NW stage III - MET 1400FUs -24 ετών, LESS IS MORE DOGMA (για να ενοχλούνται κάποιοι)

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Πρέπει να προσπαθούμε να είμαστε ειλικρινείς και ακριβοδίκαιοι….

1ον Η γνώση πρέπει να μοιράζεται, κατά συνέπεια καλά έκανε και καλά κάνει που το εκμεταλλεύεται. Εγώ μόνο βελτίωση βλέπω.

2ον Όντως νεαρός ο φίλος για ΜΜ αλλά με φίνα δεν βλέπω κίνδυνο. Άλλωστε μόλις 1400….

3ον Εξαιρετικό το αποτέλεσμα και εννοείται ότι βοήθησε και η φίνα σε αυτό.

4ον Ο εγωισμός κάνει κακό από όπου και να το πάρεις. Αυτό είναι το θέμα του γιατρού. Θέλει δουλειά με το εαυτό σου για να μην επιτρέπεις στο εγωισμό να σου βγάλει το κακό σου πρόσωπο. Αν απομονώσουμε το θέμα του εγωισμού μια χαρά παιδί πιστεύω ότι είναι.

5ον Όλοι είμαστε εγωιστές για αυτό και αντιδρούμε έτσι άσχημα πολλές φορές και πρώτος από όλους εγώ…..
 

aeratos28

Just aeratos
1...Καλα κάνει και το εκμεταλευεται.ειπε κανείς το αντίθετο?? Να έχεις την μαγκιά όμως να πεις και ένα ευχαριστώ..δεν είναι κακό..και έτσι θα είσαι μάγκας και θα σε παραδέχονται..
2... 1400 έβαλε σχεδόν σε κενή περιοχή..hairline έφτιαξε και λίγο πίσω από αυτή ..ψηλά έκανε τοποθετηση,ναι δεν έχει κίνδυνο ως πρός αυτά.η φίνα δεν θα δούλευε ούτως η άλλως σε αυτό το σημείο ,αλλά δούλεψε πίσω ακριβώς από αυτό..στην πορεία θα χρειαστούν και άλλες επεμβάσεις είναι σίγουρο..για τωρα καλό είναι οκ.
3...απαντήθηκε για το αποτέλεσμα..
Τώρα για τα άλλα το αν είναι καλό παιδί η όχι,φίλοι δεν θα γίνουμε ,οπότε αν είναι καλό παιδί να του πάρουμε μια πάστα ..

Πρέπει να προσπαθούμε να είμαστε ειλικρινείς και ακριβοδίκαιοι….

1ον Η γνώση πρέπει να μοιράζεται, κατά συνέπεια καλά έκανε και καλά κάνει που το εκμεταλλεύεται. Εγώ μόνο βελτίωση βλέπω.

2ον Όντως νεαρός ο φίλος για ΜΜ αλλά με φίνα δεν βλέπω κίνδυνο. Άλλωστε μόλις 1400….

3ον Εξαιρετικό το αποτέλεσμα και εννοείται ότι βοήθησε και η φίνα σε αυτό.

4ον Ο εγωισμός κάνει κακό από όπου και να το πάρεις. Αυτό είναι το θέμα του γιατρού. Θέλει δουλειά με το εαυτό σου για να μην επιτρέπεις στο εγωισμό να σου βγάλει το κακό σου πρόσωπο. Αν απομονώσουμε το θέμα του εγωισμού μια χαρά παιδί πιστεύω ότι είναι.

5ον Όλοι είμαστε εγωιστές για αυτό και αντιδρούμε έτσι άσχημα πολλές φορές και πρώτος από όλους εγώ…..
 

Xristos87

Well-Known Member
Αφού επιτέλους έμαθε να κάνει καλύτερα τη δουλειά του λόγω Ισπανού,παράτησε τις στριπαρες έλα Γιώργη με τεχνικές μπέιζμπολ χάντμπολ κτλ κτλ,τώρα προσπαθεί να το παίξει λεζάντα ,ότι κάνει φοβερές δουλειές ..ουδείς αχαριστοτερος εκ του ευεργετηθεντος..πες και ένα .. Ευχαριστώ Χοσέ για τη γνώση που μου έδωσες..δεν είναι κακό αυτό..αλλά αντί αυτού,βλέπουμε ξαφνικη γλωσσιτσα και μα και μου..επειδή έβαλε σε έναν πιτσιρικά 1400 μοσχεύματα και φύτρωσαν και αφού παίρνει φίνα και τον έπιασε ,του καλυτερεύσει τα ήδη υπάρχοντα μαλλιά..Πεταρι και τις ανακρίβειες του κιόλας..ότι θα λέγαμε εμείς να έμπαιναν περισσότερα grafts..όχι γιατρέ..δεν θα θέλαμε περισσότερα grafts σε αυτή την ηλικία που είναι ο φίλος..μην σου πω ότι θα του λέγαμε να κάνει θεραπεία και να δει για μεταμόσχευση μετά από κάποια χρόνια γτ είναι μικρός..οπότε άσε τα περίεργα που λες και παραφραζεις την πραγματικότητα συνεχως ..γτ κουράζεις και εσύ και ρανταπλαν ο Χρηστάκης που σέρνεται από πίσω σου για να δικαιολογεί κάθε τι που γράφεις..δώσε στοιχεία στο άλλο περιστατικό που μίλησες για "μετρητές"..πόσα έχει μαμά μαλλιά α ζωνη,πόσα έβαλες εσύ στην επέμβαση στην α ζωνη και δώσε μας την πυκνότητα που έχει τώρα στο τελικό αποτέλεσμα..για να δούμε αν ήταν αμελητέες οι τρίχες μπροστά η όχι .νετα σκέτα..
Εισαι τοξικος οσο δεν παει.
Δεν θα συνεχισω γιατι δεν αξιζεις κατι περισσοτερο.
 

aeratos28

Just aeratos
Το αν αξίζω η όχι για κάτι περισσότερο άστο να το ξέρουν όσοι πρέπει..εσύ περίμενε να απαντήσει ο ιατρός σε αυτα που γράφτηκαν γι αυτον τώρα,
Εισαι τοξικος οσο δεν παει.
Δεν θα συνεχισω γιατι δεν αξιζεις κατι περισσοτερο.

για να συμφωνήσεις μαζί του ..μέχρι εκεί μπορείς.δεν είσαι σε θέση για κάτι άλλο..αν απαντήσει δλδ,γτ από απαντήσεις ο ιατρός είναι στου κουφού την πόρτα ,όσο θέλεις βροντα..
 

edyuser1

Active Member
Το αν αξίζω η όχι για κάτι περισσότερο άστο να το ξέρουν όσοι πρέπει..εσύ περίμενε να απαντήσει ο ιατρός σε αυτα που γράφτηκαν γι αυτον τώρα,


για να συμφωνήσεις μαζί του ..μέχρι εκεί μπορείς.δεν είσαι σε θέση για κάτι άλλο..αν απαντήσει δλδ,γτ από απαντήσεις ο ιατρός είναι στου κουφού την πόρτα ,όσο θέλεις βροντα..
Ρε φιλε μου καταντας γραφικος σε καθε νημα του γιατρου γραφεις.χαλαρωσε λιγο μπορει στις 10 μεταμοσχευσεις οι 2 να μην πετυχουν καλο αποτελεσμα αυτο δεν κανει το γιατρο αχρηστο η μη επαγγελματια. Οι πιθανοτητες ειναι υπερ μας. Και μην ξεχναμε οτι ολοι με μεγαλο προβλημα πανε σε αυτον. Μπορει 2 να μην βγουν τοσο καλες με την πρωτη και να χρειαστουν και δευτερη μεταμοσχευση.
 

Harris_G

Well-Known Member
Θα βρω κάτι clickbait!
Γιατρε εμενα μου αρεσει πολυ η εξελιξη σας. Ειλικρινα δεν εχω δει καποια κλινικη να εχει βελτιωθει τοσο στα αποτελεσματα της και μου αρεσει να σας παρακολουθω γενικοτερα. Επικεντρωνομαι μονο στον τιτλο που ειναι για το αναθεμα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Δεν ισχύει αυτο
Ρε φιλε μου καταντας γραφικος σε καθε νημα του γιατρου γραφεις.χαλαρωσε λιγο μπορει στις 10 μεταμοσχευσεις οι 2 να μην πετυχουν καλο αποτελεσμα αυτο δεν κανει το γιατρο αχρηστο η μη επαγγελματια. Οι πιθανοτητες ειναι υπερ μας. Και μην ξεχναμε οτι ολοι με μεγαλο προβλημα πανε σε αυτον. Μπορει 2 να μην βγουν τοσο καλες με την πρωτη και να χρειαστουν και δευτερη μεταμοσχευση.

..δεν γράφω σε κάθε νήμα του..μόνο εκεί που πετάει μπηχτες η γράφει ανακριβειες.
 

acaysa

Member
Γιατρέ καλησπέρα. Σε περίπτωση που το παιδί σταματήσει τη φίνα η για οποιοδήποτε λόγο αραιώσει πιο πισω, μιας που προορίζεται για nw6,θεωρείτε πως υπάρχει κάποιο σχέδιο( επερχόμενες μεταμοσχεύσεις) αν λάβουμε υπόψη και το νεαρό της ηλικίας του
 

edyuser1

Active Member
Δεν ισχύει αυτο


..δεν γράφω σε κάθε νήμα του..μόνο εκεί που πετάει μπηχτες η γράφει ανακριβειες.
Καταλαβες ετσι;δεν σε επικρινω δεν εχω κατι μαζι σου αλλα μερικες φορες χτυπαει καπως ολο αυτο το πραγμα γινετε καπως κουραστικο.μακαρι να ξερει τι κανει ο γιατρος και να μας απαλλαξει απο αυτο το προβλημα μας. Απο 2011 ειμαι μελος και ακομα να βρουν κατι για την φαλακρα φαντασου τι γινετε μηπως ειναι η τελευταια μας ελπιδα γιατι κανει καλη δουλιτσα ετσι φαινετε.και εγω σκεφτομαι σε αυτον να κανω και περιμενω ακομα απαντηση για να μιλησω μαζι του ιδωμεν
 

cristiano

Member
Εγώ έχω ένα σχόλιο για το "περίμενε και βλέπεις μετά" που προτείνουν κάποια από τα παιδιά. Δυστυχώς όταν ξεκινάει η αραίωση από τόσο μικρή ηλικία δεν μπορείς να περιμένεις μέχρι τα 30-35 για να δεις τι θα κάνεις. Θα περάσει όλη η δεκαετία των 20 που είσαι στα ντουζένια με χαμηλή ψυχολογία λόγω της αραίωσης. Νομίζω ότι καλά έκανε ο φίλος και φύτεψε. Τώρα στο μέλλον αναλόγως της κατάστασης μπορεί να ξαναφυτέψει.
 

aeratos28

Just aeratos
Ναι ρε συ δεν παρεξηγώ,καλή επιτυχία σου ευχομαι
Καταλαβες ετσι;δεν σε επικρινω δεν εχω κατι μαζι σου αλλα μερικες φορες χτυπαει καπως ολο αυτο το πραγμα γινετε καπως κουραστικο.μακαρι να ξερει τι κανει ο γιατρος και να μας απαλλαξει απο αυτο το προβλημα μας. Απο 2011 ειμαι μελος και ακομα να βρουν κατι για την φαλακρα φαντασου τι γινετε μηπως ειναι η τελευταια μας ελπιδα γιατι κανει καλη δουλιτσα ετσι φαινετε.και εγω σκεφτομαι σε αυτον να κανω και περιμενω ακομα απαντηση για να μιλησω μαζι του ιδωμεν
 

George1908

New Member
Παρά Πολύ καλό αποτέλεσμα βλέπω, παρόλο που δεν ξέρω από κλινικές η από μμ. Καινούργιος εδώ.
Να ρωτήσω κάτι; Η εξαγωγή και η εισαγωγή τριχών πόσες ώρες διήρκησε;
 
Μπλουζα