Ngl, dr. hasson, fut, 4400 grafts, 20/11/09

NGL

Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

tropheus είπε:
Να ρωτήσω τώρα και κάτι που αφορά και τους υπόλοιπους φίλους που έχουν κάνει μεταμόσχευση [/b][/color]... Από τα μοσχεύματα που σας μεταμοσχεύτηκαν υπάρχει κάποια εκτίμηση για το πόσα περίπου επιβιώσανε ;;;; Πχ αν επιβιώσει ένα 70% θεωρείται ένα ικανοποιητικό νούμερο;;

σ εμενα trophy πιστευω κοντα στο 95%!
για να ειμαι περισσοτερο ακριβης 90-95%!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

geofish

New Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

Μπράβο ρε Ngl, συγχαρητήρια και από μένα πολύ καλό αποτέλεσμα. Εύχομαι οι προσδοκίες σου να εκπληρώθηκαν.
Μια συμβουλή αισθητικής άποψης κατά την γνώμη μου και από ότι είδα τις Φώτο θα έλεγα αυτό που σου ταιριάζει είναι να τα έχεις τα μαλλιά σου χωρίστρα και όχι προς τα πίσω η πάνω.
Αυτά κατ εμέ.
 
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

NGL συγχαρητήρια και από εμένα.το αποτέλεσμα σου πραγματικά πολύ καλό.Άξιζε και με το παραπάνω να μπεις στην διαδικασία γιατί έλυσες το πρόβλημα σου.
 

NGL

Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

geofish είπε:
Μπράβο ρε Ngl, συγχαρητήρια και από μένα πολύ καλό αποτέλεσμα. Εύχομαι οι προσδοκίες σου να εκπληρώθηκαν.
Μια συμβουλή αισθητικής άποψης κατά την γνώμη μου και από ότι είδα τις Φώτο θα έλεγα αυτό που σου ταιριάζει είναι να τα έχεις τα μαλλιά σου χωρίστρα και όχι προς τα πίσω η πάνω.
Αυτά κατ εμέ.

χαθηκαμε ρε geo.. :D
ειμαι πολυ ικανοποιημενος φιλε!
οσο για την συμβουλη αισθητικης,ο παλιος καλος geo θα πω!! :D
 

NGL

Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

giannis13 είπε:
NGL εχεις δοκιμασει ποτε να βαλεις λιγο dermatch????λιγο ομως,ισα ισα....

γιαννη εκανα οτι εκανα για να μην μπλεξω με concealers και να μην νοιωθω εστω και στο παραμικρο εξαρτημενος απ αυτα!!εκτος απ την ουλη που εβαζα λιγο dermatch αρχικα δεν υπαρχει περιπτωση να μπω σε διαδικασια να βαλω ακομα κι αν δεν ειναι τα μαλλια μου σε full density!
εξαλλου ειμαι και σε μια ηλικια (στα πρωτα μισα αντα) που δικαιολογειται και η αραιωση,αισθητικα!
 

NGL

Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

marmaromenos είπε:
NGL συγχαρητήρια και από εμένα.το αποτέλεσμα σου πραγματικά πολύ καλό.Άξιζε και με το παραπάνω να μπεις στην διαδικασία γιατί έλυσες το πρόβλημα σου.

να σαι καλα ρε μαρμαρωμενε!!εσυ φιλε για ποτε λες? :)
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

tropheus είπε:
Φίλε μου NGL είσαι κούκλος !!!
Ειλικρινά ξεκίνησες άδειος και έχεις γεμίσει... ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ...
Είναι λογικό να μην έχεις την πυκνότητα του Πάνου αλλά είσαι ωραίος !!!

Να ρωτήσω τώρα και κάτι που αφορά και τους υπόλοιπους φίλους που έχουν κάνει μεταμόσχευση
... Από τα μοσχεύματα που σας μεταμοσχεύτηκαν υπάρχει κάποια εκτίμηση για το πόσα περίπου επιβιώσανε ;;;; Πχ αν επιβιώσει ένα 70% θεωρείται ένα ικανοποιητικό νούμερο;;
30% tropheus :D,με 70% θα ειμουν ευχαρηστιμενος,αλλα πρεπει να εχουν και σωστη κατευθυνση :(
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

NGL είπε:
[quote author=tropheus link=topic=1301.msg40142#msg40142 date=1285499136]
Να ρωτήσω τώρα και κάτι που αφορά και τους υπόλοιπους φίλους που έχουν κάνει μεταμόσχευση [/b][/color]... Από τα μοσχεύματα που σας μεταμοσχεύτηκαν υπάρχει κάποια εκτίμηση για το πόσα περίπου επιβιώσανε ;;;; Πχ αν επιβιώσει ένα 70% θεωρείται ένα ικανοποιητικό νούμερο;;

σ εμενα trophy πιστευω κοντα στο 95%!
για να ειμαι περισσοτερο ακριβης 90-95%!!
[/quote]
συγχαρητήρια και απο μενα NGL ωραιο αποτελεσμα ;)
 
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

ngl ακομα δεν το έβαλα στο πρόγραμμα.Η αλήθεια είναι οτι θέλω να κάνω το καλύτερο για την περίπτωση μου για αυτό και κάνω πολύ έρευνα.πάντως τελικά δικαίως αποκαλείται ο H&W Micheal Jordan της μεταμόσχευσης.Εξαιρετικό το αποτέλεσμα σου.Θα βοηθούσε πάντως πολύ να έβαζες φωτογραφίες με τη δότρια σου πριν και μετά καθώς και φωτός σου πριν να τα ξυρίσεις για την μεταμόσχευση
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Vangelis Vagos

New Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

NGL το αποτέλεσμα είναι απίστευτο, δεν πρέπει να σε απασχολεί τπτ πλέον (για μένα). Άσε και το μαλλί σου πιο μακρύ και θάσαι αρχηγός (που είσαι ήδη)!!!
 

crossfire

Well-Known Member
Απ: Dr Victor Hasson - 20/11/09 - 4.400 grafts

NGL....χαθηκες.....ελπιζω να απομακρυνθηκες επειδη ελυσες το προβλημα
 
Μπλουζα