Pilotaki, fue, 4500 grafts, 26-27/11/2015

aeratos28

Just aeratos
καλά δεν νομίζω ότι δεν σου μιλησα ευγενικά ρε φιλε Άκη.μην τρελενεστε ρε,μην είστε τόσο ευαισθητοι, για σένα το λέω..να ξέρεις μπορεί και να μη σου απαντούσε ποτέ ούτε ο ίδιος ο dim74..και τώρα είναι μέσα εδώ στο φόρουμ αυτη τη στιγμή που μιλάμε..σιγουρα ούτε ο ίδιος θα σου απαντησει αυτό που ρωτησες..πήγαινε στις μεταμοσχεύσεις της dhi και θα την βρεις την συνεχεια του..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
aerate φοβασε μην σε παρουν το ποστο σου?:p:eek:

φιλαρακι john ούτε καν..χαχαχαχα απλά ο imouthis πήγε στην 1η εμφύτευση του dim74 και του ζητάει να δει πως ειναι μετά από τόσο καιρο που έχει κάνει..και του είπα πως αν ψάξει θα δει ότι έχει κάνει άλλες 2 από τότε..εγώ κάνω άλλη δουλειά ρε..υπενθυμιζω να γίνεται ενημέρωση σε όσους χάνονται...χαχαχα
 

andy.k

Active member
Ο αερατος δε το χάνει το πόστο με τπτ...έχει εδραιωθεί ειναι πιο μόνιμος στο πόστο κ από δημόσιο υπαλληλο. Είναι ο αρχιreminder...τι να λέμε τώρα...
 

andy.k

Active member
Ρε Μπαμπη τι ειναι αυτά που κανείς? Λες ότι όλα πάνε καλά κ δε ποσταρεις φωτό με τη μια? Είναι σα να λες σε παιδάκια"ελάτε πάμε jumbo...την επόμενη βδομάδα" βαλεεεεε φωτό...
 

Pilotaki

Member
Καλα ρε νυχτα ειναι .. τι να βγάλω τώρα ? Αύρι οθα βάλω ... Αν τα δείτε τώρα θα πάτε όλοι για μεταμόσχευση μετα :p
 

Pilotaki

Member
:D
 

Συνημμένα

  • 12782130_10205379143187969_852349178_n.jpg
    12782130_10205379143187969_852349178_n.jpg
    7.5 KB · Προβολές: 692
  • 12769488_10205379142867961_1183644076_n.jpg
    12769488_10205379142867961_1183644076_n.jpg
    12.2 KB · Προβολές: 762

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
ωραια πιλοτε.. κρατησες και εσυ μοσχευματα.. το επομενο τριμηνο ειναι το πιο δυνατο της φυτρωσης. με τι σαμπουαν λουζεσαι? επισης παιρνεις καποιο συμπληρωμα? (βιοτινη βιταμινες)?

επισης αν ανεβαζεις τις φωτο σου καπου πχ εδω postimage.org οταν τις ανοιξεις κανουν και ζουμ.. εδω ανεβαζω εγω. αν θες δοκιμασε το
 

Tasmania

Active Member
@Pilotaki πας καλα νομιζω...μπαινεις στους ωραιους μηνες τωρα. Υπομονη και ολα να σου πανε κατ'ευχην ! Αν εχεις την καλοσυνη ανεβασε ακομα λιγες πιο κοντινες...για το μικρο μεγεθος των φωτο ειχα το ιδιο θεμα πριν καποιες μερες στο νημα μου (τοτε μου εγινε σωστα παρατηρηση απο καποια μελη) και το διορθωσα με το ratio στη φωτογραφικη μηχανη...
 

Pilotaki

Member
Ευχαριστώ παιδιά για την υποστήριξη ... Δημήτρη με το σαμπουάν που έχω απο την κλινική το Nanogen και πέρνω Power Health βιταμίνη για την τριχόπτωση .. εσυ ? προτίνεις τπτ αλλο ?
 

dimitris50423

Well-Known Member
μια χαρα εισαι.. εγω απο σαμπουαν χρησιμοποιω το nanogen, το frezyderm hair force, ενα του κορρε και οποτε χρειαζεται το head & s αν βγουν τιποτα νιφαδες. και για μινοξιδιλη 1 φορα τη μερα λιγο αφρο regain. δεν νομιζω οτι χρειαζεσαι κατι αλλο.. εγω ειχα παρει απο το 2 μηνα μεχρι 5ο βιοτινη της solgar χωρις να ξερω αν βοηθησε καπου
 

Pilotaki

Member
εχω κ το frezyderm το χτησιμοποιουσα παλια εννοειται βαζω δυο την ημερα minoxidil αφρο ... κ μαλλον θα συνεχισω την βιταμινη αλλα κ εγω δεν ξερω αν κανει κατι.... Φιλε μου τα παμε πολυ καλα .. Χαιρομαι κ για τους δυο μας !
 
Μπλουζα