Panos1982, dr. erdogan , m.fue w keep, 5165 grafts, 8-9/11/2017

tasos33

Well-Known Member
ΕΤοιμος ημουν να του τα γραψω αλλα ειπα δε γ...ται βραδυνιατικα.
Αν απαντησει ομως παλι θα τον στολισω


Όποιος διαβάσει αυτά που γράφει στο Fb θα καταλάβει, εκεί στα σχόλια επιτιθεται ευθέως στον Erdo. Το αστείο και η υποκρισία όμως είναι ότι δεν λέει κουβέντα για AHC και τον φίλο του τον Β. που χρησιμοποιεί τις νοσηλεύτριες με το τσουβάλι και μάλιστα τον καλόσωριζει και στην ISHRS η οποία εκδίωξε (!) τον Erdo γιατί χρησιμοποιεί νοσηλεύτριες. Η λάσπη στον ανεμιστήρα...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Harris_G

Well-Known Member
Τασο δεν χρειαζεται να πουμε τιποτα αλλο. Ακομα περιμενουμε περιστατικο του στο forum. Προς το παρον βλεπουμε τον εξοριστο απο τον ISHRS και τις νοσηλευτριες του να εχουν κανει παπαδες στον Pano.
 

paulo

Active Member
Τα αποτελέσματα που έχει στην σελίδα του στο Facebook είναι χάλια και σε έναν ηθοποιό που έβαλε δείχνει μόνο το μπροστά και όχι και το crown γιατί από ότι είδα και στο video του έβαλε πολύ λίγα πίσω και μάλλον δεν του βγήκε
 

Panos1982

Well-Known Member
Πωπω δε το ειχα δει....... εχει πλακα να στε καλα που το ανεβασατε γτ μ αρεσουν κατι τετοια.... :D
ειδα και την αναρτηση του στο φβ... ενταξει τωρα θα τον τσεκαρω συχνα γιατι πολυ τα γουσταρω κατι τετοια....οπως κ τις απαντησεις που του δινετε... :D
ενταξει ειναι πολυ πισω στο επιπεδο απο τον ερντο αλλα κατι πρεπει να πει για να δικαιολογηθει η δουλεια του ειναι...
δε θα μπορουσε να πει ειναι καλυτερος πηγαινετε εκει...λογικο !!!
Παντος για ελληνικα δεδομενα (β εθνικη δλδ) ενταξει καλα το παει δειχνει να κανει φιλοτιμες προσπαθειες και να ειναι σχετικα ειλικρινης χωρις να δειχνει αποτελεσματα με toppik κτλπ οπως κανουν οι ελληνικες κλινικες συνηθως.
Υ.Γ δε ξερω τι λεει για τις μοδιστρες στο βιντεο αλλα οι μοδιστρες του ερντο εχουν κανει πραγματικα τελειο extraction πανω μου....για 5000+ θυλακια που εβγαλα η δοτρια μου φυσσαει πραγματικα....δε το περιμενα πιο πολυ με εκλπησει η δοτρια παρα η ληπτρια...
καλες οι μοδιστρες....
 
Τελευταία επεξεργασία:

koumparos

Well-Known Member
Κλασσικη ελληνικη ξερολιαση με ολιγον κουτοπονηρια μεσα.Ποσες φορες μας εχει τυχει ενας επαγγελματιας να θαβει τον αλλον?Αμετρητες θα ελεγα.
 

Tsek

Well-Known Member
Σφάζει με το μαχαίρι, διαβάζουν άψογα το φόρουμ και τους πονάει που χάνουν κόσμο προς Τουρκία. Εννοείτε δεν λέει εκεί τίποτα για τον γιατρό, και εννοείτε έχει ένα δίκιο που κράζει την Τουρκία ευρύτερα, όμως βάζει τους πάντες στο ίδιο καζάνι και περνάει το μήνυμα στου αδαείς. Στο προφίλ στο fb μιλάει με ονόματα και στάζει μέλι γερό.
Μέχρι τώρα πάντως λίγοι έχουν πάει Τουρκία απο το φόρουμ.
 

Flosk

Well-Known Member
Όποιος διαβάσει αυτά που γράφει στο Fb θα καταλάβει, εκεί στα σχόλια επιτιθεται ευθέως στον Erdo. Το αστείο και η υποκρισία όμως είναι ότι δεν λέει κουβέντα για AHC και τον φίλο του τον Β. που χρησιμοποιεί τις νοσηλεύτριες με το τσουβάλι και μάλιστα τον καλόσωριζει και στην ISHRS η οποία εκδίωξε (!) τον Erdo γιατί χρησιμοποιεί νοσηλεύτριες. Η λάσπη στον ανεμιστήρα...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Εγω εχω φιλο που η πρωην του δουλευε στον Β. και θα δουλευε σε παραρτημα κλινικης στο εξωτερικο ως γιατρος εχοντας τελειωσει ομως την νοσηλευτικη μονο και ολα αυτα στην ζουλα. Τι να λεμε τωρα..δεν εχω καταλαβει αν το εκανε και Ελλαδα αυτο ηδη ή οχι.
 

Flosk

Well-Known Member
Αυτα να κατακρινουμε, οχι τον Ερντογαν ή τις Κυπριακες που τηρουν χρονια καποια στανταρ.
 

Panos1982

Well-Known Member
5ος Μηνας

Παρατηρησεις : Δεν μπορω να παρατηρησω πλεον τιποτα...ολα μου φαινονται οπως ηταν κ τον προηγουμενο μηνα...
το μαλλι ειναι αρκετο και χανεται η μπαλα δε μπορω να παρατηρησω πια την εξελιξη...αν υπαρχει κιολας...
Μου εστειλε μαιλ ο ερντο ρωτωντας με πως τα παω και του εστειλα φωτο και ενθουσιαστηκε... μου ειπε οτι παω πολυ καλα για 5ο μηνα κ να περιμενω κι αλλη βελτιωση ακομα τους επομενους μηνες.... εγω κι ετσι να μεινω ειμαι οκ,
τωρα αν βελτιωθω κιολας ακομα καλυτερα.... του ειπα οτι δε μου αρεσει πολυ το τελειωμα των κροταφων στην κατω μερια και οτι θα ηθελα να συνεχισουν οι κροταφοι για 1 -1,5 ποντο πιο κατω να δειξουν πιο φυσικοι και μου ειπε να στειλω φωτο και οταν κλεισω 12 μηνες το συζηταμε...ισως μπω για touch up του χρονου κανα 300 θυλακια να τους κανω οπως θελω.

Παρακατω φωτο απο 5ο μηνα οι 3 πρωτες ειναι με βρεγμενο μαλλι πριν κουρευτω και οι επομενες μετα απο κουρεμα.


βρεγμενα πισω.jpg
υπεραναλυση.JPG
βρεγμενα ορθια.jpg
κουρεμα δεξια.jpg
κουρεμα δεξια 2.jpg
κουρεμα αριστερα.jpg
κουρεμα αριστερα 2.jpg
κουρεμα αριστερα + πλαγια επανω.jpg
 

Harris_G

Well-Known Member
Σεμιναριακός τουλάχιστον. Δε παίζει πάντως να μη βελτιωθεί έστω ένα 10% στην ξεφτίλα (που θα είναι σίγουρα παραπάνω) θα το πάρεις.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπράβο Πάνο έκανες τις τέλειες επιλογές και κατάφερες αυτό το αποτέλεσμα. δεν γίνεται να μην βελτιωθεί και άλλο σίγουρα θα βελτιωθεί. το πρώτο αποτέλεσμα ου βλέπουμε από Ερντογάν ο οποίος πλέον με τα 2.5 ευρώ και την κοντινή απόσταση αποτελεί θα έλεγα μονόδρομο για μεταμόσχευση. ο τύπος κεντάει. είναι κρίμα Πώς εδώ Ελλάδα έχουν μείνει τόσο πίσω αλλά είναι μια πραγματικότητα παιδιά. αν θες μόνο Πάνο δώσε μας λίγο τον συνολικό Αριθμό τριχών που έχεις βάλει και από τις δύο μεταμοσχεύσεις σου για να καταλάβουμε όλοι τι μπορείς να κάνεις πλέον με σωστές και μελετημένες κινήσεις. και πάλι συγχαρητήρια Πάνο χαίρομαι για εσένα πραγματικά και για την πρώτη παρουσίαση αποτελέσματος από Ερντογάν στο φόρουμ.
 

vlafo

Well-Known Member
Θα ακολουθήσει σε λίγο και ο Paulo-Ερντογάν που και αυτός δεδομένου του προβλήματος του,θα έχει πετύχει φοβερό αποτέλεσμα με τα συνολικά g που έβαλε.
Σε αναμονή λοιπόν.
 

PROF

Active Member
Παίδες μην ανακαλύπτουμε τον τροχό, ο Erdo έχει εκατοντάδες επιτυχημένα αποτελέσματα στα διεθνή forum.
Όπως έχω ξαναπεί κατ΄ εμέ σε περιπτώσεις χαμηλών ΝW αποτελεί ιδανική επιλογή γιατί χώνει πάρα πολλά grafts σε μικρές περιοχές, δουλεύει καλά το spliting και δημιουργεί πολλά μονότριχα που είναι άκρως απαραίτητα για τη δημιουργία φυσικής hairline και αντίστοιχα φυσικών temples, γενικά το δουλευει καλά τα μαγαζί.
Όσον αφορά το φίλο Πάνο βλέπω ότι πάει πολύ καλά, η φύτρωση έχει φουντώσει, υπάρχει πολύ καλή φυσικότητα και έχει δέσει
εξαιρετικά με το υπάρχον μαλλί. Αυτό που νομίζω ότι μου φαίνεται κάπως είναι το σχήμα από τα τρίγωνα των temples (κυρίως το αριστερό), καθώς και το κλείσιμο των κροτάφων που στις φωτό ανφάς δείχνουν το μετωπό του κάπως μεγάλο.
Γενικά πάει πολύ καλά, καλή συνέχεια Πάνο!
 

Akis-multi

Well-Known Member
Εξαιρετικο αποτέλεσμα ηδη από το πενταμηνο φίλε μου πολλά μπράβο, πέτυχες τρομερό αποτέλεσμα να το χαρεις χωρίς ενδοιασμούς κάνε στο μαλλί ότι γουστάρεις..
 

vlafo

Well-Known Member
Πυκνοτητα Vag εχουμε ξαναδει σε πολλα αποτελεσματα, τετοια φυσικοτητα ομως με τιποτα. Νομιζω πιο πολυ η φυσικοτητα κενταει.
Και φυσικότητα Harris.Δες τον fire captain και θα καταλάβεις.Σε κάθε περίπτωση το αποτέλεσμα είναι εξαιρετικό.
 

dimitris50423

Well-Known Member
μπραβο ρε φιλε.. νικησες την καραφλα. εννοειτε οτι θα εχεις κι αλλη βελτιωση τους επομενους μηνες.

υγ. ωραιο και το χρωμα στο μαλλι. ;)
 

koumparos

Well-Known Member
Αυτη τη στιγμη ο πανος μοιαζει με καποιον που δεν τον αγγιξε ποτε η αα.Μην ξεχναμε οτι εβαλε σχεδον μια μεση δοτρια και ειχε και αρκετα μαλια.Το λεω για τα νεα μελη μην παραμυθιαστουν.Επισης αυτη τη στιγμη το κεφαλι του πανου εχει συνολικα σχεδον 8000 μοσχευματα συν τα μαμα μαλια.Για τον γιατρο δεν λεω τιποτα.Δεν ειναι απαραιτητο.
 
Μπλουζα