NW 4, repair, 6 μήνες

witcher

Well-Known Member
δεν εσβησε καποιο σχολιο...
Παιδιά το σχόλιο σβήστηκε από το ίδιο το μέλος που ορθά έπραξε και το εξήγησε.
Βέβαια απο την άλλη δόθηκε απάντηση ενώ δεν θα έπρεπε και έπρεπε να είχε και συνέπειες.
Ουσιαστικά ας λήξει εδώ γιατί αν μπούμε σε αυτή τη διαδικασία θα βγούνε σκελετοί και δεν έχει νόημα.
Βασικά το δικό μου σχόλιο σβήστηκε απο τον CVIAL, γιατι δεν το βλέπω να υπάρχει.

Στο σχόλιο μου απάντησα στον nick90 που ρώτησε τι περιελάμβανε το post του george_hatzi που έγινε επεξεργασία.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Cvial,πήγαινε στο νήμα του ibarumah,και απάντησε του εσύ,ότι αυτά που του γράψαμε δεν τα γράψαμε επειδή τα παίρνουμε η επειδή μας έφαγε γκόμενα ο Παπανικολάου..γτ εδώ έχει χαθεί πλέον το νόημα του φόρουμ από αυτά τα τυπακια..από εσένα θα δεχτεί την απάντηση από εμάς όχι και θα βρίσει κιόλας..για να μην τον βρίσω και εγώ,αν θες κάνε αυτό που σου είπα γτ αηδία καταντησαμε
Και πολύ κακώς το αναπαρηγαγες όταν ο συγγραφέας του το απέσυρε.
 

aeratos28

Just aeratos
Την τρέλα του την έχουν δημιουργήσει αυτοί οι τυφλοπόντικες οι καινούργιοι ,που ακόμα δεν έχουν μπει μας βρίζουν μόλις πούμε κάτι ..και μόλις απαντήσουμε στο ίδιο ύφος ,μας κάνουν και report γτ τους προσβαλαμε..κατάλαβες κολπακι τα αρούρια?ε αφού παίζουν έτσι ,θα φωνάζουμε και εμείς άμεσα τον cvial..ο χαμένος στην περίπτωση αυτή ο cvial είναι γτ θα του τα κάνουμε τσουρέκια..αλλααα..πως αλλιώς να γίνει??βρες λύση εσύ..τουλάχιστον εγώ,όσα χρόνια είμαι εδώ μέσα ποτέ δεν φώναζα mods και δεν έκανα report..αλλά αφού έχουμε νέες πρακτικές πλέον στο φόρουμ,έτσι θα γίνεται από εδώ και πέρα.
Τον τρελανατε τον μοντ παίδες
 

Gianney

Well-Known Member
Την τρέλα του την έχουν δημιουργήσει αυτοί οι τυφλοπόντικες οι καινούργιοι ,που ακόμα δεν έχουν μπει μας βρίζουν μόλις πούμε κάτι ..και μόλις απαντήσουμε στο ίδιο ύφος ,μας κάνουν και report γτ τους προσβαλαμε..κατάλαβες κολπακι τα αρούρια?ε αφού παίζουν έτσι ,θα φωνάζουμε και εμείς άμεσα τον cvial..ο χαμένος στην περίπτωση αυτή ο cvial είναι γτ θα του τα κάνουμε τσουρέκια..αλλααα..πως αλλιώς να γίνει??βρες λύση εσύ..τουλάχιστον εγώ,όσα χρόνια είμαι εδώ μέσα ποτέ δεν φώναζα mods και δεν έκανα report..αλλά αφού έχουμε νέες πρακτικές πλέον στο φόρουμ,έτσι θα γίνεται από εδώ και πέρα.
Άστα να πάνε φίλε
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ναι γιατί τρόμαξα με το προηγούμενο σχόλιο και είπα μήπως τα βρούμε με αυτό τον τρόπο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Τι σε τρόμαξε πουλί μου?να το αποσύρω να συνεχίσεις ευκολότερα την καθημερινότητά σου..μη μου φορτώνεις τύψεις.
Ναι γιατί τρόμαξα με το προηγούμενο σχόλιο και είπα μήπως τα βρούμε με αυτό τον τρόπο.
 

aeratos28

Just aeratos
Επειδή είμαι του λυκείου και έχω περιορισμένη αντίληψη..αυτά που κρύβονται πίσω από τις λέξεις Αλέξη,τι ακριβώς σημαίνουν?μπερδεύτηκα ..θες να αποσυρθεί τι και ποιος?δεν είμαι σε mood μάλλον να κατανοήσω τα λίγο πιο ψαγμένα μνμ..η έστω ο legwg να μου πει πιο απλά που το κατάλαβε από ότι είδα.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Σε πειράζει απλά. Τίποτα παραπάνω. Σορρυ που θα είμαι ο ξενέρωτος του πάρτι αλλά είδαμε και αυτούς με τα πτυχία πολλές φορές πόσο καλύτερη αντιληπτική ικανότητα έχουν.
 

aeratos28

Just aeratos
Μορφωμενα πειράγματα είναι αυτά δεν τα πιάνω εύκολα..άντε γτ ήμουν έτοιμος να πω στον άλλον να μου στείλει τον Ρεντ ντραγκον...στην στροφή είναι και περιμένει..θα μπει με μπραζίλιαν ζιου ζιτσου εδώ μέσα και θα κάνει χαμό..
Και όλα αυτά με μια κρέπα κερασμα..για καθηστε καλά λοιπόν.χαχαχαχαχα
Σε πειράζει απλά. Τίποτα παραπάνω. Σορρυ που θα είμαι ο ξενέρωτος του πάρτι αλλά είδαμε και αυτούς με τα πτυχία πολλές φορές πόσο καλύτερη αντιληπτική ικανότητα έχουν.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Μορφωμενα πειράγματα είναι αυτά δεν τα πιάνω εύκολα..άντε γτ ήμουν έτοιμος να πω στον άλλον να μου στείλει τον Ρεντ ντραγκον...στην στροφή είναι και περιμένει..θα μπει με μπραζίλιαν ζιου ζιτσου εδώ μέσα και θα κάνει χαμό..
Και όλα αυτά με μια κρέπα κερασμα..για καθηστε καλά λοιπόν.χαχαχαχαχα
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1641055124513.jpg
    FB_IMG_1641055124513.jpg
    22.6 KB · Προβολές: 122

obi one

Active Member
Επειδή είμαι του λυκείου και έχω περιορισμένη αντίληψη..αυτά που κρύβονται πίσω από τις λέξεις Αλέξη,τι ακριβώς σημαίνουν?μπερδεύτηκα ..θες να αποσυρθεί τι και ποιος?δεν είμαι σε mood μάλλον να κατανοήσω τα λίγο πιο ψαγμένα μνμ..η έστω ο legwg να μου πει πιο απλά που το κατάλαβε από ότι είδα.
τι σχέση έχει η μόρφωση με την αντίληψη ??? νομιζω απο μικρή εώς ελάχιστη φίλε, οπότε νομίζω άκυρο το σχόλιο σου - εκτός κ αν είναι αστείο, οποτε, πάσο,, -
 
Μπλουζα