Pavlos, fue, 2950 graft, 6/8/2012

pavlos

Member
Με εχει βοηθησει παρα πολυ η θεραπεια και πισω που ημουν αραιός αλλα και μπροστα.
Η τριχα μου ειναι πολυ χοντρη και προσφερει μια τελεια ψευδαίσθηση ειδικά εαν λουστω με σαμπουαν και βαλω και λακ τοτε τα σπαει


John_John1 είπε:
σωπα ρε φιλε!! Ξεπερασες και τον χατζηνικολαου
Εδεσε και με το Crown καλα αποτι ειδα και εκει τουμπανο ησουν.
Λογικο το βλεπω Flosk αν δεν ειχα θεμα στο crown και εγω ετσι θα ημουν σχεδον

Το μαλλι επειδη ειναι ψιλοσπαστο και κανει γαμμα κανει μια απιστευτη καλυψη και φαινεται σουπερ ειδικα τωρα που εχει μακρυνει


Flosk είπε:
Pavlo μπορεις ρε να βαλεις μια φωτο απο πανω μονο που να φαινεται ολο το κεφαλι?
Το αποτελεσμα φαινεται τελειο(σαν του John) αλλα επειδη δεν θα ειναι βαλε και μια απο πανω για να δουμε απλα ποσο καλο ειναι. Συγχαρητηρια οπως και να εχει στο γιατρο και σε σενα.Πολυ καλη δουλεια.. Ποσο τοις εκατο ευχαριστημενος εισαι εσυ μετα απο τοσο καιρο?

Ειμαι 90% τουλαχιστον ευχαριστημενος.
Θυμηθηκα το φορουμ οταν ειδα εναν φιλαρακο μου μετα απο 2 χρονια χθες και με ειδε και εμεινε κοκκαλο δεν το πιστευε!! ειδικα το βραδυ ειναι αλλο πραμα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Θετικο τριχα χονδρη και σπαστη.Εμενα ειναι πολυ αδυνατη.
Εμενα μαρεσει ετσι το μαλλι σου.
Μπραβο,Τι θεραπειΑ κανεις?
 

pavlos

Member
John_John1 είπε:
Θετικο τριχα χονδρη και σπαστη.Εμενα ειναι πολυ αδυνατη.
Εμενα μαρεσει ετσι το μαλλι σου.
Μπραβο,Τι θεραπειΑ κανεις?

Regaine 2% και propecia σχεδον καθε μερα (λεω σχεδον γιατι καποιες φορες το ξεχναω η καποιες φορες απο την συχνη χρηση με πιανει φαγουρα και το κοβω για 2 μερες και ξανα αρχιζω)
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
μαλιστα εγω rogain δε βαζω λογο φαγουρας.
Βαζω αυτο που γραφω στην υπογραφη μου εκτος το οτι το proscar που επερνα 1 χρονο το αντικατεστεσα με finar εδω και 1,30 μηνα και βλεπω δεν με φερνει παρενεργειες οπως το proscar..
Εως τωρα κανει καλη δουλεια.
 

Salvadore

Member
John_John1 είπε:
Payle αν βρεις καμια καλυτερη φωτογραφικη να μην θωλονει και καμια στο φως ημερας ακομη καλυτερα.
Στο λεω αυτο γιατι εχω κ εγω φωτο που δειχνω σαν χατζηνικολαου αλλα καμια σχεση με την πραγματικοτητα.Τα μαλλακια τα αφησες αρκετα μεγαλα βλεπω μπροστα

ο χατζηνικολαου εχει κανει μεταμοσχευση η το λετε επειδη εχει πυκνο μαλλι? :huh:
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ευχαριστω αλλα το μαλλι σιγουρα φενεται και πιο πυκνο ετσι μεγαλουτσικο που το αφηνουμε αποτι κοντοκουρεμενο.Ετσι νομιζω τουλαχιστον με το δικο μου κεφαλι.
 

no_hair

New Member
pavlos είπε:
Μετα την μεταμοσχευση το μονο που χρησιμοποιω ειναι regaine 2% και propecia και εχει βελτιωθει η εικονα και πιο πισω που ειχα θεμα


Flosk είπε:
Pavlo μπορεις ρε να βαλεις μια φωτο απο πανω μονο που να φαινεται ολο το κεφαλι?
Το αποτελεσμα φαινεται τελειο(σαν του John) αλλα επειδη δεν θα ειναι βαλε και μια απο πανω για να δουμε απλα ποσο καλο ειναι. Συγχαρητηρια οπως και να εχει στο γιατρο και σε σενα.Πολυ καλη δουλεια.. Ποσο τοις εκατο ευχαριστημενος εισαι εσυ μετα απο τοσο καιρο?

Σου στελνω μια απο το πρωι που εβγαλα


Πολυ ωραιος! Συγχαρητηρια χαιρομαι για σενα!
 

krhtikos21

Member
Πολύ καλό φίλε συγχαρητήρια! είχες τις ιδανικές προυποθέσεις για μία επιτυχημένη μμ.Παράλληλα η φιναστερίδη με το regaine το ολοκλήρωσε το αποτέλεσμα θωρακίζοντας το και για πολλά χρόνια στο μέλλον
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

pavlos

Member
krhtikos21 είπε:
Πολύ καλό φίλε συγχαρητήρια! είχες τις ιδανικές προυποθέσεις για μία επιτυχημένη μμ.Παράλληλα η φιναστερίδη με το regaine το ολοκλήρωσε το αποτέλεσμα θωρακίζοντας το και για πολλά χρόνια στο μέλλον

Σε ευχαριστω φιλε να εισαι καλα.
Οντως η φιναστερίδη με το regaine θεωρω οτι μου εχουν δωσει plus ενα 15% στο αποτελεσμα αλλα και πισω.


John_John1 είπε:
Ευχαριστω αλλα το μαλλι σιγουρα φενεται και πιο πυκνο ετσι μεγαλουτσικο που το αφηνουμε αποτι κοντοκουρεμενο.Ετσι νομιζω τουλαχιστον με το δικο μου κεφαλι.

Εαν αφησω το μαλλι σε αυτο το μηκος (οπως στις φωτος) και εχω λουστει με σαμπουαν που δινει ογκο δεν το πιστευω ουτε εγω αυτο που βλεπω φαινομαι τουμπανο plus η λακ δεν χρειαζομαι ουτε τοππικ ουτε τιποτα


gkast είπε:
John_John1 είπε:
πυκνο μαλλι εχει και ειναι το ειδωλο μας:hailingO0:22m::m05:

Απο τα καλύτερα αποτελέσματα εδωμέσα μαζί με το δικό σου

Thanks φιλε να εισαι καλα


no_hair είπε:
pavlos είπε:
Μετα την μεταμοσχευση το μονο που χρησιμοποιω ειναι regaine 2% και propecia και εχει βελτιωθει η εικονα και πιο πισω που ειχα θεμα


Flosk είπε:
Pavlo μπορεις ρε να βαλεις μια φωτο απο πανω μονο που να φαινεται ολο το κεφαλι?
Το αποτελεσμα φαινεται τελειο(σαν του John) αλλα επειδη δεν θα ειναι βαλε και μια απο πανω για να δουμε απλα ποσο καλο ειναι. Συγχαρητηρια οπως και να εχει στο γιατρο και σε σενα.Πολυ καλη δουλεια.. Ποσο τοις εκατο ευχαριστημενος εισαι εσυ μετα απο τοσο καιρο?
Σου στελνω μια απο το πρωι που εβγαλα


Πολυ ωραιος! Συγχαρητηρια χαιρομαι για σενα!



Thanks φιλαρακο !!!!


tak7 είπε:
Παύλες τι κάνεις..να σε ρωτήσω ρε φίλε η περιοχή από όπου σ πήραν τα graft πως είναι έχει αραιωσει η είναι εντάξει..?

Να σου πω την αληθεια δεν εχω δει κατι ,εχω κουρευτει μεχρι 5 σκαλα στα πλαγια και ηταν σουπερ (δεν μου παει βεβαια και δεν το ξαναεκανα) αλλα οχι δεν ειδα τιποτα απο αραιωση ουτε κενα ουτε κατι περιεργο
 
Μπλουζα