Pes, fue, 2692 grafts, 29/1/2018

Pes

Active Member
Αν καταφερει ο Γεωργιου να συνεχισει αυτο που αρχισε και στο υπολοιπο κεφαλι θα μιλαμε για ενα απο τα καλυτερα αποτελεσματα του φορουμ.Σας διαβεβαιωνω πως απο κοντα η hairline ειναι φυσικοτατη,δεν εχει ψεγαδι και μπορει να συγκριθει με δουλειες κορυφαιων του ειδους.Χαρηκα που γνωρισα απο κοντα τα παιδια σημερα,ωραιοι και ανετοι τυποι.
Και εσυ είσαι πολύ άνετος χαλαρός και πολύ καλός στην δουλειά σου.και ξέχασα να πω ότι ήταν μαζί μου και Ο Leon άλλο ένα περιστατικό από τα πολύ δύσκολα του Μιχάλη εξαιτίας των προηγούμενων επεμβάσεων 4 στον αριθμό .ευχαριστω πολύ για τα καλά σου λόγια κομμωταρααα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Χρόνια πολλά παίχτη μου!! Τα πήγες περίφημα, δικαιώθηκες για την επιλογή σου. Το αποτέλεσμα εκπληκτικό και δύσκολη περίπτωση με δουλεμένη περιοχή οπότε ήταν περίπτωση πύκνωσης. Τα τελευταία 3-4 χρόνια ο Μιχάλης παράγει σταθερά καλά αποτελέσματα και οι πυκνότητες είναι εξαιρετικά υψηλής, ίσως απίστευτα υψηλές. Για μένα ειναι απόλυτο value for money η σχέση αποτελέσματος τιμής. Με το καλό η επόμενη και καλές γιορτές!!
 
  • Like
Reactions: Pes

Pes

Active Member
Χρόνια πολλά παίχτη μου!! Τα πήγες περίφημα, δικαιώθηκες για την επιλογή σου. Το αποτέλεσμα εκπληκτικό και δύσκολη περίπτωση με δουλεμένη περιοχή οπότε ήταν περίπτωση πύκνωσης. Τα τελευταία 3-4 χρόνια ο Μιχάλης παράγει σταθερά καλά αποτελέσματα και οι πυκνότητες είναι εξαιρετικά υψηλής, ίσως απίστευτα υψηλές. Για μένα ειναι απόλυτο value for money η σχέση αποτελέσματος τιμής. Με το καλό η επόμενη και καλές γιορτές!!
Έχω εκτιμήσει σ αυτόν τον άνθρωπο ότι δε κανει κατινιες ...δε θάβει κανέναν προς όφελος του...και τελειώνω εδώ τα περί Γεωργίου.
 

imouthis

Active Member
Καλησπέρα και καλή χρονιά.
Να χαίρεσαι τα μαλλάκια σου, είναι πραγματικά εντυπωσιακό το δέσιμο που έγινε με τα δικά σου μαλλιά.

Συνεχίζεις να παίρνεις φίνα και regain; Αν ναι, είμαι πολύ περίεργος να μάθω τι θα γινόταν αν τα σταματούσε σε αυτή την φάση.
 

Pes

Active Member
Καλησπέρα και καλή χρονιά.
Να χαίρεσαι τα μαλλάκια σου, είναι πραγματικά εντυπωσιακό το δέσιμο που έγινε με τα δικά σου μαλλιά.

Συνεχίζεις να παίρνεις φίνα και regain; Αν ναι, είμαι πολύ περίεργος να μάθω τι θα γινόταν αν τα σταματούσε σε αυτή την φάση.
Καλημέρα χρόνια πολλά....όπως πάντα γλυκομίλητος και ευγενικός...φιλε μου μόνο φίνα λαμβάνω....πλέον.και ο λόγος είναι για το Κράουν να μη ανοίξει ...δλδ να καθυστερήσω ...σίγουρα αν τη κόψω θα έχω αρνητικές εξελίξεις..
 

Pes

Active Member
Ένας χρόνος από την πρώτη επέμβαση στον Γεωργίου και κάπου εδώ τελειώνει η ενημέρωση αυτής της επεμβασης
 

Συνημμένα

  • 2B66250F-B676-4E6D-B24B-98CF593E4AF8.jpeg
    2B66250F-B676-4E6D-B24B-98CF593E4AF8.jpeg
    239 KB · Προβολές: 581
  • 87C49873-C9C9-4BED-A852-7A938261C830.jpeg
    87C49873-C9C9-4BED-A852-7A938261C830.jpeg
    241.1 KB · Προβολές: 517
  • 249ECE2F-CE45-424C-88E2-955673EBDC67.jpeg
    249ECE2F-CE45-424C-88E2-955673EBDC67.jpeg
    262.1 KB · Προβολές: 550

giwrgos8888

Active Member
sygnwmh auth h gramh pisw sth dotreia ti einai re paidia; apo ekei sou phre mosxeuma; les kai sou ekane fut metamosxeush
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα