Panos1982, dr. hasson, 3240 grafts, 2/11/2009

mindtrapper

Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

BHT μόνο στο hairline και μόνο από σβέρκο και μούσι. Για φυσικότητα.

Ο πρώτος είναι στο τρίμηνο και απ' ότι έχω δει ο Umar λέει ότι με BHT δεν ακολουθείς την πορεία κάποιου που έχει κάνει μεταμόσχευση από το κλασσικό donor. Δηλαδή στους 12 μήνες δεν έχεις δει το 100%, θέλει παραπάνω.

Ο δεύτερος είναι NW7 και έχει βάλει πάνω μόνο BHT και ούτε καν από μούσι. Θέλει πολύ περισσότερα grafts γα να δείξει άνθρωπος. Αλλά δεν έχει και τρελές επιλογές. Τα έχει μακρύνει κιόλας για να φανεί, ενώ αν τα παίρνει κοντά μπορεί να φαίνεται πιο normal.

Anyway για το hairline και μόνο ίσως αξίζει σαν λύση από άποψη φυσικότητας.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

οσο αναφορα τον dr umar κατι αποτελεσματα που δε μου αρεσαν και ηταν μετρια......και μερικα χαλια.....αφορουσαν το bht.... και οχι το φυε με κανονικο μαλλι απο κεφαλι......!!!!!
βεβαια τα αποτελεσματα φυε που εχει κανει τα βρισκω καλουτσικα....και μερικα ισως και αρκετα καλα.....αλλα δε τον θεωρω τοσο καλο σε πυκνοτητες κτλ οσο τον χασσον.....και ουτε εχει πολλα παραδειγματα που να δουλευει αναμεσα σε ηδη υπαρχοντα μαλλια....κατι που με απασχολει ιδιαιτερα.....!!!απο αποψη φυσικοτητας ομως ειναι αρκετα καλος!!
 

aleksandros

New Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Πανο αυτη που σε ξερουν και σε βλεπουν τωρα με ποιο πολλα μαλλια σου λενε τιποτα για αυτο?
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Panos1982 είπε:
[quote author=aleksandros link=topic=1208.msg34272#msg34272 date=1275247554]
Πανο αυτη που σε ξερουν και σε βλεπουν τωρα με ποιο πολλα μαλλια σου λενε τιποτα για αυτο?

οχι δε μου λενε κατι......
[/quote]

μαλλον απο ευγενεια....δεν νομιζω να ειναι στραβοι...
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

giannis13 είπε:
[quote author=Panos1982 link=topic=1208.msg34274#msg34274 date=1275249221]
[quote author=aleksandros link=topic=1208.msg34272#msg34272 date=1275247554]
Πανο αυτη που σε ξερουν και σε βλεπουν τωρα με ποιο πολλα μαλλια σου λενε τιποτα για αυτο?

οχι δε μου λενε κατι......
[/quote]

μαλλον απο ευγενεια....δεν νομιζω να ειναι στραβοι...
[/quote]

στην αρχη οι κολλητοι μου με δουλευανε......ως τον 3ο-4ο μηνα μου λεγανε.....μαλακα τρομερη αλλαγη.......εχεις γινει αλλος ανθρωπος....και γελουσαν.....!!!!
ε δε ξερουν ποσο χρονο θελει κτλ κτλ......
τωρα μου λενε.....ωραιο μαλλι....και παλι γελανε......τι να πεις....!!!
Αλλα μονο οι κολλητοι μου....που ξερουν οτι εχω κανει επεμβαση....οι αλλοι οι απλοι φιλοι και γνωστοι δεν εχουν πει κατι......αλλα σιγουρα σκεφτονται.... ;D
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

στην αρχη οι κολλητοι μου με δουλευανε......ως τον 3ο-4ο μηνα μου λεγανε.....μαλακα τρομερη αλλαγη.......εχεις γινει αλλος ανθρωπος....και γελουσαν.....!!!!
ε δε ξερουν ποσο χρονο θελει κτλ κτλ......
τωρα μου λενε.....ωραιο μαλλι....και παλι γελανε......τι να πεις....!!!
Αλλα μονο οι κολλητοι μου....που ξερουν οτι εχω κανει επεμβαση....οι αλλοι οι απλοι φιλοι και γνωστοι δεν εχουν πει κατι......αλλα σιγουρα σκεφτονται.... ;D
[/quote]
απο τους κολητους μας μαθενουμε παντα την αλληθεια,ειρωνικα βεβαια,αλλα αληθεια :D ;D
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

kapamarou είπε:
στην αρχη οι κολλητοι μου με δουλευανε......ως τον 3ο-4ο μηνα μου λεγανε.....μαλακα τρομερη αλλαγη.......εχεις γινει αλλος ανθρωπος....και γελουσαν.....!!!!
ε δε ξερουν ποσο χρονο θελει κτλ κτλ......
τωρα μου λενε.....ωραιο μαλλι....και παλι γελανε......τι να πεις....!!!
Αλλα μονο οι κολλητοι μου....που ξερουν οτι εχω κανει επεμβαση....οι αλλοι οι απλοι φιλοι και γνωστοι δεν εχουν πει κατι......αλλα σιγουρα σκεφτονται.... ;D
απο τους κολητους μας μαθενουμε παντα την αλληθεια,ειρωνικα βεβαια,αλλα αληθεια :D ;D
[/quote]

ναι τα κολοπαιδα ειδες.......εχουν παντα δικιο τελικα... :p !!!!!
την πρωτη πλακα εγω την ξεκινησα......μετα απο κανα μηνα που ειχαν πεσει τα μοσχευμενα.......τους ρωταω......ρε παιδια για πειτε πως σας φαινονται τα μαλλια???? και δε μιλαγε κανεις...κοιταγε ο ενας τον αλλον....ο αλλος το ταβανι..ο αλλος οτν τοιχο.....και τους λεω...α καλα καταλαβα....για να μη μιλαει κανεις.....χαλια εε??? κ το επαιζα στεναχωρημενος.....και με το που πηγαν να με παρηγορησουν εσκασα στα γελια......και τοτε τους ειπα οτι θελει λιγους μηνες να βγουν........ε μετα απ αυτο με κοροιδευαν συνεχως....μεχρι να βγουν!!!!
 

aleksandros

New Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Παιδια εχετε δικιο ο ενας βλεπει να βγαλει το ματι του αλλου.
Αν εχεις τετοιους φιλους τη τους θελεις τους εχθρους.
Αυτη που κοροιδευουν εχουν κομπλεξ με το εαυτο τους και το βγαζουν με αυτο τον τροπο
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

ενταξει τα παιδια που λεω εγω.....χαβαλε κανουμε...στη πλακα τα λενε δε γελανε ειρωνικα!!!!
αλαλ να ξερεις οτι οι αλλοι που εχουν τριχοπτωση και με βλεπουν εμενα τωρα που εχω περισσοτερο μαλλι οπωσδηποτε και αναρωτιουνται και ζηλευουν......!!!!
ετσι θα αντιδορυσα κι εγω βεβαια για καποιον αλλον....αν εγω καραφλιαζα κ αυτον τον εβλεπα ξαφνικα με μαλλι....θα ζηλευα...!!!!
 

speedy1982

New Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

γεια σας παιδια εχω ερθει,ειμαι αθηνα.πανο τωρα με της φωτογραφιες πως να της βαλω?πως μπαινουν μεσα εδω?να της βαλω στο δικο σου θεμα?τι κανω?συγνωμη ειμαι λιγο ασχετος.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

speedy82 είπε:
γεια σας παιδια εχω ερθει,ειμαι αθηνα.πανο τωρα με της φωτογραφιες πως να της βαλω?πως μπαινουν μεσα εδω?να της βαλω στο δικο σου θεμα?τι κανω?συγνωμη ειμαι λιγο ασχετος.

Καλωσηρθες!!!! ;D ;D
Καλυτερα να φτιαξεις ενα δικο σου θεμα για να μιλαμε ξεχωριστα και να μη μπερδευομαστε.....
και να μας πεις αναλυτικα ολα αυτα που εγιναν εκει στο βανκουβερ!!!!!
οι φωτογραφιες μπαινουν ως εξης......εδω που γραφουμε το κειμενο ακριβως απο κατω λεει αποστολη και προεπισκοπηση......πανω απ την αποστολη γραφει "προσθετες επιλογες" οταν το πατησεις σου βγαζει "επισυναψη αρχειου" πας και περνας εκει περα τις φωτογραφιες!!!! και μετα πατας αποστολη και εισαι κομπλε!!!
Αντε βαλε φωτο να δω!!!!
 

dk

New Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

aleksandros είπε:
Παιδια εχετε δικιο ο ενας βλεπει να βγαλει το ματι του αλλου.
Αν εχεις τετοιους φιλους τη τους θελεις τους εχθρους.
Αυτη που κοροιδευουν εχουν κομπλεξ με το εαυτο τους και το βγαζουν με αυτο τον τροπο
Δεν ειναι κομπλεξ
Ειναι ζηλια με ποια εννοια...εγω ας πουμε οτι εχω καραφλα και ο διπλα ειναι χοντρος και ο αλλος κοντος
Ε, η αληθεια ειναι οτι αν τους αφαιρεσεις τον λογο που σε πειραζαν, πλεον τους πειραζεις εσυ και δεν εχουν τι να πουν(ειδικα ο κοντος, ο χοντρος σου λεει θα κανω διαιτα :))
Σε καθε περιπτωση, και η γυναικα μου μου λεει "δεν σκεφτεσαι οτι μετα θα ασχολουνται περισσοτερο και θα σε πειραζουν" αλλα ολοι ξερουμε οτι καλυτερα να σε δειχνουν και να λενε "μαλακα αυτος εκανε εμφυτευση" παρα να λενε "μαλακα τρελη καραφλα"

ΥΓ. Στο ερωτημα μου σχετικα με τη δουλεια κανεις δεν απανταει ρε αλητες? :)
 

speedy1982

New Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

ωραια, πανο για να κανω καινουργιο θεμα που το φτιαχνω , στο νεο θεμα παταω που λεει απο κατω?
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

οταν εισαι στην αρχικη σελιδα.....
σου γραφει πανω πανω.....ΑΡΧΙΚΗ ΦΟΡΟΥΜ ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ κτλ κτλ....
πατας ΦΟΡΟΥΜ.......και σε βγαζει στα θεματα του φορουμ.....πατας εκει που λεει ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ
και οταν πατησεις.......καπου πανω προς τα δεξια σου γραφει με μαυρα γραμματα ΝΕΟ ΘΕΜΑ...
και πατας εκει δινεις ενα τιτλο και το φτιαχνεις.....
 

speedy1982

New Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

πανο πως να βαλω παραπανω απο μια στην επισυναψη ,γιατι περνει μονο μια το κειμενο??
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

κάτω από το παράθυρο της απάντησης=>πρόσθετες επιλογές=>επισύναψη αρχείου=>περισσότερα συνημμένα
 

jim250781

Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Πάνο έγω στην ερώτηση που έκανα για πιθανή επέμβαση τον Νοέμβριο και επίσης πιθανή έκπτωση λόγω και της κρίσης κτλ, έλαβα αυτλη την απάντηση:

Dimitrios,

At this time we could book any Monday or Wednesday in November.

I am sorry but there is no discounts.

Talk to you soon
Christina

Οπότε πολύ δύσκολα μας βλέπω να χτυπάμε καλή τιμή...δεν την έχει ανάγκη κιόλας....είναι top κλινική και έτσι και αλλιώς θα είναι full.....

Δυστυχώς....

Να δούμε τι θα πει και σε σένα....
 

comb

Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Πάνο φοβερός ρε συ, τώρα είδα τις φωτό, συγχαρητήρια.

Για όσα λες για δεύτερη κτλ, θα έλεγα να περιμένεις κάποια χρόνια και αν δεις κάποια αραίωση στο υπόλοιπο κεφάλι, κάνεις μια επέμβαση και για τη hairline και για την όποια αραίωση.

Γενικά παιδιά για εκπτώσεις κτλ το μόνο που ξέρω είναι η λίστα αναμονής οπού αν έχουν κάποια ακύρωση τελευταία στιγμή και καλύψει αυτο το κενό, γίνεται εκπτωση 15%. Αλλά μάλλον δεν βολεύει τους 'Ελληνες λόγω απόστασης. Γενικά πιστεύω(προσωπική μου άποψη) δεν κάνουν εκπτώσεις, γιατί μετά θα ζητάνε όλοι και αυτό είναι κατι που θέλουν να αποφύγουν.

Τώρα δυστυχώς με το ακριβό δολλάριο και την άυξηση στη φορολογία, δυσκολεύουν τα πράγματα, ωστόσο αφού μιλάμε για ένα "είδος πολυτελείας" αυτα είναι μέσα στο πρόγραμμα.
 
Μπλουζα