Pilotaki, fue, 4500 grafts, 26-27/11/2015

Δημητρης38

Active Member
Kαι ο andy καλα θα παει ... ολο κλαιγεται αλλα στο τελος θα μας τρελανει και αυτος

Εμενα μου κανει εντυπωση πως τα περιστατικα του Βεκρη στους 2 μηνες δεν παθαινουν shock loss και κρατανε ενα 30-40% των μοσχευματων που τοποθετηθηκαν. Ειναι λογικο πως εαν μενουν τα μισα απο οσα τοποθετηθηκαν και αναμενεται φυτρωση για τα υπολοιπα, σιγουρα οι πιθανοτητες φυτρωσης ειναι αυξημενες σε σχεση με τους ασθενεις των αλλων κλινικων που στο 2μηνο ειναι αδειοι λογω πτωσης των μοσχευματων και shock loss !!!

Η τιμη ειναι ... κατσε καλα μαγκα μου ειναι η τιμη (4.500 μοσχευματα = 6.000 ευρω ???? !!)!
Ειδικα εαν βγει ενα 90% που οπως φαινεται θα το εχει ... τοτε επιασες τζοκερ φιλε πιλοτακι !!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

poseidonas77

Well-Known Member
Και και εγω ετσι νομιζω για τον anty ..δείχνει να πιάνει υψηλά ποσοστά φυτρωσης η κλινική και μακάρι να συνεχιστεί αυτο και με τους αλλους
 
Τελευταία επεξεργασία:

andy.k

Active member
Kαι ο andy καλα θα παει ... ολο κλαιγεται αλλα στο τελος θα μας τρελανει και αυτος

Δημητρη, εγώ πιστεύω οτι θα έχω καλή φυτρωση. Ήδη έχουν βγει πολλές τρίχες...ωστόσο νομίζω ότι είμαι η μόνη από τις περιπτώσεις που κάναμε στο Β, όπου ενώ ήμουν για 2 συνεδρίες, μου προτάθηκε μία...ακόμα και 100% φυτρωση να έχω, είναι προφανώς πολύ δύσκολο, μάλλον απιθανο να έχω
ομοιγενες αποτέλεσμα...Δε βγαίνουν τα νούμερα. Αντε να μην ήμουν για 4500gts που έβαλε ο πιλοτακης, άντε να ήμουν για 3500 ( εγώ έχω πιο πολλά μαλλιά μπροστά κ ψηλότερα πλαϊνά, αλλά έχω κ αραίωση στην κορυφή που ο πιλοτακης ΔΕΝ ειχε, συνεπώς το πρόβλημα του δεν ήταν κ το διπλάσιο από το δικό μου νομίζω...)...συνεπώς τα 2000gts που έβαλα είναι λίγα για να κάνουν το μπαμ κ να καλύψουν τα πάντα ( πως να καλυφθεί η αραίωση στην κορυφή με 600gts σε 30+ cm2?). Και κατά βάση, δε κλαιγομαι, απλά σε μερικά πράγματα οπως το θεμα της συνεννοησης κ του consultation θέλει κραξιμο το
μαγαζί κ γι αυτό κ τους κραζω...πάντως από φυτρωση νομίζω ότι οντως φαίνεται να έχουν καλά ποσοστά κ έχω ξαναδεί ότι ήταν ο βασικότερος λόγος που επελεξα την κλινική, έστω κ από 1,5/περιστατικο που είχα δει εδώ πριν αποφασισω...τα βάζουν κ φυτρώνουν τα περισσότερα,
πάλι καλά...μακαρι να τα έβαζαν κ με
πλάνο κ προγραμματισμό αλλά που
τέτοια προκοπή...μπακαλιστικα πράγματα ακομα, συνεχίζουν στο ίδιο μοτίβο...
 

zotrix

Active Member
Παιδιά εγώ μόνο μια πρόβλεψη θα κάνω και σας υπόσχομαι ότι δεν πρόκειται να ξαναασχοληθώ με τσιράκια: Όλοι αυτοί που βγαίνουν και λένε ότι μπορεί να μην πάνε καλά, να μην έχουν ''μεγάλη φύτρωση'' (καινούργιο αυτό με την ''μεγάλη φύτρωση'') κλπ κλπ, θα έχουν γεμίσει μαλλιά σε λίγους μήνες. Ότι σας λέω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

andy.k

Active member
Παιδιά εγώ μόνο μια πρόβλεψη θα κάνω και σας υπόσχομαι ότι δεν πρόκειται να ξαναασχοληθώ με τσιράκια: Όλοι αυτοί που βγαίνουν και λένε ότι μπορεί να μην πάνε καλά, να μην έχουν ''μεγάλη φύτρωση'' (καινούργιο αυτό με την ''μεγάλη φύτρωση'') κλπ κλπ, θα έχουν γεμίσει μαλλιά σε λίγους μήνες. Ότι σας λέω.

Ελπίζω να μην αναφερεσαι κ σε εμένα όταν μιλάς για τσιρακια, ωστοσο αν αφορά κ εμένα το σχόλιό σου (επειδη ανεφερες τη φυτρωση το λεω κ κυριως εγω κανω σχολια περι φυτρωσης συνεπώς θεωρω ότι πιθανώς αναφέρεσαι κ σε εμενα) απλά
να σου πω ότι εγώ δεν είπα
πως ΔΕ θα έχω μεγάλη
φυτρωση, αλλά ότι ΘΑ έχω...για το άλλο που είπες ότι θα έχουν γεμίσει τα τσιράκια του Β τρίχες σε μερικούς μηνες κ επειδή είμαι βέβαιος σχεδόν ότι συμπεριλαμβάνομαι κ εγώ (κατ εσένα τουλάχιστον) σε αυτή την ομάδα...ενα μονο
σχολιο...από
το στόμα σου κ στου θεού τ
αυτί φιλε...ας γίνει αυτό κ θα αλλάξω το nickname μου σε "Αρχιτσιρακι"...
 

mikegad

Well-Known Member
Κοιτά andy για σένα και για τον akishellas3 δεν νομίζω καν να τίθεται θέμα αμφιβολιών ,όχι ότι καταδικάζω όλους τους υπόλοιπους βέβαια αλλά τουλάχιστον σε μένα δεν βγάζετε αυτόν τον "φανατισμό" προς την κλινική.
Γιαυτό πιστεύω πως οι περιπτώσεις σας θα είναι και οι πιο ενδιαφέρουσες
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Δειχνει καλο αλλα λιγο περιεργα τα πραγματα αναφορικα με τις αλλαγες στις φωτογραφιες και τους χρονους. Αν ημουν κακοπροαιρετος θα νομιζα πως μιλαμε για ολοκληρωμενα περιστατικα που τα παρουσιαζει η ιδια η κλινικη μεταχρονολογημενα.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Δειχνει καλο αλλα λιγο περιεργα τα πραγματα αναφορικα με τις αλλαγες στις φωτογραφιες και τους χρονους. Αν ημουν κακοπροαιρετος θα νομιζα πως μιλαμε για ολοκληρωμενα περιστατικα που τα παρουσιαζει η ιδια η κλινικη μεταχρονολογημενα.

ρε παιδια επειδη και ο zotrix αφησε να εννοηθει κατι τετοιο. ειναι λιγο εως πολυ αφελες να το πιστευει καποιος αυτο πραγματικα. εφοσον ολοι ζηταμε συγκεκριμενες φωτογραφιες απο τον καθενα. πες του να σου βαλει φωτογραφια και να εχει κατι συγκεκριμενο πανω του. εγω εβαζα τις φωτογραφιες που μου ζητουσαν τα μελη του φορουμ οπως τη φωτο με βρεγμενα που τα χτενισα πισω για να μην υπαρχει καλυψη.
δεν μπορει να γινει αυτο που υποψιαζεστε και το γνωριζουμε ολοι.
dance σιγουρα ξερεις οτι δεν μπορει να γινει αυτο. απο τον zotrix δεν το σχολιασα καν εσυ πως το σκεφτηκες?
 

Tasmania

Active Member
γι' αυτο ειπε ο Dance πιστευω "αν ημουν κακοπροαιρετος" για τις φωτο Μητσο.... σου ανεβαζω 2 μια 23/3 και μια απο τις προσφατες του φιλου Pilotaki ... εγω σε 1 μηνα πρωτη φορα βλεπω τοση διαφορα σε μηκος μαλλιου καποιου , ποσο μαλλον που εχει κανει μ/μ..τωρα αν ξεγελα η φωτο δεν το ξερω καθως η ενημερωση απο τον πιλοτο ειναι ανα μηνα λιγες φωτο οχι τοσο καθαρες, κοντινες και φωτεινες... πχ σε αυτες που ανεβασε προσφατα (περα απο την πανοραμικη) οι υπολοιπες και ζουμ να κανει καποιος δεν βγαζει ακρη...
 

Συνημμένα

  • 12782130_10205379143187969_852349178_n.jpg
    12782130_10205379143187969_852349178_n.jpg
    36.2 KB · Προβολές: 610
  • 12896279_10205631919187211_243248934_o.jpg
    12896279_10205631919187211_243248934_o.jpg
    154 KB · Προβολές: 634

zotrix

Active Member
ρε παιδια επειδη και ο zotrix αφησε να εννοηθει κατι τετοιο. ειναι λιγο εως πολυ αφελες να το πιστευει καποιος αυτο πραγματικα. εφοσον ολοι ζηταμε συγκεκριμενες φωτογραφιες απο τον καθενα. πες του να σου βαλει φωτογραφια και να εχει κατι συγκεκριμενο πανω του. εγω εβαζα τις φωτογραφιες που μου ζητουσαν τα μελη του φορουμ οπως τη φωτο με βρεγμενα που τα χτενισα πισω για να μην υπαρχει καλυψη.
δεν μπορει να γινει αυτο που υποψιαζεστε και το γνωριζουμε ολοι.
dance σιγουρα ξερεις οτι δεν μπορει να γινει αυτο. απο τον zotrix δεν το σχολιασα καν εσυ πως το σκεφτηκες?

Εγώ το είπα πράγματι για τον pilotaki, δεν υπονόησα ότι κάποιος τον βάζει να το κάνει. Και το είπα γιατί μου κάνει εντύπωση τόση διαφορά μήκους σε 1 μήνα, αλλά δίνω κάποιες πιθανότητες να ξεγελούν οι φώτο. Πέραν τούτου, κουράστηκα με όλες αυτές τις αντιπαραθέσεις και αποφάσισα (όπως έγραψα και νωρίτερα το μεσημέρι) να μην χάνω τον χρόνο μου, πλέον, με σένα και με κάποιους άλλους εδώ μέσα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
ναι εχεις δικιο σε αυτο τασμανια. οντως οι φωτο δεν ειναι πολυ καλης ποιοτητας και οντως ειναι μεγαλη η αλλαγη για να γινει μεσα σε ενα μηνα. παντως μπορει πολυ ευκολα να πιαστει ο οποιοσδηποτε παει να κανει κατι τετοιο.
εγω πιστευω οτι επειδη η μια ειναι πανοραμικη και η αλλη δειχνει μονο hairline παραπλανει.
με μια πανοραμικη θα μας λυθουν οι αποριες.
εγω εβαζα φωτο αναλογα με το τι μου ζητουσατε καθε φορα οπως θα κανω και μετα την τελευταια ανανεωση μου για αυτα που ζητησατε..

zotrix ουτε εγω χανω το χρονο μου μαζι σου φιλε και επισης δεν εχω καμια διαθεση για αντιπαραθεσεις.
 

Tasmania

Active Member
ουτε εγω εχω διαθεσει για αντιπαραθεσεις με τον οποιοδηποτε.... αμα εχει χρονο το Pilotaki και ασχοληθει λιγο με το νημα του (μιας και εκανε τον κοπο να το ανοιξει) θα μας λυθουν οι αποριες... γιατι προσωπικα δεν εχω δει το step-by-step hair growing μιας μ/μ στο νημα του... ειδα μια φωτο πριν 1 μηνα σχεδον αδειος το παιδι , και καποιες φωτο προχθες σε αλλο νημα απο το δικο του, με διαφορα τεραστια τοσο σε εικονα (που οντως μπορει να παιζει ρολο η φωτο και να παραπλανει) αλλα το μηκος της τριχας σε 1 μηνα μου φαινεται τουλαχιστον περιεργο ....
 

LARIOSO

Active Member
Παιδια παντως κι εγω εχω κουρευτει 2 φορες και ειμαι στους 2 μηνες και 14 μερες .Δεν ξερω παντα μου μεγαλωνανε γρηγορα αλλα οχι τοσο οπως τωρα και πιστευω οτι η μινοξ παιζει ρόλο.
 

akishellas3

Well-Known Member
Παιδιά εγώ μόνο μια πρόβλεψη θα κάνω και σας υπόσχομαι ότι δεν πρόκειται να ξαναασχοληθώ με τσιράκια: Όλοι αυτοί που βγαίνουν και λένε ότι μπορεί να μην πάνε καλά, να μην έχουν ''μεγάλη φύτρωση'' (καινούργιο αυτό με την ''μεγάλη φύτρωση'') κλπ κλπ, θα έχουν γεμίσει μαλλιά σε λίγους μήνες. Ότι σας λέω.

Mακαρι κ δεν πα να λες οτι θελεις μετα :D
 

tasos33

Well-Known Member
Μερικοί απο τον βεκρη εκτός απο μμ κανουν κ μαθήματα ταχυδακτυλουργων....άμεσες και επιτυχημένες εξαφανίσεις
...τυφλά ν χει ο κοπερφιλντ
 

EKTOR

Member
Ίσως είναι μεταχρονολογιμενες μεταμοσχεύσεις που τις ανέθεσαν σε ενα άτομο ή κάποιον ειδικό τέλος πάντων να τις ανεβάσει στο φόρουμ για διαφημηση, γιατί είναι όλα τα νήματα λες και τα διαχειρίζεται ένας.Τελος πάντων μακάρι να μην είναι έτσι και να δούμε φως γιατί εμένα με ενδιαφέρει ..
 
Μπλουζα