Pantel, fue, 2838 grafts, 13-14/07/2017

pantel

Active Member
Παιδιά παρακαλώ να πέσουν οι τόνοι. Προγραμμάτισαμε ραντεβού με τον γενικό διευθυντή της εταιρίας για την ερχόμενη εβδομαδα. Σας παρακαλώ να σταματήσει εδώ η συζήτηση έως το ραντεβού. Θα σας ενημερώσω. Σας ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη σας. Φωτογραφίες θα βάλω μετά το ραντεβού.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλήμερα pantel.!!!
Εύχομαι να βρείτε μια λύση να σε δικαιώσει και να μείνεις ευχαριστημενος.
Τελικά τι ειπώθηκε στο ραντεβού που είχατε με τον γενικό διευθυντή?
 

hijikos

Active Member
Σαν συνέχεια του προηγούμενου μας post διαπιστώνουμε ότι δεν υπάρχει πρόθεση από τον φίλο Παντελή να ανεβάσει τις φωτογραφίες και αυτό αποδεικνύει ότι το αποτέλεσμα αισθητικά είναι καλό, όπως το είδαμε και το φωτογραφήσαμε στη συνάντηση που είχαμε στις 31 Ιανουαρίου.

Θα πρέπει να ανέβουν και οι φωτογραφίες πως ήταν ο Παντελής πριν την μεταμόσχευση και παρακαλούμε το φόρουμ να μας επιτρέψει τουλάχιστον να τις ανεβάσουμε για να δοθεί και περισσότερο φως σε αυτή την υπόθεση.

Η κλινική όπως πρότεινε, είναι έτοιμη να κάνει την μέτρηση. O Cvial πρότεινε σε 3 μήνες που θα κλείσει 9 μήνες Post op. Στις 14 Φεβρουαρίου ο Παντελής κλείνει 7 μήνες και οποιαδήποτε ημέρα μετά από αυτή μπορεί να γίνει η συνάντηση και η μέτρηση.

Μέχρι τότε, παρακαλούμε όπως τεκμηριώνεται η οποιαδήποτε αρνητική αναφορά στην HDC όσον αφορά το συγκεκριμένο αποτέλεσμα.
Ωραιω χτενισμα του κανατε!
Αλλα δεν βλεπω φως στο τουνελ .
Δυστυχως για εσας!
 

pantel

Active Member
Γεια σας παιδιά. Τελικά έγινε το ραντεβού σε φιλικό κλίμα. Ευτυχώς Έχουμε ξεκαθαρίσει μερικά πράγματα που θεωρούσα πως ήταν άδικα για εμένα. Επίσης έχουμε κάνει ένα διακανονισμό. Για τον οποίο θα σας ενημερώσω σε μεταγενέστερο στάδιο. Σας ευχαριστώ όλους παρά πολύ για τη στήριξη σας.
 

Adriano

Well-Known Member
Σαν συνέχεια του προηγούμενου μας post διαπιστώνουμε ότι δεν υπάρχει πρόθεση από τον φίλο Παντελή να ανεβάσει τις φωτογραφίες και αυτό αποδεικνύει ότι το αποτέλεσμα αισθητικά είναι καλό, όπως το είδαμε και το φωτογραφήσαμε στη συνάντηση που είχαμε στις 31 Ιανουαρίου.

Θα πρέπει να ανέβουν και οι φωτογραφίες πως ήταν ο Παντελής πριν την μεταμόσχευση και παρακαλούμε το φόρουμ να μας επιτρέψει τουλάχιστον να τις ανεβάσουμε για να δοθεί και περισσότερο φως σε αυτή την υπόθεση.

Η κλινική όπως πρότεινε, είναι έτοιμη να κάνει την μέτρηση. O Cvial πρότεινε σε 3 μήνες που θα κλείσει 9 μήνες Post op. Στις 14 Φεβρουαρίου ο Παντελής κλείνει 7 μήνες και οποιαδήποτε ημέρα μετά από αυτή μπορεί να γίνει η συνάντηση και η μέτρηση.

Μέχρι τότε, παρακαλούμε όπως τεκμηριώνεται η οποιαδήποτε αρνητική αναφορά στην HDC όσον αφορά το συγκεκριμένο αποτέλεσμα.

Πως βγαίνει αυτό το συμπέρασμα από εσάς δεν το κατάλαβα. Δεν κατάλαβα καθόλου τη συλλογιστική αυτή. Θα ήθελα να το εξηγήσετε λίγο.
 

athenian

Well-Known Member
Γεια σας παιδιά. Τελικά έγινε το ραντεβού σε φιλικό κλίμα. Ευτυχώς Έχουμε ξεκαθαρίσει μερικά πράγματα που θεωρούσα πως ήταν άδικα για εμένα. Επίσης έχουμε κάνει ένα διακανονισμό. Για τον οποίο θα σας ενημερώσω σε μεταγενέστερο στάδιο. Σας ευχαριστώ όλους παρά πολύ για τη στήριξη σας.
Μας ευχαριστείς αλλά δεν αναφέρεσαι στο δια ταύτα.
 

athenian

Well-Known Member
Χρησιμοποιούμε το φόρουμ δλδ ως μοχλό πίεσης και μετά κάνουμε τους κινέζους. Πες μας φίλε τελικά, η κλινική είχε δίκιο, εσύ είχες δίκιο, θα σου κάνουν δωρεάν repair? Αυτά θέλουμε να ξέρουμε κι όχι για κουτσομπολιο αλλά για να κρίνουμε την μετεγχειρητικη υποστήριξη της κλινικής. Αυτά τα μισόλογα δεν αρμόζουν στον χώρο που μας στηρίζει και φιλοξενεί .
 

pantel

Active Member
Χρησιμοποιούμε το φόρουμ δλδ ως μοχλό πίεσης και μετά κάνουμε τους κινέζους. Πες μας φίλε τελικά, η κλινική είχε δίκιο, εσύ είχες δίκιο, θα σου κάνουν δωρεάν repair? Αυτά θέλουμε να ξέρουμε κι όχι για κουτσομπολιο αλλά για να κρίνουμε την μετεγχειρητικη υποστήριξη της κλινικής. Αυτά τα μισόλογα δεν αρμόζουν στον χώρο που μας στηρίζει και φιλοξενεί .
Φίλε δεν χρησιμοποίησα ποτέ το φόρουμ ως μοχλό πιέσεις. Δεν είχα Έτσι σκοπό και το διευκρίνησα από την αρχή. Όσο αφορά για το τι είπαμε θα ενημερώσει η κλινική.
 

aeratos28

Just aeratos
Κάνα δύο τρεις σελίδες πίσω αν πάμε ,με λόγια δικά σου τύπου μηνύσεις ,δικαστήρια κτλ κτλ κτλ,τώρα σταματάς να ενημερώνεις και για ότι θέλουμε θα ενημερώσει η κλινική??εσύ που δυσκολεύεσαι ακριβώς να μας πεις τι έγινε? Το βλέπεις σωστό αυτό που λες??απλά κοίταξε τα μηνύματα σου τα προηγούμενα ,εδώ είναι υπάρχουν ακόμα και θα πάρεις νομίζω την απάντηση στο ερώτημα μου
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

pantel

Active Member
Κάνα δύο τρεις σελίδες πίσω αν πάμε ,με λόγια δικά σου τύπου μηνύσεις ,δικαστήρια κτλ κτλ κτλ,τώρα σταματάς να ενημερώνεις και για ότι θέλουμε θα ενημερώσει η κλινική??εσύ που δυσκολεύεσαι ακριβώς να μας πεις τι έγινε? Το βλέπεις σωστό αυτό που λες??απλά κοίταξε τα μηνύματα σου τα προηγούμενα ,εδώ είναι υπάρχουν ακόμα και θα πάρεις νομίζω την απάντηση στο ερώτημα μου
Φίλε όταν ενημερώθειτε θα καταλάβετε. Αν δεν με ικανοποιούσε η λύση με την εταιρία θα σας τα έγραφα αυτά? Προφανώς βρέθηκε λύση που με ικανοποιεί. Έπρεπε να είσασταν και εσείς ικανοποιημένοι που ικανοποιήθηκα Εγώ και όχι να με στηνετε στον τοίχο. Και ο λόγος που θα σας ενημερώσει η ίδια η εταιρία είναι γιατί έτσι είναι το σωστό. Η εταιρία είναι η αρμόδια να λύση το πρόβλημα μου όπως και το ίδιο για να ενημέρωση.
 

aeratos28

Just aeratos
Πιο πάνω γράφεις θα σας ενημερώσω μετά τη συνάντηση..μετά από αυτό γράφεις θα σας ενημερώσω σε μεταγενέστερο χρόνο και τώρα λες ότι θα μας ενημερώσει η κλινική και ότι αυτή είναι αρμόδια?τελοσπαντων ,και να μην ενημερώσει και να ενημερώσει το ίδιο είναι..πριν αλλα έλεγες όμως..απλά μέχρι να πάρεις κάτι ικανοποιητικό όπως ειπε και athenian πιο πάνω μιλαγες.τωρα δεν είσαι αρμόδιος?δεν σε στηνει κάνεις στον τοίχο φίλε,απλά από αυτά που εγραφες περιμεναμε την απάντηση από εσένα για το τι έγινε και όχι από την κλινικη..anyway
 

hijikos

Active Member
Φίλε όταν ενημερώθειτε θα καταλάβετε. Αν δεν με ικανοποιούσε η λύση με την εταιρία θα σας τα έγραφα αυτά? Προφανώς βρέθηκε λύση που με ικανοποιεί. Έπρεπε να είσασταν και εσείς ικανοποιημένοι που ικανοποιήθηκα Εγώ και όχι να με στηνετε στον τοίχο. Και ο λόγος που θα σας ενημερώσει η ίδια η εταιρία είναι γιατί έτσι είναι το σωστό. Η εταιρία είναι η αρμόδια να λύση το πρόβλημα μου όπως και το ίδιο για να ενημέρωση.
To νημα το ανοιξες εσυ δεν το ανοιξε η εταιρια οποτε εσυ επρεπε να ενημερωσεις, αυτο ειναι το σωστο. Η εταιρια βαζει σαλτσες και τα γραφει οπως τη βολευει.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Φίλε δεν χρησιμοποίησα ποτέ το φόρουμ ως μοχλό πιέσεις. Δεν είχα Έτσι σκοπό και το διευκρίνησα από την αρχή. Όσο αφορά για το τι είπαμε θα ενημερώσει η κλινική.

ΦΚαι ο λόγος που θα σας ενημερώσει η ίδια η εταιρία είναι γιατί έτσι είναι το σωστό. Η εταιρία είναι η αρμόδια να λύση το πρόβλημα μου όπως και το ίδιο για να ενημέρωση.

Σωστό δεν είναι αλλά αναγκαίο αφού είναι μέρος της συμφωνίας σας. Παντελή, προφανώς και χρησιμοποίηθηκε το φόρουμ ως μοχλός πίεσης στην κλινική. Αν δεν είχες ανοίξει θέμα εδώ και δεν απειλούσες προφανώς θα είχες πάει "άκλαυτος". Αυτό όμως δεν είναι επιλήψιμο, εξάλλου ένας από τους σκοπούς του φόρουμ είναι και αυτός. Ο Hijikos στο ποστ πιο πάνω είναι απολύτως σωστός. Από την άλλη καταλαβαίνω και την θέση σου αφού μέρος της συμφωνίας είναι να γράφει πλέον η κλινική και όχι εσύ. Δεκτόν. Θα αρκούσε απλά να το πεις λιτά και όλοι θα καταλάβαιναν. Τα υπόλοιπα είναι περιττά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Εγώ πάντως το να μπει να απαντήσει η hdc δεν το δέχομαι..να μας πει τι?εδώ δεν αποδεχόταν κάτι όταν τους έβριζε ο παντελ,τώρα που τα βρήκε ο παντελ μαζί τους και δεν θα απαντάει αυτός καν,σκέψου πως θα μας τα μεταφέρει τώρα η κλινική. ..οπως βολεύεται αυτη.χωρίς αντίπαλο κιόλας.πλακα κάνουμε??το καλό είναι ότι εφόσον βρήκε κάποια άκρη και σταμάτησε να τους βρίζει σημαίνει ότι βρήκε βοήθεια..μέχρι εκεί όμως..όλα τα άλλα δεν έχουν σημασία.οπως και καθε δικαιολογία της εταιρίας.
 

Harris_G

Well-Known Member
Ότι χρησιμοποιήθηκε το φόρουμ ως μοχλός πίεσης είναι δεδομένο και για αυτό θα πρέπει να είμαστε όλα τα μέλη υπερήφανα. Από την άλλη δε σκεφτόμαστε καθόλου ότι προφανώς ο pantel έχει περιέλθει σε δύσκολη θέση προκειμένου να ικανοποιηθεί το δίκιο του, οπότε συστήνω να μη τον πιέζουμε. Και λίγα δε τράβηξε ο άνθρωπος...
 

koumparos

Well-Known Member
Εγω αυτο " θα απαντησει η κλινικη " δεν το καταλαβαινω.Γιατι τοση μυστικοπαθεια??Δευτερο φαουλ των κυπριων υστερα απο τα ευτραπελα με τον μπουκλα και ο νοων νοειτω.
 

tasos33

Well-Known Member
Δηλαδη αν απαντησει η κλινικη και η απαντηση ειναι για κλαματα και ανυποστατη δεν θα το καταλαβουμε?
Και τι θα κανουμε ,θα την χαϊδεύψουμε?

Μην κανουμε σαν τις χηρες στο κρεβατι,ας απαντησει η κλινικη και εδω ειμαστε να πυροβολησουμε αν χρειαστει. Και αυτην και τον pantel αν προσπαθησει να καλυψει γεγονότα.
 
Μπλουζα