Panos1982, dr. hasson, 3240 grafts, 2/11/2009

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

seeker είπε:
Απιστευτος Πανο. Η απολυτη φυσικοτητα φιλε.

ευχαριστω!! σημερα θα συναντηθω και με τον "3746741" ειναι το nick του παιδιου αυτο εδω στο φορουμ!!!
θα βρεθουομε απο κοντα.....οποτε οταν με δει...ας πει κι αυτος πως του φαινεται το αποτελεσμα απο αποψη φυσικοτητας πυκνοτητας κτλ κτλ.....γιατι αλλο οι φωτο και αλλο απο κοντα....και αλλο να τα λεω εγω...κι αλλο ενας τριτος.....ο τριτος παντα εινια πιο δικαιος... :)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

jim250781 είπε:
Ξεφεύγει το κόστος μετά....και ο χρόνος που πρέπει να διαθέσεις...

Αλλά ΟΚ...για να δούμε τι παίζει με τιμές....τι θα μας πει....

Πάνο πολύ καλό αποτέλεσμα αλλά ξέρω τι θες...το τέλειο...

Ίδωμεν....

ξεφευγει το κοστος το ξερω......αλλα δυστιχως το σωστο αυτο ειναι....και ειναι παντα πιο ακριβο το ατιμο.....!!!!!!!
εγω αυτη τη στιγμη εχω ενα κλασσικο receding στο μετωπο σαν ενος 35αρι.....ομως δεν ειμαι 35....ειμαι 27 και κατι ψιλα.....και οχι μονο αυτο...αλλα αισθανομαι και σαν 20ρης μονιμα....εδω και χρονια...!!!!
οποτε ειμαι σε αυτο το διλλημα.....ναι μου αρεσει το μαλλι μου.....αλλα μπορω να το κανω "τελειο" οπως ειπες....το θεμα ειναι να το κανω??? η να περιμενω 2-3 χρονια και να συμβιβαστω με αυτο του 35αρη για 2-3 χρονια????? αυτο ειναι τωρα το θεμα!!!!
 

jim250781

Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Panos1982 είπε:
[quote author=jim250781 link=topic=1208.msg34198#msg34198 date=1275136653]
Ξεφεύγει το κόστος μετά....και ο χρόνος που πρέπει να διαθέσεις...

Αλλά ΟΚ...για να δούμε τι παίζει με τιμές....τι θα μας πει....

Πάνο πολύ καλό αποτέλεσμα αλλά ξέρω τι θες...το τέλειο...

Ίδωμεν....

ξεφευγει το κοστος το ξερω......αλλα δυστιχως το σωστο αυτο ειναι....και ειναι παντα πιο ακριβο το ατιμο.....!!!!!!!
εγω αυτη τη στιγμη εχω ενα κλασσικο receding στο μετωπο σαν ενος 35αρι.....ομως δεν ειμαι 35....ειμαι 27 και κατι ψιλα.....και οχι μονο αυτο...αλλα αισθανομαι και σαν 20ρης μονιμα....εδω και χρονια...!!!!
οποτε ειμαι σε αυτο το διλλημα.....ναι μου αρεσει το μαλλι μου.....αλλα μπορω να το κανω "τελειο" οπως ειπες....το θεμα ειναι να το κανω??? η να περιμενω 2-3 χρονια και να συμβιβαστω με αυτο του 35αρη για 2-3 χρονια????? αυτο ειναι τωρα το θεμα!!!!
[/quote]

Σε αυτό που λες η δικιά μου γνώμη είναι ξεκάθαρη.....και καθαρά προσωπική...

ΤΟ σωστό στις μεταμοσχεύσεις είναι να περιμένεις....όσο περιμένεις τόσο καλύτερα από άποψης "δουλειάς"....

ΕΓΩ όμως δεν θέλω να περιμένω....αφού έχω μπει από τα 25 μου σε αυτό το τρυπάκι θέλω μέχρι να κλείσω τα 30 να μαι τέλειος όσο γίνεται....αυτή η "τελειότητα" θα κρατήσει σίγουρα μέχρι τα 35...μετά μπορέι να έχω κάποιες αραιώσεις αλλά δεν με νοιάζει μετά...όταν θα μαι κοντά στα 40 δεν θα με απασχολεί το λιγότερο μαλλί....γιατί καραφλός εντελώς δεν θα είμαι ποτέ πλεον...αραιός ναι....

Επίσης δεν θα έχουμε το φαινόμενο να έχουμε μεταμοσχευμένα μαλλιά ξεκάρφωτα με τα αυτά που δεν θα έχουν πέσει...δεν υπάρχουν πια οι μέθοδοι του μαλλιού "κούκλας"...
Το πολύ να έχουμε κενά ανάμεσα....και όταν το μαλλί αρχίζει να γκριζάρει τόσο πιο ανεπαίσθητα γίνονται τα κενά αυτά....

Έτσι το έχω σκεφτεί εγώ και για αυτό δεν θέλω να περιμένω .....
 

speedy1982

New Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

παιδια φευγω σημερα ερχομαι ελλαδα.. πανο στις φωτογραφιες εχει γινει τουμπανο ετσι με φανταζομαι και εμενα μπροστα.περιπου εχει ολοκληρωθει ενα 65% και ακομα περιμενεις το αλλο 35%, μια χαρα :worshipper, αυτο που με προβληματιζει τωρα ειναι για τις ασπρες τριχες που ειχες πει..γιατι και εγω ειχα παρατηρησει στα πλαγια και πισω να εχω λιγες ασπρες τριχες, με νοιαζει να μην εχω πολλες στην hairline.στο crown δεν με νοιαζει να εχουν τοποθετηθει :chinscratch
 

mindtrapper

Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Ο Umar κάνει ωραία hairline. Προσωπικά τα βρίσκω καλύτερα από H&W. Στα hairline αποκλειστικά η προσωπική μου προτίμηση είναι

1. Umar
2. Cole / HDC
3. H&W

Πιστεύω ένα καλό πλάνο για κάποιον με προχωρημένη αλωπεκία είναι:

1. Η βαριά δουλειά Hasson, όσα περισσότερα grafts μπορεί να κλείσει τα μεγάλα κενά.
2. Strip/Fue combo στην HDC για να κλείσουν κενά (πχ. στο crown) και να στρώσουν την hairline.
3. Ότι έχει μείνει (αν έχει μείνει) για strip στον Hasson πάλι για πύκνωση όπου χρειάζεται εκτός hairline και να φτιάξει πάλι την ουλή που τις κάνει άριστες.
4. Επίσκεψη στον Umar για FUE από τον σβέρκο και μονότριχα για να δώσει περισσότερη φυσικότητα στην hairline.

Αυτή είναι η άποψη μου. Σε βάθος χρόνου όλα αυτά, όχι σε 2 χρόνια μέσα. Θεού και δότριας θέλοντος :)

Προσωπική άποψη έτσι; Μην πέσετε να με φάτε, δεν είπα ότι ο Hasson δεν κάνει καλές hairline. Ίσως και επειδή αναλαμβάνει μεγάλες δουλειές κάνει συμβιβασμούς. Πολύ ψηλά, ψιλοαπότομες ευθείες στους κροτάφους κτλ. Ίσως είμαι μόνο εγώ, αλλά απόλυτα προσωπική άποψη μου είναι ότι δεν πρέπει κάποιος να φέρει το κεφάλι του σε μια κατάσταση που δε θα μπορούσε να συμβεί ποτέ με φυσιολογική τριχόπτωση. Βλέπε Φώτης Σεργουλόπουλος (κοκοράκι σχεδόν στην κορυφή του κρανίου :D)
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

jim κατι τετοιο ενοοω οπως στην φωτο παρακατω.....!!!!!
στην περιοχη που εχω μαρκαρει......ειναι περιοχη εκτος στριπ......και σε ολη αυτη τη περιοχη που προχωραει και μεχρι τους κροταφους......ειμαι σιγουρος οτι δεδομενου της πυκνης τριχας που εχω....υπολογιζω οτι μπορω να βγαλω με φυε γυρο στα 2000-2500 θυλακια ευκολα......
Επισης υπολογιζω οτι με στριπ μπορω να βγαλω πανω απο 8000 θυλακια.....συνολο!!!!
δηλαδη αλλα 5000 τα εχω σιγουρα...ισως εχω και παραπανω.....!!! γι αυτο σκεφτηκα οτι και αν χαραμισω αλλα 1000 θυλακια για την hairline και να την κανω ετσι οπως μου αρεσει βρε παιδι μου....δε θα μου βγει και τοσο σε κακο.......συμφωνα με τους υπολογισμους μου και να χαλασω εκει αλλα 1000 θυλακια με φυε ας πουμε.....θα εχω συνολικα σαν υπολοιπο.... αλλα 1500 για φυε περιπου.....και αλλα 5000 με στριπ περιπου....δλδ κανα 6500 για το υπολοιπο κεφαλι.....αλλα και 5500 να ειναι στην χειροτερη....παλι ακρετα ειναι....δεδομενου οτι στο κρουν κτλ τοποθετουνται με μικροτερη πυκνοτητα απ οτι στην hairline.....
 

jim250781

Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Panos1982 είπε:
jim κατι τετοιο ενοοω οπως στην φωτο παρακατω.....!!!!!
στην περιοχη που εχω μαρκαρει......ειναι περιοχη εκτος στριπ......και σε ολη αυτη τη περιοχη που προχωραει και μεχρι τους κροταφους......ειμαι σιγουρος οτι δεδομενου της πυκνης τριχας που εχω....υπολογιζω οτι μπορω να βγαλω με φυε γυρο στα 2000-2500 θυλακια ευκολα......
Επισης υπολογιζω οτι με στριπ μπορω να βγαλω πανω απο 8000 θυλακια.....συνολο!!!!
δηλαδη αλλα 5000 τα εχω σιγουρα...ισως εχω και παραπανω.....!!! γι αυτο σκεφτηκα οτι και αν χαραμισω αλλα 1000 θυλακια για την hairline και να την κανω ετσι οπως μου αρεσει βρε παιδι μου....δε θα μου βγει και τοσο σε κακο.......συμφωνα με τους υπολογισμους μου και να χαλασω εκει αλλα 1000 θυλακια.....θα εχω συνολικα αλλα 6000 σιγουρα...για το υπολοιπο κεφαλι.....

Επειδή σήμερα είμαι άρρωστος και κάθομαι σπίτι ασχολούμε συνέχεια με ...μαλλιά!!!

Ψάχνω διάφορα....

Το videaki που πόσταρα είνια ακριβώς αυτό που θες...

Το είδες?

Εσύ έχεις ψαχτεί για FUE?

Κατέληξες πουθενά?
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

ναι το ειδα το βιντεακι....το ειχα ξαναδει στο παρελθον.....κατι τετοιο ενοουσα κι εγω.....!!!
ο υμαρ ειναι καλος αλλα εχω δει και κατι αποτελεσματα με bht που ειχε κανει και ηταν απογοητευση........δε θα τον προτιμουσα εγω για φυε προσωπικα......
δεν εχω ψαχτει και πολυ για την φυε να σου πω την αληθεια.....βασικα σκεφτομουν να στριπαρω πρωτα ως το τελος....και μετα να αρχισω τα φυε.....ετσι ωστε να περασουν και χρονια και να την βελτιωσουν.....αλλα anyway μπορω και να τα ανακατεψω...αρκει να μην παρουν θυλακια απο την περιοχη του στριπ.....!!!!
ο μπισανγκα κ ο φελλερ λενε οτι ειναι καλοι....αλλα δε τρελαινομαι.....τωρα τελευταια λενε και για τον κεσερ....αλλα ειμαι επιφυλακτικος......εκει που μπορω να παω με κλειστα ματια ειναι μονο ο χασσον....και επειδη δινω βαρρος στην χερλαιν μαλλον παλι στο χασσον θα την κανω.....
και το φυε θα το αφησω για τα ενδιαμεσα σε middle και ισως crown στο μελλον ξερεις.....
 

aleksandros

New Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Πανο βαλε καμια φωτο πως παει η προοδος.....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

jim250781

Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Panos1982 είπε:
ναι το ειδα το βιντεακι....το ειχα ξαναδει στο παρελθον.....κατι τετοιο ενοουσα κι εγω.....!!!
ο υμαρ ειναι καλος αλλα εχω δει και κατι αποτελεσματα με bht που ειχε κανει και ηταν απογοητευση........δε θα τον προτιμουσα εγω για φυε προσωπικα......
δεν εχω ψαχτει και πολυ για την φυε να σου πω την αληθεια.....βασικα σκεφτομουν να στριπαρω πρωτα ως το τελος....και μετα να αρχισω τα φυε.....ετσι ωστε να περασουν και χρονια και να την βελτιωσουν.....αλλα anyway μπορω και να τα ανακατεψω...αρκει να μην παρουν θυλακια απο την περιοχη του στριπ.....!!!!
ο μπισανγκα κ ο φελλερ λενε οτι ειναι καλοι....αλλα δε τρελαινομαι.....τωρα τελευταια λενε και για τον κεσερ....αλλα ειμαι επιφυλακτικος......εκει που μπορω να παω με κλειστα ματια ειναι μονο ο χασσον....και επειδη δινω βαρρος στην χερλαιν μαλλον παλι στο χασσον θα την κανω.....
και το φυε θα το αφησω για τα ενδιαμεσα σε middle και ισως crown στο μελλον ξερεις.....

Κατάλαβα το σκεπτικό σου...

Έστειλα και εγώ στον Hasson videaki που κανω scalp excersises... μου το ζήτησε για να δει ελαστικότητα και αν με πέρνει για scar revision και filling στο crown με μια συνεδρία....

Περιμένω να μου πει...

Να δω και με τιμές τι θα μας πει...Αν δεν το κατεβάσει στα 4 δολάρια φεύγει πολύ το κόστος για 2000 grafts...

Αυτό που μπορούμε να του πούμε είναι ότι θα έρθουμε όλοι μαζί γιατί θα μοιραστούμε τα έξοδα σε ξενοδοχείο, μετακινήσεις κτλ...

Θα του κλείσουμε και 3-4 μέρες full....

Εγώ μίλησα σήμερα και με τον Αντρέα που ψήνεται και αυτός...αλλά κολλάει σαν εμένα στα φράγκα...και ο Τσάκαλος θα ξαναπάει αν και αυτος έχει ένα θέμα....

Δεν έχει τοποθετηθεί και δεν ξέρω αν θέλει το παιδί....

Πάντως μπορούμε να μαζευτούμε....και να χτυπήσουμε καλύτερη τιμή....

Για να δούμε απαντήσεις που θα πάρει ο καθένας μας...
 

aleksandros

New Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Pano με για το νεο μαλλι πολυ καλες φωτο ;D
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Panos1982 είπε:
jim κατι τετοιο ενοοω οπως στην φωτο παρακατω.....!!!!!
στην περιοχη που εχω μαρκαρει......ειναι περιοχη εκτος στριπ......και σε ολη αυτη τη περιοχη που προχωραει και μεχρι τους κροταφους......ειμαι σιγουρος οτι δεδομενου της πυκνης τριχας που εχω....υπολογιζω οτι μπορω να βγαλω με φυε γυρο στα 2000-2500 θυλακια ευκολα......
Επισης υπολογιζω οτι με στριπ μπορω να βγαλω πανω απο 8000 θυλακια.....συνολο!!!!
δηλαδη αλλα 5000 τα εχω σιγουρα...ισως εχω και παραπανω.....!!! γι αυτο σκεφτηκα οτι και αν χαραμισω αλλα 1000 θυλακια για την hairline και να την κανω ετσι οπως μου αρεσει βρε παιδι μου....δε θα μου βγει και τοσο σε κακο.......συμφωνα με τους υπολογισμους μου και να χαλασω εκει αλλα 1000 θυλακια με φυε ας πουμε.....θα εχω συνολικα σαν υπολοιπο.... αλλα 1500 για φυε περιπου.....και αλλα 5000 με στριπ περιπου....δλδ κανα 6500 για το υπολοιπο κεφαλι.....αλλα και 5500 να ειναι στην χειροτερη....παλι ακρετα ειναι....δεδομενου οτι στο κρουν κτλ τοποθετουνται με μικροτερη πυκνοτητα απ οτι στην hairline.....
ακομα μια φορα για την ραφη :worshipper ??? :worshipper ??? :worshipper
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Panos1982 είπε:
[quote author=seeker link=topic=1208.msg34199#msg34199 date=1275136702]
Απιστευτος Πανο. Η απολυτη φυσικοτητα φιλε.

ευχαριστω!! σημερα θα συναντηθω και με τον "3746741" ειναι το nick του παιδιου αυτο εδω στο φορουμ!!!
θα βρεθουομε απο κοντα.....οποτε οταν με δει...ας πει κι αυτος πως του φαινεται το αποτελεσμα απο αποψη φυσικοτητας πυκνοτητας κτλ κτλ.....γιατι αλλο οι φωτο και αλλο απο κοντα....και αλλο να τα λεω εγω...κι αλλο ενας τριτος.....ο τριτος παντα εινια πιο δικαιος... :)
[/quote]

Πανο μαλλον την επομενη εβδομάδα θα κατέβω Τριπολη να παω να δω μια μηχανη εαν ειναι κανονίζουμε να βρεθούμε για καμια μπυρα( εαν μπορεις και θες βέβαια).
 
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

πανο δεν δινεις κανα λινκ με τις κακες δουλειες του umar γιατι μονο καλες βλεπω στο youtube
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

ANAR είπε:
[quote author=Panos1982 link=topic=1208.msg34200#msg34200 date=1275137009]
[quote author=seeker link=topic=1208.msg34199#msg34199 date=1275136702]
Απιστευτος Πανο. Η απολυτη φυσικοτητα φιλε.

ευχαριστω!! σημερα θα συναντηθω και με τον "3746741" ειναι το nick του παιδιου αυτο εδω στο φορουμ!!!
θα βρεθουομε απο κοντα.....οποτε οταν με δει...ας πει κι αυτος πως του φαινεται το αποτελεσμα απο αποψη φυσικοτητας πυκνοτητας κτλ κτλ.....γιατι αλλο οι φωτο και αλλο απο κοντα....και αλλο να τα λεω εγω...κι αλλο ενας τριτος.....ο τριτος παντα εινια πιο δικαιος... :)
[/quote]

Πανο μαλλον την επομενη εβδομάδα θα κατέβω Τριπολη να παω να δω μια μηχανη εαν ειναι κανονίζουμε να βρεθούμε για καμια μπυρα( εαν μπορεις και θες βέβαια).
[/quote]

για το αν θελω δεν υπαρχει προβλημα........για το αν θα μπορω την μερα που θα κατεβεις δε ξερω γιατι μπορει να δουλευω.....σου στελνω το κιν μου σε μνμ και οταν ερθεις προς τα εδω πες μου....και το κανονιζουμε!!!!!
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

jim250781 είπε:
Κατάλαβα το σκεπτικό σου...

Έστειλα και εγώ στον Hasson videaki που κανω scalp excersises... μου το ζήτησε για να δει ελαστικότητα και αν με πέρνει για scar revision και filling στο crown με μια συνεδρία....

Περιμένω να μου πει...

Να δω και με τιμές τι θα μας πει...Αν δεν το κατεβάσει στα 4 δολάρια φεύγει πολύ το κόστος για 2000 grafts...

Αυτό που μπορούμε να του πούμε είναι ότι θα έρθουμε όλοι μαζί γιατί θα μοιραστούμε τα έξοδα σε ξενοδοχείο, μετακινήσεις κτλ...

Θα του κλείσουμε και 3-4 μέρες full....

Εγώ μίλησα σήμερα και με τον Αντρέα που ψήνεται και αυτός...αλλά κολλάει σαν εμένα στα φράγκα...και ο Τσάκαλος θα ξαναπάει αν και αυτος έχει ένα θέμα....

Δεν έχει τοποθετηθεί και δεν ξέρω αν θέλει το παιδί....

Πάντως μπορούμε να μαζευτούμε....και να χτυπήσουμε καλύτερη τιμή....

Για να δούμε απαντήσεις που θα πάρει ο καθένας μας...

για να δουμε τι θα μας πει......θα ρωτησω κι εγω την χριστινα απ εξω απ εξω......
αλλα γενικα ετσι λιγο που τα σκεφτηκα.....τελικα αποφασισα οτι παλι στον χασσον για στριπ θα παω.....αλλα θελω να ρωτησω και μερικα πραγματακια.....και επισης σκεφτομαι οτι ειναι καλυτερα αν παω μετα το επομενο καλοκαιρι και οχι μετα απ αυτο......αυτα εχω στο μυαλο μου για την ωρα.....αλλα θα μιλησω αυτη τη βδομαδα κ με χριστινα να δω τι θα μου πει σε μερικα πραγματα......
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

marmaromenos είπε:
πανο δεν δινεις κανα λινκ με τις κακες δουλειες του umar γιατι μονο καλες βλεπω στο youtube

Καταρχην να μην κοιτας μονο το youtube........!!!!!!

εχω πανω απο εναν χρονο να ασχοληθω με τον συγκεκριμενο γιατρο....οποτε δεν θυμαμαι τιποτα απο λινκ....θα ψαξω λιγο ομως και θα σου πω....

http://www.hairtransplantnetwork.com/blog/journal.asp?CopyID=5193&WebID=1472
αυτος εχει κανει update ως τον 3ο μηνα.....μπηκε χειρουργιο 3 βδομαδες μετα απο μενα.....τελος νοεμβρη...αρα τωρα ειναι στον 6ο......δεν βλεπω να βαζει νεες φωτο ομως.....γιατι αραγε??? poor growth μου φαινεται.....αλλα anyway....ψαχνω κι αλλα να βρω....w8...

παρακατω.....εκτος του οτι το αποτελεσμα φαινεται οτι ειναι ποδαροτριχες.......
εχει βαλει 6900 grafts.....κοιτα ποσο φτωχο growth ειχε.....
http://www.hairsite.com/hair-loss/board_entry-id-17258.html

υπαρχουν κι αλλες περιπτωσεις.....αν ψαξεις καλα θα βρεις κι αλλες.....
 

jim250781

Member
Απ: μεταμοσχευση στο βανκουβερ 2-11-2009 Dr. Hasson 3240 grafts

Panos1982 είπε:
[quote author=marmaromenos link=topic=1208.msg34248#msg34248 date=1275210954]
πανο δεν δινεις κανα λινκ με τις κακες δουλειες του umar γιατι μονο καλες βλεπω στο youtube

Καταρχην να μην κοιτας μονο το youtube........!!!!!!

εχω πανω απο εναν χρονο να ασχοληθω με τον συγκεκριμενο γιατρο....οποτε δεν θυμαμαι τιποτα απο λινκ....θα ψαξω λιγο ομως και θα σου πω....

http://www.hairtransplantnetwork.com/blog/journal.asp?CopyID=5193&WebID=1472
αυτος εχει κανει update ως τον 3ο μηνα.....μπηκε χειρουργιο 3 βδομαδες μετα απο μενα.....τελος νοεμβρη...αρα τωρα ειναι στον 6ο......δεν βλεπω να βαζει νεες φωτο ομως.....γιατι αραγε??? poor growth μου φαινεται.....αλλα anyway....ψαχνω κι αλλα να βρω....w8...

παρακατω.....εκτος του οτι το αποτελεσμα φαινεται οτι ειναι ποδαροτριχες.......
εχει βαλει 6900 grafts.....κοιτα ποσο φτωχο growth ειχε.....
http://www.hairsite.com/hair-loss/board_entry-id-17258.html

υπαρχουν κι αλλες περιπτωσεις.....αν ψαξεις καλα θα βρεις κι αλλες.....
[/quote]

Αυτός ο δεύτερος είναι τραγικός ρε συ...

Έχει βάλει μόνο τρίχες σώματος....είναι το άλλο άκρο...

Για μένα BHT αξίζει ΜΟΝΟ από γένια που μεγαλώνουν σαν τα μαλλιά...αλλά και πάλι με πολλά ερωτηματικά και με ΜΗΔΕΝΙΚΗ δότρια...μόνο τότε αξίζει να πάρεις ρίσκο...

Πάντως επειδή ψάχνομαι τις τελευταίες μέρες με πολλούς γιατρούς να δω τι παίζει...αντικειμενικά ο Umar είναι στο top 3...

Ειδικά στα hairlines...
 
Μπλουζα