proscar:::::::::::makria!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Απ: proscar:::::::::::makria!

εχετε λυσαξει με αυτη την φιναστεριδη...!!!!η εγκριση απο το FDA για τοσα χρονια δεν σας καθεται καλα....!!!!που να ηταν και πιο αποτελεσματικη ....τι πολεμο θα της καναν!!εγω παντως εχω συνταγη απο τους 3 κορυφαιους δερματολογους στην Ελλαδα για ληψη μεχρι κ 5mg φιναστεριδης μερα παραμερα......!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: proscar:::::::::::makria!

ενταξει αλλα μη τα ισοπεδωσουμε και ολα ομως......υπαρχουν ατομα τα οποια παρουσιαζουν παρενεργειες απ την φιναστεριδη....και πρεπει να προσεχουμε......γιατι μπορει να εχουμε προβληματα......δεν ειναι κ τοσο αθωο το φαρμακο οσο λες......
 

speedy1982

New Member
Απ: proscar:::::::::::makria!

Σπύρος είπε:
side(s)=παρενέργεια(ες) και προκαλούνται ουσιαστικά απ'όλα τα φάρμακα (ακόμα και η ασπιρίνη έχει) :-[

για την φινα σε ποσοστό 2% - για δόση <=1μγρ.,
και συνήθως είναι μείωση της λίμπιτο,χαλαρές στύσεις,νέρωμα του σπέρματος
καταλαβα, σε ευχαριστω σπυρο.! παντως εγω με την φινα δεν εχω δει παρενεργειες, παρενεργειες ειχα δει με την ντουντα και για αυτο την σταματησα, αλλα ειχα δει καλυτερα αποτελεσματα..
 

mikipitri

Member
Απ: proscar:::::::::::makria!

ενάμιση μήνα που παίρνω φίνα δεν έχω δει κάποια παρενέργεια εκτός από τις πρώτες μέρες που παρατήρησα λίγο νερουλό το σπέρμα... αλλά τώρα όλα είναι μιά χαρά...
από την άλλη δεν είδα και κάτι καλό ακόμα, αλλά ελπίζουμε :worshipper
 
Απ: proscar:::::::::::makria!

εγω με τη φινα παντως ισως να ειμαι πιο χαλαρος στο θεμα της στυσης λιγο αλλα τελειωνο νομιζω πιο γρηγορα απο παλια...δεν εχω κοπελα βεβαια αλλα το καταλαβαινω απο μονος μου :D :D
 
Απ: proscar:::::::::::makria!

θα μεινω στη φινα για 6-8 μηνες και βλεπω...μεχρι στιγμης στο 3μηνο περιπου πιστευω πως εχει μειωθει η τριχοπτωση...δεν ξερω τωρα την τελευταια βδομαδα εχω μπλεχτει λιγο γιατι σα να χανω περισσοτερες αλλα απο οτι διαβαζω λενε οτι προκειται για εποχιακη οποτε περιμενουμε να περασει και αυτο...
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: proscar:::::::::::makria!

georgehairs είπε:
εγω με τη φινα παντως ισως να ειμαι πιο χαλαρος στο θεμα της στυσης λιγο αλλα τελειωνο νομιζω πιο γρηγορα απο παλια...δεν εχω κοπελα βεβαια αλλα το καταλαβαινω απο μονος μου :D :D

Για δωσε περισσοτερες λεπτομεριες απο την ερευνα σου :chinscratch :chinscratch ;D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα