Neverwinter, FUE, 4310g, 07-08/08/2021

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ευχαρίστως να στις στείλω, αν και θεωρώ ότι γενικά δεν υπάρχουν φωτό που να μην είναι αντιπροσωπευτικές, όλες κάτι δείχνουν :)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Neverwinter

Active Member
Ευχαρίστως να στις στείλω, αν και θεωρώ ότι γενικά δεν υπάρχουν φωτό που να μην είναι αντιπροσωπευτικές, όλες κάτι δείχνουν :)
Ε καλά ναι εννοείται αυτό , απλά έχω παρατηρήσει και εγώ όταν βγάζω φωτό ότι δεν είναι πάντα όπως φαίνεται στην πραγματικότητα !
 

giannis1991

Well-Known Member
Και εγώ το έχω παρατηρήσει ότι φαίνονται άλλες καλύτερες άλλες χειρότερες και άλλες περίπου όπως είναι....Αλλά τις βάζω όλες...Ξέρεις άλλοι κάνουν πιστολάκι κάθε μέρα,άλλοι αφήνουν μακριά μαλλιά,άλλοι φοράνε κράνος όλη μέρα και τα αφήνουν όπως είναι κτλπ...πρέπει να δουν τα πάντα και να κρίνουν ανάλογα την περίπτωση τους...

Δε στο λέω κατηγορηματικά αλλά εσένα θα σε πειράξει κάτι αν φανεί χειρότερο από ότι στην πραγματικότητα?Μάλλον όχι στην πραγματικότητα γιατί δεν είναι αυτό ακριβώς αλλά όπως είναι περιποιημένο ή κάτω από νορμάλ -καλες συνθήκες...
Από τον Αναστασάκη αυτό δεν κατηγορουμε σε αυτό το φόρουμ?
 

montecristo

Well-Known Member
Ε καλά ναι εννοείται αυτό , απλά έχω παρατηρήσει και εγώ όταν βγάζω φωτό ότι δεν είναι πάντα όπως φαίνεται στην πραγματικότητα !
Δηλαδή εννοείς οτι σε πολλές φωτο που βγάζεις φαίνεσαι χειρότερος από ότι είσαι στην πραγματικότητα; Πάντως οι φωτογραφιες που ανεβάζεις είναι αποκαλυπτικες σε εξωτερικό φωτισμό.
 

Neverwinter

Active Member
Δηλαδή εννοείς οτι σε πολλές φωτο που βγάζεις φαίνεσαι χειρότερος από ότι είσαι στην πραγματικότητα; Πάντως οι φωτογραφιες που ανεβάζεις είναι αποκαλυπτικες σε εξωτερικό φωτισμό.
Εννοώ ότι όταν βγάζω φωτογραφίες στο μπαλκόνι μου είναι διαφορετικές από όταν θα είμαι στην παραλία με τον ήλιο πάνω στο κεφάλι , η κάμερα με τόσο έντονο φως κάνει άλλο χρωμα το μαλλί !
 

montecristo

Well-Known Member
Εννοώ ότι όταν βγάζω φωτογραφίες στο μπαλκόνι μου είναι διαφορετικές από όταν θα είμαι στην παραλία με τον ήλιο πάνω στο κεφάλι , η κάμερα με τόσο έντονο φως κάνει άλλο χρωμα το μαλλί !
ναι κατάλαβα τι θες να πεις οτι αλλάζει χρώμα το μαλλί με τον ήλιο. Αλλά και οι φωτογραφίες στο μπαλκόνι ειναι αποκαλυπτικές με διάχυτο φως σε σχέση με το να τις έβγαζες πχ μέσα στο σπιτι χωρις καλό φωτισμό..
 

Neverwinter

Active Member
ναι κατάλαβα τι θες να πεις οτι αλλάζει χρώμα το μαλλί με τον ήλιο. Αλλά και οι φωτογραφίες στο μπαλκόνι ειναι αποκαλυπτικές με διάχυτο φως σε σχέση με το να τις έβγαζες πχ μέσα στο σπιτι χωρις καλό φωτισμό..
Ε ναι εννοείται αυτό , γιαυτο δεν βγάζω τέτοιες φωτογραφίες , πχ αν βάλω φλας ακόμα και έξω να είσαι με ήλιο πάλι φαίνονται αλλιώς οι φωτό , γιαυτο είπα ότι θέλω να δω τι φωτογραφίες υπάρχουν δεν είπα κάτι παράλογο !
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πολύ σεμνές, σε εσωτερικό χώρο χωρίς φλας, απλά με φωτισμό από πάνω όπως όλες στο γραφείο μου. Μόλις έχω πρόσβαση στον υπολογιστή μου θα στις στείλω.
 

giannis1991

Well-Known Member
Πολύ σεμνές, σε εσωτερικό χώρο χωρίς φλας, απλά με φωτισμό από πάνω όπως όλες στο γραφείο μου. Μόλις έχω πρόσβαση στον υπολογιστή μου θα στις στείλω.
Άρα ο χώρος που τα καλύπτει όλα...Και επειδή τον ξέρω και το έχω ξαναπεί τόσο "κακός" για να φανεί το αποτέλεσμα και τόσο "καλός" ώστε να μη το θάψει...
Αν και εγώ τον θεωρώ και προς το φιλικό...Για να δούμε....
 
Μπλουζα