Qeorqe, FUE, 2329g, 17/12/2020

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Το μόνο σίγουρο είναι πως είναι τόσα πολλά, που 10 τουλάχιστον όπως είχες ζητήσει θα τα έχουμε σίγουρα.
Μπαίνουμε στην τελική ευθεία τώρα και μέχρι το καλοκαίρι θα είμαστε όλοι έτοιμοι.

Αυτό είναι το μόνο βέβαιο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alex7

Well-Known Member
και σε εμένα ζήτησε ο Τυρκάλας να κάνω παρουσίαση αλλά προς το παρόν δεν έχω σκοπό.Ειμαι στους 2μήνες και 12 μέρες και αναμένω την δυνατή φύτρωση
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Σωστά. Γιατί καποιος μπορεί να μην αντιληφθεί το χιουμορ σου και για ποιο λογο το λες και να παραπληροφορηθει.
Τι να κάνουμε ; Δεν έχουν όλοι την ίδια αίσθηση του χιούμορ και βγάζουν τα κόμπλεξ εδώ μέσα ....οπότε καλύτερα να μιλάς τόσο όσο και σε συγκεκριμένα άτομα που γνωρίζεις και καταλαβαίνεις καλύτερα τι πάστας είναι ....
 
  • Like
Reactions: spi

kharmacoma

Well-Known Member
και σε εμένα ζήτησε ο Τυρκάλας να κάνω παρουσίαση αλλά προς το παρόν δεν έχω σκοπό.Ειμαι στους 2μήνες και 12 μέρες και αναμένω την δυνατή φύτρωση

Σου ζήτησε ή του το ανέφερες και σου ειπε ναι? Γιατί για να σου ζήτησε ο Σωτήρης να κάνεις παρουσίαση το βλέπω λίγο δύσκολο.
 
  • Like
Reactions: DGP

alex7

Well-Known Member
Σου ζήτησε ή του το ανέφερες και σου ειπε ναι? Γιατί για να σου ζήτησε ο Σωτήρης να κάνεις παρουσίαση το βλέπω λίγο δύσκολο.
Μιλάω καθαρά .Μου ζήτησε .Είμαι δύσκολη περίπτωση με μεγάλο πρόβλημα και λεπτή τρίχα .Θεωρεί ότι υπάρχουν βαριές περιπτώσεις σα τη δίκη μου και κάποιοι εδώ θα το έβλεπαν .Του είπα ότι εγώ δεν θα έχω εντυπωσιακό αποτέλεσμα αλλά μέτριο λόγω δυσκολίας αλλά μου είπε «κάνε» .Ξέρει ότι συμμετέχω στο Forum γιαυτο και μου είπε
 
Μιλάω καθαρά .Μου ζήτησε .Είμαι δύσκολη περίπτωση με μεγάλο πρόβλημα και λεπτή τρίχα .Θεωρεί ότι υπάρχουν βαριές περιπτώσεις σα τη δίκη μου και κάποιοι εδώ θα το έβλεπαν .Του είπα ότι εγώ δεν θα έχω εντυπωσιακό αποτέλεσμα αλλά μέτριο λόγω δυσκολίας αλλά μου είπε «κάνε» .Ξέρει ότι συμμετέχω στο Forum γιαυτο και μου είπε
Γιατί φίλε μου δεν θέλεις να κάνεις παρουσίαση και να βοηθήσεις άλλα παιδιά όπως βοήθησε και σένα το φόρουμ;
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Να του πεις ότι άμα συνεχίσει έτσι,θα πάει στο μοντέλο Couto.
Θα κλείνεις μμ σε 5 χρόνια και θα πρέπει να είσαι μάντης που θα έχεις πάει μέχρι τότε.:)

Να δούμε όμως τι θα γίνει και με τις τιμές. Δεν νομίζω να έχει τη διάθεση κανένας επιστήμονας να δουλεύει με λιγότερα από όμοιους η και κατώτερους στο χώρο του και από ό,τι έχω καταλάβει, πρέπει να είναι από τους φθηνότερους.

Δεν ξέρω βέβαια και τι εργασιακή σχέση έχει. Πιθανολογώ ότι είναι ελεύθερος επαγγελματίας.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Συμμετέχω και βοηθώ στο φόρουμ .Θέλω να δω την εξέλιξη πρώτα
αλεξ μην επιρεαζεσαι με το τι λεει ο καθενας....κανε την παρουσιαση σου για να βοηθησεις και αλλους και πανω απ ολα για να χεις και την συνειδηση σου ησυχη....εγω ετσι το σκεφτηκα.....
 
  • Like
Reactions: spi

Ronaldo

Well-Known Member
Να δούμε όμως τι θα γίνει και με τις τιμές. Δεν νομίζω να έχει τη διάθεση κανένας επιστήμονας να δουλεύει με λιγότερα από όμοιους η και κατώτερους στο χώρο του και από ό,τι έχω καταλάβει, πρέπει να είναι από τους φθηνότερους.

Δεν ξέρω βέβαια και τι εργασιακή σχέση έχει. Πιθανολογώ ότι είναι ελεύθερος επαγγελματίας.
Γενικά και οι υπόλοιπες κλινικες στην Ελλάδα εκεί παίζουν σε τιμές. Οπότε είναι λογικές και οι τιμές του και ο ίδιος είναι ικανοποιημένος.
Δεν είναι όλοι οι γιατροί της άποψης "οσα περισσότερα βγάλω" και αυτό αναγνωρίζεται από τους πελάτες.
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Γενικά και οι υπόλοιπες κλινικες στην Ελλάδα εκεί παίζουν σε τιμές. Οπότε είναι λογικές και οι τιμές του και ο ίδιος είναι ικανοποιημένος.
Δεν είναι όλοι οι γιατροί της άποψης "οσα περισσότερα βγάλω" και αυτό αναγνωρίζεται από τους πελάτες.

Οκ. Είχα την εντύπωση πως ο αρχικός ενθουσιασμός, πριν την εισαγωγή του Vlafo, ήταν το ένα (1) ευρώ ανά graft, κάτι το αξιοσημείωτο στην ελληνική, γνωστή, αγορά.
Μακάρι να μείνει ως έχει.
 

petrospap

Active Member
Η κλινικη ειναι αυτη διπλα στον πεζοδρομο καλαμαριας?
Αν ναι ειναι διπλα στο σπιτι μου και θα κανω μια επισκεψη
 

Αthens2021

Active Member

Γνωριζει κανενας ντοπιος κανενα φθηνο ξενοδοχειο κοντα στην κλινικη για εμας που θα ερθουμε απο αλλου? Για κανενα 10ημερο,για να ειμαστε σιγουροι οτι δε θα μεινουν τα μοσχευματα στο χερι απο το ταξιδι ?
 

alex7

Well-Known Member
Γνωριζει κανενας ντοπιος κανενα φθηνο ξενοδοχειο κοντα στην κλινικη για εμας που θα ερθουμε απο αλλου? Για κανενα 10ημερο,για να ειμαστε σιγουροι οτι δε θα μεινουν τα μοσχευματα στο χερι απο το ταξιδι ?
Το πιο κοντινό είναι το Ωκεανις στην παραλία της Καλαμαριάς με θέα θάλασσα .Δυο λεπτά με αυτοκίνητο .Δεκα λεπτά με τα πόδια
 
Μπλουζα