Neverwinter, FUE, 4310g, 07-08/08/2021

ManCyprus87

Well-Known Member
Ναι αυτό το κατάλαβα , την δοσολογία της low dose θέλω να μάθω και μιας και απάντησες να σε ρωτήσω μη ξέρεις , παίρνουμε φίνα να ρίξουμε dht , παίρνοντας συμπλήρωμα κρεατινης (3,5mg) την μέρα που υποτίθεται σου ανεβάζει την τεστοστερόνη τι γίνεται με την φίνα ? Πως αλληλεπιδρά , μήπως η μια ουσία ακυρώνει την άλλη ; Δηλαδή από την μια με φίνα να θες να ρίξεις τα ποσοστά τεστοστερόνης και από την άλλη με την κρεατινη να τα ανεβάζεις !
Καταρχήν αυτό με το low dose θα εισηγόμουν πάρε ένα προσκάρ κόψε το στα 4 και παίρνε 3 φορές τη βδομάδα δηλαδή 3 Χ1.25.
Αυτό με την κρεατίνη και το πως αυξάνει την τεστο και αλληλεπιδρά με τη φίνα θα στο απαντήσουν οι πιο έμπειροι.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

andy.k

Active member
Νομίζω ότι αν κάποιος μπει στη διαδικασία να κάνει μεταμόσχευση χωρίς να ακολουθησει αγωγή με φιναστεριδη βαδίζει ουσιαστικά στα τυφλα. Δε λέω ότι αν κάνει κάποιος αγωγή είναι εξασφαλισμένος και θα κρατήσει το αποτέλεσμα. Μπορεί να μη δουλέψει η φιναστεριδη, η μπορεί να εμφανίστουν παρενέργειες. Εγώ παραθέτω εν συντομία την προσωπική μου εμπειρία. Εκανα την πρώτη μμ το 2015. Το αποτέλεσμα με καλύπτε σε μεγάλο βαθμο. Μετα από 2 χρόνια (με αγωγή μονο μινοξιδιλη) άρχισαν να είναι εμφανείς οι απώλειες. Ακόμα το αποτέλεσμα κρατούσε... οπότε για φίνα ούτε καν το σκεφτόμουν. Σταδιακά στα επόμενα 2 χρόνια κι άλλες απώλειες, μόνιμη υποχώρηση...οπότε αναπόφευκτα άρχισα να το σκέφτομαι για φινα. Τελικά ξεκίνησα αγωγή πριν 16 μήνες από τον Ιαν 21 δλδ γιατι, τι νόημα θα είχε να κάνω μια νέα μμ ενώ συνεχώς χάνω έδαφος λόγω της συνέχισης της αα. Έκοψα βέβαια τη μινοξιδιλη που ήταν μαρτύριο για εμενα, και έχασα λίγο έδαφος από εκεί, αλλά η κατάσταση ισορρόπησε. Δε μπορώ να πω ότι έχω επανέκφυση από την αγωγή, αλλά παρατηρώ σταθεροποίηση της κατάστασης...έτσι θεωρώ ότι μπορώ να σχεδιάσω με πολύ μεγαλύτερη ασφάλεια πλέον το επόμενο βήμα. Εάν όμως είχα ξεκινήσει φίνα αμέσως μετά την πρώτη μου μμ ίσως ακόμα να μην είχα ανάγκη τη δεύτερη μμ. Και αν είχα ξεκινήσει φίνα 3-4 χρόνια πριν την πρώτη μου μμ, ίσως να μην χρειαζομουν ούτε καν αυτή την πρώτη... Χωρίς να θέλω να προτρέψω η να αποτρέψω κανέναν από το να λάβει την αγωγή αυτή, νομίζω ότι είναι αναγκαίο κακό αν κάποιος το σκέφτεται μακροχρόνια και σοβαρά.
 

Neverwinter

Active Member
Νομίζω ότι αν κάποιος μπει στη διαδικασία να κάνει μεταμόσχευση χωρίς να ακολουθησει αγωγή με φιναστεριδη βαδίζει ουσιαστικά στα τυφλα. Δε λέω ότι αν κάνει κάποιος αγωγή είναι εξασφαλισμένος και θα κρατήσει το αποτέλεσμα. Μπορεί να μη δουλέψει η φιναστεριδη, η μπορεί να εμφανίστουν παρενέργειες. Εγώ παραθέτω εν συντομία την προσωπική μου εμπειρία. Εκανα την πρώτη μμ το 2015. Το αποτέλεσμα με καλύπτε σε μεγάλο βαθμο. Μετα από 2 χρόνια (με αγωγή μονο μινοξιδιλη) άρχισαν να είναι εμφανείς οι απώλειες. Ακόμα το αποτέλεσμα κρατούσε... οπότε για φίνα ούτε καν το σκεφτόμουν. Σταδιακά στα επόμενα 2 χρόνια κι άλλες απώλειες, μόνιμη υποχώρηση...οπότε αναπόφευκτα άρχισα να το σκέφτομαι για φινα. Τελικά ξεκίνησα αγωγή πριν 16 μήνες από τον Ιαν 21 δλδ γιατι, τι νόημα θα είχε να κάνω μια νέα μμ ενώ συνεχώς χάνω έδαφος λόγω της συνέχισης της αα. Έκοψα βέβαια τη μινοξιδιλη που ήταν μαρτύριο για εμενα, και έχασα λίγο έδαφος από εκεί, αλλά η κατάσταση ισορρόπησε. Δε μπορώ να πω ότι έχω επανέκφυση από την αγωγή, αλλά παρατηρώ σταθεροποίηση της κατάστασης...έτσι θεωρώ ότι μπορώ να σχεδιάσω με πολύ μεγαλύτερη ασφάλεια πλέον το επόμενο βήμα. Εάν όμως είχα ξεκινήσει φίνα αμέσως μετά την πρώτη μου μμ ίσως ακόμα να μην είχα ανάγκη τη δεύτερη μμ. Και αν είχα ξεκινήσει φίνα 3-4 χρόνια πριν την πρώτη μου μμ, ίσως να μην χρειαζομουν ούτε καν αυτή την πρώτη... Χωρίς να θέλω να προτρέψω η να αποτρέψω κανέναν από το να λάβει την αγωγή αυτή, νομίζω ότι είναι αναγκαίο κακό αν κάποιος το σκέφτεται μακροχρόνια και σοβαρά.
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε Andy που μοιράστηκες την εμπειρία σου και να ξέρεις με βοηθάει , βέβαια πιο πάνω ρωτάω αν ξέρει κάποιος τι και αν ύπαρχει αλληλεπίδραση με την κρεατινη ! Αν ξέρει κάποιος ή αν έχει χρησιμοποιήσει κάποιος ας μας πει !
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Νομίζω ότι αν κάποιος μπει στη διαδικασία να κάνει μεταμόσχευση χωρίς να ακολουθησει αγωγή με φιναστεριδη βαδίζει ουσιαστικά στα τυφλα. Δε λέω ότι αν κάνει κάποιος αγωγή είναι εξασφαλισμένος και θα κρατήσει το αποτέλεσμα. Μπορεί να μη δουλέψει η φιναστεριδη, η μπορεί να εμφανίστουν παρενέργειες. Εγώ παραθέτω εν συντομία την προσωπική μου εμπειρία. Εκανα την πρώτη μμ το 2015. Το αποτέλεσμα με καλύπτε σε μεγάλο βαθμο. Μετα από 2 χρόνια (με αγωγή μονο μινοξιδιλη) άρχισαν να είναι εμφανείς οι απώλειες. Ακόμα το αποτέλεσμα κρατούσε... οπότε για φίνα ούτε καν το σκεφτόμουν. Σταδιακά στα επόμενα 2 χρόνια κι άλλες απώλειες, μόνιμη υποχώρηση...οπότε αναπόφευκτα άρχισα να το σκέφτομαι για φινα. Τελικά ξεκίνησα αγωγή πριν 16 μήνες από τον Ιαν 21 δλδ γιατι, τι νόημα θα είχε να κάνω μια νέα μμ ενώ συνεχώς χάνω έδαφος λόγω της συνέχισης της αα. Έκοψα βέβαια τη μινοξιδιλη που ήταν μαρτύριο για εμενα, και έχασα λίγο έδαφος από εκεί, αλλά η κατάσταση ισορρόπησε. Δε μπορώ να πω ότι έχω επανέκφυση από την αγωγή, αλλά παρατηρώ σταθεροποίηση της κατάστασης...έτσι θεωρώ ότι μπορώ να σχεδιάσω με πολύ μεγαλύτερη ασφάλεια πλέον το επόμενο βήμα. Εάν όμως είχα ξεκινήσει φίνα αμέσως μετά την πρώτη μου μμ ίσως ακόμα να μην είχα ανάγκη τη δεύτερη μμ. Και αν είχα ξεκινήσει φίνα 3-4 χρόνια πριν την πρώτη μου μμ, ίσως να μην χρειαζομουν ούτε καν αυτή την πρώτη... Χωρίς να θέλω να προτρέψω η να αποτρέψω κανέναν από το να λάβει την αγωγή αυτή, νομίζω ότι είναι αναγκαίο κακό αν κάποιος το σκέφτεται μακροχρόνια και σοβαρά.
Ακριβώς αυτό.
Δυστυχώς ή ευτυχώς η μακροχρόνια διαχείριση της ΑΑ προυποθέτει φίνα , από τη στιγμή που δεν υπάρχει οποι oδήποτε άλλο ( πλην της ντούτας) αποτελεσματικό dht blocker
 
Τελευταία επεξεργασία:

Α. Γιώργος

Active Member
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε Andy που μοιράστηκες την εμπειρία σου και να ξέρεις με βοηθάει , βέβαια πιο πάνω ρωτάω αν ξέρει κάποιος τι και αν ύπαρχει αλληλεπίδραση με την κρεατινη ! Αν ξέρει κάποιος ή αν έχει χρησιμοποιήσει κάποιος ας μας πει !
Φίλε θα σου απαντήσω από προσωπική εμπειρία, τώρα αν επιστημονικά είναι σωστό δεν ξέρω, παίρνω φινα εδώ και 12 μήνες περίπου και λόγω άθλησης κάνω και χρήση κρεατινης καθημερινά φινα ξεκίνησα με 1mg κάθε μέρα και μετά από τέσσερις πέντε μήνες περίπου η τριχόπτωση σταμάτησε σχεδόν τελείως και γενικώς η κατάσταση βελτιώθηκε πάρα πολύ. Τώρα αν χωρίς κρεατινη θα είχα καλύτερο αποτέλεσμα αυτό δεν το ξέρω ελπίζω να σε κάλυψα.
 

Neverwinter

Active Member
Την καλημέρα μου σε όλη την παρέα , έκλεισα 10 μήνες και νομίζω ότι έχει ολοκληρωθεί το αποτέλεσμα μου , θα πω για ακόμη μια φορά ποσό χαρούμενος είμαι με το αποτέλεσμα που βλέπω καθημερινά και τώρα θα πρέπει να κάνουμε ένα σωστό πλάνο για να κρατήσει η χαρά μου ! Σας στέλνω και σημερινές φωτογραφίες !
 

Συνημμένα

  • 283AF4C8-FAFD-4ADA-8490-D53E40503725.jpeg
    283AF4C8-FAFD-4ADA-8490-D53E40503725.jpeg
    1.1 MB · Προβολές: 414
  • 5BC4AA54-3BDB-4D20-A167-916241293F5F.jpeg
    5BC4AA54-3BDB-4D20-A167-916241293F5F.jpeg
    2.2 MB · Προβολές: 395
  • 2FB2AD6D-F264-4521-AE7B-C8B07175F3B1.jpeg
    2FB2AD6D-F264-4521-AE7B-C8B07175F3B1.jpeg
    2.3 MB · Προβολές: 379
  • 057D9F80-96A5-446C-9646-4BA824875773.jpeg
    057D9F80-96A5-446C-9646-4BA824875773.jpeg
    2.4 MB · Προβολές: 373
  • 72175F6F-AFD4-4089-937A-67CDAFFB7E29.jpeg
    72175F6F-AFD4-4089-937A-67CDAFFB7E29.jpeg
    1.7 MB · Προβολές: 369
  • 5651882D-342F-4ACA-92AC-5414A487B7CC.jpeg
    5651882D-342F-4ACA-92AC-5414A487B7CC.jpeg
    2.1 MB · Προβολές: 356
  • AF6014A4-8987-48D7-8EAC-7C8F23B5E21B.jpeg
    AF6014A4-8987-48D7-8EAC-7C8F23B5E21B.jpeg
    1.9 MB · Προβολές: 323
  • 9533D58C-876B-4ABB-B51C-0135BCE40672.jpeg
    9533D58C-876B-4ABB-B51C-0135BCE40672.jpeg
    1.6 MB · Προβολές: 407

ManCyprus87

Well-Known Member
Καλημέρα φίλε.
Φαίνεται ότι εχει πιάσει όντως υψηλά επίπεδα η φύτρωση στο 10μηνο.
Η αλλαγή σου είναι πολύ μεγάλη σε σχέση με πριν.
4 σχόλια θα ήθελα να κάνω κατά την ταπεινή μου άποψη κυρίως για τη χερλαιν.
  1. Η πυκνότητα φαίνεται πολύ ικανοποιητική.
  2. Βλέπουμε τα sentinel hairs μπροστά από το transition zone που προσθέτουν στη φυσικότητα και στην αποφυγή αυτού του κλασσικού "ριγαρίσματος" που έχουν οι πλείστες ΜΜ.
  3. Από τη δεξιά πλευρά της χερλαιν και στα κλεισίματα με τα temporals, βλέπω κάπως πιο strong grafts (σε λάμψη και πάχος) στο transition zone, σε σχέση με την αριστερή πλευρά (που μου αρέσει πιο πολύ) που είναι πιο thin τα grafts.
  4. Το κλείσιμο με τα temporals στην αριστερή πλευρά που αρέσει λίγο περισσότερο σε σχέση με τη δεξιά, καθώς έχει αυτό το sharpness (δεν κάνει εκείνο το ελαφρύ roundness που κάνει η δεξιά πλευρά).
 

Neverwinter

Active Member
πολύ καλά σε πήγε, σου έφτιαξε και τη μόστρα και ας μην ήθελες.
Έχεις απόλυτο δίκιο , μου έφτιαξε και μόστρα και ψυχολογία 20χρονου και οντως «δεν ήθελα» γιατί με έκαιγε το μπιφτέκι αλλά ΚΑΤΙ παραπάνω ήξερε ο γιατρός όταν με έπιασε στα χέρια του !!!
 

Neverwinter

Active Member
Καλημέρα φίλε.
Φαίνεται ότι εχει πιάσει όντως υψηλά επίπεδα η φύτρωση στο 10μηνο.
Η αλλαγή σου είναι πολύ μεγάλη σε σχέση με πριν.
4 σχόλια θα ήθελα να κάνω κατά την ταπεινή μου άποψη κυρίως για τη χερλαιν.
  1. Η πυκνότητα φαίνεται πολύ ικανοποιητική.
  2. Βλέπουμε τα sentinel hairs μπροστά από το transition zone που προσθέτουν στη φυσικότητα και στην αποφυγή αυτού του κλασσικού "ριγαρίσματος" που έχουν οι πλείστες ΜΜ.
  3. Από τη δεξιά πλευρά της χερλαιν και στα κλεισίματα με τα temporals, βλέπω κάπως πιο strong grafts (σε λάμψη και πάχος) στο transition zone, σε σχέση με την αριστερή πλευρά (που μου αρέσει πιο πολύ) που είναι πιο thin τα grafts.
  4. Το κλείσιμο με τα temporals στην αριστερή πλευρά που αρέσει λίγο περισσότερο σε σχέση με τη δεξιά, καθώς έχει αυτό το sharpness (δεν κάνει εκείνο το ελαφρύ roundness που κάνει η δεξιά πλευρά).
Εννοείτε κάθε σχόλιο δεκτό φίλε μου και να ξέρεις βοηθάς γιατί όπως είχα πει εξαρχης αυτό ειναι το πρώτο στάδιο και από τα σχόλια και τις παρατηρήσεις θα πάμε για την συνέχεια !!!
Το πιο σημαντικό ειναι ότι το πρώτο βήμα ΠΕΤΥΧΕ και μπορώ με καλό πλάνο να το κάνω ακόμα καλύτερο !
Πάντως πιστεύω ότι οι φωτό κάπως αδικούν το αποτέλεσμα από κοντά !
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Εννοείτε κάθε σχόλιο δεκτό φίλε μου και να ξέρεις βοηθάς γιατί όπως είχα πει εξαρχης αυτό ειναι το πρώτο στάδιο και από τα σχόλια και τις παρατηρήσεις θα πάμε για την συνέχεια !!!
Το πιο σημαντικό ειναι ότι το πρώτο βήμα ΠΕΤΥΧΕ και μπορώ με καλό πλάνο να το κάνω ακόμα καλύτερο !
Πάντως πιστεύω ότι οι φωτό κάπως αδικούν το αποτέλεσμα από κοντά !
Το πρώτο μεγάλο βήμα που ήταν και το πιο δύσκολο το πέτυχες φίλε μου.
Η έκταση ήταν πολύ μεγάλη, άλλαξες εντελώς.
Τώρα θα μπαίνεις για μικρότερες εκτάσεις και διόρθωση κάποιων μικρών ατελιών και τελιοποίηση.
Μπράβο σου πάντως που βάζεις φωτογραφίες κοντινές σε ήλιους και φαίνονται σχεδόν όλα.
ΟΛΑ αυτά που το κοινό μάτι έξω στην κοινωνία δεν παίρνει χαμπάρι.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Neverwinter

Active Member
Το πρώτο μεγάλο βήμα που ήταν και το πιο δύσκολο το πέτυχες φίλε μου.
Η έκταση ήταν πολύ μεγάλη, άλλαξες εντελώς.
Τώρα θα μπαίνεις για μικρότερες εκτάσεις και διόρθωση κάποιων μικρών ατελιών και τελιοποίηση.
Μπράβο σου πάντως που βάζεις φωτογραφίες κοντινές σε ήλιους και φαίνονται σχεδόν όλα.
ΟΛΑ αυτά που το κοινό μάτι έξω στην κοινωνία δεν παίρνει χαμπάρι.
Τώρα μένει ένα τέλειο ραντεβουδάκι τέλος του μήνα και μετά να κάνουμε οικονομίες για την συνέχεια !!
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Τώρα μένει ένα τέλειο ραντεβουδάκι τέλος του μήνα και μετά να κάνουμε οικονομίες για την συνέχεια !!
Και καλά θα κάνεις.
Τώρα που άνοιξε η όρεξη!
Φίνα παίρνεις για συντήρηση των υπολοίπων και να προστάτεψεις την επένδυση που έκανες τώρα;
 

Neverwinter

Active Member
Καλησπέρα στην ομάδα ,
σήμερα έβγαλα και τις φωτογραφίες του χρόνου μιας και σε 3 μέρες κλείνω 12 μηνο που σημαίνει ότι έχει ολοκληρωθεί το αποτέλεσμά , πιστεύω ότι απο τον 10ο μήνα και μετά δεν έχει αλλάξει κάτι αλλά σας βάζω όσο πιο αναλυτικές φωτογραφίες μπορώ , πριν 2 μέρες τα πήρα κάπως πιο κοντά απ ότι τα κουρεύω κανονικά και πιστεύω είναι πιο αποκαλυπτικό το αποτέλεσμά , θα ξανά ανεβάσω φωτογραφίες σε 3 μήνες ώστε να δούμε και πως θα πάει με την θεραπεία που θα ξεκινήσω ! καθυστέρησα λίγο με την θεραπεία αλλά κάλιο αργά παρά ποτέ και βλέπουμε ! τώρα όσον άφορα το πόσο ευχαριστημενος είμαι , το έχω πει πολλές φορές ότι μου έχει αλλάξει την ψυχολογία εντελώς και πραγματικά το χαίρομαι κάθε μέρα , μετά όμως από το ραντεβού με τον cvial-lorentzo προσγειώθηκα και κατάλαβα οτι για να κρατήσει η χαρά πρέπει να κάνω δραστικά πράγματα και έτσι θα κάνω γιατί θέλω να συνεχίσω να το χαίρομαι το αποτέλεσμά και κάποια στιγμή να επέμβω για 2η φορά για να είναι ακόμα καλύτερο !
 

Συνημμένα

  • 002.jpg
    002.jpg
    465.1 KB · Προβολές: 273
  • 001.jpg
    001.jpg
    863.4 KB · Προβολές: 271
  • 003.jpg
    003.jpg
    686.6 KB · Προβολές: 248
  • 004.jpg
    004.jpg
    672.6 KB · Προβολές: 234
  • 5.jpg
    5.jpg
    1.8 MB · Προβολές: 241
  • 6.jpg
    6.jpg
    2.4 MB · Προβολές: 247
  • 7.jpg
    7.jpg
    2.4 MB · Προβολές: 233
  • 8.jpg
    8.jpg
    2 MB · Προβολές: 217
  • 01.jpg
    01.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 212
  • 02.jpg
    02.jpg
    2.5 MB · Προβολές: 275

vagosx

Well-Known Member
Τίμιες φωτο, αξιοπρεπέστατο αποτέλεσμα για Ελληνικά δεδομένα και σε τιμη λογικότατη.
Βέβαια δεν ξέρω εάν παίρνεις, αλλά κατά τη γνώμη μου θες φίνα χθες.
 

montecristo

Well-Known Member
Καλησπέρα στην ομάδα ,
σήμερα έβγαλα και τις φωτογραφίες του χρόνου μιας και σε 3 μέρες κλείνω 12 μηνο που σημαίνει ότι έχει ολοκληρωθεί το αποτέλεσμά , πιστεύω ότι απο τον 10ο μήνα και μετά δεν έχει αλλάξει κάτι αλλά σας βάζω όσο πιο αναλυτικές φωτογραφίες μπορώ , πριν 2 μέρες τα πήρα κάπως πιο κοντά απ ότι τα κουρεύω κανονικά και πιστεύω είναι πιο αποκαλυπτικό το αποτέλεσμά , θα ξανά ανεβάσω φωτογραφίες σε 3 μήνες ώστε να δούμε και πως θα πάει με την θεραπεία που θα ξεκινήσω ! καθυστέρησα λίγο με την θεραπεία αλλά κάλιο αργά παρά ποτέ και βλέπουμε ! τώρα όσον άφορα το πόσο ευχαριστημενος είμαι , το έχω πει πολλές φορές ότι μου έχει αλλάξει την ψυχολογία εντελώς και πραγματικά το χαίρομαι κάθε μέρα , μετά όμως από το ραντεβού με τον cvial-lorentzo προσγειώθηκα και κατάλαβα οτι για να κρατήσει η χαρά πρέπει να κάνω δραστικά πράγματα και έτσι θα κάνω γιατί θέλω να συνεχίσω να το χαίρομαι το αποτέλεσμά και κάποια στιγμή να επέμβω για 2η φορά για να είναι ακόμα καλύτερο !
Καταρχήν ειναι σημαντικο να νιώθεις χαρούμενος με την αλλαγή στην εμφάνισή σου. Η εμφάνιση σου άλλαξε προς το καλύτερο, σίγουρα βέβαια για να γίνει πιο πυκνό χρειάζεσαι και άλλη επέμβαση για πύκνωση καθώς ήσουν δύσκολη περίπτωση με πολύ μεγάλη επιφάνεια να καλύψεις. Βέβαια νομίζω οτι τώρα που τα κούρεψες περισσότερο από συνήθως όπως λες χάνεις σε κάλυψη σε σχέση με τις φωτογραφίες του 10 μήνα που τα είχες πιο μακριά, κάτι που ειναι λογικό να συμβαίνει καθώς με τέτοια επιφάνεια θες μάκρος στα μαλλιά. Η Hairline επίσης έχει καλή φυσικότητα χωρίς να έχει υψηλή πυκνότητα (αφού δεν έδωσες και ιδιαίτερη έμφαση εκεί), το κόστος που πλήρωσες ήταν επίσης τίμιο (4000€), οπότε δικαιολογημένα εισαι χαρούμενος και άλλαξε η ψυχολογία σου προς το καλύτερο. Έχεις μιλήσει με τον Τυρκαλά για το ενδεχόμενο να κάνεις πύκνωση, αφού προηγηθούν κάποιοι μήνες χρήσης φιναστερίδης ;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
τώρα όσον άφορα το πόσο ευχαριστημενος είμαι , το έχω πει πολλές φορές ότι μου έχει αλλάξει την ψυχολογία εντελώς και πραγματικά το χαίρομαι κάθε μέρα , μετά όμως από το ραντεβού με τον cvial-lorentzo προσγειώθηκα και κατάλαβα οτι για να κρατήσει η χαρά πρέπει να κάνω δραστικά πράγματα και έτσι θα κάνω γιατί θέλω να συνεχίσω να το χαίρομαι το αποτέλεσμά και κάποια στιγμή να επέμβω για 2η φορά για να είναι ακόμα καλύτερο !

Αγαπητέ Neverwinter μιας και ανέφερες το cons, θα ήθελες να μοιραστούμε με την ομήγυρη τις φώτο σου από αυτό και μια ανάλυση της περιπτωσής σου? Αν δεχτείς θα σε κάνω και verified γιατί και σε έχω δει από κοντά και υπάρχουν φώτο.
 

Neverwinter

Active Member
Αγαπητέ Neverwinter μιας και ανέφερες το cons, θα ήθελες να μοιραστούμε με την ομήγυρη τις φώτο σου από αυτό και μια ανάλυση της περιπτωσής σου? Αν δεχτείς θα σε κάνω και verified γιατί και σε έχω δει από κοντά και υπάρχουν φώτο.
Θα ήθελα πρώτα να δω τι φωτογραφίες είναι και κατά ποσό είναι αντιπροσωπευτικές !
 
Μπλουζα