NW 4, 2500 FUs, 34 ετών, 12 μήνες

aeratos28

Just aeratos
Ως προς την φυτρωση ειναι..δεν είπα τπτ..ούτε εκραξα καν.σιγουρα όσα μπήκαν,φύτρωσαν..δεν το αμφισβήτησα .απλά εδώ λέμε να συζητήσουμε τις λεπτομέρειες όπως είπες ,αλλά τις λεπτομέρειες στον Άλντο ,δεν τις συζητήσαμε..με την βοήθεια και του ιατρού ..να μας πει τι και πως ρε παιδί μου.
και καταλαβαίνεις ότι το περιστατικό είναι επιτυχημένο (ως προς την φύτρωση) όπως και να το δεις. Ο Aldo θα ήθελε να είναι έτσι να στο πω διαφορετικά. Μόνο τις πλάγιες στην hairline να δεις δεξιά και αριστερά που το μακρύ μαλλί δεν παίζει ρόλο (αλλά παίζει το forelock) καταλαβαίνεις ότι έχει φύτρωση καλή.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kampanakideandean

Active Member
Από την μια κρίνεις μια μεταμόσχευση επιτυχημένη η όχι αλλά και από την άλλη δικαιολογεις γιατι ο φωτισμός είναι έτσι πριν και γιουβέτσι μετά ... Και όμως τυχαίως το γιουβεττ πάντα είναι το κολακευτικότερο... Μου δικαιολογεις των φωτισμό και το δωμάτιο και όλα αυτά που πάντα όμως βγαίνει μόνο στο ΜΕΤΑ έτσι οι φωτό κολακευτικες και μόνο στο ΠΡΙΝ φωτεινές καθαρές και βρεγμένες.... Πότε το ανάποδο ... Να σκοτεινές ρε παιδί μου και διαφορετική λήψη το πριν και φωτεινές και στην πιο ψηλή λήψη στο μετά ... Ρε cvial σοβαρά τώρα ... Εντάξει δεν μιλάμε .. προσπαθούμε να μην μιλάμε ... Αλλά πόσο θα κάνουμε ακόμα τους μλκ που τρώνε σανό;
"Η εικόνα πριν δείχνει το crown με λήψη φώτο από πάνω με το φως της οροφής να χτυπάει κάθετα το crown, για αυτό δείχνει πιο φωτεινό. Η φωτογραφία μετά έχει τραβηχτεί από πίσω και όχι από πάνω (για αυτό φαίνεται και το λογότυπο καθαρά σε σχέση με την πρώτη φώτο). Είναι προφανές ότι ο φωτισμός από πάνω σε αυτή την περίπτωση δεν φωτίζει κατευθείαν το crown και υπάρχει περισσότερη σκίαση."

Η αναφορά ότι ο φωτισμός στο μετά είναι διαφορετικός.

"Η επιτυχία του περιστατικού (πρόσθια περιοχή)"

Η έκφραση προσωπικής άποψης περί επιτυχημένης ΜΜ στην ΠΡΟΣΘΙΑ περιοχή.

Επεμβαίνω γιατί νιώθω ότι επαναλαμβανόμαστε.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Από την μια κρίνεις μια μεταμόσχευση επιτυχημένη η όχι αλλά και από την άλλη δικαιολογεις γιατι ο φωτισμός είναι έτσι πριν και γιουβέτσι μετά ...
Το κακό με σένα είναι ότι έχεις πλάσει στο μυαλό ένα σενάριο και το υποστηρίζεις σθενάρα ερμηνεύοντας τα λεγομενά μου όπως θες. Ποιός σου είπε ότι διακαιολογώ τον φωτισμό; Είπα ότι καλώς έκανε; Αν το έγραψα δειξτο μου. Αν όχι μην επιμένεις. Απλά ανέφερα ότι δεν είναι θέμα διαφορετικού φωτισμού αλλά θέμα γωνίας και ζουμ. Πολύ σωστά το έπιασε ο Bobby που έλεγε για flash, ανασκεύασε μερικώς ο Nick90 που έγραψε ότι ακόμα και αν ο φωτισμός είναι ίδιος η φώτο είναι πιο σκοτεινή, άρα η ουσία δεν αλλάζει. Τώρα όλη αυτή την τεχνική κουβέντα πως εσύ την αναγάγεις ως δικαιολογία μόνο εσύ το καταλαβαίνεις.

Ρε cvial σοβαρά τώρα ... Εντάξει δεν μιλάμε .. προσπαθούμε να μην μιλάμε ... Αλλά πόσο θα κάνουμε ακόμα τους μλκ που τρώνε σανό;

Γιατί να κάνεις τον μλκ, μίλα, αυτό σου λέω και εγώ. Εξάλλου το σανό προέρχεται από πολλούς στάβλους αγαπητέ. Τούτος δω είναι πιο μπουνταλάδικος βοηθάει και ο σανοπαραγωγός, είναι β' διαλογής το καταλαβαίνεις αμέσως.
 

tol

Well-Known Member
Εξάλλου το σανό προέρχεται από πολλούς στάβλους αγαπητέ. Τούτος δω είναι πιο μπουνταλάδικος βοηθάει και ο σανοπαραγωγός, είναι β' διαλογής το καταλαβαίνεις αμέσως.

Μιλας με γριφους, γεροντα.

Τι εννοεις;

ΥΓ Φυσικα, αγαπητε CVIAL, το "γεροντα" χαριν αστεϊσμου.

Πλεον ο 55αρης αλλοτε γεροντας, τωρα εχει γινει τζοβενο, με μαλλι 40αρη!!! Να το χαιρεσαι, φιλε μου.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Το κακό με σένα είναι ότι έχεις πλάσει στο μυαλό ένα σενάριο και το υποστηρίζεις σθενάρα ερμηνεύοντας τα λεγομενά μου όπως θες. Ποιός σου είπε ότι διακαιολογώ τον φωτισμό; Είπα ότι καλώς έκανε; Αν το έγραψα δειξτο μου. Αν όχι μην επιμένεις. Απλά ανέφερα ότι δεν είναι θέμα διαφορετικού φωτισμού αλλά θέμα γωνίας και ζουμ. Πολύ σωστά το έπιασε ο Bobby που έλεγε για flash, ανασκεύασε μερικώς ο Nick90 που έγραψε ότι ακόμα και αν ο φωτισμός είναι ίδιος η φώτο είναι πιο σκοτεινή, άρα η ουσία δεν αλλάζει. Τώρα όλη αυτή την τεχνική κουβέντα πως εσύ την αναγάγεις ως δικαιολογία μόνο εσύ το καταλαβαίνεις.



Γιατί να κάνεις τον μλκ, μίλα, αυτό σου λέω και εγώ. Εξάλλου το σανό προέρχεται από πολλούς στάβλους αγαπητέ. Τούτος δω είναι πιο μπουνταλάδικος βοηθάει και ο σανοπαραγωγός, είναι β' διαλογής το καταλαβαίνεις αμέσως.
Πώς κρίνεις την μμ επιτυχημένη και σου αρέσει μου λες ; Αφού δεν είναι οι σωστές οι φωτό του μετά ... Εμπειρικά το υποθέτεις ;τον είδες από κοντά ; Αυτό πες μου ... Σου έστειλε το μέλος προσωπικές φωτός καθαρές εξωτερικές; Κ δεν πλάθω καμιά ιστορία όσο και να επιμένεις .... Άσε το γιατρό που είναι λαλιστατος κατά τ αλλά να μας απαντήσει για το φαινόμενο των φωτό .... Σαν ΕΠΩΝΥΜΟ μέλος που απαντάει στις ερωτήσεις ΑΝΩΝΎΜΩΝ μελών... Μην κάνεις το μπαμπά του ....
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μιλας με γριφους, γεροντα.

Τι εννοεις;

ΥΓ Φυσικα, αγαπητε CVIAL, το "γεροντα" χαριν αστεϊσμου.

Πλεον ο 55αρης αλλοτε γεροντας, τωρα εχει γινει τζοβενο, με μαλλι 40αρη!!! Να το χαιρεσαι, φιλε μου.

Θα τοποθετηθώ εν καιρώ Tol, τώρα μαζεύω υλικό και ήδη έχω αρκετό. Μου αρέσει όταν τοποθετούμε, σε αντίθεση με αρκετούς, να το κάνω με τεκμηρίωση. Είχα κάποια θέματα με προσωπικά δεδομένα αλλά θα το ξεπεράσω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πώς κρίνεις την μμ επιτυχημένη και σου αρέσει μου λες ; Αφού δεν είναι οι σωστές οι φωτό του μετά ... Εμπειρικά το υποθέτεις ;τον είδες από κοντά ; Αυτό πες μου ... Σου έστειλε το μέλος προσωπικές φωτός καθαρές εξωτερικές;

Γιώργο, δεν είμαστε αδαείς (τουλάχιστον εγώ αλλά και άλλα έμπειρα μέλη) να μην καταλαβαίνουμε από οποιαδήποτε φώτο τι παίζει με μια μμ. Για κάποιον άσχετο ίσως, για μένα όχι. Η μμ κατ' εμέ δεν έπρεπε να γίνει χωρίς φίνα και αυτό αφορά και αυτή και πολλές άλλες (πολύ χειρότερες περιπτώσεις) του γιατρού σου που έχω δει από κοντά. Παίζει να έχω δει περισσότερους ασθενείς του από τον ίδιο. Τουλάχιστον εδώ του έβαλε 2500 και όχι 4000 αλλά και πάλι δεν είναι σωστό. Ως προς την μμ θεωρώ ότι ναι ως προς την φύτρωση είναι πολύ επιτυχημένη. O σχεδιασμός της hairline δεν μου αρέσει, όλες του Αναστασάκη είναι ημικύκλια, αρκετοί είναι fan εγώ δεν είμαι, θεωρώ ότι κάθε πρόσωπο χρειάζεται αυτή που του ταιριάζει πατώντας πάνω στην φυσική του. Η φύτρωση προφανώς και έχει πιάσει κορυφή, φαίνεται από τις πλάγιες φώτο και δεν χρειάζεται να τον δω από κοντά έχω την εμπειρία και να κρίνω και να δικαιολογώ την κρίση μου.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Γιώργο, δεν είμαστε αδαείς (τουλάχιστον εγώ αλλά και άλλα έμπειρα μέλη) να μην καταλαβαίνουμε από οποιαδήποτε φώτο τι παίζει με μια μμ. Για κάποιον άσχετο ίσως, για μένα όχι. Η μμ κατ' εμέ δεν έπρεπε να γίνει χωρίς φίνα και αυτό αφορά και αυτή και πολλές άλλες (πολύ χειρότερες περιπτώσεις) του γιατρού σου που έχω δει από κοντά. Παίζει να έχω δει περισσότερους ασθενείς του από τον ίδιο. Τουλάχιστον εδώ του έβαλε 2500 και όχι 4000 αλλά και πάλι δεν είναι σωστό. Ως προς την μμ θεωρώ ότι ναι ως προς την φύτρωση είναι πολύ επιτυχημένη. O σχεδιασμός της hairline δεν μου αρέσει, όλες του Αναστασάκη είναι ημικύκλια, αρκετοί είναι fan εγώ δεν είμαι, θεωρώ ότι κάθε πρόσωπο χρειάζεται αυτή που του ταιριάζει πατώντας πάνω στην φυσική του. Η φύτρωση προφανώς και έχει πιάσει κορυφή, φαίνεται από τις πλάγιες φώτο και δεν χρειάζεται να τον δω από κοντά έχω την εμπειρία και να κρίνω και να δικαιολογώ την κρίση μου.
Άι γεια σου.... Αυτό ήθελα να ακούσω ... Να συνεννοηθούμε....Αλλά την επόμενη που θα επιλέξεις να επέμβεις στο να απαντήσεις για λογαριασμό του γιατρού να κανεις ολόκληρη την δουλειά αλλιώς άσε τον να μας πει εκείνος που ξέρει ... Δεν μπορείς να μας εξηγείς γιατί φαίνονται έτσι οι φωτός αλλά να μην μας εξηγείς γιατί πάντα συμβαίνει "τυχαία" φωτεινές κατακόρυφη λήψη στο πριν και σκοτεινές πίσω λήψη στο μετά .... Σε όλα τα περιστατικά έτσι ; Απλά αυτό ήταν άλλο ένα
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα