Qeorqe, FUE, 2329g, 17/12/2020

Hairsick

Active Member
Οκ. Είχα την εντύπωση πως ο αρχικός ενθουσιασμός, πριν την εισαγωγή του Vlafo, ήταν το ένα (1) ευρώ ανά graft, κάτι το αξιοσημείωτο στην ελληνική, γνωστή, αγορά.
Μακάρι να μείνει ως έχει.
Δεν ισχύει αυτό. Η τιμολογιακή πολιτική είναι ανά συνεδρία.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

panos1234

Well-Known Member
Γνωριζει κανενας ντοπιος κανενα φθηνο ξενοδοχειο κοντα στην κλινικη για εμας που θα ερθουμε απο αλλου? Για κανενα 10ημερο,για να ειμαστε σιγουροι οτι δε θα μεινουν τα μοσχευματα στο χερι απο το ταξιδι ?

Έχει πολλά Airbnb σε ελάχιστα μέτρα από την κλινική.
Αν θυμάμαι καλά που κοίταξα ξεκινάνε από 35 ευρώ οι τιμές.
Εγώ αυτό θα κάνω όταν έρθει η ώρα μου!
 

Xristos87

Well-Known Member
Στη θεσσαλονικη ολα ειναι κοντα! μην σκας για την αποσταση. βρες εναν χωρο π να σε καλυπτει κ κλειστον. ετσι κ αλλιως ταξι θα παρεις τη μερα της μεταμοσχευσης, ποσα θα δωσεις(στο ταξι αναφερομαι).
 

makis25

Well-Known Member
Η τιμολογιακή πολιτική ανά συνεδρία δε μου αρεσει καθολου .Θυμιζει αλλες εποχες και αλλες κλινικες . Διαφανεια στις χρεωσεις , χρεωση αναλογα με τα graft , διαφανεια στον ακριβη αριθμο graft που μπαινουν που βγαινουν κτλ , ιδανικα μικρα τα εργαλεια εξαγωγης τοποθετησης. Αποτελεσματα , φωτογραφιες κλινικης . ..
 

Georgie

Well-Known Member
Η τιμολογιακή πολιτική ανά συνεδρία δε μου αρεσει καθολου .Θυμιζει αλλες εποχες και αλλες κλινικες . Διαφανεια στις χρεωσεις , χρεωση αναλογα με τα graft , διαφανεια στον ακριβη αριθμο graft που μπαινουν που βγαινουν κτλ , ιδανικα μικρα τα εργαλεια εξαγωγης τοποθετησης. Αποτελεσματα , φωτογραφιες κλινικης . ..
Maki δεν υπαρχει περίπτωση να μπεις για μεταμοσχευση και να μη πληρώσεις 2500€ .
Όλες οι κλινικές το εχουν σα minimum, μιλάω για τις vfm .
Το ιδανικό για αυτούς θα ηταν το 3000 αλλα δεν εχουν παχύνει οι μύγες ακομα .
 

petrospap

Active Member
Ρε παιδια εχει αλλαξει ο Τυρκαλας και λετε αναλογα τη συνεδρια?
Παντα 1 ευρω το graft+ 250 ευρω ανα ημερα συνεδριας δεν ηταν?
 
  • Like
Reactions: spi

koumparos

Well-Known Member
Petro αυτό που κατάλαβα εγώ είναι ότι το 1ε ισχύει για συνέδρια από 2500 και πάνω.Καποιος που θέλει μια μικρή πύκνωση Κράουν με 1000 η 800 μοσχεύματα ισχύει άλλη τιμή.Αλλα και αυτό που λέω εγώ να ισχύει πάλι είναι πολύ φθηνός.Το ζουμί είναι να πετυχαίνει σταθερά υψηλές φυτρωσεις και να μην μαδάει τις δοτριες.
 

Georgie

Well-Known Member
Πάμε μια .
Advanced hair clinic - 2500-3000 η συνέδρια
Lp clinic- 2500 η συνέδρια
Dhi- 3000+
Figura -2500
Αναστασάκης 3500+ .
Starks Τιρκαλας 2500 η συνέδρια
BHR 3500+
Στη Τούρκια δεν εχω ακούσει για λιγότερα απο 2500 σε average κλινική .

Γενικά οι τιμες πανω κατω τα ίδια ειναι εάν εισαι μικρό Norwood .
Στα μεγαλύτερα διαφέρουν
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Δεν ισχύει αυτό. Η τιμολογιακή πολιτική είναι ανά συνεδρία.

Σε ευχαριστώ.
Συνεπώς, είτε 800 gr βάλεις, είτε 2500 gr, θα πληρώσεις 2500ε, άρα γιατί να σε ενδιαφέρει αν θα μεταφέρεις όλα τα μοσχεύματα της δότριας στην λήπτρια; βουρ και όποιο πάρει ο χάρος. (για όλους το γράφω)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Η τιμολογιακή πολιτική ανά συνεδρία δε μου αρεσει καθολου .Θυμιζει αλλες εποχες και αλλες κλινικες . Διαφανεια στις χρεωσεις , χρεωση αναλογα με τα graft , διαφανεια στον ακριβη αριθμο graft που μπαινουν που βγαινουν κτλ , ιδανικα μικρα τα εργαλεια εξαγωγης τοποθετησης. Αποτελεσματα , φωτογραφιες κλινικης . ..
Συγνώμμη Μάκη μου αλλά αυτά που ζητάς δεν θα τα βρεις πουθενά.
Κυριολεκτικά μιλάω- πουθενά.
Ούτε στον Lorenzo
Για να μην νομίζουν τα νέα μέλη ότι έτσι είναι.
Άλλο αν εμείς το θέλουμε αυτό.
 

Xristos87

Well-Known Member
Συγνώμμη Μάκη μου αλλά αυτά που ζητάς δεν θα τα βρεις πουθενά.
Κυριολεκτικά μιλάω- πουθενά.
Ούτε στον Lorenzo
Για να μην νομίζουν τα νέα μέλη ότι έτσι είναι.
Άλλο αν εμείς το θέλουμε αυτό.
με συγχωρεις αλλα εγω θα πληρωσω πχ 3000 ευρω να βαλω 2000grafts κ δεν θα μ δωσουν στοιχεια ;;; τοτε τι συναλλαγη ειναι αυτη;;;
 

vlafo

Well-Known Member
με συγχωρεις αλλα εγω θα πληρωσω πχ 3000 ευρω να βαλω 2000grafts κ δεν θα μ δωσουν στοιχεια ;;; τοτε τι συναλλαγη ειναι αυτη;;;
Στοιχεία θα σου δώσουν σχεδόν όλοι πλέον,αλλα το θέμα είναι τι είδους στοιχεία.
Αυτά που πρέπει προφανώς θα τα έχεις.
 

Xristos87

Well-Known Member
Στοιχεία θα σου δώσουν σχεδόν όλοι πλέον,αλλα το θέμα είναι τι είδους στοιχεία.
Αυτά που πρέπει προφανώς θα τα έχεις.
τα στοιχεια π ανεφερε ο makis25. ειναι παραλογο να τα παρεις; επειδη ειπες οτι δεν θα βρει πουθενα.
 

vlafo

Well-Known Member
τα στοιχεια π ανεφερε ο makis25. ειναι παραλογο να τα παρεις; επειδη ειπες οτι δεν θα βρει πουθενα.
Τα περισσότερα ναι,αλλά φωτογραφίες και αποτελέσματα είναι πολύ γκρι περιοχή και ιδιαίτερα δύσκολο να δεις την πραγματικότητα.
 

jersey

Well-Known Member
Θα σου δείξει ένα δύο,και τι με αυτό?
Θα σου δείξει τα καλύτερα.
Δεν βγάζεις έτσι ασφαλή συμπεράσματα.
Και τι πρέπει να κάνεις δηλαδή για να βγάλεις ασφαλή συμπεράσματα; Να δεις ανεξάρτητες μεταμοσχεύσεις στο φόρουμ;
 

vlafo

Well-Known Member
Και τι πρέπει να κάνεις δηλαδή για να βγάλεις ασφαλή συμπεράσματα; Να δεις ανεξάρτητες μεταμοσχεύσεις στο φόρουμ;
Πάνω από όλα, αλλα κυρίως να είσαι διαβασμένος και να ξέρεις τι ζητάς και τι μπορείς να πάρεις από μια μμ.
 
Μπλουζα