Pavlos, fue, 2950 graft, 6/8/2012

Typhoon

Member
Εξαιρετικό αποτέλεσμα φίλε Παύλο! Και σίγουρα ακόμα έχεις να δεις αλλαγή! Πιστεύω ότι τελικα η καλοσχεδιασμένη hairline και η απόδοση των εκεί μεταμοσχευμένων τριχοθυλακίων κάνει τη διαφορά!

Επειδή κάποια στιγμή ρώτησες για εμένα να σου πω ότι είμαι μάλλον περιέργη περίπτωση καθώς δεν έχω ακολουθήσει καμία θεραπεία και σκέφτομαι μόνο την περίπτωση της μεταμόσχευσης. Θα έλεγα ότι μπροστά είμαι περίπου στην δική σου προ μεταμόσχευσης κατάσταση αλλά ακόμα από τη μέση και πίσω το πρόβλημα δεν είναι ιδιαίτερο. Οπότε περιπτώσεις σαν τη δική σου δεν μπορούν παρά να μας δίνουν κουράγιο εμάς που ακολουθούμε.

Με αφορμή την περίπτωσή σου και την μεταμόσχευση, τόσο κατεβάζοντας λίγο τη hairline αλλά και τοποθετώντας μοσχεύματα μεταξύ των υπαρχόντων, θα ήθελα από όσους έχουν εμπειρία να πουν γνώμη αν τελικά σε αυτές τις περιπτώσεις είναι προτιμότερη η μέθοδος strip ή FUE, με τα υπόλοιπα θετικά και αρνητικά που η καθεμία τους έχει.

Καλή χρονιά επίσης να ευχηθώ σε όλους και να έχουμε υγεία αλλά και τύχη. Γιατί όπως λέει και ένας φίλος και οι επιβάτες του Τιτανικού, υγεία είχαν. Η τύχη τους έλλειψε!! :)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ναι και το φλας σε καποιες περιπτωσεις αντανακλαει και αλειωνει την εικονα.
Γιαυτο και εγω βγηκα και σε φως ημερας και στον ηλιο.
Ελα καλυτερα θα γινεις εχεις και περρισοτερο μαλλι απο τα παλια σου.
το δικο μου crown δεν το βλεπω στα καλυτερα του παντως παρολο που η φινα φενεται να ενισχυσε λιγο τα τριχακια παει κατα διαολου..
Με αλλη μια επεμβαση θα ειμαι οκ.
 

jim1980

New Member
Πού σαι ρε Παυλάρα; Τρέχεις όλη μέρα στα κομμωτήρια και δεν έχεις χρόνο για μας; :D
Άντε βάλε καμιά φώτο να μας φτιάξεις λίγο, έρχεται και η σειρά μου και θέλω να μου ανεβάσεις την ψυχολογία!
 

pavlos

Member
Ολα καλά φίλε , θα βάλω με την πρώτη ευκαιρία ! Η αλήθεια είναι πως είμαι πολύ ευχαριστημένος
Και έχω αρχίσει να ξανά βρίσκω τον εαυτό μου ! Καλή επιτυχία να έχεις και όλα θα πανε καλά
Απλά υπομονή
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
παυλε πως πας ρε φιλε?εγω τωρα ξαναρχισα να ασχονουμε με το σαιτ,εμεινα πισω αντε να τα διαβαζω ολα απο την αρχη ασε που θελει να ξαναβρισκω φωτογραφιες..
 

kosbas13

New Member
.παυλο καλησπερα!!μια ερωτηση θα ηθελα να σου κανω.την τοποθετηση των μοσχευματων στην hdc καθως και την εξαγωγη γινεται απο τον Γιατρο κ μαρα η απο τους βοηθους;
 

tak7

New Member
Παύλες τι κάνεις..να σε ρωτήσω ρε φίλε η περιοχή από όπου σ πήραν τα graft πως είναι έχει αραιωσει η είναι εντάξει..?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

pavlos

Member
Καλησπερα και χρονια πολλα,

Μετα απο παρα πολυ καιρο ξανα μπαινω στο site.
Επειδη εχουν σβηστει οι φωτογραφιες μου θα τις ξαναπερασω και θα βαλω το πριν και το μετα
 

Συνημμένα

  • DSCN1.jpg
    DSCN1.jpg
    289.8 KB · Προβολές: 493
  • DSCN2.jpg
    DSCN2.jpg
    818.6 KB · Προβολές: 509
  • DSCN3.jpg
    DSCN3.jpg
    882.3 KB · Προβολές: 472
  • DSCN4.jpg
    DSCN4.jpg
    908 KB · Προβολές: 452
  • DSCN5.jpg
    DSCN5.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 445

pavlos

Member
Η μεταμοσχευση μου


και σημερα (15 μηνες μετα)


Flosk είπε:
Καλως τον. Χρονια πολλα με υγεια Pavlo. Που χαθηκες ρε συ?

Χρονια πολλα παιχταρα μου με υγεια!!!!!!!!
Καλα ειμα πολυ καλα ανεβασα και τις φωτο, ειμαι πολυ ευχαριστημενος πολυ περισσοτερο απο αυτο που περιμενα, τα παρατησα τα φορουμ τρεχω να προλαβω οτι ειχα παρατησει τα χρονια που δεν ηθελα να βγω απο το σπιτι λογω των μαλλιων.
Εσυ πως παει το μαλλι?
καλα αποτελεσματα να εχεις
 

Συνημμένα

  • DSCN1.jpg
    DSCN1.jpg
    1 MB · Προβολές: 358
  • DSCN2.jpg
    DSCN2.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 329
  • DSCN3.jpg
    DSCN3.jpg
    1.4 MB · Προβολές: 343
  • DSCN4.jpg
    DSCN4.jpg
    998.1 KB · Προβολές: 349
  • DSCN5.jpg
    DSCN5.jpg
    1.5 MB · Προβολές: 356
  • πριν και μετα1.pdf
    598.9 KB · Προβολές: 328
  • πριν και μετα2.pdf
    814.3 KB · Προβολές: 334
  • πριν και μετα3.pdf
    600.7 KB · Προβολές: 303

Flosk

Well-Known Member
Pavlo μπορεις ρε να βαλεις μια φωτο απο πανω μονο που να φαινεται ολο το κεφαλι?
Το αποτελεσμα φαινεται τελειο(σαν του John) αλλα επειδη δεν θα ειναι βαλε και μια απο πανω για να δουμε απλα ποσο καλο ειναι. Συγχαρητηρια οπως και να εχει στο γιατρο και σε σενα.Πολυ καλη δουλεια.. Ποσο τοις εκατο ευχαριστημενος εισαι εσυ μετα απο τοσο καιρο?
 

pavlos

Member
Μετα την μεταμοσχευση το μονο που χρησιμοποιω ειναι regaine 2% και propecia και εχει βελτιωθει η εικονα και πιο πισω που ειχα θεμα


Flosk είπε:
Pavlo μπορεις ρε να βαλεις μια φωτο απο πανω μονο που να φαινεται ολο το κεφαλι?
Το αποτελεσμα φαινεται τελειο(σαν του John) αλλα επειδη δεν θα ειναι βαλε και μια απο πανω για να δουμε απλα ποσο καλο ειναι. Συγχαρητηρια οπως και να εχει στο γιατρο και σε σενα.Πολυ καλη δουλεια.. Ποσο τοις εκατο ευχαριστημενος εισαι εσυ μετα απο τοσο καιρο?

Σου στελνω μια απο το πρωι που εβγαλα
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    503.8 KB · Προβολές: 426

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
σωπα ρε φιλε!! Ξεπερασες και τον χατζηνικολαου
Εδεσε και με το Crown καλα αποτι ειδα και εκει τουμπανο ησουν.
Λογικο το βλεπω Flosk αν δεν ειχα θεμα στο crown και εγω ετσι θα ημουν σχεδον
 

pavlos

Member
Δυστυχώς δεν εχω καλη φωτογραφικη,
θα κουρευτω και θα βγαλω και κατω απο φως λαμπας
 

Συνημμένα

  • IMG_3192.JPG
    IMG_3192.JPG
    613.3 KB · Προβολές: 440
  • IMG_3193.JPG
    IMG_3193.JPG
    483.4 KB · Προβολές: 404
  • IMG_3194.JPG
    IMG_3194.JPG
    435.5 KB · Προβολές: 387
  • IMG_3195.JPG
    IMG_3195.JPG
    689.6 KB · Προβολές: 409
  • IMG_3196.JPG
    IMG_3196.JPG
    541.5 KB · Προβολές: 383

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Payle αν βρεις καμια καλυτερη φωτογραφικη να μην θωλονει και καμια στο φως ημερας ακομη καλυτερα.
Στο λεω αυτο γιατι εχω κ εγω φωτο που δειχνω σαν χατζηνικολαου αλλα καμια σχεση με την πραγματικοτητα.Τα μαλλακια τα αφησες αρκετα μεγαλα βλεπω μπροστα
 
Μπλουζα