#MONOTOVIDEOMETRAEI Video 4, Σταδιο 3, 2000+ τριχοθυλάκια. Πιο πυκνό δεν γίνεται! 1080p

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

JimKan1

Well-Known Member
Αρκετά καλό αποτέλεσμα, πολύ καλή διαχείριση δότριας και φυσικότητα στη hairline. Απλα προσωπικά την ήθελα πιο πυκνή. Υπάρχει τέτοια δυνατότητα γιατρέ ή μόνο σε δεύτερο session με πύκνωση και touch up?
Αφου ειπε ο γιατρος πιο πυκνη δεν γινεται εσυ τι θες τωρα;
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Αφου ειπε ο γιατρος πιο πυκνη δεν γινεται εσυ τι θες τωρα;
Δεν γινεται με ασφαλεια.
Πιο πυκνη ΕΙΚΟΝΑ γινεται οταν ειναι πιο χοντρη η τριχα στον ιδιο αριθμο τριχοθυλακιων και τριχων.
Σε αριθμο τριχων παω στο μεγιστο που δινει η καθε περιοχη / συνεδρια anyway
 

LoverBoy

Well-Known Member
Απο αγωγή δεν μπορώ να καταλάβω στο βίντεο τι είπε ότι παίρνει?Επίσης πόσο χρονών είναι ο ασθενής γιατρέ?
 

JimKan1

Well-Known Member
Ωραια πασα μου δινεις γιατρε, αρα το παχος της τριχας δεν αποτελει παραμετρο ως προς την ασφαλεια; Μονο το πληθος των τριχων που πρεπει να αιματωθουν (γιατι φανταζομαι το ρισκο ειναι ως προς την επαρκη αιματωση);Το οτι για πιο χοντρες τριχες στα πολυτριχα πρεπει να χρησιμοποιηθει (εχω την εντυπωση) πιο χοντρο εργαλειο εισαγωγης που δημιουργει μεγαλυτερη πληγη δεν δημιουργει ρισκο;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Ωραια πασα μου δινεις γιατρε, αρα το παχος της τριχας δεν αποτελει παραμετρο ως προς την ασφαλεια; Μονο το πληθος των τριχων που πρεπει να αιματωθουν (γιατι φανταζομαι το ρισκο ειναι ως προς την επαρκη αιματωση);Το οτι για πιο χοντρες τριχες στα πολυτριχα πρεπει να χρησιμοποιηθει (εχω την εντυπωση) πιο χοντρο εργαλειο εισαγωγης που δημιουργει μεγαλυτερη πληγη δεν δημιουργει ρισκο;
Δεν υπάρχει απόδειξη για αυτο που ρωτας αν τα πιο χοντρα τριχοθυλάκια απαιτούν περισσότερη αιμάτωση οπότε δεν μπορω να σου απαντησω. ΔΕΝ το πιστευω όμως.
ΔΕΝ χρησιμοποιώ διαφορετικό εργαλείο για διαφορετικα τριχοθυλάκια.
ΟΛΑ χωρανε στα ίδια implanters, 0,8 και 1.0, ποτέ μεγαλύτερα
Δημιουργώ τις υποδοχές όλες με sapphire blade 0,9 ή βελόνα 21G
 

Gianney

Well-Known Member
Καλή δουλειά, εύκολη υπόθεση με μικρό πρόβλημα και καθαρή περιοχή για αν δουλέψεις.Με 2000 τριχοθυλάκια έγινς μια χαρά
 
Δεν γινεται με ασφαλεια.
Πιο πυκνη ΕΙΚΟΝΑ γινεται οταν ειναι πιο χοντρη η τριχα στον ιδιο αριθμο τριχοθυλακιων και τριχων.
Σε αριθμο τριχων παω στο μεγιστο που δινει η καθε περιοχη / συνεδρια anyway
Ποια είναι δηλαδή η μέγιστη δυνατή πυκνότητα που μπορείτε να πετύχετε με ασφάλεια, αν υποθέσουμε πως υπάρχει μεγάλο απόθεμα στην δοτρια περιοχή;
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Καλή δουλειά, εύκολη υπόθεση με μικρό πρόβλημα και καθαρή περιοχή για αν δουλέψεις.Με 2000 τριχοθυλάκια έγινς μια χαρά
Αν ειναι ευκολη υπόθεση, δειξε μου άλλα βιντεο με ιδιο αποτελεσμα στην Ελλάδα.
Ευκολο θα ειναι να βρεις
 
Μπλουζα