επεξεργασία:

kharmacoma

Well-Known Member
Ο γιατρός εφοσον χρεώνει με το session το οποίο είναι συνήθως 8 ώρες και βγαζει 1800-2000 grafts είναι προφανές ότι εδώ υπερέβαλε, κάθησε 10 ώρες και έβγαλε 2500. Συμφωνώ ότι χρειάζονταν λίγα ακόμα.

CVIAL το παράθυρο με μήκος μαλλιού πάνω από ένα πόντο είναι εμφανές;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αυτά είναι που δεν μου αρέσουν. Τι πάει να πει session; Για αυτό λέω ότι προσομοιάζει Βεκρή και όχι Ισπανούς. Η σωστή μμ ξεκινά όταν η κλινική προσαρμόζεται στις απαιτήσεις σου και όχι εσύ στις απαιτήσεις της κλινικής.
 

Qeorqe

Member
Σεβαστή η γνώμη σας, σαφως και το ιδανικό για τον καθένα ειναι διαφορετικό, εγω ετσι οπως βλεπω την πυκνότητα στα υπάρχοντα μαλλια μ στο πλαι, έτσι το βλέπω και στην ληπτρια, τωρα το αποτέλεσμα θα φανεί στο μέλλον. Πάντως εκει που ήμουν δεν θα ειμαι και αυτο μου αρκεί. :)
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αγαπητέ φίλε προφανώς και θα πάρεις (αν έχεις φύτρωση) ένα καλό αποτέλεσμα σαν αυτό που είχε και ο Δημήτρης από τον Βεκρή (έχεις καλή στήριξη από τα πίσω μαλλιά). Εδώ όμως κάνουμε κριτική με βάση όχι μόνο τα Ελληνικά δεδομένα αλλά και με αυτό που ψάχνουν να βρουν κάποια μέλη στην Ελλάδα και το βλέπουμε κατά κόρον στο εξωτερικό. Επίσης μην βλέπεις την λήπτρια με τα «κακάδακια». Πάντα δείχνει πιο πλούσιο από την πραγματική εικόνα όταν μείνει μόνο η τρίχα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Qeorqe

Member
Αγαπητέ φίλε προφανώς και θα πάρεις (αν έχεις φύτρωση) ένα καλό αποτέλεσμα σαν αυτό που είχε και ο Δημήτρης από τον Βεκρή (έχεις καλή στήριξη από τα πίσω μαλλιά). Εδώ όμως κάνουμε κριτική με βάση όχι μόνο τα Ελληνικά δεδομένα αλλά και με αυτό που ψάχνουν να βρουν κάποια μέλη στην Ελλάδα και το βλέπουμε κατά κόρον στο εξωτερικό.
Εννοείται καταλαβαίνω απόλυτα αυτο που λες , όπως και την εμβάθυνση πανω στο θέμα που γίνεται σε αυτό το forum. Κατι που θα έπρεπε να γίνεται και καλα κάνετε:) Εγω απλώς εξέφρασα πως το βλέπω με την δική μου οπτική, ισως ο ενθουσιασμός μου, δεν ξερω Βλεπω μόνο τα θετικά της όλης διαδικασίας.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Αυτά είναι που δεν μου αρέσουν. Τι πάει να πει session; Για αυτό λέω ότι προσομοιάζει Βεκρή και όχι Ισπανούς. Η σωστή μμ ξεκινά όταν η κλινική προσαρμόζεται στις απαιτήσεις σου και όχι εσύ στις απαιτήσεις της κλινικής.
Σου είπε ο άνθρωπος ότι δεν έχει την οικονομική δυνατότητα για 2ημερη....κ θα πάει ξανά ...δλδ τι να προλάβει να κάνει σε μια μέρα ; Φαίνεται ότι θέλει κορυφή κ πίσω εξάλλου....εγώ δεν νομίζω να μην έχει κάλυψη με τα 2.5 πάντως ...θα δείξει ....
 

Qeorqe

Member
Σου είπε ο άνθρωπος ότι δεν έχει την οικονομική δυνατότητα για 2ημερη....κ θα πάει ξανά ...δλδ τι να προλάβει να κάνει σε μια μέρα ; Φαίνεται ότι θέλει κορυφή κ πίσω εξάλλου....εγώ δεν νομίζω να μην έχει κάλυψη με τα 2.5 πάντως ...θα δείξει ....
Ναι η αλήθεια εμενα με απασχολούσε το εμπρόσθιο τρίγωνο, αυτό ηθελα να κανω για αρχη.
 
Μπλουζα